|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.8.2018 10:14:48   
vocicana
Von, kad ti kaze Voci ;-)

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.8.2018 14:53:16   
Dragce86
Ja sam jutro pocela na 300! Malecka ustala na levu nogu, nece da se umije, nece NISTA da jede, nece da obuje cipelice za setnju, nece ni tatu ni mene nista da poslusa, dobila je od oboga batine ( ulazi u kupatilo, hvata wc solju, vadi osvezivac sa kuglicama iako joj je i tad i MILIJARDU PUTA receno da to ne radi ), nece na nosu, ne da da joj se zameni pelena, obuce nova odeca..ma na trista!! Pitaj jel boli zubic, jel boli bilo sta, kaze NE! Onda se sa tatom vratila nakon sat vremena iz prinudne setnje napolju, nista bolja, al je jela ribu i zaspala. Nadam se da ce ustati normalnija, jer cim krene da divlja meni krenu kontrakcije i da mi se zateze stomak i dize puls a sad treba najvise da se pricuvam do kraja trudnoce...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.8.2018 15:56:12   
Rosita
Dragče, razumem te. Teško je ostati smiren. Probaj da joj doskočiš tako što joj daš izbor. Hoćeš plavu ili belu majicu, a ne obuci ovo. Jaje ili proju i td. Ne znam koji beše uzrast.
Uuu sad vidim. Eh, pa ona ulazi u ne fazuuser posted image

< Poruku je uredio Rosita -- 26.8.2018 15:57:18 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.8.2018 15:59:05   
IvanaSK RR
Kad se izlazi iz NE faze? Mojoj je sve NE i NECU.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.8.2018 16:05:14   
Sanjica26 RR
Nikaduser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.8.2018 16:09:48   
jess021
Poenta je da je sve neka faza. Samo prelaze iz jedne u druguuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.8.2018 17:34:36   
mama Jo
Dragce user posted image
Iz faze u fazu, ja ucim da u kriticnom momentu ,,iskuliram"... Rosita, isto to radim - ponudim izbor, ili ako je izrazita ne, pustim i onda joj usput ispricam sta sve propusta time sto npr nece u setnju, ako nece da jede... pa dobro, jesce za sat vremena, i tako... po primerima iz okoline shvatila sam da je najbolje biti opusten i ,,oladjen"... probaj!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.8.2018 20:16:37   
Misha i Ljisha
Ajoj nemam savet. Moja D je bas bila uvek dobrica. Nije bila u takvoj faziuser posted image nadam se i da cu sa P isto proci. Ali mozda nije ni bila u takvoj fazi jer sam ja jako pazila kako se obracam. Nikad nisam pocinjala recenicu sa negacijom. Npr eto to za osvezivac u wc solji. Ja bih rekla to sluzi da se opere solja i otrovno je. To tu treba da stoji vrati to. I tako. I stvarno sam uspevala. I sa tim ponuditi izbor pa da onk donesu odluku. I tu sam taktiku primwnjivala. Doduse sa D sam bas bas imala strpljenja. U principu ja i dalje imam ali videcemo hoce li me P iz taktaizbaciti

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.8.2018 20:53:00   
vonavoj
Što si bolji to te više gaze,a manje ceneuser posted image user posted image
Opametićeš li se ikada?!?!?!user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.8.2018 21:17:48   
mama Jo
Von user posted image


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.8.2018 21:33:03   
Rosita
Ta faza negativizma je to druga godina, kako kod koga... Prema nekim teoeujama svaka rana faza ima pandan kasnije pa dete treba da"trenira" u kući, to jest da u principu nauči da je u redu reći ne još tada, kao osnova za kasnija važna ne...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.8.2018 21:38:04   
Misha i Ljisha
E Rosi to si u pravu. Ja D sad moram da ucim da je ok i ako mi kaze da nesto neceuser posted image
Pitala me onomad "mama kako ono treba da kazem?"user posted image
Mada vidim sa drugarima nema problem da kaze ne.

Von. Sapatnice mojauser posted image sta se desilo

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 26.8.2018 21:39:06 >

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.8.2018 22:01:25   
vonavoj
Nista.samo konstatujem...zar nije takouser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.8.2018 22:17:56   
Misha i Ljisha
Tako je von. Sto se covek vise trudi... Ono prema njemu svi gori i gori

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.8.2018 22:23:37   
Sanjica26 RR
Jao, Von ti situaciju moras resavati.



< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 26.8.2018 22:24:15 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.8.2018 22:57:15   
Rosita
Von, da li možeš da pažljivo razmisliš šta bi mogla da promeniš? Ti si za sad još uvek "samo" preumorna. I podignu te neke sitnice o kojima je voci pricala. Hvataj ovaj trenutak, nemoj da te još jače obuzme negativa.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
31.8.2018 0:44:30   
vocicana
Rosi, hvala ti. Obavezno treba probati Von, veruj mi da ce ti se pogled na svet promeniti. Samo si premorena i zarobljena u kolotecinu. Veruj mi da bi nasla nekoga da ih cuva a jabi za sebe nasla vremena za sve sto pozelim. Tako sam i sama pocela, bas prija.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
31.8.2018 2:13:02   
vonavoj
Previse premorena i opterecena,sto dovodi do pucanja...
Evo M tacno zna kada mi treba sna i dribla me..kako deca osete,strasno!
Sutra je prijem prvaka..a on ljudski ne spava..pitam se odakle nervoza..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
1.9.2018 22:24:27   
Misha i Ljisha
Ja sam neuroticna, stvarno cu zavrsiti u ludnici. Sa mm sa se pre neko vece posvadjala.i to oko batketa. Bezveze oboje zelimo da se on vise ne muci a eto i dalje se muci a ja imam osecaj da mu ne pomazemo. user posted image
Mm je dosta lekara. I meni je. Cekamo sad iz privatne ordinacije da nam jave termin kad moze sledece nedelje dr da nas primi. Imam osecaj kao da idemo kod drzavnog. Sta znam mislila sam zakazacu odmah za sutra.
Jednog momenta sam super narednog sam paranoicna i neuroticna. UzAsna sam sama sebi. A verovatno je i pms. Mislim jeste al svejedno nisam psihicki ok

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
1.9.2018 22:49:44   
vonavoj
Joj,Ljisho, potpuno te razumem..i ja se bojim ludnice..ali nije smesno...danas sam dusu isplakala..i mene drma pms sigurno.. neuroticna i onda prenosim na decu, tacno oset_im.. a ne mogu sebi pomoci,kad sam u zacaranom krugu.Odradite i tog lekara i da budes mirna.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
1.9.2018 22:59:21   
Rosita
Šta vam je žene, niste nenormalne. Sve je to normalno u nenormalnim okolnostima. Specifične su vam situacije. Da se malo više priča o tome i same ste rekle koliko bi porodilja reklo da je nervozno, anksiozno, promenljivog raspoloženja...Glavu gore ljišo, rezrešiće se to!Von, razumem te, bar uveče uradi nešto što te opušta! Ti previše trčiš na sve strane. Ajde oko dece što moraš, ali vala prozore prati ne moraš!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
1.9.2018 23:21:01   
vonavoj
Neka si nam rekla rosi!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.9.2018 10:49:29   
vocicana
Daj bre Von, iskuliraj zeno, odlepices vise. Misli na sebe, koga nema bez njega se moze i mora, takvu parolu ima tvoj muz, dok si ti ustala izkreveta on je vec u Beogradu, ti si sama sa troje dece, aman boze, pa trazi pomoc, deca ce odrasti, otici, ti ces se odaljiti od muza kao sto vec na neki nacin i jesi. Niko nije zadovoljan osim tvog muza, o sve zavrsi za sebe, ti si tu gde jesi i samim tim cela situacja je nedovrsena. Trazi pomoc, posveti se malo sebi, odmori se.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.9.2018 16:20:23   
vonavoj
Od sutra ce biti lakse,jedna u vrtic, druga u skolu,a ja sa sinom..Inace,pukao mi je zub,sedmica..koja nema zivac,boli kao djavo,u 17h idem kod zubara,verovatno ide napolje.. zar bas pre pocetak skole i obaveza😡😡😡

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.9.2018 16:33:07   
lesli
Von, slazem se sa zenama da moras da menjas nesto pod hitno!
Ili neka tvoj muz malo uskoci i pomogne ti ili insistiraj da se nadje zena koja ce ti pomagati po kuci/oko dece.
Divim ti se kako postizes sve. Ti sve radis oko dece - sredjujes, odvodis, dovodis; kuvas, cistis, peres i peglas... SVE je na tebi!
Bojim se da ces pre ili kasnije puci, a deca su ti jos uvek mala i trebaces im (zdrava) jos dugo.

Misli i na sebe i na njih user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here