|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
3.3.2017 12:56:05   
IvanaSK RR
Jeste, Femisan je na biljnoj bazi.
Mariya, bice dobro rukica, sigurno!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
3.3.2017 14:36:40   
emicaa
Maraj bice to dobro sa rukicom user posted image
Jutros sam se topila,Dora skace ispred Davida a on samo u nju gleda i smije se onako iz duse.Ovi mu sijaju kad je gleda.Posle sjedim u kuhnji,David u hodaljci a Dora iza njega.Ja onako izvirujem a ga ne gurne a ona njega ljubi po glavi user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
3.3.2017 14:52:37   
IvanaSK RR
Emice, takve situacije su samo da se istopis user posted image user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
3.3.2017 15:20:02   
eca89
Marya, super za ručicu i dečkonju, inače težak je i dug kao i moja A., na rođenju!

Sanjice,te Feminisan kapi su super, pile su moja mama i snajka!

Emice, divna je, pa ona uopšte nije ljubomorna bila, za ne?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
3.3.2017 15:36:53   
emicaa
Eco nije,ok bilo je par situacija ali to je i normalno.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
3.3.2017 16:13:59   
Sanjica26 RR
Mi smo se vratili iz setnje. T na rolerima, S biciklu.
Sad okupala S, pa cemo da gledamo "Lepoticu i zver".

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
3.3.2017 16:18:39   
mati
Momci se veceras sisaju, porasla im kosica.
Mi smo sinoc gledali Bambija.
Lepo je vreme, ali ja sam preumorna da bi setali. Ne znam kako ce biti za vikend.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
3.3.2017 17:21:49   
emicaa
mi cemo sutra vjerovatno morati u kupovinu,Davidu j sve omanjalo a i Dori treba neka jaknica i patike.Iako ce biti lijep dan(bar tako njavljuju) nista od setnje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
3.3.2017 18:05:29   
Anck Su Nmaun
Mi malo odskitali do mojih..mm ima crve u d***** samo bi skitao sad kad je na godisnjem 😆

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
3.3.2017 18:49:24   
emicaa
Anck takav je i moj user posted image
Gdje nam Branki?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
3.3.2017 19:50:15   
suzi kju
Hello mame. Jutros sam počela da pišem post iz čekaonice kod zubara i onda sam ja došla na red pa mi je istekla sesija i post nije objavljen.
Onda kuci pakovanje, tamo-'vamo i stigli kuci oko 14 h.
Onda sredjivanje crkla sam,završila sam veći deo, sad imam samo mašinu za mašinom da palim Al dobro, polako.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
3.3.2017 19:53:33   
Anck Su Nmaun
Suzi welcome home 😆

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
3.3.2017 19:58:53   
Sanjica26 RR
Syzi stigla si? Super. Sad se vracas u svoj ritam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
3.3.2017 20:18:25   
suzi kju
Uh sad dok se vratimo u nas ritam. One su postale nemoguće, treba ih nekako vratiti na staro. Videćemo kakve će biti. Samo beka bude lepo vreme da možemo napolje lako ćemo.
Ja 21-og počinjem da radim,neki dan pre ću ih dati u vrtic i tako.
Kako ste mi vi? Ako budem inala7snage procitacu večeras šta ste sve pisale.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
3.3.2017 23:53:56   
PustinjskaRuza

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Mi malo odskitali do mojih..mm ima crve u d***** samo bi skitao sad kad je na godisnjem 😆

I ja sam takva kad imam lufta izmedju poslova.
Nekako mi zao provoditi vrijeme u kuci a mm kad je na godisnjem on bi se samo izlezavao. On bukvalno shvatio rijec GODISNJI ODMOR user posted image

_____________________________

Svaki novi pad, u meni jaca ratnicu.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
4.3.2017 0:14:30   
Mariya
Veče mame!
Jako me zeza ovaj mali, ceo dan je prespavao, mislim da nije bio budan sveukupno 15 minuta od jutros i sad već sat ipo nikako da zatvori oči. A htela sam da ga lepo uspavam pa da se igram sa Lu, najzad je došla kući da spava ali ovaj mali ne da. A oči mi se sklapaju, milion puta sam zaspala dok sam ga dojila. Još sutra dolazi patronažna i kupa ga prepodne, a od nedelje ga prebacujem u večernji režim.
Muž već hrče Lu odavno a ovaj i dalje ima oči!!

