|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Penjanje...
6.3.2015 11:05:36   
veselicaa
Pa to,ne treba ogranicavati decu,treba naci neku sredinu.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Penjanje...
10.3.2015 13:39:22   
acalukic
jaooo moj srednji unuk je bio vise na nebu nego na zemlji nema gde se nije penjao

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Penjanje...
10.3.2015 22:34:41   
mila83
Od devera mali je takav,nema mesta gde se nije penjao.Da ne pricam sta sve moze,sad je napunio 5 godina,sitan,zilav,okretan...ali je i bio cesto u modricama.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Penjanje...
10.3.2015 22:58:50   
Bibilib
Marko bas ne voli visinu tako da se igra po zemlji i podu...ali i mene je strah kada vidim decu da se penju negde visoko,imam osecaj da ce svakog trenutka pasti dole....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Penjanje...
7.7.2015 0:13:51   
vikiveki
Što se tiče penjanja moji su šampioni,srednji sin se popenje gde god pomislim,kao majmun je,vere se i nikad do sada nije pao,pre neki dan je bez problema prešao onu spravu gde odrasli vežbaju ,one prepreke koje treba da se pređu samo sa rukama a iznad zemlje su...ljudi koji su bili tu nisu mogli da veruju da on tako mali to tako lako prelazi

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Penjanje...
7.7.2015 9:51:34   
Klarita
Mi u fazi penjanjauser posted image N vec neko vreme pokusava i ladno uspeva da se popne bilo gde. Kad zapne, ne mozemo ga otrgnutiuser posted image Privuce sebi covek stolicu, pa pored stolice stolicicu tj foteljicu pa lagano i na sto...ne smemo ni na sekund samog da ga ostavimo. Penje se i na krevet pa na ivicu od kreveta, pa pokusava da se popne na police na ziduuser posted image stocic u dnevnoj je odavno prevazisao, i bas me nervira to. Mm hteo pre neki dan da izbaci stocic. Stepenice je odavno savlladao. Kod K u sobu ode (i to je problem, sad dohvacuje brave i sam si otvara vrata) i popne se na stepenik od kreveta i doziva nas od tamo, "aaaaaaaaaaaaaaaaa, mmmmmmmmmmmmmmmmm, aaaaaaaaaaaaaa" i onda kad se neko pojavi na vratima on u trk i za cas se popne u njen krevetuser posted image Jedva cekam da porastu, jedva

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Penjanje...
12.7.2015 10:20:37   
mila83
Evo i T je pocela malo da se penje user posted image moze na neku malu deciju fotelju bas lepo da se popne,avantura pocinje !
A Mima je vec velika,penjanje dolazi u obzir samo na igralistu,sto obozava,po onim penjalicama,voli negde usput na stepenicama da skakuce.
D i sada voli po namestaju nekad,iako ne odobravam.Zato kada tata nesto majstorise gore u potkrovlju(koje tek treba da sredimo)oboje trce,samo bi kod njega. Ili na dvoristu kada se nesto radi,pa bude tu merdevina..uh.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Penjanje...
21.7.2015 19:50:31   
Mariya
H se danas popela na ugaonu, koja je visoka oko 40 cmuser posted image i kad je shvatila da je savladala penjanje, otad ne prestaje, popne se pa siđeuser posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Penjanje...
21.7.2015 21:53:08   
mila83
Bravo za drugaricu user posted image ista stvar i kod nas,penje se na garnituru u dnevnoj...za par dana mi se dete preobratilo iz mirne vesele bebe u malog djavolka koji svasta radi i ljuti se kada joj promenimo pravac kretanja ili sputamo nameruuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Penjanje...
21.7.2015 23:04:16   
vikiveki
Mariya i Mila user posted image bravo za male penjačice...samo tako nek nastave

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Penjanje...
22.7.2015 9:33:33   
jovana jojo
I meni je sin već odavno savladao penjanje uz krevete i fotelje,sada savladava tehniku silaženjauser posted image na dupe uvek najlakše da aterira

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Penjanje...
22.7.2015 11:12:48   
Mariya

IZVORNA PORUKA: mila83

Bravo za drugaricu user posted image ista stvar i kod nas,penje se na garnituru u dnevnoj...za par dana mi se dete preobratilo iz mirne vesele bebe u malog djavolka koji svasta radi i ljuti se kada joj promenimo pravac kretanja ili sputamo nameruuser posted image


Hehe mila, ovo mi je baš poznatouser posted image
A je li zna da siđe? Moja H uvek krene glavom, pa kad vidim da hoće da siđe onda joj kažem "Leno kako silaziš?" i onda se okrene guzicom i spušta noge ia tako siđe. Valjda treba da je podsećam kako se silaziuser posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Penjanje...
22.7.2015 11:39:14   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Mariya

