|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dan samo za mene
31.10.2008 10:19:23   
Anoniman
Danas nam je porodična slava (Sveti Luka). Kako slavu još uvek prave svekar i svekrva - ja nemam nikakvih obaveza. user posted image  Uzela sam slobodan dan koji se zove "plaćeno odsustvo"! user posted image  Dadilju plaćam na mesečnom nivou a ne na satnicu, pa sam smislila da bi baš bilo zgodno da ona ipak danas dođe i vodi dete u park kod drugara a ja da danem dušom. Tako da sam jutros ustala, nahranila ga, stigla je dadilja i odoše napolje. A ja... pijem kafu na miru i kuckam vama koliko mi je lepo u ovom momentu, napokon sedim sama, slušam muziku... Uf, od kada to nisam radila. Dogovorila sam se sa drugaricom da popijemo kafu, nakon toga idem kod frizera, dadilja će Luku da odvede kod moje mame, jer ja imam predavanja od 18-20h. Mama će Luku da okupa i nahrani, a ja ga kupim oko 20.30h i idemo kod svekra na slavu. Ovo bi mogao biti nastavak na temu Sebičnost koju je guppy otvorila. Nije to sebičnost, to je da i mi majke imamo dušu, i da nije greh što se ipak osećamo lepo kada neko malo odvede dete a mi imamo vremena za sebe. Dan samo za sebe! Zar ne? Koliko često ste u mogućnosti da sebi priuštite ovakav dan? Ja retko. Koliko često idete kod frizera? Ja retko. Kad ste bile kod manikira, pedikira? Ja ne pamtim.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dan samo za mene
31.10.2008 14:35:51   
andrijana
Sta bih dala da sam na tvom mestu...user posted image Pa,makar i jedan dan... Srecna slava!user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dan samo za mene
31.10.2008 15:08:28   
gracija
Zavidim ti na tom danu...Srecna Slava....

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dan samo za mene
31.10.2008 17:04:32   
Lu
Sretna Slava!

Ja nisam imala dan za sebe od kada sam rodila,želim gaauser posted image .
Mislim da ga svaka majka zaslužuje ponekad zašto ne,samo je pitanje koliko se mi možemo u njemu opustiti nemisleći na svoje bebice,barem dok su bebice,ali u svakom slučaju treba nam malo opuštanja,kozmetičarka,masaža,frizura,shoping...ili samo ležanje ako nekome paše.


(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dan samo za mene
31.10.2008 17:04:42   
Anoniman
Hvala žene moje!

Svima nama PO NEKADA dođe taj dan...

Otišla sam kod frizera i iz plavog sam se prefarbala u neku konjak boju (malko tamnije od konjaka)... a muž ne zna ni da sam išla kod frizera... tek uveče ćemo da se vidimo... user posted image

I uspela sam danas da se izdepiliram napokon (već danima izbegavam muža jer sam baš preterala sa neurednošću, ali nikako da uhvatim vremena), imam utisak da sam za kg lakša od kada sam to uradila... user posted image

Kad me vidi ima da user posted image


user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Tasha -- 31.10.2008 17:09:19 >

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dan samo za mene
31.10.2008 17:58:46   
gracija

Moglo bi i kod tebe da dodje veceras do "vatrenog okrsaja" kao kod lu....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dan samo za mene
31.10.2008 18:17:39   
guppy RR
user posted image user posted image user posted image
Srećna ti slava, draga!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dan samo za mene
31.10.2008 20:56:14   
Maya21
Srecna slava Tashice user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dan samo za mene
31.10.2008 21:03:54   
andrijana
Za kg laksa...user posted image Kad bih ja mogla kod frizera da odem... Covece,izgledam kao pokretni zbun... A izdepiliram se kad imam vremena,sramota me je ispred muza da stanem tako dlakava,ubila bi se. Pa stalno nesto krivudam da ne bi video,u zemlju bih propala...user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dan samo za mene
31.10.2008 21:06:38   
andrijana
A,Tashise,sigurna sam da ti boja lepo stoji. Plava ti je super,videla sam na slici,bas si slatka!user posted image user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dan samo za mene
31.10.2008 23:07:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: andrijana

