|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 14:05:08   
emicaa
Ja Teodori kazem jesam li ja rodila tebe ili ti mene?Ima da radis sta ti kazem i tacka user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 15:13:06   
branki*
cao,mame!
eco,kako je anastasija?ti,sta ima novo kod vas?
ja dosla iz skole.hladno je..nista novo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 15:17:42   
Skockica
Dobar dan. Mi se malocas vratili od dr. Od sinoc nije povracao ali je nemirno spavao pa ga nisam vodila u vrtic, rekoh neka odmara. Ipak nece nista da jede samo malo grisina i lezi onako bezvoljno i malaksao na garnituri. Samo bi spavao. I rekoh sto je sigurno sigurno povedem ga kod dr i on kaze da je dobro to sto pije vodu, nema tt i ne gubi na kilazi. Dobili smo sirup antibiotik i cepice protiv povracanja. Sad sam mu dala sirup i on nastavio da spava, sto je poceo u kolicima, sreca mm ih nije bacio sad su dobro dosla. Autobusko stajaliste nije daleko ali on nema snage da hoda uopste. Taman nismo ni isli busom, nije hladno 3 stepena, pa smo iskoristili on da se nadise a mama i ja da proset_amo

< Poruku je uredio Skockica -- 12.1.2017 15:20:54 >


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 15:25:13   
Sanjica26 RR
Skockice, jel ti ne radis? Ne bih ga slala barem i sledecu nedelju. Nek se malo oporavi. Ovako ce jos neki virus da pokupi.
Moja deca po ko zna koji put gledaju Frozen. A mm i ja smo pod cebetom. Jedan na trosed, a drugi na dvosed. Posle vodim T na ples. Bas joj nedostaje.
Bila sam kolima do sela. Kaze mi uciteljica da obratim oaznju na jednog malog jer ima.stomacni. Ne znam sta misle ti roditelji dovode decu bolesnu. I tako ja donesem virus kuci i svoju decu razbolim.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 12.1.2017 15:30:04 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 15:26:40   
Ana RR
Evo i Mare gleda Frozen na HBO ali me nervira što je sinhronizovano na srpski. Ja to ne volim. Mada ne zvuči loše.

< Poruku je uredio Ana RR -- 12.1.2017 15:30:05 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 15:29:26   
Sanjica26 RR
Pozdrav za naseg drugara. Ove dve su skupile na jednoj fotelji i gledaju. Isto na HBO.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 15:34:34   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 15:43:44   
emicaa
Dora je frozen fazonu ali nije zainteresovana za crtani.Ne drzi to njoj paznju,15 minuta moze i posle je u sobi medju igrackama user posted image
David me izludi,hoce spava kada ga uzmem otima se,grebe,stip.spustim ga onda se rasplace jedva se smiri.Legnem pored njega i zagrlim ga i ljubim opet pocne bacanje.Pojma nemam sta da mu radim

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 15:49:01   
Sanjica26 RR
Sofija bas isprati ceo. Pre neki dan smo svi cetvoro isli u bioskop. Razocarala se sto je kraj. I one price iz diznejvih knjiga koje su jako dugacke isprati sa paznjom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 15:54:42   
Ana RR
Da li je moguće da su stavili bosanski akcenat?? NE VERUJEM! U sred crtaća kaže lik Š''a si to, bolan, rek''o? user posted image Eto zato ne volim sinhronizaciju.

Mare se obično rastuži, evo sad je tužan jer je Elsa postala ovakva... pre neki dan se rasplakao uz Zlatokosu user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 12.1.2017 16:03:41 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 16:04:04   
Sanjica26 RR
Marko i Teodora kao da su brat i sestra. Teodora uz svaki crtani place. Ta zlatokosa je bila juce. I neki crtani "Kod Kuce". Ja ulazim u sobu Teodora place.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 12.1.2017 16:05:23 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 16:54:01   
Ana RR
Joj blesa mala..user posted image

