|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.8.2018 14:44:08   
Maraj
Mili ovaj poslednji deo posta prepisujem...
S po ceo dan na sisi ili da se nosa. Samo li je spustim krece histerija
Tako da nista ne stizem...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.8.2018 17:25:19   
vonavoj
Mili,grlim jako!!
Znam koliko si besna i nemocna,a muskarci bezosecajni!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.8.2018 17:57:56   
mama Jo
Joj ☹
Mozda samo malo, koliko-toliko da utesim, prosla sam i ja to skoro... i jeste tesko, ali proci ce!!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.8.2018 18:15:45   
Rosita
Joj mili, sve te razumem. Ja opet ponavljam, iako je N super beba u poredjenju sa tim kakav je bio D, neuporedovo mi je psihicki teze palo sada, sa dvoje dece i muzem koji i vikendom radi, jos je meni stariji decak imao bas regresiju iako sam ga svojski pripremila, ma haos. Niko da pomogne, niko nema razumevanja osim mm. Ma... Drži se i čuvaj se! Budi pametnija, ako ikako možeš.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.8.2018 21:45:40   
Misha i Ljisha
Joj Mili procice i sve to. I zabavljanje starijeg deteta. Moja D je mozda u prvoh par dana imala onako par epizoda "obratite paznju na mene" i posle je sve ok bilo. A moj P je prezahtevna beba. Bas bas. Od samog pocetka. Sad da mi nije moje desne ruke ma ni do wc-a ne bih mogla. Evo kikam kako cemo P i ja sami kad D krene u vrticuser posted image ona ga bas zabavlja cmace pusta mu neku muziku na baby gym-u. Ja bar kafu popijem ujutru. Docice sve na svoje mesto. A to sam izmlazanjem te razumem. Ja sam batalila izmlazanje u toki dana i samo se uvece i ujutru izmlazala. Nije bilo sanse sve da stigenm. I P da nosam i da se izmlazam i da skuvam i sredim i odvedem dete u vrtic i dovedem iz vrtica. Nemoguca misija. Ali sam kao i Maslacak pomirila se da to tako mora. I stvarno sto ona kaze desavalo se da 3 majice ispeglam i da to smatram uspehom

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.8.2018 23:30:27   
mama Jo
Ja sam muku mucila prvih mesec dana sa izmlazanjem, malena je nesto bzvze sikila, pa sam od 00-24h izmlazala da bih joj davala mleko na flasicu 😩
Jos mi je tih mesec dana mama bila tu i sve zivo mi pomagala a ja sam bila na ivici i fizicke i psihicke moci.
user posted image i drz' se, sve ce biti lakse samo da prodju, recimo, prva 2-3 meseca. Nije to kratak period, znam.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.8.2018 12:21:15   
Misha i Ljisha
Lose sam. Idemo kuci i jedva cekam.nakupila sam se dogoljno negativne energije pa mogu kuci. Aamo i dalje ne shvatam sto je mm toliko insistirao da ostanemo duze. Eto i kola i moj posao. Sad teeba pozajmljivati vracati. Preziveti. Ma uzas.a muka mi je stvaarno ja sam dobar covek jesam. Trudim se da budem trudim se jako. Hrize me savest ali mi je jakp krivo sto moja mama uzima kredit da bi pomogla mojoj sestri . tata je opet svojoj sestri od tezke pozajmio brdo para da bi ona svojoj unuki kupila stan i otvorila kozmeticki salon. Za mog brata necu ni da pocinjem sta sve rwde i kako mu pomazu i onda se osetim kap govno da prostite. Hoci samo sto pre da odem odavde. Nokad mi nisu pomogli oko neceg veceg. Nikad. Sve su to samo prazne price. Sto moja mama kpja je kreditno sposobna ne uzme kredit da mi kupi npr auto pa ja cu jpk ako treba i otplacivati mesecno. Ma uzas. Nisam zavidna. Ali me boli sto meni najmanje pomognu. Jedva cekam da odem odavde. I ovaj salas. Samo me podseca da nikad nece biti moj

