|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2018 21:05:45   
jess021
Ljiso, nisam rekla da te ne razumem vec samo da olaksas sebi tako sto ces prihvatiti da je sad tako i da ce proci.   
Slazem se, dodju i mi smo stalno negde isle, ali obrni okreni 95% svega oko dece je na meni i meni se sve vrti oko njih. A da ne spominje Milino nespavanje koje je trajalo vise od 2 godine.  
Tek sad nemam vremena da se vidjam ni sa kim, ali sta da radim. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2018 21:08:08   
vonavoj
Ljisho.kako nije pms,imale smo priblizno isto proslog meseca.i ja sam lose,bas. Plus on bolestan.i sve sto kazes je tacno,ja te razumem. I meni niko ne dodje,niti idem.zato sto su bolesni,a plus svako svoje obaveze. Sto kazes nekome mama dodje,pa popricate,pomogne,a nama niko. O mm je smem ni da pricam.Ode covek na veceru,poslovnu..u petak ima isto i u nedelju. A ja sedim u povracki i smrdim.. nocu se pravi mrtav,7 dana nije ustao nijednom od kad je bolestan,zate on vozi 2h dnevno..kako da bude umoran.Ja sam juce ceo dan plakalq..

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2018 22:07:41   
Misha i Ljisha
Von mene prosla mens znaci nije pms moze biti samo postms 
Jess naravno da prihvatam sve to ali meni to ne umanjuje nezadovoljstvo. Ni malo. Ja sam neko ko voli da je kuci pa radim od kuce da bih bila sa D a sad i sa P ali to ne znaci da meni ne treba lufta ili pomoci. Evo necu iz principa da idem u krevet. Hocu mir i tisinu jer onda lakse prebrodim i noc i budjenja i kenjkanja. To treba mm da shvati da bih ja imala zivaca za sve da da meni treba malo lufta da bih bila bolja majka 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2018 22:14:03   
vonavoj
Potpisujem zadnju recenicu..evo i ja vratila seriju i zobam...malo mira..mada sam vec 3 puta ustajala da ga nunam.Ti pijes pilule,pa ti je ciklus tacan.ja sam kao danas trebala..a necu sigurno jos 5 dana.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2018 22:19:28   
Sanjica26 RR
Zene, sve ce to proci. Ne dajte da se sekirate zbog toga.

Mnogo gore stvari postoje. 

Nama niko zivi ne dolazi. Meni zaista nije to potrebno. Stvarno i ne znam kad bih mogla da se druzim sa nekim. Nemam vremena za time. Sad ce te reci ides na posao. Pa, ja sa tog posla jedva cekam da vratim kuci, mojoj oazi. Nisam verovala mojoj mami kad sam kukala sto nam niko ne dolazi. Ona je rekla zapamti ove moje reci neces ni imati vremena za time dok su deca mala i dok imas obaveze. U pravu je.
Eto svi smo razliciti. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2018 22:20:53   
Sanjica26 RR
Evo ja sam besna na lekare. Nista drugo me ne nervira, nego kad se igraju sa necijom bolescu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2018 22:51:50   
nata11
Sanjice nadam se da nije ozbiljno. 😔

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2018 23:03:39   
vonavoj
Drugo je kad radim..onda cekam kucu i mir..a ovako..Procice,znam..malko razumevanja trazimo.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2018 23:07:31   
jess021
Von, Ljiso i sve ostale, izvinjavam se, nisam htela da budem gruba😶
Grlim vas sve, razumem naravno. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 6:05:08   
Misha i Ljisha
I dalje sam nadrks na muza

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 9:02:18   
AnaTamara
Ljiso, i ja sam na mog, jutros kada ga nisam udavila user posted image On je inace automehanicar, a meni se stalno kvari auto, jutros kasnim na posao, dete u vrtic kasni, meni stane auto, poludela sam.