Zlatokosa je bila i pre neko jutro, u subotu ili nedelju. Mm pustio da gledamo i Mare se odmah rastužio. Skoro smo gledali crtani Inside out (ne znam kako su naši preveli) i skroz je bio tužan a crtać je super. Baš je oset_ljiv.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 17:09:31   
Sanjica26 RR
Anci i uz taj je plakala. Jel sa onim dekom?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 17:16:00   
Ana RR
To je ovo klik Sjajan crtani, pogledajte ako niste.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 17:28:35   
emicaa
I ja redovno placem uz crtice user posted image a o filmovima i serijama da ne pricam.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 17:41:57   
Sanjica26 RR
Nismo gledali. Da, ovaj crtani se zove UP. Gledajte.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 17:52:56   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

I ja redovno placem uz crtice user posted image a o filmovima i serijama da ne pricam.


I uz reklame, spotove user posted image užas..

Važi Sanjči, pogledaćemo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 19:41:01   
Skockica
Sanjice ne radim, na trudnickom sam. Nekako ne valja kad puno izostaje ionako ide samo 2 puta nedeljno, jer raste u dvojezickom okruzenju pa me strah da ne zaostane u ucenju nemackog. U avgustu krece u predskolsko jer se ovde sa 4 god krece i tad vec mora dobro da prica. Da nije toga mozda bih ga i ispisala jer je uvek neko tu da mi pomogne.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 19:57:09   
Sanjica26 RR
Skockice bitnije je da bude on dobro. Pusti ti tu dvojezicnost. Nadoknadice on to. Ne znam kako je kod vas, ali ovde je haos sa virusima. Ja bih Sofi vrlo rado ostavila kod kuce da ima ko da je cuva. Ali oboje radimo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 20:54:34   
emicaa
Mi sutra idemo opet ocnom,mislim da se necu ujutru stici javiti ali javim vam sve kad se vratimo kuci.
Skockice ostavi ti njega kuci da se malo oporavi,nadoknadice sve.Jel ide u spielgruppr ili bas u vrtic?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 22:14:38   
vocicana
Dobro vece javi kako ste prosle.
Ja sam malisu u krevet stavila jos pre pola sata, nismo bili kuci, skitali danas. Muz bio na skijanju na Kopaoniku, bas je zadovoljan i ja sam bas srecna zbog njega.
Kak o ste devojke? Nesto novo?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 22:18:19   
Skockica
Ide u Spielgruppe dva puta sedmicno. A sto kazete za viruse haraju katastrofa, prosle nedelje imao tt, sad ovo pitam se sta je sledece user posted image
Bas stoji obavestenje da je jedan mali imao boginje, samo jos to da pokupi. Mozda bi uostalom za njega i bilo vreme ali ne znam koliko je to opasno za mene kad sam trudna.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
13.1.2017 0:26:17   
Mariya
Veče mame!
Sad sam čitala nešto unazad. Čekam da posisam Rennie pa ću da spavam.
Maraj,nemam savet,moje bube su dobre, nisam imala problema sa oblačenjem, ako neće da se obuku kažem im ok,onda vi / ti ostaješ unutra i ćao. L je sad već velika, ona se oblači sama, a H je dobra što se toga tiče,samo da joj je odeća po volji (tj da ona izabere šta će)
Skockice, ako si ih preležala boginje nisu opasne ni po tebe ni po bebu,pogotovo u 3.tromesečju.
Jao,blago vama,imate hbo. Nama su ukinuli,sad moramo da doplatimo,nema ga u osnovnom paketu. H ne interesuju baš, ona povremeno baci pogled na tv ali ne prati dugometražne crtane,(dok pepu gleda od početka do kraja) a L uz 1-2 pauze odgleda ceo crtani.

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
13.1.2017 7:26:51   
Anck Su Nmaun
Dobro jutro
Devojke spavaju ja i V se mazimo u krevetu jos. Odoh da stavljam kafu i grejem mlekce.
IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Muz bio na skijanju na Kopaoniku, bas je zadovoljan i ja sam bas srecna zbog njega.

Voci i moje lud za skijajjem, bude srecan kao malo dete 😂

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
13.1.2017 7:59:11   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Mi na nogama od pola sedam user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here