|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
10.1.2017 21:37:44   
emicaa
mi smo isli setati,toliko j snijeg napadao jedva sam gurala kolica.Par puta smo se zaglavili u snijegu pa sm morala prenositi ali nema veze.dora je uzivala,david se naspavao.Posle smo pred zgradom naisli na zaovu sa djecom pa su nastavili igru.Ja izvadila Davida iz kolica,raspametio se od srece user posted image
Skockice kakvo je stanje kod vas?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
10.1.2017 22:17:02   
Milena18
Veče!
Skockice, srećan rođendanac! Kako je mališa sada?
Mi smo konačno dobili termin za ultrazvuk, sutra idemo, tako da ćemo konačno saznati ima li beba GER.
Mm sutra počinje da radi, baš će mi faliti kod kuće, mnogo mi je lakše sa njim, a i lepše user posted image
M zaspala, uskoro ću i ja u krpe, umorna sam baš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 0:33:52   
Mariya
Veče mame!
Nama stigao krevet na sprat, mm i ja smo ga sastavili popodne i evo devojčice spavaju u njemuuser posted image baš je lep, jednostavan ali je super!I ja bih spavala u njemuuser posted image
H je bila malo uplašena,pa sam ležala sa njom, L je govorila kako ne može da zaspi,kažem ja njoj da je to od uzbuđenja i novog kreveta,ali evo zaspale su obe.
Danas sam spremala kuću, morala sam, sklonili smo jelku a iglica je bilo svuda,raspala sam se, a devojčice za sekundu napravile haos,kao da nisam ništa radila!
Kod nas isto padao sneg,2-3 cm,taman da zabeli, kako je H srećna kad ga vidi, samo viče sneg, pa ga pipa,pravi grudve,razmazuje,baca, milina je gledatiuser posted image A ja ga mrzim trenutno, zbog ovih temperatura i snega ne idem na vežbe jer mi ne pada napamet da vozim po ovakvoj zimoći, sutra i u subotu idemo u Bečej na rođendane, u ponedeljak idemo za NS na kontrolu i nadam se da nećemo imati problema sa snegom i ledom na putevima.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 1:34:41   
Skockica
Milena18 hvala draga user posted image
Malisa jeo malo spagete bez sosa pa povraćao onda grickao kokice i to jadan izbacio evo i malocas opet malo nesto povratio nema jadan više ni sta. Zali se da ga stomačić boli. Videćemo ako ujutru ne bude bolje vodicu ga kod dr.
Laku noooc user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 6:40:28   
branki*
Jutro!kod nas je sneg padao celi dan juce,sve je pod snegom i hladno je,zvala sam mamu da dodje da cuva decu da ih ne vodim u obdaniste,ja idem u skolu..
Proslavismo lepo,juce mi bila drugarica,ostala na spavanju i pomogla mi..ljubim vas sve,idem da se spremam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 8:02:49   
Anck Su Nmaun
Jutro
I ovde je fino napadao, i jos uvek pada. A mi naumili do mojih al ce biti veselo po snegu... a ja se sutra vracam sa decom, vec mi je frka user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 8:18:58   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ovde joa uvek pada.
Sinoc sam uspela da operem kosu, jer je Sofi bila nemirna.Moram sad jer posle moram na casove. Posle da spremim neki ruckic. Za decu znam sta cu. Ali za nas ne znam. Pada mi samo na pamet krompir zapecen sa neutralnom pavlakom i sirom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 8:22:27   
Anck Su Nmaun
Ja sam jutros u pola 7 prala kosu, da bih mogla kasnije izaci iz kuce.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 8:24:39   
Sanjica26 RR
Ma ne pere mi se Anck, ali ne mogu bas ovakva.
Ove dve nismo poslali do kraja nedelje u vrtic. Mm ce da izlazi sa posla. Od poendeljka idu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 9:55:55   
suzi kju
Jutrooo
Ja obavila sta sam imala po stanu i skuvala sam kafu i sela.
Njih dve po podu,otimaju jedna drugoj igračke i svadjaju se ccc
Sanjice i Branki danas na posao, malo ste napunile baterije.
I ja cu mozda njih dve od ponedeljka u vrtic ,videcu kakvo ce vreme biti.

