|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 16:22:24   
MimaKos
Masnice, bas ti je slatka devojcica!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 16:33:01   
mama Jo
Masnice, ona se to sama nasminkala? Sjajno user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 17:24:03   
MasnaMasnica
Hvala Mima.
Da MJ🤣🤣🤣.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 17:35:05   
jess021
IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ima toga svuda...cak i kada odemo u park dodju deca u haljinama i suknjama, pa onda tuzno gledaju kad mama kaze - ne mozes u tome da se spustas na toboganu...


Mama Jo, ta deca sto ih vidjas na igralistu u haljinama i suknjicama su verovatno same trazila da ih tako obuku. Pricam iz iskustva jer L sad hoce da bude samo u haljinama, nekad insistira da u onim svecanim ide na igraliste. Jos uvek mogu da je odgovorim od toga ali ne jos dugo. Ubedjena sam da nijedna mama svojom voljom ne oblaci detetu svecanu haljinu za igranjac.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 18:17:20   
MimaKos
Jess ima i toga, moja svako jutro place jer joj ne dam da ide u vrtic u haljinici, najvise zbog toga sto ide busom koji je uzas, ali stvarno ima i toga da mame same forsiraju takvu garderobu i taj fancy fazon na igralistu..

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 18:26:48   
vonavoj
Bas tako jess..moja mladja zeli samo haljine i suknje, i cele zime je nosila u vrtic,a zna da mora npr.hulahopke i helanke jer je hladno..
Jednostavno je takva, i nema sanse da je odgovorim..sa starijom se lepo dogovorim..
I po kuci mi trazi,stalno haljinice. A za sminkanje i nisam, sad sam im nalakirala nokte jer ne idu u vrtic.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 19:25:16   
mama Jo
Znam, znam, naravno i moja trazi haljinice vrlo cesto, ali kad idemo u park, ako bas ne mogu da joj izbacim iz glave tu ideju, obucem joj ispod helankice ili 3/4 bermudice pa da moze da se igra...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 19:29:07   
MimaKos
Mi smo napravile dogovor da se haljinice i suknjice samo na rodjendanima nose.. zao mi je tolikih haljinica ali me mnogo strah infekcije.. ili da nadjem neke bermudice kratke pa ispod, u helankama pa haljini joj je vruce

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 19:32:17   
vonavoj
Mima,kazem ti, sa jednom mogu da se dogovorim..ali sa drugom, mladjom, nema sanse.user posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 19:37:32   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Mima,kazem ti, sa jednom mogu da se dogovorim..ali sa drugom, mladjom, nema sanse.user posted image

Verujem user posted image sta da radis.. nece na silu

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 19:45:23   
Maraj
E ja imam jednu komsinicu od 2 i po god . Ona stalno nesto vuce sa sobom. Nekad su to i gace. Imaju neku aplikaciju na sebi koju ona voli i ona nosi po 2 para sa sobom u ruci. Jednom sam ih nasla u ulazu zgrade. Znala sam da su njeneuser posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 19:49:51   
mama Jo
user posted image e, od kada sam dobila decu nista mi vise nije cudno 😁
Jess, ne mislim ni ja da mame sa nekom posebnom namerom oblace svecane haljine u park, i mi smo jednom sa rodjendana svratili, sve je to meni ok... zao mi je samo kad je zbog toga dete ograniceno da se igra, samo to user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 19:56:21   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: mama Jo

user posted image e, od kada sam dobila decu nista mi vise nije cudno 😁
Jess, ne mislim ni ja da mame sa nekom posebnom namerom oblace svecane haljine u park, i mi smo jednom sa rodjendana svratili, sve je to meni ok... zao mi je samo kad je zbog toga dete ograniceno da se igra, samo to user posted image

I nama, naravno, evo pre dve nedelje se vracamo sa rodjendana u haljini, ja joj branim da ide na tobogan, napravimo deset koraka, ona vidi nacrtane skolice na betonu, krene da skace, saplete se i odere kolena! Pa sad to koristim svaki put kad pomene suknju za vrtic ( losa li sam majka)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 23:05:28   
Ana RR
Kad vidite dečake obučene u kostim princeze (tipa Elza) onda se javite user posted image Kanada je čudo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 23:11:00   
IvanaSK RR
E al ste razvezle pricu.. Evo ja sam mojoj pre neki dan nalakirala jedan nokat na nozi jedan na ruci. Slobodno me lincujteuser posted image
I da, labela i sjajeve za usne mi sve unistila. Obozava da gleda dok se sredjujem pa bi i ona.
Ali masimo temu, cisto da znateuser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 23:15:09   
jess021
L obavezno, kad nosi suknjicu nosi i neki sorc ili 3/4 helanke i opusteno moze i na tobogan i u pesak.
Ivana, necu vise, obecavam user posted image

