|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 13:08:20   
Ana RR
Mili, jako mi je žao zbog tetke :( baš je to teško, uh...

Meni je mm bio ogromna podrška i oslonac kada mi je brat poginuo pa posle kada je mi je preminula sestra user posted image ja sam mnogo zatvorena i ćutke trpim bol ali da nije njega mislim da bih pukla. I najgori su ovi praznični periodi kada porodica treba da je na okupu a mi kao da nismo celi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 13:18:58   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: milicicak

Tako treba Ljiso!



Jako sam povredjena bas jako jos pogotovo sto je sinoc isao na sastanak koji se mogao obaviti telefonom juuuu al sam besna. Da nije sinoc isao na sastanak mozda bi i isao na proslavu u petak ovako...nema sanse da cu da popustim

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 13:21:36   
pari
Tek sam sad sve isčitala šta ste pisale...i ja sam često ljubomorna na mm jer on ima neku slobodu koju ja nemam ali se trudim da razmišljam kao jedan...to je tako, oni ne mogu da se stave u našu poziciju jer nikad u njoj nisu bili, ne mogu da razmišljaju kao mi, a ni mi ne možemo u njihovu ...to je jednostavno tako...Nije lako nikome u celoj toj situaciji, treba pregurati, raditi na sebi, gledati ko i šta može da te učini srećnijom i to je to...ja to sebi govorim ( iako ne znači da uspevam u tome 😁)

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 13:37:09   
vonavoj
Mi smo prosle godine prvi put imali proslavi,i bas  mi je bilo super! Mm kao komercijalista mora da bude i kod kupaca i dobavljaca🤑Ana kakvo radno vreme ima tm?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 13:43:45   
Ana RR
Von, radi od kuće kao i ja ali je trenutno baš fleksibilan zbog Marka, da ja ne bih morala da prekidam posao zbog škole. Do prošle zime je radio od 8 do 16 ali je skoro svaki dan ostajao duže. Imali su svakog meseca poslovni ručak na koji je otišao samo jednom. Nije zainteresovan za takve stvari, više voli da dođe kući da ručamo zajedno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 13:45:11   
pari
Super Ana!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 13:48:42   
vonavoj
Pa to je onda vec druga prica.moj radi u drugom gradu,a na ruckovima se sklapaju poslovi,ti veliki..jer tako vole direktori...ja sam mislila da je to vreme proslo,ali nije..Tm se uklapa,da se ne bi cimala,da ga nema od 7 do 5,i ti bi bila nervozna😁

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 14:42:24   
vocicana
Von mj je po ceo dan kucvi i strasno me nervira i sve mi ide na zivce, narocito sada kada je ovaj mali tako nikakav bio, snage vise nemam, poslednji atom snage mi je pojei, sada samo ispustam paru na usi!
Ko mi se ovih dana bude suprotstavio ugasio je!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 15:00:03   
Ana RR
Von, bio je i on odsutan do zimus po 12 sati. Ali prosto tako je kako je, nisam mogla ništa da menjam a da se nerviram nema vajde. Kad mu se smučilo dao je otkaz.
Meni je lakše jer imam jedno dete ali sa druge strane to jedno nema sa kim da se zanima pa mi stalno visi nad glavom user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 15:14:18   
vonavoj
Hahaha..nama nikad ugoditi! Ne valja kad je kuci,ne valja kad radi..Ma puno radi mm,aj kao strpljen spasen,nova firma,mora da se probija..i njemu bude pun kofer svega..Nezgodno je ovo i cimanje,saa bebom odvezi,dovezi..nisu deca kriva sto imamo bebu..a znam da je nezgodno i kad je sam,kumovi su imali taj problem..i sad je velika razlika medju njima,pa opet kao da su sami..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 18:36:41   
vocicana
Ja sam se malo izduvala sto se kaze, pa malo kuliram.
Mali je lepo vecerao i rucao, dobio terapiju. A mi ne stajemo na poslu.
A nije Vioon da nam se ne moze ugoditi, nego dodje dan kada si samoj sebi suvisna a nikoga nema da te pita kafu da ti skuva ili da ti poljubi glavu, ili da te samo jednostavno zagrli. Meni licno to nekada mnogo nedostaje.
A sda druge strane najbolje funkcionisem kada sam sa detetom, jer ga u sve ukljucucjem, sve sa mnom radi i to je to. A opet , treba mi da je neko tu.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 18:56:34   
vonavoj
Bas to voci,tacno si sve rekla. Nekad bolje funkcionisem sama sa njih troje.nego kad je tu....ali zagrljaj,kafa,dorucak..nemaju osecaj..Inace,upravo ulazi u kucu..19h..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 19:02:17   
Misha i Ljisha
Voci i meni je organizacija najbolja sto ti kazes kad sam sama sa decom. Al treba mi neko nekad da me odneni. Evo i malo pre se svadjali. Hoce da me vodi u bioskop sutra za rodj da gledamo akvamena. Siz sam dobila. Sad kad ja dizem frku onda cak mozes mami da naredis da bude sa decom u toku noci.  A ovako na kafu me ne izvedes. Ma...besna sam sad sam jos ljuca zbog tog njegovog ulizivanja

