|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.9.2018 11:20:59   
vonavoj
Jos namesta slivnik,ne mogu u kupatilo😡😡

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.9.2018 11:25:50   
vonavoj
Ljisho,a vrh mi je da sad pisu da pare od smsa kasne..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.9.2018 11:37:45   
lesica
Žene 😣

Samo toliko imam da kažem.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.9.2018 14:12:33   
gagana83


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ne mogu da verujem da lekari nwcw da operisu malog Dusana bez novaca. Strasno mi je sve to. Mm i ja saljemo sms-ove za decu. Cak mm redovnjje od mene.i sad citam lekari rekli zivece do ponedeljka. Strasno kako li je tim roditeljima kad ti kazu dete ce ti ziveti do ponedeljka A MOZE NOVAC JEBENI da mu pomogne. Pa orobila bih banku. Je.em i prajd i zadrugu i farme i sve zivo u ovoj truloj zemlji. 


Ja to stalno pricam. I ne mogu da shvatim mozak koji moze Mitrovicu da da novac, tako sto salje poruke za Farme i Zadruge! Novac je sakupljen, ali to ne treba da znaci da poruke ne treba vise slati. Jer to je jedinstven racun i sve sto pretekne ce ici ostaloj feci kojoj je pomoc potrebna! 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.9.2018 14:14:29   
gagana83
Von, ja sam uplatila na racun u banci. A to da od poruka novac kasni je tacno. Tako je i sa Sapicevom fondacijim. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.9.2018 15:32:39   
Misha i Ljisha
Nije mi jasno zasto kasni?  Dok ljudi ne plate racune? Ili idioti obrcu lovu? U doba kad se sve desava momentalno na drugojstrani planete treba cekati mesec dana. Strasno.  Da ne bi mozda propali telekomi vipovi i telenori ? Besn sam bas sam besna.

Gagana jel stvarno skupljen novac? Daj Boze da imaju vremena da ga potrose. 

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.9.2018 15:50:53   
gagana83
Kasni jer novac ide preko operatera. Koliko ja znam, ako imate postpaid i posaljete poruku, novac ce biti prebacen fondaciji tek kad vi platite racun za mobilni telefon. Tako nekako. Ne znam kakva je procedura sa pre paid brojem, ali svakako ide preko operatera, ne ide novac direktno fondaciji. Jeste sakupljen novac, pogledala sam na instagram profilu fondacije Podrzi zivot. A procitala sam da je neko iz inostranstva uplatio 70000e direktno na racun klinike. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.9.2018 15:52:47   
Misha i Ljisha
Odlicno. Svaka cas_t ljudima. Bas sam se rastuzila i rasplakala danas,jos kad sam procitala da mu daju malo vremena.... 


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.9.2018 16:03:22   
gagana83
Evo citam sad da je Vucic izjavio da ce drzava snositi troskove lecenja. A sta su cekali do sad? Za ovo dete je novac svakako obezbedjen. A sta je sa ostalom bolesnom decom, oko koje se nije digla ovolika frka???

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
16.9.2018 16:46:02   
nata11
Ja poludela jutros kada sam videla ministra zdravlja kako objasnjava da smo svi uz Dusana i kako mi ne znamo sta hocemo. Da li hocemo da srede bolnice ili da nas lece. Poludelaaaa

_____________________________





(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
16.9.2018 20:32:20   
IvanaSK RR
To je izjavio??

