|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
2.3.2017 16:24:18   
mati
Sanjice, cekamo ko zapete puske, samo ma
tvoj znak.
P.ruzo obavezno odradite ks pre vakcine, da budes mirna.
Milena, hvala, sad svima po deset_ puta dnevno objasnjavam kako sam prosla u bolnici. Svi bi da pitaju.
I ja ne volim svoj posao, ali tako je to, ne moze sve...

< Poruku je uredio mati -- 2.3.2017 16:29:28 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
2.3.2017 16:27:46   
Sanjica26 RR
Mi cemo sad na ples. Uopste mi se ne izlazi iz kuce. Srecom casove nemam danas posle podne. user posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
2.3.2017 17:39:21   
IvanaSK RR
Mati, Sanjica nas kulira user posted image
Meni ce sestra sad doci da cuva macu, ja idem da odvedem sina na trening pa da se depiliram.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
2.3.2017 17:42:25   
Anck Su Nmaun
Mi stigli malopre iz setnjice...spremam sda neku nazovi vecericu 😆

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
2.3.2017 21:13:00   
mati
Ivana ja bi rekla da nam sprema iznenadjenje...user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
2.3.2017 21:17:59   
vocicana
Ivana, farbanje..depilacija...znaci ves sa slike ima veceras svoju ulogu glavnu i sporednu.user posted image
Dobro vece mame, a ja ne znam...mogla bi ja svoj da izvucem iz fijokice pa da ovog coveka malo obradujem. Hahahahaaa, malo da se nasmejem, sama sa sobom i ovako pripita boga mi. Hvata vino, ispala sam iz stosa nacisto!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
2.3.2017 21:20:52   
Sanjica26 RR
Ja cu samo da se bacim u krevet. Imam ceo dan dijareju.user posted image Boli me ispod pazuha. Kaze mm tebi tako uvek pred ciklus. Bojim se da nije nesto.
Ne kuliram vas devojke nego ne stizem da se presvucem u te haljine. U pauzi nesto kucnem i to je to.
Deca spavaju. Izmorila.me je Sofi u povratku sa plesa. Samo me je zavitlava. Onda je T plakala kad je legla. Kaze da joj se smucilo vise da ustaje rano.
Ivana, hvala ti na onom sto si mi poslala za farbanje. Moja boja je svetlo smedja.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 2.3.2017 21:22:04 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
2.3.2017 22:03:03   
emicaa
Voci Ivana jedino ako se sredjuje za mene,muz joj je odsutan user posted image
Ovi moji zaspali,T me danas tri puta dovela do ivice nervnog sloma.Ako i sutra bude tako ranicu se.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
2.3.2017 22:16:53   
Ana RR
Sanjice, skroz te razumem kada je ciklus u pitanju... i mene tako svašta boli, loše mi je, glavobolja, dijareja, povraćanje.. ma užas.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
2.3.2017 22:22:24   
Maraj
Vece mame. Ja smestila L u krevet. Jos malo pa cu i ja. Za sutra sam zakazala sisanje. Da se malo sredim user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
2.3.2017 22:23:21   
Sanjica26 RR
Anci, bas tragam sta zdravo da koristim da bi sprecila ove simptome. Cak sam i relativno ubacila zdraviju hranu. I svaki put mi nesto drugo fali. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
2.3.2017 22:30:58   
IvanaSK RR
Vece, moje dame 😘
Ja se sredjujem za Emicu. A i ne ide da u grad idem neofarbana.
Sanjice, i ja sam mislila da je svetlo smedja, ali stvarno nisam sigurna. Mozda ce ti ono malo pomoci u odabiru boje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
2.3.2017 22:31:40   
Ana RR
Sanjice, meni pomaže magnezijum. I izbaci kofein pred ciklus a povećaj unos vitamina C.

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.3.2017 22:33:46 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
2.3.2017 22:37:49   
Sanjica26 RR
Anci ja kafu nikako ne pijem. Kofeina ima u gaziranom jel tako? user posted image
Ivana, jos cu da proucim.
Cekam da mi mm donese neki posan sendvic koji je zbuckao, pa da spavam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
2.3.2017 23:02:06   
Skockica
Dobro vece mamite.

Eto mi da se javimo nadam se poslednji put iz bolnice. Mali je dobro vise spava nego sto siki, malo je kalirao, videcemo sutra sta kazu.

Kad pomenuste MMR Vasija su cepili sa drugom dozom sad u utorak kad je imao sistematski. To se ovde daje do druge godine. Nikakve mu analize nisu radili. Posto ja nisam bila tad tamo, spremala se za porodiliste, mama i mm su ga vodili i kazu da je bio jako hrabar. Sunce majkino.

