|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
20.1.2017 11:50:20   
Skakljiva
user posted image hvala Ivana!! user posted image važi, ima da je ubodem pa da vidim šta će onda user posted image

user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
20.1.2017 11:54:02   
IvanaSK RR
Evo moje iskustvo. Sa prvim detetom se ni ne sećam user posted image sa drugim jedino nisam ustajala posle odnosa, znaci spavanje posle. :) Ali ako mislis da znaci, ti noge u vis koji minut i onda spavanje :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
20.1.2017 13:30:59   
Skakljiva
Eh odlično Ivana! Spavanjac odmah poslije mi skroz odgovara user posted image hvala ti puno na savjetu i podršci! user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
20.1.2017 17:10:43   
krin 40
Hvala devojke:)Moje iskustvo kaže(treba me slušati sto posto(user posted image ,potreban je orgazam.Svaku put kad sam pravila bebu,imala orgazam za padanje u nesvest ja sam zatrudnelauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
20.1.2017 18:03:42   
IvanaSK RR
Krin, draga, ja nemam problem sa orgazmom, imam ga i viskauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Čekamo II crtice 01/17 chat
20.1.2017 18:36:34   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Skakljiva
ako mi koja od vas ima kakve savjete za položaj ili ponašanje poslije odnosa, napišite mi, biću vam zahvalna. Da li je stvarno potrebno u položaj svijeće, ili noge i dupe uza zid, i ostajanje u krevetu pola sata? Ili šta? Do sada sam praktikovala dupe uza zid, nekih 10tak min, čak i položaj na koljenima, dupe u zrak a glava na krevetu, kao i to pomaže..No još ništa.. Ne gubim nadu ali koristio bi mi neki savjte! Hvala vam drage moje ženice unaprijed mnogo!!!!! user posted image

user posted image


Mi smo 3 godine pravili bebu... sve moguće smo isprobali, još samo na lusteru nisam visila. Napravili smo bebu onda kada smo imali neki ludački sex posle kog sam odmah otišla na tuširanje.. Moje mišljenje je da tu nema pravila... mnogo toga treba da se poklopi da bi došlo do trudnoće, nekako mi se čini da je položaj tu najmanje bitan.

Držim fige u svakom slučaju user posted image

P.S. Mesec dana pre trudnoće tj u prethodnom ciklusu sam pila klomifen i tada nije došlo do trudnoće, već sl. mesec.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Čekamo II crtice 01/17 chat
20.1.2017 18:47:19   
Skakljiva
Krin, svaka čast, to volim čuti, odličan ti je recept user posted image i slažem se sa Ivanom, srećom, imam ga i viška user posted image ok, upamtila!!
Ana, i ja sam negdje provalila da se mnogo toga mora poklopiti, i da nema sigurice, al nekako vidim da sva neka iskustva povezuje otpuštenost, neopterecenost i odličan odnos user posted image

Hvala vam drage moje, ovo je divna podrška i zaista mnogo znači.. Ljubim vas puno!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Čekamo II crtice 01/17 chat
20.1.2017 22:12:42   
IvanaSK RR
Tacno je da treba biti neopterecen, ne razmišljati o trudnoći... Ali ja znam koliko je to tesko, a samo smo dva, tri meseca pravili bebu. Mogu misliti koliko je to opterećenje, zelja... kada se pokušava duze... Problem je bio sto je muz bio poslovno odsutan tih meseci bas u sredini mog ciklusa. A prva trudnoća, zatrudnela sam od jednog odnosa.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Čekamo II crtice 01/17 chat
21.1.2017 6:40:38   
Skakljiva
Tačno tako Ivana, postane opterećenje iz želje za bebom, još sam je u posljednjih mjesec baš smirila, svjesno. I srećom meni ovulacija bude rano pa se taman i poželimo poslije vještice i ne stajemo danima sa akcijom, svaki drugi dan otprilike, tako da pokrijemo plodne i onda opušteno do kraja mjeseca.. Vama svaka čast na brzini, ma bravo user posted image Ja se nadam da ćemo se mi još malo morati "poigrati" da bismo konačno vidjeli user posted image
Hvala ti draga za podršku i iskustva, puno znači user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Čekamo II crtice 01/17 chat
21.1.2017 9:39:29   
vocicana
Skakljiva, nase pravljenje bebe je potrajalo, necu ti reci sta je mm mislio i kako zamisljao da to ide. Odnos iz kog smo nacinili naseg andjela, bio je kratak, ja sam odmah otisla na tusiranje(Ana RR), eto ga!!!! Samo su se kockice slozile i bez po muke.
Mislim na tebe i navijam user posted image vucem te za nosic jakooooo

