|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.6.2018 12:10:01   
Anck Su Nmaun
Joj bree zato su nam i deca sve gora . A sve od ludih roditelja krece. Sta je s ovim narodom ja ne znam. A kad se normalno ponasas onda konstatacine da su deca zapustena jelte nisam im obukla balsku haljinu u setnju il ne trcim za njom sa 8 godina ...ma muka mi je iskreno od takvih roditelja. Po FB koliko volis cve velike majke..povraca mi se!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.6.2018 12:15:43   
Maslacak15
Hahaha Bravo Anckuser posted image user posted image .

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.6.2018 12:17:36   
mama Jo
Upravo to!! Stvarno ne znam cemu to, apsolutno mi nije jasno!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.6.2018 12:44:36   
MimaKos
Ovo je ziva istina, Anck. Ali da ne veruje covek, traumiraju bre decu nije mi za drugo!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.6.2018 23:38:35   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Joj bree zato su nam i deca sve gora . A sve od ludih roditelja krece. Sta je s ovim narodom ja ne znam. A kad se normalno ponasas onda konstatacine da su deca zapustena jelte nisam im obukla u setnju il ne trcim za njom sa 8 godina ...ma muka mi je iskreno od takvih roditelja. Po FB koliko volis cve velike majke..povraca mi se!

Jel mi verujes da su me vaspitacice pitale sto nisam Dunju lepse obukla za slikanje user posted image pa sta onda reci. Dete sam poslala da se igra i da joj bude udobno. Mene nerviraju mame devojcica koje ih stalno friziraju i lickaji i oblace u haljine non stop. Pa deca treba da se igraju. JEDNOM sam se zeznula i obukla D suknju za neki rodj. Nije mogla da se penje i skace i na kraju sam joj skinula suknji pa je ostala u hulahopkicama user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 6:44:38   
Maraj
Ljiso ne znam otkud pravo vaspitacicama da komentarisu oblacenje dece.
Ja se recimo jezim kad vidim devojcice u cipelicama na stiklu. user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 7:06:26   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Maraj

Ljiso ne znam otkud pravo vaspitacicama da komentarisu oblacenje dece.
Ja se recimo jezim kad vidim devojcice u cipelicama na stiklu. user posted image

juu male devojcice ili one ipakmalo starij?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 7:10:47   
Anck Su Nmaun
Pa etp vidis da je i ona poremecena. Kod nas deca na slikanne dolaze sasvim normalno, kao svaki drugi dan. Poneka curica haljinu i to je to.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 7:14:52   
Misha i Ljisha
Anck u starom vrticu gde je D isla, mame su donosile preobuku za slikanje. Secam se jednom je bilo bas lose vreme, ja D onako dobrano obukla, a jedna mama je donela da joj presvuku cerkicu u haljinicu bez rukava i sandalice. user posted image Poremeceni smo skroz na skroz

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 7:24:43   
Maraj
Ljiso prave stikle za devojcice . I to male devojcice ...od 3 god npr

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 7:30:26   
Misha i Ljisha
juuu...bolesno. E stvarno nemam reci za tako nesto. Ma moja D pozeli da nosi nesto ja je pustim i onda ona sama skapira da joj nije udobno i trazi da se presvuce ili preobuje.

user posted image

Kupili i ona i mm neke fensi papuce, one japanke ili kako vec flip flop za nju, i naravno nece da ih nosi. Da sam ja isla sa njom nikad joj tako nesto ne bih kupila a mm popustio njoj se svidele. Evo uopste ih ne nosi. A tacno sam znala neprakticno je skroz za deciju nogicu nit im je udobno niti mogu da se krecu brzo ma nista. I eto stoje papucice i moramo joj uzeti jos jedne

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 8:21:06   
IvanaSK RR
Nemanja nista protiv haljinica, masnica.. Ali imam protiv stikli, uzasno.
Kompleksi se leče preko dece i to je postalo normalno,nažalost.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 8:25:49   
mama Jo
Katastrofa! i stikle, a ovo za oblacenje i slikanje nemam komentar stvarno.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 8:27:23   
MimaKos
Ivana sto poslto se slazem.. ni ja ne razumem to, u vrtic se ide u necemu udobnom, nikad nisam razumela mame koje decu dovode u onim til suknjicama. Cak su i vaspitacice skrenule paznju jer se u wcu skroz umazu..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 8:30:19   
mama Jo
Ima toga svuda...cak i kada odemo u park dodju deca u haljinama i suknjama, pa onda tuzno gledaju kad mama kaze - ne mozes u tome da se spustas na toboganu...