Laku noc user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
3.3.2017 7:22:50   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Maca zezala nocas, al nije mnogo.
Kako kod vas noc prosla?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
3.3.2017 7:29:58   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Moje su otisle u vrtic. Jedva sam oci otvorile. Sinoc kao za baksuza taman sto sam zaspala, trgnem se. Setim se da mm nije stavio prazan cd zaTeodoru. Treba joj za vrtic. Posle mi nema spavanja. Kao da je sad nesto sto mora odmah da se izvadi.
Sad imam mnogo toga da uradim. Trebalo bi u bolnicu kod nekog u posetu. Posle i casovi.
Moracu nesto jos danas da smislim sta na vodi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
3.3.2017 7:36:58   
emicaa
Dobro jutro,kod nas isto sto se tice spavanja.Dora sad dosla kod nas u krevet.David odma poceo krestati od kad je ugledao.Poceo je govoriti babababa user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
3.3.2017 8:49:00   
Skockica
Dobro jutro!

Mi smo noćas mnogo sikili i ne samo da nismo izgubili kilazu nego smo i dobili malo user posted image
Davao sam krvic za skrining test i kontrolu ima li infekcije i bio sam jako hrabar.

Jedino mi jutros nesto neutesno plakao da ga ni sika nije mogla smiriti. Izgleda ga muci neka supa sto sam pojela jer prdka pomalo. Smirio se kad sam ga okrenula na stomacic. I tad sam videla koliko su mu ledja kriva, Boze pomozi. Ne znam da li mi to samo tako izgleda, snimace ga doktor danas pa cemo videti. Tesi me to sto mu to ne pravi probleme, jer da ima bolove ne bi mogao spavati. Valjda.

Danas bas imamo puno kontrole a Vasi se bas raduje i samo prica kako ce da ljulja bebu. Jos malo pa nam tatica dolazi da se spremamo da idemo kuciciii user posted image

Spremili su sobicu ali nam nisu slikali, hoce da nas iznenade. Onda cemo slikati da se pohvalimo.

Ljubac za sve

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
3.3.2017 9:50:46   
Milena18
Dobro jutro, mame!
Skockice, bravo za malog sisavca! Javi šta je rekao lekar.
Mi ćemo danas biti u pokretu ceo dan. Prvo idemo u šetnju i kod bake, posle nam dolazi jedan drug kog dugo nismo videli. Vreme je divno, jedva čekam da izađemo.

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
3.3.2017 10:05:23   
emicaa
Skockice cekamo vijesti,a bubreg?Jel to ok?
Mi cekamo tetu za sirupe pa da pocnem sa pranjem vesa.
Dora se sinoc upiskila u snu,mnogo mi je zao.Bas je plakala.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
3.3.2017 10:22:12   
Mala Elena
Helo drage mamike user posted image
Krenula sam po P . Jutros bile spojene grupe pa su obe bile u istoj sobi, ne mogu da vam opisem koliko sam bila srecna user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
3.3.2017 12:27:17   
IvanaSK RR
Emice, dešava se, ljubi je.
Skockice, sve će biti ok!
Milence, uživajte.
Ja se nalivam vodom, mozda ce proci glavobolje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
3.3.2017 12:36:42   
Mariya
Dan mame!
Htela sam juče da pišem ali sam bukvalno pala u nesvest u 11 koliko sam bila umorna.
Bili smo juče u NS na prvom pregledu kod fizijatra, pokazali su nam vežbice pa smo već juče počeli. Dr kaže da je dobar, da će se rešiti rukica ali da je još premali da kaže nešto konkretno, da radimo vežbe i da dođemo na kontrolu za 3 nedelje, tad će imati mesec dana pa će već moći nešto tačnije da nam kaže.
Danas sam jako srećna, patronažna je merila L i ispade da je za nedelju dana dodao 330guser posted image a trebao je 100g minimum, juče je podigao ručicu do usta, a sada je uspeo preko glaveuser posted image user posted image Jeste da to radi dok je na boku pa mu je lakše ali znači da može, samo treba da ojačauser posted image Stvarno sam srećna zbog togauser posted image
Skockiceuser posted image
I kod nas je vreme divno, jedva čekam da izađem. Danas devojčice dolaze kući. H su se sasušile boginje, ima još nekoliko krasti, one najveće su joj ostale, samo na licu ima 5 ogromnih, ožiljci su zagarantovani ali valjda će izrasti. tako da danas kreće ludnica. Samo bi da maze i čačakaju L. Vovore kako je sladak i kako ga voleuser posted image
Sanjice, a da probaš da piješ nešto na biljnoj bazi, znam da uvek pišeš kako se patiš pred ciklus. Ja nisam imala neke tegobe ali, kad sam pokušavala da zatrudnim sa H, da bih regulisala cikluse pila sam Femisan A i sećam se da mi je jako puno pomogao, nikakve simptome pms nisam imala, ništa me nije bolelo. Ja bih ti preporučila njega.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
3.3.2017 12:43:14   
Sanjica26 RR
Maryia jel to znaci na biljnoj bazi?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here