|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
17.3.2017 9:53:36   
suzi kju
Do leta ali koje godine user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
17.3.2017 11:06:55   
eca89
Srećno Voci!
Anck, javi kako je prošla!

Suzi, počeće spavati, samo treba izdržati! Neka su oni svi samo zdravi. Sinoć mi mm priča, kako ovde od nekog poznanika dječak ne čuje, nosi aparat, a ništa ne priča, sva sam se naježila i rastužila.
Zato kažem samo da su zdravi, sve će proći!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
17.3.2017 11:08:45   
emicaa
Suzi Dora od druge godine dosta bolje spava,sad uglavnom prespava cijelu noc.Nju su zubi mucili i zbog njih se budila nocu.
Sad sam skontala da ce mi april biti katastrofa,04 aprila Dora ide u bolnicu na kontrolu,11 aprila i u ocnu kliniku na kontrolu.14 aprila idemo za Doboj.Jos trebam napraviti Davidu temin za devetomjesecnu kontrolu u aprilu i tad ce nas poslati hirurgu zbog jajceta.

< Poruku je uredio emicaa RR -- 17.3.2017 11:10:59 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
17.3.2017 11:09:20   
suzi kju
Joj dragi bože cega sve ima.
U pravu si,to i ja stalno govorima, neka su zdrava deca a sve ostalo se sredi i prođe.
Emice i njih sigurno muče zubicii, godinu ipo dana i samo 6 zubića.

< Poruku je uredio suzi kju -- 17.3.2017 11:11:13 >

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
17.3.2017 11:21:48   
emicaa
Suzi pa vjerovatno,Doru je svaki namucio,trice su bile najgore.Po dva mjeseca joj nije dalo mira.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
17.3.2017 12:47:02   
Milena18
Ćao mame!
Anck, držim fige da sve prođe dobro!
Suzi, i ja se često pitam kako ćemo kad počnem da radim jer se M i dalje budi po 2-3 puta svake noći. Sve se nešto nadam da će se to spavanje srediti kad krene u jaslice u septembru, a ne znam otkud mi to user posted image Ne mogu ni da zamislim koliko si ti neispavana.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
17.3.2017 13:14:22   
Maraj
Pa mame mene onda samo zeza rr. Ne znam da slikam sa moba da vidite kako mi izgleda rr.
Suzi bas malo zubica imaju. Mom L kao da su svi zubi krenuli oko prvog rodjendana. I tad sam htela da loludim od ne spavanja. Stalno se budio i plakao. Sad ima 8 zuba gore i 8 dole. To je sve niklo oko rodjendana. Za sad smo mirni dok ne krenu petice. Inace da ne ureknem ,(pu pu) meni L prespava celu noc. Zaspi oko 22h , pa se budi izmedju 5 i 6 da popije mleko. Pa nastavi do 8. E a to je od skoro od kako sam mu promenila pidzame. Tripujem se da su ga ove prethodne zuljale. Mozda su mu bile knap. Otkako mu obukoh ove vece , spava kao jagnjence user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
17.3.2017 14:35:54   
Mariya
Dan mame!
Mališa i ja se ljuljuškamo na terasi,dobro je spavao, drnda me je opet ali sad malo više od sat vremena, zaspao je u 8.15 i kao komirana do pola 12,onda sam ga izvadila iz kreveca,promenila pelenu,podojila ga a on spava, malo kmekne dok mu menjam pelenu i tako spavao do 13! Gledam ga i mislim se kako noću ne spava tako majku mu, i šta da uradim,kako da ga okrenem da mi noću bude tako komiranuser posted image
H su još 2 zuba ostala, jedan se već vidi ali nije probio, taman će ona da završi sa zubima, a L će da počne. Samo da bude kao Lu, njene zube nismo ni osetili. A njoj sad već ispadaju mlečni, rastu stalni pa se i ona požali nekad da je boli.
Maraj, to su ti neke talične pidžame user posted image pozajmi koju Emici i Ivani bar na jednu noć user posted image
Emice,pošto idete u Doboj, možete li sad da primite vakcinu ili nema potrebe,stekli ste imunitet?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
17.3.2017 14:51:59   
branki*
mi opet bolesni..jedva sam danas odradila pet casova,u toku petog i temperatura,popila sam brufen,dala mi koleginica.u busu me zovu iz vrtica da dodjem po bozu,ima temperaturu.e,basuser posted image cekam da dodje mm,pa cemo kod dr.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
17.3.2017 15:04:48   
Sanjica26 RR
U bre Branki. Znaci ipak niste potpuno ozdravili. user posted image
Ja strpala da spavaju posle vrtica. Mm pitao vaspitacicu koliko spavaju u Sofijnoj grupi. Ona rece sat i po nekad i dva sata. Ali kad joj je rekao da deluje umorna. Ona je posle rekla da spavaju po pola sata. Deca koja su imala boginje dok se sad vrate u normalu malo su ih poremetili. Ne znam sto odmah ne kaze pola sata.
Odmah kad sam dosla po T pitala sam vaspitacicu jel bilo nekih problema. Sve je bilo u redu. Ona je dete koja je u svemu super. I onda sam joj rekla za ono sto joj se T obratila, a ona nije reagovala. U stvari rekla sam joj da je T rekla da ju je nije konstatovala.user posted image . Gde mi to izlete.user posted image Ona se toga ne seca. One nekad i ne primete jer se oni domundjavaju. Pomenula sam joj i sapunicu. Nije za to nista rekla osim da ne treba da pristaje na sve. DA treba da joj non stop pricamo.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 17.3.2017 15:11:37 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
17.3.2017 15:09:08   
IvanaSK RR
Hahaha, magicna pidzamauser posted image i suzi da pozajmis :)
Branki, zao mi je sto ste bolesni, ljubim vas.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
17.3.2017 15:18:44   
eca89
Branki, da što prije ozdraviteuser posted image !

