|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čekamo II crtice 01/17 chat
1.1.2017 9:49:54   
IvanaSK RR
Dragi forumaši,

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu, vas molimo da ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.

U vezi toga preporučujemo da pročitate

OPŠTE USLOVE KORIŠĆENJA FORUMA

Ako ta pravila budu kršena, "chat" teme ćemo zatvarati.



Čekamo vesti od decembarskih trudilica:


user posted image




user posted image




user posted image





Selimo se u februar:





user posted image


user posted image


user posted image



Za buduće mamike navijamo:

user posted image Spisak RR trudnica
user posted image Spisak RR mama

Prijavite se na spisak, pa da čekamo i navijamo zajedno!!!

Molimo trudilice da prijave svoje datume (ne)očekivane menstruacije tako što će moderatorima ] poslati PP! Ukoliko to ne učine, može se desiti da ne budu na spisku. Hvala!!

user posted image [/b



< Poruku je uredio Ana RR -- 20.1.2017 18:38:20 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
1.1.2017 11:01:59   
serpica
Crtice cekalice nek vam je srecna Nova godina,da vam svaki mesec bude obojen dvema crticama user posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
1.1.2017 12:54:51   
vocicana
Sto vise crtica u ovom i svim mesecima 2017-te godine. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
1.1.2017 17:44:19   
Bejbili*
i od mene sve najlepse i da sve cekalice u ovoj godini ugledaju svoje dve crtice user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
9.1.2017 17:50:23   
Tvitica
Ja vidim svi nesto i dalje pisu u temi za decembar...pa reko da potrazim ovu...valjda se prebace....inace necemo maci s pola strane user posted image

Ja po obicaju da javim da sam dobila juce....boljele su me grudi nedelju dana....tako da sam ocekivala.... Uz to sam vec par dana bolesna, stigla i mene gripa....

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
11.1.2017 12:16:45   
krin 40
samo da virnem ima li sta novo.Osecam da ce ovih dana bar jos jedna da prijavi plusic. Muckajte drage moje, muckajteuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
12.1.2017 11:31:05   
bajs
meni je danas 6DC i čekamo da dođe dan D da iskušamo sreću :)

Do tad sam se oboružala trakicama za ovulaciju & mjerenjima bazalne...

Puno sreće svima :)


(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
13.1.2017 10:18:10   
sunce86
Cao zene... s'vremena na vreme sam svraćala na forum, i sad zelim da podelim lepe vesti sa vama... posle 3 i po godine da ugledam i ja moje dve crtice. Tri dana mi je kasnilo i malopre uradim test kad ono imam sta da vidim... :)))

Jos nisam vadila krv, ne znam ni kad se vidi nesto na uz, jos sam pogubljena i bojim se i kao da nisam svesna. :)))

(odgovor članu bajs)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
13.1.2017 10:36:09   
Zemunka85
Suuunceeeeee pa straaavaaaaaaa user posted image .
Dovoljno za pocetaaaaaak user posted image .
Mozes betu iz krvi ako ti kasni 3 dana, ja msm. A onda, kada i tu potvrdis polako, zakazi UZ za nedelju dana, dve ...

(odgovor članu sunce86)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
13.1.2017 17:21:17   
Skakljiva
Sunce čestitam od srca user posted image divna vijest, savršena user posted image bravo bravom bravo user posted image

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
14.1.2017 7:58:59   
vocicana
Sunce user posted image user posted image user posted image pa divno!!!!! Neka ti je laka i skolska! Bravo!!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu sunce86)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
14.1.2017 10:22:11   
sunce86
Bas sam srecna...napokon i ja user posted image :-)))

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
14.1.2017 10:41:43   
krin 40
Bravoooo,,,Sta ja napisah pre neki dan? Da osecam da ce jedna da se prijavi. Bravo Sunce, tako me raduje svaka nova crtica, sva se raznezim (pucaju me hormoni) Zelim ti sve najboljee. Mozes betu a I ne moras.
Sacekaj sedmu nedelju pa idi kod doktora da cujes srculence.Nema razoga pre da te ne cimaju da dodjes opet za sedam dana. Uzmi odmah folnu kiselinu, malo se primiri prvih dana. user posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 14.1.2017 10:45:18 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu sunce86)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
14.1.2017 18:17:08   
Tvitica
Divno....svaka cast.... cestitam...uzivajuser posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
16.1.2017 11:54:29   
nikiteki
Sunce bas mi je drago zbog tebe user posted image . Ostalim zelim sto pre da vide user posted image .

