|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2017 8:02:18   
IvanaSK RR
Jutro. Kafa?
Mene glava ubija zadnja dva dana, izludecu vise.
Sin otisao u skolu, maca jela, ja završavam kafu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2017 8:32:56   
Ana RR
Dobro jutro user posted image ja spremam detetu doručak pa posle da ga vozim u vrtić. Napolju je grozno, magla, hladno.. Imam danas zakazano kod dr, nadam se da će hteti da mi da uput za klinički (laboratoriju).

Ivančice user posted image mrzim glavobolju.. probaj da piješ magnezijum, puno pomaže kod glavobolje.

< Poruku je uredio Ana RR -- 24.1.2017 8:33:44 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2017 10:33:32   
emicaa
Jutro,ovde minus ne odustaje.Danas moramo prosetati,nece nam nista biti user posted image
Ivana i mm je juce imao glavobolju,bio je bijel u licu.Mene nije bolila mislim da ima sedam dana

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2017 10:37:46   
mali_mis
Jutro user posted image
Ami sedi pored mene, na kompu, "kucka" u wordu, zanima se.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2017 12:53:34   
vocicana
Ja stavljam kafu pre rucka ko je za. Ja neku aritmiju imam, bas onako...Glava me je za 10 dana bolela 7, prvoslepoocnice pa se prebaci u potiljak i sve tako... Roknucu Brufencic posle. Ne pijem lekove nikakve pa nece nista da smeta, samo da prestane vec jednom.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2017 17:08:03   
suzi kju
Ja nikako da vam se javim. Mnogo su nervozne,nadrljasmo ovih dana. Mnogo mi je tesko ali moram da ostanem pribrana i jaka.

Sinoc Ema imala proliv, Andju stavim u krevetic (sa ogradicom)dok Emu operem. Mekana podloga -dušek, ona smotana padne u krevetac i glavom udari o one metalne šipke. U korenu nosa istog trena otok i hematom. Odem brzo kod doktorke a ona mi svašta reče, da sam grozna majka,kako sam to dozvolila,šta sam radila,da treba da me je sramota.
Plakala sam kao kisa,em mi se dete povredilo em me ona izvredja samo tako.
Koliko god da sam kriva ,a nisam jer je dete bilo na 30 cm od mene u kreveticu sa ogradcom,ona nema prava da me tako vredja. Čak i da sam bila pored samog krevetica ne bi je ni uhvatila.
To su deca koju aam cekala toliko godina, ni u ludilu im ne bih svesno naškodila.
Uhvati me onda inat i kazem sa cu je tuziti i da cu se žaliti kod načelnika koji je inace naa lekar. Došla je kasnije da vidi kako smo,sa se izvini ako je malo burnoj reagovaladušeksu i oni očajni kada dete padne. Ne moze ona biti više ocajna nego ja.
Uglavnom išli smo u urgentni, slikali glavu,sve ok.

Vratimo se. Ema plače bez prestanka. Nmg da je smirim. Ona je pregledala, pipala,slušala. Creva slabo rade. U mojoj glavi vec smo stigli do operacije7.
Kaze dr ako bude plakala jos pola sata idemo na hirurgiju.
Posle 15-ak minuta se isprduckala i zaspala.
Pola zivota mi ae skratilo.
Evo ja vec 7 noći ne spavam, Možda neku noc po pola sata-sat.
Samo hocu da se ovo što pre završi.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2017 17:12:14   
branki*
suzi,vi ste bas nadrljali,jako mi je zao.ja te skroz razumem,meni je boza operisao creva na institutu kad je imao samo mesec dana,one traume necu zaboraviti nikad u zivotu.ne obaziri se sta ti kazu sestre,to je skroz beznacajno,cimaj ih non stop oko deteta,juri dr,neka je pregledaju,neka se ukljuce,neka ti pomognu sestre,ja sam bila naivna i neiskusna,ti nemoj,ne daj na sebe,nego gledaj da tvoje dete ,tj deca budu zbrinuta najbolje moguce.grlim vas puuuno!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2017 17:12:27   
Sanjica26 RR
O Suzi bas si se namucila i one sa tobom. Mnogo mi je zao.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2017 17:19:37   
branki*
i cekaj,zasto nahirurgiju?vi lezite zbog virusa stomacnog ,tako?je li gledao hirurg?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2017 17:22:21   
suzi kju
Branki sestre su dosad ok,nemam nekih posebnih ni značajnih zamerki, i lekari su ok sem te jedne isfruatrirane babetine.
Danas au nam dozvolili sa muž dodje kod nas iako au zabranjene poset_e.
Prebacili au nas u "apartman" soba sa samo dva kreveta i dva kreveca pa smo ja deca i sveki same.
Tako... Samo da im bude bolje i da bezimo odavde.

