|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pregled dojki
5.11.2014 20:30:04   
Cakana84
Nikako da vam se javim u temi.
Bila sam prošle nedelje kod dr Inića na Onkologiji, kaže treba da se radi operacija.m Savetuje ponovni UZ za tri meseca, pa kod njega da precizira datum. Druga priča što neće da mi zakažu UZ.

Kaže da se radi u opštoj anesteziji, maska i laku noć, praviće 3 reza.

Eto, pa šta bude. Ne plašim se, bar ne sada.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Pregled dojki
12.11.2014 13:55:00   
Peace*
Cakana, a što tri reza? Jel to nešto veliko?

Ne treba da se plašiš. to je časkom gotovo, i onda si mirna. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Pregled dojki
12.11.2014 17:24:40   
Bibilib
Napokon da vam se javim u ovoj temi,
prvo Cakana i Mati hvala na savetima,ali ocigledno je da cu morati da odem kod dr.evo vec treci mesec kako ne dojim dete a mleka jos ima a
drugo stvarno mi je zao Cakana sto je operacija neizbezna ali bolje na vreme...i naravno imas nasu posrsku user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Pregled dojki
12.11.2014 19:45:18   
bubulence
cakana nisam u toku uopste user posted image .
bibi meni je mleko islo jos vise od godinu dana nakon prestanka dojenja... u medjuvremenu sam isla kod dr, spomenula i to i on je rekao da ne brinem.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Pregled dojki
12.11.2014 20:49:21   
indy_25
Ja uvijek imam malo mlijeka kad stisnem bradavice.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Pregled dojki
12.11.2014 22:12:39   
Cakana84

IZVORNA PORUKA: Peace*

Cakana, a što tri reza? Jel to nešto veliko?



Za sada nije, 12mm. Sledeći pregled je 25.2 sa snimkom. Njegove prognoze su 99% op, ako se nekim čudom to ne smanji.
Tri reza jer se na desnoj dojci nalaze 2 fibroadenoma od 11 i 12mm, a na levoj jedan manji od 9mm. Pa kada već rade neka skinu i taj.
Znam da je njima to više nego rutinska operacija, tako da se za sada ne plašim, ali normalno nikome nije svejedno kada se približi taj dan.

Bib, nema na čemu, tu smo da pomognemo koliko možemo i umemo.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Pregled dojki
12.11.2014 23:55:31   
Bibilib
Bubi da znas da si mi skinula deo tereta,hvala puno i tebi sto si podelila svoje iskustvo sa nama... i mnogo mi znaci to sto ti je dr. rekaouser posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Pregled dojki
13.11.2014 8:40:34   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Cakana84


IZVORNA PORUKA: Peace*

Cakana, a što tri reza? Jel to nešto veliko?



Za sada nije, 12mm. Sledeći pregled je 25.2 sa snimkom. Njegove prognoze su 99% op, ako se nekim čudom to ne smanji.
Tri reza jer se na desnoj dojci nalaze 2 fibroadenoma od 11 i 12mm, a na levoj jedan manji od 9mm. Pa kada već rade neka skinu i taj.
Znam da je njima to više nego rutinska operacija, tako da se za sada ne plašim, ali normalno nikome nije svejedno kada se približi taj dan.

Bib, nema na čemu, tu smo da pomognemo koliko možemo i umemo.


Naravno da ti nije svejedno, ali kad prođe, shvatićeš da to zaista nije strašno, i da posle zaista ne boli, prosto, nije zaista ništa strašno.

A ti na desnoj dojci, nisu jedan do drugog? Ne može kroz jedan rez da ih izvadi?
Pitam jer, ja sam imala dva: jedan od 15, i pored jedan od 3, pa su ih vadili kroz jedan rez.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Pregled dojki
13.11.2014 10:09:16   
Cakana84
Nisu, jedan ja na desnoj strani dojke, bliše bradavaci, a drugi bliže ivici ka pazuhu. Zato mora dva reza.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Pregled dojki
13.11.2014 12:29:15   
Peace*
Biće to sve ok, videćeš. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Pregled dojki
22.11.2014 0:48:44   
Bibilib
Cakana da li si isla kod doktora?user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Pregled dojki
29.11.2014 23:12:01   
soni
mene je ove godine u jednom periodu leva dojka bas bolela... isla sam kod lekara...i rucni pregled i uz..kazu da je sve bilo ok...