A,Tashise,sigurna sam da ti boja lepo stoji. Plava ti je super,videla sam na slici,bas si slatka!user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

Ništa od tog "okršaja", muž piše puškice za kolokvijum za sutra... user posted image

A frizuru ili nije primetio (da ne poveruješ????) ili nije komentarisao... user posted image

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dan samo za mene
31.10.2008 23:22:32   
guppy RR
Tasho, nemoj biti tužna, sprema se na ispit, on visi sad samo knjigu!!!
A sutra posle ispita nacrtaj mu se ispred nosa i reci da nema jela dok ne primeti kako mi je ženica :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dan samo za mene
1.11.2008 8:10:06   
Anoniman
Napis'o čovek puškice i bi svašta posle toga... user posted image user posted image  A za kosu sam ga pitala, kaže da on ne vidi da sam se prefarbala, da je njemu to sve isto... Dal to znači da sam ja njemu uvek lepa? user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dan samo za mene
1.11.2008 9:19:47   
guppy RR
Uvek
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dan samo za mene
14.11.2008 20:18:01   
guppy RR
DAN SAMO ZA MENE!!!!!!!!!!!!!!!

Juče sam odlepila... ne ide mi nešto statistika, sva sam se iznervirala, jer već par dana tumačim neke rezultate (btw, ima li neko iskustva sa Structural Equation Modelling i računanjem goodness-of-fit za modele?)... i desilo se tako, da noću nikako nisam mogla da zaspim. Samo mi brojevi po glavi idu, prevrćem se tamo-vamo, ubi me to totalno u pojam, da ne znam da protumačim stvari kako treba... Legla sam tek oko 2 ujutro, a ustala oko 5.40 kad je devojčica odlučila, da neće više da spava...

u glavnom.. danas kažem DOSTA!!!!!!!!!!!!!!!!!! Treba mi dan SAMO ZA SEBE!

... ujutro sam odvezla decu u vrtić...
i posle više od pola godine otišla KONAČNO kod frizera.... da me ošišaju... bez farbanja i ostalih kerefeka, nisam bila raspoložena za promene user posted image
posle toga KONAČNO na poštu i banku... stajalo mi pismo 10 dana kod kuće, nisam imala kad da ga predam...

a onda je počeo nastavak "mog dana".

prvo sam pozvala tatu na kafu user posted image
...onda sam otišla do drugaricinog posla, da je izvedem na doručak i sok user posted image
...onda sam pokupila drugu drugaricu sa posla da odemo na kaficu za vreme njene pauze user posted image
...onda sam otišla kod treće drugarice da me češka po glavi dok pričam svoje traume user posted image
... otišla po decu u vrtić i odvela ih kod mame i tate na ručak :)))))))

... i kad su se naigrali, pokupili smo ih mužić i ja, doveli kući.. pa uobičajena večernja rutina i spavanje...

... pa sam skoknula do komšinice na bombonice user posted image
I konačno došla kući da vam pišem.

totalno MOJ dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dan samo za mene
14.11.2008 21:53:12   
andrijana
Jao,Guppy,blago tebi! Ja sam planirala da danas odem do frizera i da zakazem pedikir,ali mala mi je nesto slinava i jedva dise,pa mi je bilo zao da je ostavim iako to ne bi trebalo da radim. user posted image Guppy,drago mi je da si dala malo oduska sebi! Nadam se da se sada lepse osecas.user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dan samo za mene
14.11.2008 22:28:28   
guppy RR
Ma.. umorno... ali bar mi se ne vrte brojevi po glavi...
user posted image

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dan samo za mene
15.11.2008 14:36:54   
Anoniman
Nje ti se slošilo od toliko kafe? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dan samo za mene
15.11.2008 14:40:31   
guppy RR
Ma jok... a popila sam oko pola litre bele kafe user posted image
izgleda da mi je baš to i trebalo hahaha

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dan samo za mene
21.11.2008 14:34:11   
Anoniman
SASVIM DRUGAČIJI OD ONOG SA KOJIM SAM OTVORILA TEMU!