Videla sam te stikle, ja sam skontala da je to fora, za lutke, nisam bas mislila da to neko stvarno obuva detetu kad negde ide...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 8:32:18   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: Maraj

Ljiso prave stikle za devojcice . I to male devojcice ...od 3 god npr

Prave stikle i za bebeuser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 12:51:27   
nata11
MimaKos bebe ne hodaju i veoma su mi slatke user posted image To su kao stiklice za bebe do 5-6 meseci koje su naravno od sundjera. Za fotkanje devojcica preslatke. Ove vec za decu koja hodaju necu da komentarisem, kao ni sminkanje dvojcica sa sve maskarom i karminom.

_____________________________





(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 13:01:46   
MimaKos
Ukusi su naravno razliciti, meni su licno sve samo ne slatke.. kao ni mrezaste carape na maloj deci, i generalno mrezastu garderobu, koju sve cesce vidjam na 4, 5 godisnjacima.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 13:39:32   
mama Jo
Ali te stiklice za bebe obuvaju samo fore radi, zar ne? Kao, eto, za slikanje, i kao, eto, ako vode na neku svecanost pa se beba ,,sredila"... nije mi to nesto sad za osudu.

Za sminkanje se slazem u lotpunosti.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 14:18:17   
MasnaMasnica
Stikle ne volim ,iako mi je Una 1000x trazila da joj kupim. A karmin stavlja sama, samo karmin i to bolje od mene.😍😄🤣

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 14:22:31   
MimaKos
Mama jo, ne osudjujem nikoga, samo kazem da meni licno nije primereno da beba, cak i iz fazona, nosi stikle, ili dete..

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 14:42:03   
Misha i Ljisha
Obuvanje mojih stikli je presmesno ali deci kupovati...no koment.

Ja sam mojoj dozvolila vikendom kad nema trening ni nista da nalakira nokte i to samo ako prestane da ih gricka. Prestala ja dozvolila. A ruz za usne opet uzme pa se tracka. Svi smo to radile. Kad se setim onog zelenog karmina sto bude crven kad se namazes uvek se smejem. Mislim da sam ga pojela mami user posted image ali sve je to drigacije od stvarnog sredjivanja devojcica. Ovo su decije stvari a sminkanje s namerom da sad idu negde i da budu lepe...ili cak za slikanje mi je fuj

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 14:45:30   
MimaKos
Ljiso, znas da sad ima takvo rumenilo, zeleno a kad ga namazes postane roze, slatko sam se ismejala :)) ma kakvo sminkanje, iz fazona ima neko labelo i to se kao igra, i neku deciju sminku sa sljokicama kad joj dodju sestre, a za napolje i slikanje, uzas

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 14:47:26   
mama Jo
Ljisho, svaka ti je zlatna. Sve se slazem sa tobom 100%!!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 15:01:29   
MasnaMasnica
Evo moja ima puno koferce njenih karmina i uvek joj neko kupi karmin labelo, ima vise sminke od mene.user posted image Ne salim se kad kazem da bolje stavlja karmin od mene.
user posted image
Ona je jos sa 2 god to trazila sama.
I selfije nadjem njene kod mene u tel.😛
Dok N ne , sve zavisi od deteta.
ja nisam osoba koja je svaki dan nasminkana, a kada negde podjem do gr ili onda stavim onaj vishy 89, karmin i maskaru , za slavlja idem na sminkanje.



< Poruku je uredio MasnaMasnica -- 24.6.2018 15:06:48 >


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here