Sanjice, jesu one nekakve mutne, samo nešto muljajuuser posted image !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
17.3.2017 15:38:27   
emicaa
Banki ozdravi nam brzo.
Maraj necemo primati vakcinu,ja sam vakcinisaba ali opet sam se zarazila.Nema od njih zastite zato su ih davno ukinuli ovde.Izbjegavacemo one koji se nisu testirali i cao.A Dora je svejedno jos pod terapijom.
Sanjice Sofi jos spava po podne,Dor nebi zaspala do 12 kad bi spavala preko dana user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
17.3.2017 15:44:28   
Sanjica26 RR
Spava. Ona voli da spava posle podne. U vrticu isto spava. I da nece mora da spava. Jos je mala da ne spava. T isto spava. Naravno ne svojom voljom. Ona se tacno vidi da je umorna i kad krene da place dogovorili smo se da uvek mora da spava. Mnogo je bitna ta posle podnevna dremka

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
17.3.2017 16:23:57   
emicaa
A kad ti onda lijezu navece?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
17.3.2017 16:32:18   
Sanjica26 RR
U pola devet. T za dva minuta zasspi, a Sofi je vec u 9 gotova.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
17.3.2017 16:57:57   
emicaa
Dora je prosle sedmice prikunjala dvadesetak minuta kod sveki,navece nije zaspala do 10 a u 9 je otisla u krevet.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
17.3.2017 16:59:35   
Sanjica26 RR
Onda za nju nema spavanja posle podne. Nije svako dete isto.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
17.3.2017 17:08:06   
emicaa
Pa da,ponekad prikunja u autu ali srecom na par minuta prije stana pa onda navece nema problema.Ona je jedno od one djece kojim je spavanje gubljenje vremena user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
17.3.2017 17:13:54   
Sanjica26 RR
Ako hoces da te utesim T je jako dugo bila dete kojoj je gubljenje vreme bilo da jede. Pre nego sto je krenula u vrtic tek se u 22 uvece uspavljivalA
a.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
17.3.2017 17:15:28   
suzi kju
Dobar dan drage.
Mi bili uzele decu iz vrtica šetali šetali šetali pa došli kuci, ja spremale ručak pa pravila srodnice i svinja pojedem 5,jesu malene ali ipak sam svinja. Taman sam počela fino sa mršavim i eto ga, besna sam na sebe mnogo.
Beke se igraju, muž se sprema za posao ja gledam tv.
Danas su malkice jele ali bitno da je bolje nego juče. Opet a malo spavale i probudili drugu decu ali danas vaspitačica nije tako ružnim tonom komentarisala, Dal sto je mm bio samnom ili šta je ne znam. Uglavnom ja se nadam da e svakim danom biti sve bolje i bolje.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
17.3.2017 17:33:12   
Anck Su Nmaun
Dan mame
Mi sad usli u kucu, od dva sata smo napolju, malo na igralistu malo po ulici ispred zgrade.
H bila kod zubara a T i ja setkale okolo nisam imala zivaca da sedim u kuci i cekam.
Na kraju posao kod zubara nije odradjen do kraja, posto su joj zubici bili vec otvoreni i polu izlomljeni nije uspeo da izvuce korenje, sve se izlomilo. Moja mukica je bila hrabra u pocetku, ni na anesteziju nije glas pustila , prvi zub al posle kad su poceli da pucaju nije mogla da izdrzi user posted image
Ostavili su sad pa ce gledati da joj odrade pod totalnom anestezijom user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
17.3.2017 19:50:54   
IvanaSK RR
Anck, zar to ne treba da radi hirurg? Ako su vec zubici polomljeni.
Mi malo setali po parkicu, isli po batu u skolu..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
17.3.2017 20:15:22   
Sanjica26 RR
Sofi sam spakovala. Ceo dan je nervozna. Na kraju nista nije spavala. Sad smo je stavile T i ja. T cu da pustim do kraja crtani Bambi. Nije mogla od nje da gleda. I ovako je sutra vikend. Neka je malo. I cekamo tatu da se vrati sa puta.
Inace T je jela kao provaljena. Pojela je dva jaja, slaninicu, sir i dve kajzerice. To sam im kupila dole. Onda joj je ostalo kajzerice i trazila je da joj ubacim sunkicu. One su male, ali opet.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
17.3.2017 20:31:29   
vocicana
Sanjiceeeee user posted image samo da ti pozelim dobrodoslicu iovde.

Danas sam pocela da radim devojke, bas sam srecna i lepo mi je billo, iako sam imala najnegativniju mogucu tremuna svetu. A radila sam tako kao da sam samo dva dana bila odsutna ane ovoliko vreme. Bas sam uzivala. KOlege su me docekale kako treba, one koje sam ocekivala da hoce i to mi cini srce punim!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here