|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
6.2.2017 10:38:02   
zumbulcic
Jutrooo, evo me pijem kafu pa pridruzite mi se.

Pricate o ciklusima, kod mene su uvijek na 29-30 dana. Moja dr racuna na termin poroda od transfera...bas cu je morat pitat za 10-tak dana kad joj odem da mi izracuna. A bila sam 3 puta kod druge dr i ona mi je izracunala po menstruaciji je 22.5. a po uz 15.5. a vidjet cemo koji ce datum biti po transferu user posted image mada mislim da ce biti u maju kako god izracuna user posted image

Ana sretno sutra user posted image user posted image i mi cemo pokusat da se gledamo u srijedu na 4d, valjda ga sad uhvatimouser posted image
A da, desava mi se tako lupkanje. Mene mm zeza, kao bebac sebi cisti prostoriju i pomjerauser posted image

Mariya kako si mi danas?

Skockice znaci ti i Mariya ste na redu, neka vam je sa srecom user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
6.2.2017 11:06:45   
krin 40
Zumbulicu i ja pijem pa mozemo zajedno😃.Ana sve je to normalno.Moj mali obicno ima delove dana kada se aktivira medjutim jzče je od pet popodne do uveče ludovao baš tako kako opisuješ.Počeo je da mi se pomera stomak kada udara.Sad se vidi i golim okom kako stomak šeta😃.Mariya lepo ti Ana kaze.Odmorices se u porodilistu

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
6.2.2017 11:22:02   
MicinaMama
Mariya super sto du curice dosleuser posted image Nadam se da ce povracanje stati,a da vise ni tebe ne muci.

Krin i ja sam ti takva.U prvoj trudnoci sam se oplodila 3 dana pred ovulaciju.
U drugoj dan pre ovulacije a sada na dan ovulacije uvece.
Samo jednu noc sa muzekom i etouser posted image

Anaana ma pusti je neka se mackica namesti!user posted image
Moja prva cerkica se mnogo vrtela.Druga malo manje a ovo ponekada ali udara samo dole i osecam gore kod zeluca.Po pokretima mislim da su dole,malo u levu stranu, noge a gore je glava posto je sinoc stucalo,pa kako stucne gore mi "kucne".

Meni je cudno da nikako ne menja polozaj od pocetka trudnoce stoji i raste uspravno.

Uf eno moje cerkice jedu pastetu,malo je reci da mi mirise a ne sme se jesti u trudnoci.Sinoc namazala jednu krisku hleba i pojedem i reko hajde da vidim na netu sta kazu sme li se.Imala sam sta i da vidim-zabranjeno zbog listerije.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
6.2.2017 14:54:43   
Mariya
Dan user posted image
Ja sela da odmorim, od jutros nisam stala i sad me boli kičma, a samo sam nahranila devojčice, spremila i poslala L u vrtić, spremila ručak. A da nisam sela mislim da bi se već srušila. A mašine još nisam uključila, treba spremiti kuću, usisati, i na sve to je H oštrila bojice na krevetu i sad i to moram da čistim, i ribanje dušeka me još čeka, uh. Sreća pa je svekrva došla pa opeglala veš i odnela H da se prošetaju.
eh, tek će vam se bebaći javljati , strpite se još nekoliko nedelja, tamo posle 30 ima da kukate kao ja kad vas odvale u bubrege i bešiku i to istovremenouser posted image
Zumbule, Micina, bolje sam danas, ne povraćam od petka, samo me još želudac zeza pa mi povremeno bude muka.
Ana svi mi se smeju kad im pričam ali tako je. Dok nisam imala decu spavala sam kao top, bilo kad, bilo gde. Sad se na svaki ali svaki šum budim. Jao žene, pa tek u porodilištu neću odmarati, pogotovo ako budem imala cimerku. U topoli moraš da držiš upaljeno svetlo u sobi, ja tako ne mogu da spavam. A ne mogu ni u novom krevetu da se naspavam kako treba. U porodilištu ako ja uspem da skrpim 6 sati sna i to iz 2-3 puta ja sam srećna. Ma naspavaću se za 1-2 godine, valjdauser posted image kad mi deca porastu.


< Poruku je uredio Mariya -- 6.2.2017 14:56:03 >

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
6.2.2017 16:20:12   
AnaAna1
Da vam se pohvalim koja cemo kolica da uzmemo, stizu za neki dan, sa popustom ce biti 500 eura, i dobijamo vaucer na 3000 da kupimo nesto kod njih u radnji... sediste za kola je do 13kg i moze da se stavi i na kolica, onda ova kolevkica dok lezi i posle ovo klasicno sediste... sve se okrece i na jednu i na drugu stranu...

user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
6.2.2017 16:59:55   
Mariya
Ana divna su i zvuči i deluje veoma praktično user posted image
Samo...jao,ovo ćeš nakon svake šetnje morati da perešuser posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
6.2.2017 17:07:46   
MicinaMama
Anaana lepa su!
Kao sto rece Mariya moraces da ih peruckas.