Od juče sam na bolovanju zbog Luke (upala grla), međutim, od kada sam ja kod kuće, on više nema temp, tako da nisam ni morala ostajati, ali nema veze.
Jutros smo ustali u 9 user posted image  valjda ga je omamila ova kiša koja neumorno lije od jutros (ili noćas-nemam pojma). Mužić je otišao na posao, na ispit, na svašta a nas dvoje smo ostali kod kuće. Prvo sam mu napravila pijacu od sendviča (ko ne zna šta je nek pita), pa je on sam doručkovao u svojoj sobi dok sam ja pila kafu! user posted image  Onda sam se malko osvrnula oko sebe.. ups... valjalo bi malko pospremiti... Onda sam upalila Bijelo dugme, i počela... Luka je pomagao... user posted image  Sredili smo stan, sve sklonili na svoje mesto, popalili sveće, a onda je luka zahtevao da pričamo o Deda mrazu i tako je počelo čačkanje po youtube... pesmice... deda mrazovi... svašta. Bio je oduševljen. Cela ta priča je krenula još juče kada smo otišli u Merkur, a oni imaju fenomenalnu novogodišnju postavu sa medvedima i jelenima... i brrrrrrrdo PRELEPIH ukrasa za jelku. user posted image  Kupila sam Luki jedno ono... hm... unutra je deda mraz, ima vode, pa kad protreseš pada sneg... znate na šta mislim? I kupila sam mu irvasa u kojeg se stavi sveća... tu slikicu ću na kraju ubaciti.

Nakon edukcije o Deda mrazu, smo malo crtali, malo grickali jabuke, onda je Luka stavio veš u mašinu a ja je pokrenula user posted image  i sada "bebac" spava a ja vam se hvalim koliko sa ispunjena! user posted image  Ovaj dan me je podsetio na period dok još nisam radila nego bila sa Lukom kod kuće.

Evo ga irvas:

user posted image  

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dan samo za mene
21.11.2008 16:49:03   
Lu
Vau super je,ja bih htjela za svog Roka jednog takvog,
sad si me podsjetila odkad nisam bila u shopingu,

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dan samo za mene
23.11.2008 15:05:09   
Anoniman
Ima takav i deda mraz i neki pingvin, ima i drugačije obučen irvas, i kućice... Mnooooooogo slatko. Meni takve stvari unose toplinu u dom za vreme praznika.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dan samo za mene
23.11.2008 18:21:36   
guppy RR
Meni su unosile toplinu dok nisam jednom dobila na dar "kućicu" koja je počela odvratno da se dimi i smrdi kad smo u njoj upalili sveću. PAZI ŠTA KUPUJEŠ!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dan samo za mene
23.11.2008 23:28:08   
Anoniman
Već sam palila... ne dimi. user posted image  Ali ne brini guppy... ja sam ti psiho. Pepeljaru noću nikada ne istresem uveče pred spavanje, a preko dana pikavac mora da odstoji bar pola sata u pepeljari pre nego što sme da se prospe u đubre. Imala sam jednom požar u stanu (neispravne lampice na plastičnoj jelci...), tako da sam ja BOLESNO OPREZNA sa bilo čim što može izazvati vatru, dim i sl.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dan samo za mene
18.4.2009 22:34:29   
Anoniman
Danas sam imala tako super dan, a nije bio samo moj! user posted image

Luka i ja smo bajsom (njegovim) otišli do moje mame, tamo smo se malo družili sa bakom, dedom i ujom, došli kući, Luka nije hteo da spava, pa smo rasđivali cveće, onda je Luka bio malo u dvorištu sa mojom bakom, već u 21h je bio gotov, zaspao, mm otišao na neki pederbal, a ja oprala i isfenirala kosu, nalakirala nokte, pustila mjuz, upalila sveće i sada vam kuckam... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here