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
16.9.2018 20:43:40   
Misha i Ljisha
Njega sad razapeti kao i onu ministarku 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.9.2018 8:43:17   
gagana83
Vise me od njih nista ne cudi. Izgubili su kompas skroz. Jutros svekar ostavio ukljucen pink (videti moj dugogodisnji potpis) i u vestima spikerka kaze, parafraziram kako je u slucaju malog Duleta DRZAVA pokazala kako je uvek uz svoje gradjane bla bla bla. Kakva drzava bre skotovi nenormalni!!! 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.9.2018 18:04:14   
IvanaSK RR
Vec danima sa mm u nekim losim odnosima, nerviram se i zbog ovih cisti, sva sam fuj... I danas neko zvoni na interfon. Čovek od kog smo davno kupili auto, ali tek pre dva meseca ga preveli na nas... Kazna mu stigla jos u julu, on platio tada 5000 din i sada dosao po pare.
Nije ni zvao, sreca te muz ranije dosao sa posla. A da ne pricam da je taj novac sve sto nam ostalo u kuci za sledecih nedelju dana. Sa njima smo trebali i da odemo do muzevljevih za vikend... Cerki od zaove rodjendan..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.9.2018 18:12:29   
Rosita
Eh ivana :(. Kad zaređa. Ali sve će se to srediti, nešto ćete presuti iz šupljeg u prazno, pozajmiti, ti i muž- proćiće, a za ciste, to je najvažnije, želim da sve bude dobro. Drži se.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.9.2018 18:43:59   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Vec danima sa mm u nekim losim odnosima, nerviram se i zbog ovih cisti, sva sam fuj... I danas neko zvoni na interfon. Čovek od kog smo davno kupili auto, ali tek pre dva meseca ga preveli na nas... Kazna mu stigla jos u julu, on platio tada 5000 din i sada dosao po pare.
Nije ni zvao, sreca te muz ranije dosao sa posla. A da ne pricam da je taj novac sve sto nam ostalo u kuci za sledecih nedelju dana. Sa njima smo trebali i da odemo do muzevljevih za vikend... Cerki od zaove rodjendan..

Ivana, nemam sta pametno da kazem osim da ti posaljem zagrljaj. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.9.2018 18:48:43   
vonavoj
Ivana,bas te muci,cim te i na RRu nema kao sto smo navikli. Grlim!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.9.2018 19:22:20   
IvanaSK RR
Hvala, grlim i ja vas puno user posted image
Proci ce, naidje neki bez veze period, sta da radim.
Von, citam ja sve, al bas nemam zivaca nista pametno da pisem. Ne kažem da su mi postovi inace uvek pametni user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.9.2018 19:50:20   
Maraj
Ivana user posted image

Kod nas nista bolje sto se para tice. Zivimo od jedne plate. Meni porodiljsko jos ne uplacuju. Roditeljski dpdatak isto , jos nije krenuo
Ma uzas. A L rodjendan u nedelju...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.9.2018 21:29:51   
milicicak
Ivana, samo da te grlnem.
Maraj, zovi racunovodstvo meni je leglo porodiljsko za avgust prosle nedelje.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.9.2018 21:47:19   
lesica
Ivana, ostale devojke 😘

Glavu gore! Druge nema.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.9.2018 21:57:20   
jess021
Ivana😘😘😘

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.9.2018 13:45:42   
suzi kju
Ivana kakve ciste spominjes?
Ja mrtva bolesna jedva ziva upala mokracnih kanala i besike, krenulo pesak, boli ubija, jos i temperatura, grozno se osecam 😫😫😫

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.9.2018 19:07:42   
emicaa
Danas da nisu bila djeca sa mnom isamarala bih nekog majmuna u kamionu.Gospodin je odlucio da se parkira na sred trotoara ali ne moze tu gdje je zamislio.I da bi nas natjerao da ubrzamo korak krenu po gasu.Ja se okrenem a on mlati rukama.Kad sam pocela galamit gleda kao tele u mene.Evo opet sam ljuta kad se sjetim.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.9.2018 22:29:27   
vocicana
E stvarno ...
Ivancice sada sam tek videla sta si pisala. Da li moze da se desi a da obidje neka situacija, sa tim glupostima. Nego okrece se kolo, bice sve ok.
Emice, ja sam svakog dana kao pesak i kao vozac veoma agresivna i spremna za fizicki obracun u mikrosekundi! To je bre narod izgubljen!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here