Uf odoh sada u market a bas me mrzi

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
6.2.2017 18:54:52   
krin 40
Divna su.Sve smo pomislile na peruckanje ali su extra.Ti ćeš imati još dece pa će cena to i opravdati.😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
6.2.2017 19:03:58   
Mariya

IZVORNA PORUKA: krin 40
Sve smo pomislile na peruckanje


Pa kad smo iskusne trećerotkeuser posted image Pa znamo kako se kolica prljaju. A ova sa krem felnama i bež delovima,ijao... Ali zaista su prelepa.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
6.2.2017 19:16:20   
MicinaMama
Ja cu zbog toga uzeti crna user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
6.2.2017 20:15:59   
AnaAna1
Ahahahaha to su me sve moje drugarice sa decom vec kritikovale, ali rekla sam sve za lepotu, vala i ovako ukljucujem po. 2 masine dnevno, sve zivo trpam u masinu sto dohvatim, cak i ono sto kao mora na ruke, tako da cu i ovo da perem cesce, ali nisam mogla da im odoliiiim user posted image ...ali kad pocnem da vam se zalim i kukam tamo za par meseci vi me podsetite na ove moje izjave user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
6.2.2017 20:33:36   
MicinaMama
Anaana da su lepa-lepa su stvarno!!

Ja sam mislila da ne uzimam ovaj kofan uz kolica,uzecu samo klasicna kolica i maxi-cosi.

Mariya kazu ovde da su chicco-va kolica teska da li je to istina???

Pa ako je tako onda moram da uzmem bebeconfort kolica.

user posted image



< Poruku je uredio MicinaMama -- 6.2.2017 20:42:01 >

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
6.2.2017 21:25:02   
krin 40
Taj fazon ću i ja mm.Kao tvoja.Kolica i to auto sediste 2 u 1.Prva su nam bila 3 u 1.Onu nosiljku za bebe,treci deo,sam upotrebila dva puta i samo mi smetao po kuci.A to auto sediste-nosiljka se isto uklapa na kolica.😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
6.2.2017 22:13:47   
Skockica
Dobro vece trudnicice!
Uh, ja nikako da nadjem kolica. Bili smo danas u jednoj radnji ali su ili crna ili neka drecava boja ili svetla. Ako bi mi se i nesto ucinilo simpaticno onda su paprena.
Tako da se opet vracamo na to da cemo naruciti preko interneta, pa ako su duplo jeftinija a potpuno ista nisam luda da placam duplo.
Ana prelepa su, mogu misliti koliko si srecna kad si i to obavila a nasla pravo kako ti odgovara.
Meni se najvise nekako svidja linija od Hauck 3 u 1 kolica, komotna su i velika ali brate sve nesto crno, ja necu crno. A dosta njih na prvi pogled izgleda fenomenalno ali pitanje kakav je kvalitet. Citali smo ovde na forumu da su otprilike ta najskuplja i najlosija, samo se ime prodaje. Sve se setim kako sam bila presrecna sto sam kupila chicco kolica za Vasija i bas sam ih skupo platila a oni tockovi su me toliko nervirali samo se uvrte, poprece i ni da mrdnu, zato mi ne pada na pamet da ih i sad koristim, mama nek ih proda ili baci svejedno mi. Ona zapravo nisu losa za neki ravan teren ali po popucalim trotoarima i neravnom putu samo da se nerviras.


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
6.2.2017 23:08:41   
zumbulcic
Vece bebele

Ana kolica su preeljepa, bas raj za oci user posted image A budes sama vidjela kakva su za odrzavanje.

MicinaMama ja mislim da su i crna jednako osjetljiva kao i svijetla. Ja sam trazila nesto u smedkastoj boju

Joj ja sam se sad unistila, opucala me neka glad i oplela sam po majonezi, salami i krastavicama a za desert kriska dzema i casa mlijekauser posted image nisam mogla odolit a sad jedva disem.
E da, danas sam sebi kupila jastuk za trudniice, sad sam se evo uvalila u njega i super mi je. Jedva cekam da ga veceras isprobam user posted image

Evo kod mene kolica
user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
6.2.2017 23:43:54   
Mariya
Veče user posted image
Ja sutra na ctg dosadni. Molim se da mališa još ne krene, da izdrži još 2-3 dana. Samo odugovlačimuser posted image Danas sam oprala ogradicu, postavu korpe ali dušek i korpu još uvek nisam. Jednostavno fizički ne mogu. Toliko sam troma i spora i ne mogu da se saginjem i tako mi je teško. Predveče sam imala osećaj da se raspadam. Kao da su mi kukovi razšrafljeni, kao da su izašli iz mesta,jedva sam hodala.
Moje bube spavaju, šušte, krče,kašlju, jao, samo da dođe više proleće i da ove viruščine nestanu više.

