|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 01/17 chat
31.1.2017 12:33:44   
krin 40
Pozz čekalice,čitam Vas i čekam neku lepu vest.Škakljiva,ako mene pitaš,prvo uradi hormone.Posebno AMH koji pokazuje "zalihu plodnih jajnih ćelija",ako se ne
varam,hormoni se rade treći dan ciklusa.Uporedo počni da piješ koenzim q10 koji utiče na poboljšanje kvaliteta jc,izmedju ostalog.Ako su tvoji hormoni
i nalazi ok,nivo rezerve AMH korektan,nije na odmet i da dragi uradi spermogram.Naravno u medjuvremenu mućkajte i volite se sve.ljubim Vas

< Poruku je uredio krin 40 -- 31.1.2017 12:36:17 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Čekamo II crtice 01/17 chat
31.1.2017 13:00:57   
Skakljiva
Odlično Krin, hvala ti puno!! Ovo ću sutra sve da pitam gin (sutra idem). Znam da se hormoni vade 3-5 dc, a sutra mi je taman 4. pa idem baš sa namjerom da joj tražim da radim hormone. Hvala ti puno na svemu user posted image user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Čekamo II crtice 01/17 chat
31.1.2017 13:20:22   
Bejbili*
hvala ti skakljiva na lijepim zeljama premda se ja ne nadam uopste. mi pokusavamo vec 7mjeseci i nista. ja imam svakojakih problema pa nekako u mojoj glavi postoji i ta misao da necu nikad vise zatrudniti. sa svojom curicom sam zatrudnila kad sam imala 18godina iako sam tad imala policisticne jajnike i tsh 8 bez ikakve terapije sam zatrudnila i rodila zdravu curicu koja sad ima 4godine. a sad vec godinu dana pijem letrox i hormoni su u granici a bebe nema pa nema. ciste prave probleme a i stitna.cekam jos par mj pa idem na tu folikulometriju da vidimo u cemu je stos..user posted image

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Čekamo II crtice 01/17 chat
31.1.2017 23:33:11   
branki*
nova tema

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 79
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here