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.8.2018 12:51:10   
vonavoj
Ljisho.a da budes dovoljno bezobrazna i da joj trazis da podigne kredit za tebe..nemoj cekati da se sama ponudi,nece sigurno..po tvojoj prici..
Previse smo samostalne i sve mi mozemo,a kilavci najbolje prodju..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.8.2018 12:57:17   
Rosita
Jutros sam iskucala debeo post i ode. Nervozna sam, nervozna, nervozna od svih monotonih aktivnosti i izigravanja hobotnice i pajaca od kad oci otvorim i grize me savest sto sam takva. Gusi me stan kako udjem u njega. Sve u krug. Mrzi me da vicem jedi, skloni, slozi , skupi, nemoj, dodji, podji i td.i mrzim sto me sve to tako mrzi. Ponavljam da imam pravo da se tako osecam...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.8.2018 12:58:41   
Sanjica26 RR
Ljiso, kako se nisi navikla vec na takvu situaciju?Ja sam se vec naviklauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.8.2018 13:05:22   
Rosita
Ja imam isto ove flashback- ove kao ljiša, iako sam se navikla kao sanjica....
Ljišo, to je zato što si ih navikla da možeš sama... Znam sve.

< Poruku je uredio Rosita -- 25.8.2018 13:08:26 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.8.2018 13:08:31   
pari
Rosita, i ja se slicno osecam kao ti...
Govorim sebi da bih trebala sa uzivam u deci,u momentima koji se viae nece ponoviti a opet tesko mi je...unervozi me njihov plac ili nervoza...nikako da se opustim pa se nerviram sto sam nervozna i tako u krug...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.8.2018 13:18:12   
Misha i Ljisha
Navikla sam Sanjice ali se i dalje nerviram. Kad god sam ih pital za nesto vece obecavali i nikad ispunilo. Prazne price

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.8.2018 13:27:24   
vonavoj
Rosi,bas si lepo opisala kako se 80% nas sa bebama osecauser posted image
O da.hobotnica,ja sam jutros odradila sto npr neke zene (citaj zaova-ne mrzim je,prosto je takva), ne mogu da urade ni za nedelju dana..
Usisala ceo sprat,obrisala podove,dva kupatila oprala,ispeglala bar 20 mm majica,oprala prozore...i spremila rucak i uspela da se tusnem..a SAMA sa njih troje..to znaci,trcim,glumim majmuna i radim...
Ali sam sad zadovoljna,kad budem sela,mislim da cu se samo raspasti..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.8.2018 13:52:04   
Misha i Ljisha
Rosi von tako je. Jos plus sve frustracije zatvora sto ja kazem. Ali bukvalno. A nedostatak kola mi je sad jos veci zatvor. Uzasan osecaj u stomaku trenutno imam. Kontrolisem se nekako ubog dece a onda mm izgleda kao da se ne nerviram pa njemu bude krivo. Ma...kazem mami a ona odbrusi sto svekrva ne da nama novce za kola. Moja sveli ima 13000 penziju. Mama ima 45000 a tata preko 60 000 doslo mi je da im kazem da su govna majke mi.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.8.2018 13:53:21   
Misha i Ljisha
Pozajmljuju silne novce drugima koji im nikad nece vratiti a meni ne mogu. user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.8.2018 13:53:43   
Milena18
Ljišo, i ja se često osetim povređeno zbog sličnih stvari. Gurano mi sasvim dobro i bez tuđe pomoći, ali ipak je lakše kad znaš da imaš na koga da se osloniš u nkim kriznim trenucima. Meni bi sve bilo drugačije da mi je mama živa.
Rosi, i ja sam jako nervozna ovih dana, ako ti je za neku utehu, a moje dete čak nije više ni tako malo. Brecnem se na nju ponekad pa me grize savest posle. Jeste sve to normalno, ali nas opet muči.
Vonavoj, svaka ti čast šta sve stigneš sa njih troje.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.8.2018 13:57:18   
vonavoj
A sad negativa...mm je otisao i 10h na pola sata do posla,a jos ga nemauser posted image
Necu se nikad navici na njegov j*** sat!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.8.2018 14:32:16   
mama Jo

