|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
18.3.2017 9:44:07   
IvanaSK RR
Mariya, mora da nadoknadi sto se nije budio celu noc. A moj sin iako je veliki zna da se zanese pa da vikne ili nešto uradi dok beba spava.
Mislis da ipak pozajmim magicnu pidzamu? user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
18.3.2017 9:46:04   
vocicana
Dobro jutro mame.
Anck, jako je mala da ima apikotomalne ciste na zubicima, ne znam zasto su pokusavali da ciste i vade kada se to radi veoma radilakno hiruski?!
Bice joj nezgodno, ali nece je nistta boleti posle intervencije, proci ce od bRufena.
Branki, sto pre da ozdravis, a inekcije nisi smela da odbijes, dr zna, nemoj se igrati, sa tolikom temp samo stvaras prirslice, nego sve smo takve, ja sam ko zna koliko puta na nogama sve to odglavila, a nije dobro , stvarno treba da se odlezi.
Maraj, videces i sama, nije nista strasno, kao da nisi ni pravila prekid rada, ja sam juce radila, sve vezno, u kontinuitetu, volim onaj deo profesionalnosti, nista me ne morajju pitati, sve uradim po ps-u i znam da nisam popgresila. A postavljanje braonile mi je bilo posebno zadovoljstvo, prvo pa musko, odradila sam kao da to radim sve ovo vreme.
Miilenice sugradjanko user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
18.3.2017 9:49:01   
IvanaSK RR
Ja ne znam kakve veze ima sto su polomljeni zubi... Ima ako ne radi hirurg. Hirurg kad radi napravi rez na desnima i uopšte ne boli mnogo. Radjeno je tako i mom muzu i meni...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
18.3.2017 9:53:52   
vocicana
Pa da, ali bas je mala za takvu vrstuu i problema i intervencije. Samo neka prodje dobro maca, bice sve ok.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
18.3.2017 10:51:15   
Skockica
Zdravo mamite i mi da se javnemo. Dobro smo, sikimo, kakimo, spavamo svaku drugu noc user posted image Na fizioterapije idemo ponedeljkom i petkom, a u medjuvremenu radimo vezbice kod kuce - kad ne spavamo ( majkino dete danju spava, nocu luduje). U cetvrtak bila patronazna za 3 dana dobio 170gr ja sam se iznenadila da je ista dobio koliko cesto i obilno puni pelene. Sa grcicima se jos borimo iako smo poceli sa biogaia ali i to ce proci...

Vasi je super, ljubi i mazi bratica, juce smo zajedno setali, bili na igralistu, posle kod mm na poslu pokupili rucak, bas nam bilo lepo, vreme nas posluzilo. Danas kisa i hladno brr necemo nas dvoje izlaziti, Vasi ce ici negde sa bakom busom, cisto da izadje malo iz kuce.

Sad cemo videti sta ima kod vas novoga. Grlisaaaa

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
18.3.2017 11:31:19   
Skockica
Branki zelim brzo ozdravljenje.

Voci, nismo ni sumnjali u tebe user posted image , na kom delu ti radis?

Anck da to sto pre zavrse da se malena hrabrica ne pati i da se ti ne sukiras.

Maraj postoji li ta carobna pidzamica u veličini 56 user posted image Ma i nije bitno sta je pomoglo, bitno je da bolje spavki.

Mariya nasi malci kao da su blizanci, ovo moje malo ili se svako malo budi ili odspava malo duze a posle se beci 2 sata.

Sto se zubica tice, Vasiju su nekako brzo svi poizbijali , bas ih je dosta imao na prvom rodjendanu, sad cemo videti kako ce biti sa Vrištom ( tako ga moja mama zove sto vristi kao neko prasence). Kod Vasija mi dentinox puno pomogao.

< Poruku je uredio Skockica -- 18.3.2017 11:32:27 >


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
18.3.2017 13:23:16   
Mala Elena
Evo i mene mame. Ustali smo neuobicajeno rano, cak ranije nego kad idu u vrtic... bili u setnji, sada ih uspavala i odoh da rintam u kuhinji...

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
18.3.2017 15:50:36   
branki*
mala elena,bas te nema u zadnje vreme nesto..ljubi devojcice!
muz dosao i kaze da mu rekla frizerka da je kao manekenuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
18.3.2017 15:52:54   
Sanjica26 RR
Brankiuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
18.3.2017 15:58:45   
IvanaSK RR
ME, radi na lepsim stvarima :)
Branki, muškarciuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
18.3.2017 16:22:21   
eca89
Ha, ha Branki nasmija me!
A, jesmo i bezobrazne, mozda je covjek stvarno kao maneken, a Brankiuser posted image ?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
18.3.2017 17:22:38   
Milena18
Dan!
Pa Branki, blago tebi user posted image
Mi presađivali nešto po dvorištu ceo dan, konačno smo posadili i novogodišnju jelku. Dobro da nije skapala, stoji jadna u saksiji tri meseca. Sad čekam da mi dođe ujak, najavio se, ali to kod njega ništa ne znači, može da se desi da uopšte ni ne dođe. Ranije sam se nervirala zbog toga, sad sam već navikla.


(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
18.3.2017 18:00:02   
branki*
ma,dauser posted image on to kao mene malo da pravi ljubomornom,rekla mu frizerkauser posted image smeske!
milena,mene to bas nervira kad se neko najavi i ne dodje.ja malo vezbala sa bozom..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
18.3.2017 18:23:54   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Mariya
Anck a od čega su nastale ciste? Jesu li joj pokvareni zubi,upaljeni?