(odgovor članu PustinjskaRuza)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
4.3.2017 6:45:11   
Duškić
Dobro jutro..
Nista , Mariya dovedi ga ti u red, da ne zeza kao ovaj moj malac...Mace malo.user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
4.3.2017 7:02:19   
Anck Su Nmaun
Jutro

IZVORNA PORUKA: PustinjskaRuza


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Mi malo odskitali do mojih..mm ima crve u d***** samo bi skitao sad kad je na godisnjem 😆


I ja sam takva kad imam lufta izmedju poslova.
Nekako mi zao provoditi vrijeme u kuci a mm kad je na godisnjem on bi se samo izlezavao. On bukvalno shvatio rijec GODISNJI ODMOR user posted image

Pa to..i ponedeljak pocinje na novom poslu pa je sebi sad bas dao oduska. Ja sam malo nervozna al dobro user posted image
Obicno godisnji uzimamo kad negde isplaniramo letovanje..zimovanje, il slicno nikad ne ostanemo kuci? Pa sad.nije znao sta ce sa sobom user posted image

(odgovor članu PustinjskaRuza)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
4.3.2017 7:59:33   
emicaa
Dobro jutro,sinoc sam u 1 presla kod Dore,kaze mm da se naspavam a on ce se borit sa sreckom.Naravno on je prespavao do pola 7 kad otisla u komadu user posted image kad sam ga cula da je budan pa otisla u sobu da vidite srece i vristanja user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
4.3.2017 8:04:21   
PustinjskaRuza
Jutro mame.
Ja ustala prije sat vremena.
Napravila i dorucak i pospremila u kuhinji zacine istresala u tegle. Nakupi se po pola vrecice pa se prosipa a sada iz tegle nece. user posted image

R se budio 2-3x , ne znam tacno. Ali dobro se osjecam. Nisam bas puno pospana. user posted image Cekam da se probude on i mm pa da odemo prosetati.

_____________________________

Svaki novi pad, u meni jaca ratnicu.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
4.3.2017 8:04:29   
Sanjica26 RR
Emice, definitvno mu ti smetas cim se non stop budiuser posted image Oseti tvoju blizinu, pa te onda zeza.
Odosmo na sluzbu. Mislila sam sutra da bi se deca naspavala, ali evo njih dve. Lep je dan

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
4.3.2017 10:06:25   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Moja maca se budila oko dvanaest nocas i jutros tek u sest.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
4.3.2017 10:12:26   
vocicana
Dobro jutro mace. Mi smo budni od pola 7, ali nista strasno, jer sam se ja onesvestila sinoc u pola 10. Ja Suzi isto pocinjem za koji dan bukvalno. Nema veze, bas se radujem da malo promenim sredinu i odem medju ljude.
Danas veoma suncan dan na Zlatiboru, idemoda disemo i uzivamo. Tih sto mi niste blize....
Gde je Branki stvarno, nadam se da je dobro, da je sve ok.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
4.3.2017 12:14:17   
emicaa
Sanjice od rodjenja je tako,kad sam ja u sobi on izludi.Desavalo se par puta da lose spava i kad nisam tu ali to je normalno.Veceras cu opet kod Dore da vidim kako ce biti.Ako opet bude super spavao selim se u dnevnu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
4.3.2017 12:17:59   
suzi kju
Emice sve isprobaj. Ja još ništa provalila šta bi uticalo na bolje spavanje. Kod mojih smo sve tri spavale zajedno u francuskom pa mi je bilom isto. Dakle nije ni do moje blizine. Nemam pojma. Jedino da se preselim kod komšije user posted image možda će bolje spavati ako nisam u stanu.

Bile smo sat ipo napolju, diiiiiiiiivno vreme. Zaspale su,kuva mi se ručak. Odoh da širim ves i da palim sledeću.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Najlepše od ponuđenih:
Dada81

Opet malo imena.Ženska :) Znači mi vaše mišljenje! A,najlepše vam je...

Dajana (44%)

Marija (56%)


Ukupan broj glasova: 94

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here