Rosita, tako je... bas sto Von kaze, ma i vise od 80% se tako oseca... isto se tako osecam, sad trenutno malo lakse jer kod mojih ima neko bar malo da me odmeni. A definitivno zato sto smo tako navikle okolinu...

Ljisho, to je bas osetljivo pitanje, ali u potpunosti mogu da te razumem kako se osecas...
Jesi bar tati probala da kazes da ne treba bas uvek on doticnima da uskace u pomoc?


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.8.2018 15:36:22   
Rosita
Zeneuser posted image
Milena, ja iznervoziram prema D i bas me nervira pomisao da radim neke stvari koje je moja majka radila a koje joj zameram, a on postaje slično dete kakvo sam ja bila i moram hitno da radim na tome, to ne valja za njega...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.8.2018 16:06:15   
suzi kju
Ja sam isto danas u minus fazi, danas pocela da radim, u sred jeb***subote, naradila se kao konj, za koju platu, za onu s kojom ne mogu sebi i porodici da priustim opustenu setnju popodne, da sednemo negde, pojedemo i popijemo nesto, jednostavno da damo sebi oduska malo. Mogu ali sa sr narednih dana "stisnem" za neke druge stvari.
Tako bih otisla iz ove zemlje.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.8.2018 21:15:30   
vocicana
Joj devojke, neke sam faze prosla i odlicno razumem.
Ovako, Vonavoj, da sam na tvom mestu, ovako bih uradila. Muzu da saopstis da titreba pomoc u kuci, napravio je troje dece, ti si 24/7/365 sa svima njima, a toliko si negativna u postovima, da se zapitam kako do sada nisi vec pocela uzimati sta za smirenje, jer ti je opterecenje i preveliko. Nemoj me pogresno razumeti. Zena koja ce biti sa najmladjim, sve ti odradis ali te neko odmeni. Deca koje vrtic koje skola, a ti da nadjes vremena za sebe, frizer , drugarica, i slicno. Moras tako, novac neka nadje gosn posto kuci nije po ceo dan. Za toliko odsustvo od kuce trebalo bi po meni da zaradjuje 3000 e mesecno sto je i vise nego dovoljno jer sve ocekuje a po meni mnogo malo daje.
Ljiso, zao mi je sto to cujem, u globalu svi smo ih za sve ili delimicne obaveze navikle da sve mi mozemo same. Ja danas nisam imala dete gde, celog dana me je vukao za suknju i ammao, pa se prezivi, al moj je jedan vi sve imate puno dece. Zene mislite na sebe.
Lesice, mnogo te volim da znas!
Mojoj Milenici iz Krusevca saljem njveci zagrlja, ja mnogo vicem na svoje dete, ali opet se ponavljam sve manje zadnjih dana.
Malo se ljudi izduvajte.
Rosit ti si neko ko mi je mngo drag, bas sam se najezila, jer sam nanovo oset_ila sve sto si napisala. Nemoj se nervirati zbog tvog zdravlja, ne sems. A gusenje od ulaska u stan i to znam... Ljubim vs sve

< Poruku je uredio vocicana RR -- 25.8.2018 21:17:21 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.8.2018 21:46:47   
Rosita
Voci, grlimuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.8.2018 22:24:33   
vocicana
Drzi se lepotice, mislim na tebe, ako hoces ovako neobavezan razgovor, javljaj se u pp, znam ja da nasmejem ljude user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.8.2018 5:20:55   
vonavoj
Vociuser posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here