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
17.1.2017 12:18:48   
mina91001
Pozdrav drage moje evo mene opet ovde s vama,ja sam se u septembru radovala crticama medjutim moja sreca nije dugo trajala 14 otobra sam imala spontani,od tad sam imala dve mestruacije,medjutim ova zadnja mi kasnila sedam dana mi smo nakon prve menstruacije opet radili na bebi al vestica kasnila i radila sam cestri testa negetivno i dodje nakon sedam dana. E mene sad zanima kako da pratim plodne dane pre su mi ciklusi uvek bili redovni tacno na 31 dan prvu mengu nakon spontanog sam imala 3 decembra a druga je stigla 10-og jaunara,kako sad da pratim. Kad sam videla da kasni radovala sam se al testovi negativni i onda menga totalno sam razocarana . sta mi savetujete?

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
17.1.2017 13:37:40   
krin 40
Draga Mina ja bih ti (iz ličnog iskustva) savetovala da ipak sačekaš da se ciklus vrati u normalu.Ja sam 5 meseci čekala posle missed-a.3 meseca su bile neredovne,posle su 2 došle tačno na 28 dana,i onda sam krenula u akciju.Sve dok ti se user posted image be dovede u red znači i da se hormoni nisu sredili a oni su ti bitni da bi se sledeća trudnoća održala.Brzo će sve to biti ok.Ne brini

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mina91001)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
17.1.2017 17:03:02   
mina91001
Krin moja draga ti si moja kraljica i onda si me savetovala i sad. Postala sam opterecena time,samo na tom mislim opet smo u akciji pa ceko videti sta ce biti. Kupila dam femisan a pre mrsec dana al nikako da pocnem da ih koristim ne znam bojim se ako zakacim slucajno a da to ne znam a pri tom da koristim kapi da nece prouzrokovati nesto ne daj Boze,jer na njima pise da nisu za trudnice . Sad ne znam ..ni sama. :-(

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
17.1.2017 22:10:18   
krin 40
Nema potrebe da žuriš.Pripazite se malo dok se srede ciklusi.Samo ti fali,daleko bilo,da odmah zatrudnis a hormoni u haosu.Nećeš nigde zakasniti."Strpljen - spašen".

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mina91001)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
18.1.2017 8:49:37   
vocicana
MIna potpisjem Krinkin post. Strpi se i polako,zasto zuriis. PIj Femisan, uzmi vrkutu caj, to ti nistane smeta a da si opterecena to ti verujem, sve sam to prosla ali hala bogu bez missed-a. Ljubimo te.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
18.1.2017 13:22:23   
mina91001
Hvala drage moje na savetima pa kotam ovaj mesec nista jos da ne pijem ako bude sta ako ne bude onda cu od sledeceg meseca poceti sa kapima. Krin a koji si ti mesec sad jel sve u redu ? Nisam dugo posecivala ovu nasu temu dugo,bila sam lose psihicki skroz. Ljubim vas drage moje

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
19.1.2017 20:29:22   
krin 40
Mina ja za 3 dana ulazim u šesti,nosim malog batu,i sve je ok za sada(pupupu..da ne ureknem)user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mina91001)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
20.1.2017 9:02:34   
nikiteki
Krin super sad vidim da nosis decakauser posted image .

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
20.1.2017 9:07:49   
Skakljiva
Krin draga user posted image samo naprijed!!

Ja po sebi vidim da će user posted image doći za 7 dana user posted image sva sam se nadula, leđa me otkidaju, sve moji pms simptomi.. Slijedeći mjesec ganjam O, znači 100 LH trakica ću da potrošim ako treba samo da uhvatim pik i konačno vidim sjajne user posted image ako mi koja od vas ima kakve savjete za položaj ili ponašanje poslije odnosa, napišite mi, biću vam zahvalna. Da li je stvarno potrebno u položaj svijeće, ili noge i dupe uza zid, i ostajanje u krevetu pola sata? Ili šta? Do sada sam praktikovala dupe uza zid, nekih 10tak min, čak i položaj na koljenima, dupe u zrak a glava na krevetu, kao i to pomaže..No još ništa.. Ne gubim nadu ali koristio bi mi neki savjte! Hvala vam drage moje ženice unaprijed mnogo!!!!! user posted image

user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
20.1.2017 10:32:15   
IvanaSK RR
Skakljiva, ako potrefis ovulaciju svejedno koji ce polozaj biti posle :) Salim se malo.
Zelim ti da sto pre ugledas dve crtice!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here