< Poruku je uredio suzi kju -- 11.1.2017 9:57:19 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 10:20:07   
BubaBubica
Jutro mamice user posted image mi se sad probudile, još malo leškarimo dok starije spavaju, odležali grip svi od reda, još starija ima upalu ušiju koja nikako da prođe, moraćemo ponovo kod doktora. Sa najmanjom bubom sam pisala na temi kakav problem imamo, da ne ponavljam ovde. Zbog toga slabo posećujem forum. Nadam se da ćemo naći rešenje i da će mi svanuti već jednom jer nemam više snage ovako.
Porasla nam svima dečica, čitam i vidim koliko beba sad već uveliko puza, hoda user posted image mi juče napunile 5 meseci, leti vreme, već sad se rodila, a već je velika, pravi mali zvrk, samo bi se golicala user posted image ljubim vas sve, bolesne da ozdrave, zdravi neka ostanu zdravi da uživamo u ovom snegu user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 10:49:40   
Anck Su Nmaun
E dobra ideja, sad cu i ja jos jednu kafu!

sad sam se za sekundu uplasila a posle smo umrli od smeha.. V srusio jelku momak! Vec danima je snima i vuce e sad je povukao i opa!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 11:22:31   
Skockica
Dobro jutro dobar dan. Mi se dosad razvlači, pila kafu sa mamom sad ona sprema pitu pa da prošetamo do pošte.
Vasilije danas raspolozen, bolje je ali par dana se tako i dešava izjutra sve ok samo se posle slosi. Nadam se da će biti dobro.
Ljubac za sve

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 11:42:50   
Sanjica26 RR
Suzi napunila.sam baterije.user posted image Evo cekam da mi pocne cas.
Decu sam odvela kod mm-a. Napolju je divno. Nije toliko hladno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 11:51:27   
emicaa
Bubice tebe bas nikako nema,odoh da trazim gdje si pisala.
Mislim da mi danas ostajemo kuci,stvarno me se neda spremati i mrznuti.
Anck svaka mu cast kad je uspio jelku oboriti,nije ona bas laka user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 12:13:19   
Anck Su Nmaun
Jos stoji u cosku onako ususkana, al momak ne odustaje user posted image

Ja jedva cekam sa decom da se sankamo popodne user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 13:57:03   
IvanaSK RR
Sta se radi, drage moje?
Ja gledam seriju na netu user posted image
Bubi, ja mislim da trebate nekako do Bg-a do lekara. Da tebi prepisu dijetu kakva treba i njoj da daju pravu kremu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 14:01:03   
emicaa
Ja ne nadjoh temu gdje je bubi pisala user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 14:25:20   
BubaBubica
Na Cortina T temi, ne vidim drugu temu o ekcemu user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 15:28:26   
Milena18
Dobar dan!
Bubice, nedostaješ!
Anck, ojačali su bebci, moja je pre par dana tako povukla stolnjak, da zamalo svi tanjiri i šerpa da odlete na pod.
Vratili smo se sa pregleda. Jeste GER u pitanju, ali blaži oblik, a i ona je lepo napredovala od poslednjeg merenja, tako da nije ništa strašno. Pisaću kasnije u odgovarajućoj. temi.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 16:07:51   
emicaa
Milena i moja Dora je imala blazi oblik GER,ali srecom nije dugotrajalo.pisala sam tamo u temi.
Bubice odoh da pogledam,javi nam se cesce.Bas falis,i ti i pngpne

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 16:20:07   
Sanjica26 RR
Dbar dan zene. Deca su bila kod mm na poslu. Posle su se igrali na snegu. Rucali. Sofi jos spava. Opet sam se ususkalа, jer me stomak zeza. Teodora broji na italijanskom. Ucila je ujna dok je bila kod mojih.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 16:28:27   
IvanaSK RR
Milena, drago mi je da je lepo dobila na tezini.
Sanjice, opa, idemo za Italiju, ona ce mi biti prevodiocuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 16:36:54   
Sanjica26 RR
Ivana, kad ides? Ja sam bila prosle godine. A ove godine me opet drukaRRka vodi u Bec. Nadam se da cu ici.
Oci mi se sklapaju.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 11.1.2017 16:37:23 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 16:43:22   
emicaa
Sanjice ides sa nekim sa foruma?
David spava a Dora hoce da idemo da se vozimo vozok i da idemo na piknik user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Ćelije fetusa su u mozgu majke 18 godina n...
Ako ste mama, znate kako možete intuitivno da osetite svoje dete čak i kada ga nema… Pa, sada postoji naučni dokaz da ga...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here