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 9:03:39   
vonavoj
Mislim da nas to dodatno nervira..moj je u 2 dosao..Jess,nije samo kuca,deca,jos kad i muza,podrske nema,onda si potpuno sam i nemocan. Sad cete reci,pa vi ste krive sto im dozvolite,kako da kazem,ej ne mozes na poslovnu veceru (ne umem,nisam naucila)..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 9:09:06   
Sanjica26 RR
Von, pa ko ce reci da ne ide na poslovnu veceru??Bas me zanima da li postoji takva zena.
Moj ide na poslovne vecere. I znam da mu tesko pada jer posle ujutru nije sposoban ni za sta. Ne vrati se on mnogo kasno, ali opet...



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 9:14:43   
IvanaSK RR
Slažem se sa Sanjicom. Ni ja ne bih mogla da kazem nemoj da ides. Mene vise izludjuje kad se desi situacije ds je kuci, ja se raspadam a on kulirauser posted image
Razliciti smo svi kao sto rece. Al stvarno mi je falilo ponekad malo mira i tisine i razgovor sa odraslima.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 9:23:12   
Misha i Ljisha
Naravno da mu necu reci nemoj na poslovnu veceru. Pa X puta se vratio sa vecere i to fensi a mi vecerali virsle user posted image Nego kad je kuci a ne pomogne kaze umoran sam. Ej ides na posao od 7 do 15 posle ide do Bg i uvece na veceru i tad si ok a kad si samo na poslu od 7 do 15 dodjes kuci i kazes da si umoran. Zajebi. I onda se malo iscimaj pa ucestvuj. E to mene nervira. Za kucu je vecito umoran i mora da odspava a kad treba posle posla da se cima onda je super.

I da rodjendan mi je u petak zbog toga sam posebno nadrks jer cu ga provesti dzedzuci u kuci. Brinuci se sama o klincima. A za njegov rodjendan se zesce iscimam svake godine. I tortu i rucak i svasta. a on za moj...Ma bolje da ne krecem

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 9:30:24   
vonavoj
Poslovne vecere su sad svako malo..a ja raspad..On pomogne.,ali je u kuci 2h efektivno..sto je za 24h malo.. dodje na veceru,kupanje dece I uvece se komira pre dece,umoran..ok,ustahe u 6,vozi..I to jeste problem.ni sa kim ni da popricam..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 9:37:15   
Ana RR
Žene, baš mi je žao što se tako osećate user posted image mnogo znači podrška partnera, da je mm drugačiji ja def ne bih izdržala u takvom braku. Prosto nisam stvorena da ćutim i trpim, ili smo zajedno u svemu onome što čini brak ili nismo. Naravno, uvek postoje kompromisi ali bitno je da oni nikoga ne čini nesrećnim.

Ni mi nemamo nikakvu pomoć sa strane ali imamo jedno drugo i to mi je najvažnije.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 9:40:31   
vonavoj
Glupavi poslovi i obaveze,ne znam sta da kazem..da li tako mora..sve je zbog para,kao radi se vise,da bi imao,moras da radis vise..a opet nemas dovoljno.Preko rade ljudi od 9 do 6.kad se tek oni vidjaju..nikad..Da je mm bar u 4 kod kuce,pa lakse..ode u 7 dodje u 6,kad je sve regularno..i kad obavljati sve zajedno..samo vikendom..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 9:43:47   
veselicaa
Ana slazem se,i ja ne bih mogla da cutim ako bi mm bio nezainteresovan da pomaze,tj ne da pomaze vec da ucestvuje u svim poslovima oko kuce i dece.
Moj mm vec duze vreme radi privatno,radi od sedam do pet,uvece radi i svoj posao,uglavnom sam sama ceo dan.Ovde nemam prodavnica tako da stalno moram da mesim,kuvam,drustvo bas i nemam ali izadjem u set_nju sa bebom,ispratim smizle u skolu.Vi ste u velikim mestima,imate gde da set_ate,mozete da kupite rucak,hleb.