H se danas popela na ugaonu, koja je visoka oko 40 cmuser posted image i kad je shvatila da je savladala penjanje, otad ne prestaje, popne se pa siđeuser posted image

Bravo za malecku,sada ce to da joj bude najzanimljivijeuser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Penjanje...
22.7.2015 13:25:23   
jovana jojo
Moj D. zna kako se silazi ali mu mnogo zanimljivije da padne na dupe nego da se dočeka na nogeuser posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Penjanje...
22.7.2015 14:50:13   
vikiveki
Jovanauser posted image on to trenira guzne mišiće hahaha

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Penjanje...
22.7.2015 15:26:00   
jovana jojo
Šta trenira ne znam,samo mi je mnogo smešan zato što znam da ume normalnom da siđe a neće nego samo centrira na dupe da padneuser posted image user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Penjanje...
22.7.2015 17:04:27   
amdn
ovaj nas ne da je lenj nego bi samo da vozi autice po celi dan, penjanje, trcanje i razne decije igre tog tipa skroz su mu nepoznate, ja pokusavam da ga animiram na sve moguce nacine, kad treba malo duze da se trci odma se da u plac jao boli me noga, a kad ga uhvate bubuce onda bi da se popne na drvo koje nema ni jednu granu nego golo stablo 2m, i onda kuka kako ne moze da se popne,
ma cirkus

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Penjanje...
22.7.2015 18:14:01   
jovana jojo
amdnuser posted image a moj mali bi da se penje samo da bi posle mogao da se spusti i to na dupeuser posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Penjanje...
22.7.2015 18:33:11   
Mariya
IZVORNA PORUKA: veselica


IZVORNA PORUKA: Mariya

H se danas popela na ugaonu, koja je visoka oko 40 cmuser posted image i kad je shvatila da je savladala penjanje, otad ne prestaje, popne se pa siđeuser posted image

Bravo za malecku,sada ce to da joj bude najzanimljivijeuser posted image


Hehe, da znaš kako joj je zanimljivo, evo i danas ceo dan, samo piči na ugaonu, popne s za 4 sekundeuser posted image . Pa je ja spustim a ona opet gore, super se igramo!

Amdn, ima takve dece kao što je tvoj sin, to su ti umni radnici, ne fizikališuuser posted image Bar je miran pa ne moraš da se brineš da će da ljosne i da se razbije.

< Poruku je uredio Mariya -- 22.7.2015 18:35:31 >

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Penjanje...
22.7.2015 20:16:49   
jovana jojo
Svako dete je posebna pričauser posted image moja devojčica nije uopšte bila kao mali sin sad.Ona bi se obično popela na krevet i tamo bi sedela i igrala se a ovaj mali zvrk ne može ni minuta da sedi na miru.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Penjanje...
22.7.2015 20:20:58   
Bibilib
I moj Aki je skontao kako da se popne na krevetu pa sad non stop penje se i silazi....kao igracka na baterijama samo sto se njegove ne trose brzo....user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Penjanje...
22.7.2015 22:16:32   
vikiveki
user posted image za naše penjače, a vi mame to vam je tako svima nama suđeno da samo trčkaramo za decom i strepimo da li će pasti i povrediti se.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Penjanje...
22.7.2015 22:44:24   
amdn
Mariya ma bilo bi dobro da je umni radnik, al njega samo autici zanimaju, evo malo pre kao ucimo pesmicu i samo treba da ponavlja reci, kad se on raskuka kao gladan je, mrzi ga cak i da ponavlja, nije on toliko miran cak i kad jede ne sedi sekunde mirno , ali nekako te decije vratolomije, trcanje, penjanje... sve ono sto smo mi radili i sto isad druga deca rade njemu tesko. ma idi bre dete, ajde napolje da uzivas ,
kad je bio mali nisi mogao da ga zaustavis, a sad bi samo da vozi autice, user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Penjanje...
22.7.2015 22:47:00   
veselicaa
Moja A iako je veca obozava da se pentra svuda pa posle da skoci,posebno kada idemo negde ulicom i vidi neke stepenice obavezno mora da se popne pa skoci sa druge ili trece,a ja ludim.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Penjanje...
23.7.2015 8:05:46   
jovana jojo
amdn,to je verovatno samo takva faza, opet će on jurcati i skakati,onda ćeš ga moliti da se malo smiriuser posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Slaba motorika, ravna stopala, loš govor -...
Veliki izazov današnjeg vremena su savremene tehnologije. Tu je, naravno, televizija, ali primat preuzimaju mobilni tele...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here