Moje mišljenje je da je korpa super stvar,i ja je imam, ali za prolećnu decu je nepotrebna. Za njih su sasvim dovoljna 2u1 kolica. Za jesenje i zimske bebe je super jer su u korpi zaštićene i ušuškane, a majska beba će da se skuva u korpi, mislim ja.
Micina,ova moja trio enjoy su sa sportskim sedištem oko 11 kg čini mi se. Iskreno,meni nisu teška, jer dižem kolica samo kad ih stavljam u ili vadim iz gepeka. Za guranje nisu teška,jako su okretna i točkovi su super,ne znam koji model ima Skockica da nije zadovoljna njima? To uvrtanje točkova se obično dešava kad su mali, prečnika manjeg od 15cm. Zato ja mrzim kišobran kolica,oni imaju te male točkiće koje možeš da voziš samo po perfektno ravnoj podlozi, recimo po pločicama tržnog centrauser posted image
Zumbule super su i tvoja kolica,kod tebe su točkovi i osovine crni i neće se odmah videti prljavština na njima. Jao,što spomenu hranu meni gladnoj,uh kako bih sad jela majonez i krastavce i malo suvog vrata user posted image
Aahahahaha Ana,uprkos savetima ne daš seuser posted image

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
7.2.2017 0:06:09   
Skockica
E sad mogu i ja da se pohvalim posle dugog gledanja, razmisljanja i citanja komentara kupaca od kolica odlucili smo se za ova
user posted image
user posted image user posted image

Zumbulic neka si se naklopala, to je bebi trazio.

Mariya, ne znam kako se zovu ali jesu ti manji tockovi, sta znam ja tad nisam nigde vidjala kolica sa velikim tockovima, mali grad, sta ces i kupih ova kisobran ubedjena da su vrh vrhova zato sto su chicco i bila najskuplja.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
7.2.2017 9:39:52   
krin 40
Sva su divna stvarno.Moja su najslicnija što se boje tiče Skockicinim.Marija zato i neću nosiljku jer su mi sva deca rodjena u leto a ovo ce krajem maja.Stvarno
sam je dva puta koristila.Jao kako tmuran dan.Ja ću da skoknem do Tempa pa posle negde da svratim na kafu.Za danas najavili neku hladnoću opet.Mada
napolju je više tmurno nego hladno

< Poruku je uredio krin 40 -- 7.2.2017 9:42:05 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
7.2.2017 9:51:47   
Bunnyca
user posted image


I ja sam se kao i Ana Ana isto odlucila za svetlu verziju, ali sta da radim, ova mi se svidjaju

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
7.2.2017 11:17:01   
AnaAna1
Sva su super stvarno, bitno da smo sve vec izabrale sta nam se svidja i da smo spremne, samo jos da docekamo taj porodjaj user posted image ja sam mnogo nestrpljiva, juce sam svecano usla u 30.nedelju, sad mi je nekako blize kad pocinje na trojku user posted image

Hahaha cuti nisam najgora, Bynnicina su jos svetlija od mojih! Sad mi je lakse user posted image

Sto se ove kolevkice za lezanje tice slazem se da ce verovatno biti visak jer su majske bebe, ali ce mi dobro doci kad izvedem bebca u dvoriste kad sedimo napolju da leskari u njoj, ili kad je odvedem kod mame pa nekako mi izgleda zgodno da spavka u tome... mozda i gresim, ali to mu je sto mu je, koristicu koliko mogu pa cu lepo da spakujem, pa nam se mozda 2.beba rodi u zimu user posted image

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
7.2.2017 12:02:27   
zumbulcic
Jutrooo i od mene ili bolje reci dan user posted image
Pijem kaficu pa bujrum.
Sinoc sam se komirala user posted image jastuk sam sinoc iskoristila i mogu vam reci da bebaca nisam ni osjetila, kako sam legla u tom polozaju sam se i probudila user posted image Ustanem jutros u 6 s mm, ispratim ga na posao i predem u dnevnu s jastukom i ponovo zaspim kad maloprije bebac luupa ko nikad hehehe nekako sam legla na jastuk i valjda ga stisla s lijeve strane pa se nije mogao user posted image Nije se okanio dok me nije razbudio, i sad evo ga spava