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 19:02:43   
Maraj
Von mog jos nema. Malo pre mi salje poruku da su tek predjelo izeli user posted image
Al mm ide svake gid na tu veceru s firmom, pred Novu, pa ne mogu da mu zamerim. Ovako stvarno svaki dan juri kuci cim zavrsi posao.
E to sto ja nadjem razlog da zakeram kad on dodje kuci...to je druga tema user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 19:03:25   
Misha i Ljisha
Inace moj jos nije dosao. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 19:04:48   
Misha i Ljisha
Jaooo na fb pre neki dan...zena gleda muza onako sa blazenom facom. A stoji natpis: jedva cekam da ustanes da ti se.em😂😂😂 e takp ja ovih dana

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 19:08:34   
vocicana
Joj lude ste, ali sve istinu govorim. Naredila sam izlazak 4.1 . 2019! 5 goidna smo zajedno i svake godine manje vise se naravno JA trudim da napravim neki ugodjaj. S obzirom da nismo vencani, ovaj datum mi mnogo znaci jer mi se zivot zaista potpuno promenio od kako smo zajedno, ali od kako sam rodila, potpuno sam se promenila, ne mogu mi neke sporedne stvari biti prioritet kada je mali tu, a stalno je tu. 5 dana idemo u vrtic 10 ne idemo. Jbg bas stvarno vise>!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 20:38:18   
Misha i Ljisha
Dosao i evo gricka i gleda akvamena. Toliko o tome da bi me vodio u bioskop da gledamo istog. 😡😡😡 a jos toliko posla po kuci.... Ne vata se niceg. Treba mu nacrtati

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 20:47:29   
Misha i Ljisha
I nastavila sam da se.em. otisao je u sobu da me ne gleda. Kaze kad zavrsim i ja odem u sobu menjamo se. Reko ne pada mi napamet da buljim u dete koje spava. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 21:22:36   
vonavoj
Ne daj se Ljisho! Sutra begaj iz kuce i ugasi mob! 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 21:25:00   
lesica
Žene drage, samo ću grlišu da vam pošaljem.
I da kažem, da će biti neuporeduvo lakše kad deca porastu još malo, a to malo je - strpite se do prolećauser posted image

Što se izlazaka tiče... Opet ću ja, strpite se još malo, pa onda i vi onako dogovorno, i bez nalaženja izgovora pred samom sobom zašto ne treba da idete.

Ljišo, batali poslove, pusti film, stavi sluške u uši, i lagano.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 21:48:06   
Misha i Ljisha
Cuj mali we vec koji put budio. Mm me izludjuje on ne moze pa ne moze. A sta ce biti kad ja me budem mogla? 🤬🤬🤬

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2018 21:56:07   
vonavoj
Probaj,buhahhaa!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.12.2018 6:20:28   
Misha i Ljisha
O mom rodj necu ni da pocinjem. Pola dana sam preplakala.Nego iselise se ovi od gore. Odvalili nam prozor i odvalili nam klimu tokom selidbe. Tacno se vidi da ih boli cosak za druge. Kako neko moze biti toliko nemaran to mi nije jasno? Uglavnom solo smo u dvoristu i konacno da uzivamo juhuuu... 
Sad treba srediti dvoriste i pobacati svasta posejafi travu i kojesta. Al to cemo sve lako samo kad smo sami 😊

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
31.12.2018 9:49:03   
vocicana
Vazno je da si se malo smirila.
Ja sam preksinoc lepo izdjuskala sa kolegama na zabavi bas mi je bilo potrebno i pocecu da praktikujem to vrlo cesto. Zato su mi kukovi zascepljeni doslovno, msm da sam pokrenula neke misice za koje nisam znala ni da postoje.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here