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Čekamo II crtice 01/17 chat
21.1.2017 22:49:39   
Skakljiva
Vocicana user posted image hvala za podršku, samo ti povuci user posted image
Koliko različitih iskustava, različitih priča, hvala vam divne ste.. Nema mi druge nego se opustiti, živjeti i uživati i pustiti da život uradi svoje u svoje vrijeme user posted image

Ljubac veliki vam šaljem ženice moje predrage user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
21.1.2017 22:56:17   
Skockica
IZVORNA PORUKA: krin 40

Hvala devojke:)Moje iskustvo kaže(treba me slušati sto posto(user posted image ,potreban je orgazam.Svaku put kad sam pravila bebu,imala orgazam za padanje u nesvest ja sam zatrudnelauser posted image

Iskrena da budem kad sam prvi put zatrudnela nije bilo ni o od orgazma.
Jedino sto je zajednicko za obe trudnoce jeste da sam imala visak kg. Generalno ja sa tim imam problema i cesto sam na nekim dijetama i tad nisam ostajala trudna. Kad bih se opustila i navalila na krkanluk eto ga.

< Poruku je uredio Skockica -- 21.1.2017 22:59:30 >


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
22.1.2017 0:00:51   
MicinaMama
I ja sam sa prvim detetom ostala trudna kada sam posle sexa otisla na tusiranje ne razmisljajuci.

Hahaahah ima u tom tusu nesto specijalno sto pomaze user posted image

Mozda smo se malo rasparile dole pa lakse islo user posted image

< Poruku je uredio MicinaMama -- 22.1.2017 0:01:48 >

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
22.1.2017 7:57:30   
sonyasha
I moje iskustvo je ovako dok sam bila na dijeti nije bilo šanse da zatrudnim!!! Oba puta u najvećoj kilaži zatrudnela a ceo život se borim sa većim viškom.
IZVORNA PORUKA: Skockica
Iskrena da budem kad sam prvi put zatrudnela nije bilo ni o od orgazma.
Jedino sto je zajednicko za obe trudnoce jeste da sam imala visak kg. Generalno ja sa tim imam problema i cesto sam na nekim dijetama i tad nisam ostajala trudna. Kad bih se opustila i navalila na krkanluk eto ga.



_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
22.1.2017 8:20:00   
Skakljiva
Ovo su sve tako divne priče. Skockica, MicinaMama i Sonyasha, super mi je sve to :) ja vidim da vaša iskustva veže puno ljubavi prema dragom, prema životu i takvom životu generalno i to je sve savršeno!

Ženice sve moje, moj dragi i ja planiramo u februaru malo na skijanje, bungalov, romantika a negdje u plovnim danima (slučajno dobio godišnji tako), imaću na umu sve vaše savjete, od žestokog sexa, dobre hrane, dobre zabave i opustencije, a prvenstveno ću uživati jer ja sam tip koji više voli zimovanje od ljetovanja, pa ako napravimo usput i bebu to će biti pun pogodak user posted image

Ljubim vas sve i uživajte u snijeznoj nedelji user posted image

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
23.1.2017 13:29:55   
mina91001
MashAllah Krin drago mi je zbig tebe bebaca.. Moj dragi i ja se muckamo svaki dan,posto mi je sad malo ciklus poremetio i ne znam kad mi je ovulacija pa da slucajno ne omasimo. 😄A orgazam imam skoro svaki put,a nakon djigi migi i ja gledam da dignem noge u zrak i tako 10-15 min pa se posle tusnem,valjda ce upaliti.😘😚

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Cekamo II crtice 01/17 chat
23.1.2017 20:25:26   
Skakljiva
Mina draga ma samo akcija, tako je user posted image sve moguće fore treba probati pa će nešto i da upali, noge gore, dupe, ovo ono, i želim ti da uskoro vidiš čudesne user posted image d

Držim nam svima fige drage moje čekalice user posted image

(odgovor članu mina91001)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Čekamo II crtice 01/17 chat
23.1.2017 20:48:43   
Skockica
Skakljiva, lep provod na skijanju i sad me podset_i da smo ovog bebca smuckali u junu kad smo bili na moru user posted image tako da - nikad se ne zna user posted image

I da dobra stvar bi bila da se fokusiras na nesto drugo ali bas bas, ja sam skoro celu godinu prizeljkivala trudnocu i kad sam se fokusirala na trazenje posla, desilo se. Nadji neko interesovanje, nesto sto ce da ti misli odvuce, onda ce to sve doci na svoje. Sto kazu zene , ako ce se desiti mozes i na kupanje odmah da ides i svasta nesto, to nece nista poremetiti, samo je bitno iz glave da ode pritisak.