Ana u pravu si sto kazes izabrale smo sta nam se svida i uzele pa vidjet cemo kako ce nas posluzit...sad nam je samo cekat da se rode bebice

Sto se tice korpe ima istine sto kaze krin da samo smeta u kuci i slabo se koristi, a u drugu ruku i Ana je u pravu bar po meni. Kad odem svekiju i ocu kuce su im na visini i vjetar uvijek ubi. Ljeti se moze komotno biti cijeli dan vani u korpi a da ih vjetar ne opuca. A kad odem i na konak mogu u njoj spavat a da ja ne brinem da ce pasti sa secije user posted image
Ja sam gledala orginalnu korpu od kolica i poskupa je, pa sam se odlucila za neku jeftiniju varijantu oko 50KM da uzmem, zapravo brat ce da mi uzme samo za potrebe kad odem njima i tamo cu je i ostaviti.

skockice ne znam sta bi ti rekla, bas sam pretjerala s jelom. Danas kuham grasak i samo njega jedem. Sinoc se gledam bas sam nekako sitna, ruke mrsave, cice se malo zaoblile, stomak super ali noge i guzica ooogromne. Izgleda od ovih 10kg sto sam dobila 8 je otislo u donji dio user posted image

Ja sutra idem ponovo na 4d da pokusamo uhvatiti lice bebacu, a sve mi se cini da ce opet pokazat medunozje user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
7.2.2017 12:34:25   
Skockica
Dobar dan drage moje. Danas i mi ulazimo u 9. mesec user posted image
Sinoc bas gledam papir sa prvog UZ, kad je bebi bio kao mali gumeni meda user posted image (tako ga dr nazvala) termin prema ZM je 27.2. znaci jos dalje nego sto sam mislila, sad mi je lakse kad je razlika u terminima samo 8 dana a ne dve nedelje, tako da su male sanse da se porodim pre 20, bar se nadam. Uh, a i to je blizu...
Sto me nasmeja zumbulic sa malim budilnikom, evo ga i moj mali se vrti samo pomera stomak, pa kad ce ako nece sad user posted image
Jutros sam Vasija odvela u vrtic i vratila se jos malo u krevet samo malo dremnula i skocila da rucak spremam misleci da ce mm na pauzu oko 11/12. On mi tek sad javlja da ce do pola 3 raditi i zavrsava user posted image Sad sam ni tamo ni vamo niti da spavam niti da nesto radim. Bas mi vise ide na nerve sa tim, poremeti mi ceo dan.
Evo, ova sam bila Vasiju uzela, ne znam sto ali tako sam se bila zaljubila u njih, znači ne kupovati! Kao sto vidite i nisu tockovi tako mali ali su za upravljanje katastrofa, mozda sto su dupli user posted image
url=http://www.Slikomat.com/slika/6079472.htm]user posted image [/url]

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
7.2.2017 12:55:39   
emicaa
Stomacici dragi imamo i temu o kolicima klik

< Poruku je uredio emicaa RR -- 7.2.2017 13:30:23 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
7.2.2017 22:39:56   
Skockica
Hallo trudnicice sto ste se ucutale?
Sorry emice, ja sam probala da ovaj tekst o kolicima prebacim u temu ali ne mogu je izmeniti, ne znam sto user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
8.2.2017 0:06:19   
Mariya
Veče user posted image
Ja bila danas na dosadnom ctg -u, mališa je super,ja nijednu kontrakciju za tih 20 minuta, mada to me ni ne brine, ni sa devojčicama ih nisam imala.
E danas sam oribala dušek, prebrisala krevetac, sredila spavaću i wc, mm je sredio dnevnu,za sutra ostaje kuhinja i mogu da se porodim user posted image ustvari, treba još da namestim krevetac i korpu za kolica. Mada,mališa se i sad toliko šutira, ne znam kad će da se umiri i da se spusti malo pa da izađe. Ležala sam ali sam morala da sednem jer toliko mrda,neverovatno!
Sinoć sam užasno spavala, L se razbolela pa je krkljala, slinila, kijala, hrkala i ustala 2x da piški, a ja sam se svakih sat vremena budila! Nadam se boljoj noći.

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Lepe vesti iz najvećeg privatnog porodiliš...
U najsavremenijem privatnom porodilištu u našoj zemlji, koje je deo vodećeg privatnog zdravstvenog sistema MediGroup, ov...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here