< Poruku je uredio jess021 -- 24.6.2018 23:16:03 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2018 23:52:50   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Kad vidite dečake obučene u kostim princeze (tipa Elza) onda se javite user posted image Kanada je čudo user posted image


user posted image user posted image

Nama je jos cudno sto je devojcica obucena u haljini na igralistu, mislim stvarno user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.6.2018 0:09:33   
Misha i Ljisha
Ivana napisah ja sta je decije na prethodnoj strani user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.6.2018 0:23:47   
mama Jo
Pa naravno, nisam jos videla neku bas nasminkanu devojcicu malu stvarno, ali sam gledala emisije o tome, izbor za miss, pa ih nasminkaju, frizura sve, pa devojcice od 8 godina izgledaju kao da imaju 28... to mi je strasno, ali to je i krajnost.

A devojcice u haljinici su medici pravi, malo sam bzvze ja napisala na prethodnoj strani, nisam bas nista lose mislila. Prva ja svojoj oblacim.

Ivana, samo istresamo negativnu energiju na mame koje deci oblace ovo ili ono user posted image
Mislim, uostalom, sta koga briga, neka svako svom detetu oblaci sta hoce, bas smo lude stvarno user posted image

< Poruku je uredio mama Jo -- 25.6.2018 0:25:07 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.6.2018 11:03:39   
nata11
Ne osudjujemo mi nikoga samo caskamo.
Ko uopste ima prava da bilo koga osudi kao roditelja osim same dece naravno. Svako radi kako misli da je najbolje.

Imam ja malu rodjaku koja obozava lakove za nokte, ja licno joj kupujem kad god idem. Imam komsiju koji stalno ima nesto umotano po rukama. user posted image Jednom je iso sa umotanim pertlama, jednom sa peskirom... nece dete da skine i sta ces. Pa je imao fazu kada je iso u kostimu tigra nekih 3 dana user posted image
A imam i tu malu rodjaku od 4 godine koju majka sminka za priredbe, porodicne ruckove sve u kompletu sa rumenilom, maskarom, bronzerom... to mi je licno previse i vreme da se kaze detetu NE. Naravno ne pada mi napamet da bilo sta kazem licno roditeljima deteta. Njihove dete, njihova stvar.

_____________________________





(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.6.2018 11:26:10   
Rosita
Na stranu estetika ili norme o prihvatljivom za decu, nema potrebe da se detetu koza opterecuje sa tim, koja hemija na licuuser posted image . Nije svaki dan, al ipak ...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.6.2018 21:02:18   
lesica
Ovo sve gore napisano je za temu deca i šminka

A ja dođoh samo malo user posted image user posted image
user posted image

Besna sam samo tako na apsolutni bezobrazluk i bezobzirnost drage mi opštine na kojoj živim. Da ne pokrećem priču, koja je pre svega za probleme u Srbiji.
Ali daaa, dragi opštinari nadam se da će vam se deca i unučiće igrati u onakvim strahotama od parkića poput našeg novoizgrađenog, na sva usta najavljivanog i obnarodovanog.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.6.2018 12:04:05   
Ana RR
Neki ljudi me jednostavno dovode do ludila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.6.2018 13:57:41   
Maraj
Les tek da vidis na N.Bg u blokovima. Na betonu koji je sav ispucao neka korozirana ljuljaska ili klackalica koja tu stoji 25 god . Mozes misliti u kakvom je stanju...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
1.7.2018 14:13:29   
lesli
Vise mi je pun kufer toga da sve ide preko njegovih tj. nasih ledja! user posted image

Naime njegove boli dupe za sve. Ja prelezah skoro celu trudnocu sto zbog krvarenja na pocetku, sto sad zbog kontrakcija a njegovi su lepo zajahali po njemu (a samim tim i po meni). Zaboga kako im nije zao njihovog deteta????!
On ide na posao, u nabavku, sredjuje po stanu, kuva, pre neki dan trci i kod mene u bolnicu! Ali ne oni verovatno ni ne znaju da sam bila u bolnici. Ali majku mu ako vam je receno da moram da lezim valjda vam je jasno da sav teret pada na vaseg sina i snadjite se da neke stvari odradite i bez njega, a ne da ga za svaku jebenu stvar iscimavate!!! Na kraju krajeva nije vam on jedino dete!!!!!

A onda jos nadju da ke*aju kako mnogo brinu za nas, aaaaaaa!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here