Mislila je da je ileus. Ja sam vec imala operaciju u glavi.
Od silnog proliva je pomislila da su creva stala, vezala se ili ko zna sta2se desilo.

< Poruku je uredio suzi kju -- 24.1.2017 17:23:57 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2017 17:26:35   
suzi kju
Danas je bila na ultrazvuku, puna je gasova i to joj pravi prpblwm2,boli je.
Kaze doktorka da je virus takav,da treba vise dana da se creva povrate i nastave da rade normalno.

A da vam ne pricam sa Andja ima upalu uveta pa je prošlu noc prevristala.

< Poruku je uredio suzi kju -- 24.1.2017 17:27:28 >

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2017 17:31:21   
IvanaSK RR
Suzi, mnogo mi je zaouser posted image
Tako je meni doktorka svašta rekla kad mi je sin pao...
Neka si joj rekla svasta, i treba! Ti sa dvoje dece tamo, a ona da tako odreaguje!
Ljubim vas mnogo i zelim vam da sto pre odete kuci.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2017 17:51:50   
Sanjalicaaa
Suzi, čitam i ne verujem šta vas je sve snašlo. user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2017 18:00:05   
Ana RR
O Suzi mila user posted image pa šta vas je sve snašlo, dušice malene user posted image drži se, ovo je ogroman stres za sve.

A babetina je dobro prošla user posted image neko bi je odalamio što je i zaslužila. Kravetina nevaspitana.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2017 18:48:45   
eca89
Joj, Suzi baš mi je žao, nadam se da ćete brzo kući! Kako se mučite, a te dr baš znaju stati na muku!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2017 20:01:28   
emicaa
Suzi mnogo mi je zao,bas vas je snaslo...
a tu divnu doktoricu i treba pijaviti...sram da je bude.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2017 20:33:08   
branki*
Ma,creva su gadnauser posted image posle srca,najvaznija u organizmu.bas sam pod utiskom ovog sto pises,suzi.najveci zagrljaj za vas triuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2017 22:32:26   
Milena18
Suzi, ti si jedna jaka i hrabra žena. Mazi svoje mile mačkice, uskoro će one biti dobro, pa ćete ostaviti sve ružno iza sebe. Za tu doktorku nemam reči, zgranula sam se kad sam pročitala. Glupača je verovatno samo htela da skine odgovornost sa sebe. A ti kreveci sa metalnim rešetkama su za novorođenčad, a ne za bebe koje već uveliko ustaju, naravno da je moguće da će se povrediti, koliko god neko motrio na svaki njihov pokret.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2017 22:42:22   
Sanjica26 RR
Ja drmnula lek protiv bolova. Pocinje da me boli svaka koscica od pada.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: JanuaRRski baRR
24.1.2017 22:44:40   
Ana RR
Joj Sanjice.. pazi se bre, led je opasan.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: JanuaRRski baRR
25.1.2017 8:17:47   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Sanjice, jel mnogo boli?
Ja sam malo pre pala dok sam ulazila u kucu sa terase i to pravo na levo koleno. Bolelo je samo tako user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: JanuaRRski baRR
25.1.2017 8:43:58   
Sanjica26 RR
Ivana sad kad se sve ohladilo sve me zivo boli. A kolena me najvise bole.
Ala smo smotane.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: JanuaRRski baRR
25.1.2017 8:48:21   
eca89
Sanjice, Ivana da vas što prije prođe!
Samo da se ova zima već jednom završi, oblačim dijete za vrtić najmanje pola sata!user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: JanuaRRski baRR
25.1.2017 9:05:35   
vocicana
Dobro jutro...al vidim da i nije bas dobro. Suzi, naravno da je zelela da skine odgovornost sa sebe, koza jedna! Drzi se,m bice sve ok, zamisli kakav je tajfun prosao kroz njena creva i sta je za sobom ostavio, sada se oporavljaju polako, mora sirota da isprducka to pa da predahne. Ljubim vas sve tri!
Icka, kako koleno?
Sanjice zagrljaj za tebe!
Mi smo dobri, sami bili, super spavali, mali se kupao sinoc uzivkao, sada je doruckovao, kao siren za bombardovanje je kada je gladan. Bas je nemoguc.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: JanuaRRski baRR
25.1.2017 9:30:52   
IvanaSK RR
Ma, ja ne mogu da verujem da sam pala tako glupavo. I to jos na to koleno koje me urnise.
Sanjice, uzmi nešto protiv bolova, kako ces na posao user posted image
Voci, ova moja je nervozna kad joj se spava, a za jelo i nije toliko.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here