Pa ti zubici su opravljani ali su bili veci kvarovi i jako rizicno da se zatvaraju, iz tog razloga su ostali otvoreni navaodno cuvaju mesto stalnim zubima.
Medjutim tako otvoreni nisu mogli dobro da se ociste i navukli infekciju verovatno i zagnojilo i stvorile se ciste.
Ja kad sam se raspitivala za tako ostavljanje otvorenih zuba videla.sam i drugi tako rade pa reko ajde znaci tako treba. Medjutim...
Ivana nisu zubi bili polomlleni , ostale su krunice koje su bile.krte pa.pri vadjenju popucale i korenje oatalo. Ona je saradjivala ali kad su poceli da kopaju, zubar i hirurg nisu hteli dalje da rade jer je to za nju vec bio prevelik stres..a to bas nije porediti kako bi mi veliki izdrzali a kako ona mala od 5 godina 😣 Pa su odlucili da zakazu za koji dan pod totalnom anestezijom.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
18.3.2017 20:21:16   
emicaa
Okupala sam srecka,jos malo pa ih saljem na spavanje.
Anck boli li je sad?
Od kad nema Serpice,sta li je sa njom.
Davidu zubic samo sto nije probio,mizda i jest ali neda da fino vidim.Od sad cu mu svaki dan zavirivati u usta user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
18.3.2017 20:23:58   
branki*
jeste,nema nam serpice bas dugo..a,tek od kad nema modesti i dace77..serpi je verovatno u guzvi oko dece i obaveza..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
18.3.2017 20:26:39   
Sanjica26 RR
I moje sam spakovala. Imaju pet minuta da citaju knjiguuser posted image mislim T zna, ali Sofija sama gleda slike i smislja price.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
18.3.2017 20:28:00   
Anck Su Nmaun
Emice ne boli, cak je ni juce nije bolelo kad je prosla anestezija, super je po tom pitanju ne zali se. Al danas kad je vidwla baku i ona je pitala jel je bolelo bas se rasplakala dusa, ipak jw to stres za nju 😣

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
18.3.2017 21:15:30   
IvanaSK RR
Maca zaspala...
Anck, naravno da je stres, zao mi je male mice user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
18.3.2017 21:43:25   
emicaa
Joj Anck bas mi je zao,mica mala.
Branki,meni se cini da ima i godina od kad mod nije pisala.Nema ni Jess dugo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
18.3.2017 21:47:19   
suzi kju
Serpi se s vremena na vreme javi. Jess je dobro, a decom kuci. Mila puno četiri meseca, kad pre.
Nema superm, adulence, jabudic, to je neka ekipa s kojom sam ja bila u trudnicama.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
18.3.2017 22:14:28   
eca89
Nema bubulence, daca77, ana13, Trce, dosta zenica nema!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
18.3.2017 23:28:42   
Mariya
Veče mame!
Moji spavaju, mališa konektovan još na (*) ali džonja, valjda ću uskoro i ja.

IZVORNA PORUKA: Skockica
Mariya nasi malci kao da su blizanci, ovo moje malo ili se svako malo budi ili odspava malo duze a posle se beci 2 sata.

Skockice, mala je razlika,mozda i jesuuser posted image A možda je telepatija između njih dvojice. Jedino što moj ne puni pelene,ne znam da li je za ove tri nedelje 2 napunio ljudski. Nego on sačeka da ga ja obrišem i sklonim pelenu i onda mi se iskaki na podlogu za prevlačenje i to uradi više puta dnevno i ne mogu da mu dolijam user posted image
Vežbice i fizijatar je zbog toga što mu je jedna strana manje razvijena, jel'da? Šta je sa bubregom? Da li još uvek pijete antibiotike?
Evo sad sam ga podigla pa se gledamo. A budan je već 2 sata.user posted image i pošto je sinoć bio dobar onda je red da ova noć bude vesela... Inače mnogo mi je sladak. Od juče,kad je budan gleda okicama kao da sve vidi, okreće glavu prema devojčicama kad im čuje glas.
Nema baš dosta ženica, mnoge nemaju vremena poput Von i Jess, ne javljaju se više ni klarita i olga, a obožavala sam da čitam olgine postove. Baš dosta trudnica je prestalo da se javlja čim su se porodile,nikad nisu prešle u temu mama... Ljudi dođu i odu, uvek i svuda je tako,pa i ovde. Laku noć mame.

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
19.3.2017 8:04:44   
branki*
jutro,mame!ustali smo u 6,probudila se deca,tako da sam stavila vec gibanicu da se pece po onom receptu od milicicak,super je.bila padala i kisica,sad je sunce.najavljuju toplije vreme.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
19.3.2017 8:09:09   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ovde pada kisa. Nigde sunca. U krevetu sam. Ne pomeram se da me ne bi cula Sofi. user posted image Spava jos, ali na svaki moj sum bi se probudila. Necemo nas tri u crkvu zbog kise.
Branki, gde ima taj recept?
Nema ni Torbice, ni Ljise.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Muškarci na RR


Da li biste volele da ima više muškaraca na RR?

Da (56%)

Ne (44%)


Ukupan broj glasova: 63

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here