< Poruku je uredio veselica RR -- 27.12.2018 9:44:43 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 9:49:40   
Maraj
Von ja verujem da je kod svih tako. Samo sto mi mame koje smo na porodiljskom to najvise osetimo. Taj izostanak partnera kod kuce. Ja ne znam da neki muskarac radi do 14 ili 15h i da je posle toga kuci. Moj zvanicno radi do16h. Al retko kad je pre 17h kuci. A tad je vec mrak....
Jbg...proci ce i to. Porasce deca. Svako na svoje obaveze. Mi na posao. Zeznuto je sto je sad i zimskk period pa rano pada mrak. Da je leto, do 21h bi sigurno bili napolju. Sad u 16h pada mrak.
Evo mm sinoc legao sa L da ga uspava u 20h i on zaspao sa njime. Nije ni ustajao.
Proci ce ovaj period brzo a onda ce nam biti zao sto nismo vise uzivali sa decom kad su bili mali.
I meni je tesko...sama sa njih dvoje kuci. Moji prehladjeni pa ni me dolaze. S slinava. L bio do skoro...
Proci ce sve to brzo... ne okrenemo.se...oni ce svako na svoju stranu...e tek tada ostajemo same.... odoh ja na drugu stranu...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 9:50:52   
Anck Su Nmaun
Uhh nama nikako udovoljiti. Ljiso znam kako se osecas ja sam izluudjiivalaaa od samoce i zelje za ljudima..sto kazes bilo kakvim na kraju. Mm dodje umiran ne bude mu do price vec do odmora. Jedva cekala da pocnem da radim. A sad... nema me.
Po ceo dan radim..ima dana da zaglavim pa decu jedva i vidim. Sve oko dece palo na mm. Eto on radi od 7 do 15h ..kad ne zglavai po nekad. Odvozenje i dovozenje...treninzi. Ja dodjem mrtva ni odmora, pa rucak i malo sa decom i vec vreme za spavanje. Nigde neka sredina user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 27.12.2018 9:52:21 >

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 12:44:01   
milicicak
Evo, ja nisam dala mm-u da ide na novogodisnju proslavu sa firmom. Da mu znaci da se provede sa kolegama ni rec ne bih rekla ali da ide pro forme i da sefovi ne bi frktali ma vazi, ne moze i tacka. Ja se ukocena raspadam a on da ne bude tu za vreme spremanja za spavanje iz nekih glupih razloga ne dolazi u obzir. Zna se sta su prioriteti. A i zna se kome je zena vestica.
Mm je uvek umoran za kucne poslove, uvek. Ali nikad nije umoran da se brine o deci tako da se sve to nekako na kraju kompenzuje.
Ja poslovicno ne volim celu ovu euforiju oko Nove godine a ove godine mi je jos teze. Mm-ova tetka je preminula iznenada krajem oktobra a ona nam je bila dusa novogodisnjih proslava i najveci Deda Mraz. I sad je nema... Meni je jako tesko, ne mogu ni da zamislim kako je svekrvi. Samo sto smo mm i ja podrska jedno drugom a ona nema razumevanja ni pimoci ni od koga... I jako sam besna zbog toga, narocito na zaovu ali tu nazalost nista ne moze da se promeni.


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 12:54:13   
Misha i Ljisha
E da mom je zurka na moj rodjendan. I prosle godine su u firmi slavili novu godinu na mpj rodjendan i isao je. Vala ove godine ce da se pohvali kako je kupao decu i strpao ih u krevet i cekao da mu zena dodje kuci

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 12:58:28   
milicicak
Tako treba Ljiso!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 12:59:15   
Sanjica26 RR
Meni su te novogodisnje proslave sa firmom velika glupost. Ja sam imala sinoc, ali mene to ne interesuje. Nisam otisla. Jednostavno necu tamo da gledam da mi se neki smeskaju licemerno. Idem tamo gde mi je prijatno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here