< Poruku je uredio Skockica -- 23.1.2017 20:59:16 >


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Čekamo II crtice 01/17 chat
24.1.2017 10:12:42   
Skakljiva
Skockice, u pravu si. Od skoro sam se ponovo okrenula svojim hobijima i uzivanjima - pilates, teretana, kafe sa curama, posao - a kao beba mi tu negdje sa strane :P mislila sam dugo da bih nešto naskodila vježbama ako ostanem trudna i nisam radila. Malo me usporava minus, teretana hladnija, pa radim u stanu.. Mislim da ću se i poslu sada više posvetiti, pa drži fige user posted image

user posted image

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Čekamo II crtice 01/17 chat
24.1.2017 10:31:21   
mina91001
Da draga akcija i opustanje mada dam nakon spontanog postala ludja nego pre od zelje za bebacem .. A koliko vi vec dugo radite na bebi ?

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Čekamo II crtice 01/17 chat
24.1.2017 13:29:00   
Skakljiva
Mina, mi se ne čuvamo negdje od ljetos, ali nije da ganjamo samo ovulaciju već se samo "na čuvamo", i što ja volim odlezati poslije muckanja. Baš zbog toga da ne radimo sebi veliki pritisak nismo se samo fokusirali na ovulaciju, plodne dane, priča o tome i sl. Od prošlog mjeseca počela sam koristiti LH trakice, pa dok sam skontala kako da ganjam punu crvena crtu, evo prošla dva ciklusa, tj drugi sad prolazi, i po osjećaju treba vještica da dodje za koji dan.. Realno ne ganjamo dugo, ali želja je velika. I pritisak htjeli priznati ili ne, postoji.. Kakvo je stanje kod vas, koliko dugo pokušavate?.. Inače ja sam ishranu malo uredovala, izbacila kafu, jedem zdravije, jača imunitet, ali to sam sve morala i zbog gastritisa i zimskih virusa..

(odgovor članu mina91001)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Čekamo II crtice 01/17 chat
24.1.2017 14:01:53   
mina91001
Mi smo vec godinu dana u braku,a na bebi smo poceli radit od letos,u septembru ja ugleda dve crtice,ali sam vec u oktobru imala spontani,pa smo se cuvali opet do prve menge,prva menga mi je stigla 3 decembra,a druga mi kasnila 7 dana u januaru i ja se ponadala reko to je to,kad ono test negativan dosla vestica,evo sad smo opet aktivni pa cemo videti sta ce biti sad u februaru. A de mi recite zene sme li se piti caj od virka dok se radi na bebacu ,ja sad sebi skuhala procita da se ne sme piti ako postoji mala mogucnost da ste trudni,sinoc sam popila jednu solju i evo sad dva gutljala i prestadoh..

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Čekamo II crtice 01/17 chat
24.1.2017 14:06:26   
mina91001
Nakon spontanog sam bila lose skroz psihicki mislila sam da cu na psihijatriji zavrsiti,nocima sam sanjala malu decu kako placu krv doktote uzas jedan zivi..Da mi nije mog muzica ko zna sta bi bilo ..Da mi nije mog muzica ne znam sta bi i kako,zahvalna sam Bogu sto ga imam i molim ga da nam podari bebaca.. Sad sam malo Bolje svi su mi govorili zeno tek imas 23 godine do trideset_e rodices ih deset_oro..

< Poruku je uredio mina91001 -- 24.1.2017 14:10:58 >

(odgovor članu mina91001)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Čekamo II crtice 01/17 chat
24.1.2017 14:17:33   
Skakljiva
Upravo tako, mlada si jako, nećeš zakasniti, ali zbog te mladosti nemaš strpljenja, tako da te razumijem draga. Nego, vi ste vrlo brzo ljetos došli do pozitivnog testa, tako da ja ne sumnjam da ćeš vrlo brzo ostati trudna ali treba vremena da se hormoni smire poslije spontanog. To ti bolje mogu objasniti ženice ovde koje su nažalost prošle što i ti.
Čajeve ja ne koristim pa ti nisam tu za savjet dobra.
Ali sigurna sam da samo pusta da ti se malo hormoni vrate u normalu i brzo ćeš zatrudniti, vidjećeš. Uživaj u snijegu, ide proljeće, i eto trudnoće dok trepnes.. user posted image

(odgovor članu mina91001)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Čekamo II crtice 01/17 chat
24.1.2017 16:14:14   
mina91001
Hvalaa draga moja na lepim recima,bice ako Bog da bebac svim nasim drugaricama ovde koje s nestrpljenjem cekaju pa i meni. Ljubim vas drage moje nekako se lakse osecam kad znam da nisam jedina koja je prosla kroz nesto slicno,i da nisam jedina koja je luda hehe pozitivno mislim naravno za bebanom

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here