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Pregled dojki
30.11.2014 0:41:52   
choopa choops
Ja nisam nijednom do sada išla na pregled. Jednom me prije nekoliko godina boljelo nešto, i ja nazovem DZ da pitam kod koga treba da idem i sestra me preko telefona nagrdi kao šta ja rješavam probleme telefonski da moram lično da dođem u DZ, ma svašta mi je rekla user posted image Ja onda nisam ni otišla jer ne znam koji ljekar to uopšte gleda??? user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Pregled dojki
3.2.2015 17:46:51   
Alumatik
Jel moze kontakt gde radi dr Inic i koliko se krece cena pregleda?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Pregled dojki
22.3.2015 1:05:54   
Azra_
Šta mislite, da li je bolje da se redovna kontrola-uvz dojki uradi kod onkologa, ili kod radiologa? Zakazujem privatno, pa bar kad biram.... Ako neko ima preporuku za Niš, neka javi!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Alumatik)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Pregled dojki
22.3.2015 3:29:30   
dunja RR
Azra, po meni najbolje otići kod hirurga-onkologa, kao što je recimo Inić. Inić meni nije ni radio UZ, već samo pregled. Kažu da on može napipa sve bolje od UZ-a. Ja sam mu bila donela i UZ i izveštaj sa mamografije, za mamo je rekao da su me bzv cimali, jer pre 40 nije validna, a ni UZ nije nešto zagledao previše. Tada mi je rekao da je najbolje odraditi magnetnu rezonancu (kod njega na kliničkom), ali sam ja ubrzo zatrudnela pa ne odradih tada, otići ću kod njega kada završim sa dojenjem.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Pregled dojki
22.3.2015 3:32:03   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Alumatik

Jel moze kontakt gde radi dr Inic i koliko se krece cena pregleda?


Ukucaj na guglu Inić privatno, izbaciće ti ordinaciju na Bogosloviji u kojoj radi. Ja sam pre dve godine platila čini mi se pregled oko 4.000, ali mi je on sam rekao da sledeći put ne trošim pare već dođem kod njega na klinički (mislim da sredom prima pacijente ali proveri).

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Alumatik)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Pregled dojki
22.3.2015 11:48:46   
Azra_
Jeste Dunja. Hirurg-onkolog, to je jednim udarcem dve muve. A ne ono, prvo te pregledaju, pa šta god im je sumnjivo, oni traže dalju konsultaciju. Nažalost, u Nišu ja takvog ne mogu da nađem. U KC da, ali tamo na red ne dolaze ni oni kojima je hitno, kamo li ja koja idem na kontrolu. privatno nisam videla da ima takav da radi ovde. :-(

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Pregled dojki
23.3.2015 13:40:48   
Azra_
Koje je beše vreme ciklusa najbolje da se uradi uvz??? Koliko da prođe od ciklusa?

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Pregled dojki
12.6.2015 23:11:20   
Valerie
ja zakazala uz dojke za sledecu nedelju, nesto malo sam napipala odmah ispod linije dlaka u pazuhu... ginekolog rekla da idem na uz kod radiologa. nadam se da nije nista, posebno sad zbog user posted image je sve nateklo i boluckavo, ali moram da odem... nisam bila 4,5 godine, stvarno sam neozbiljna. ali to ti je - trudnoca pa duuugo dojenje, pa opet trudnoca, ko bi na grudi mislio user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Pregled dojki
12.6.2015 23:52:07   
Azra_
Bolje da te pogleda dr i da budeš mirna. Verujem da će sve biti ok.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Pregled dojki
13.6.2015 9:49:24   
Valerie
ma da. prvo cu uz, pa mozda posle i kod hirurga, ako bude bilo sta sumnjivo. ne bih da razmisljam, planiram oper dugo da dojim. a vec su mi grudi ogromne, spremaju se user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Pregled dojki
16.6.2015 13:23:11   
Valerie
na srecu, sve je ok. najverovatnije masno tkivo, ili nesto kao natecena zlezda (pise nesto lgl), radiolog tvrdi da nije nista ozbiljno, oko 1cm je. kaze da ce se mozda samo resorbovati.
bas mi je laknulo. kod hirurga cu jednog dana, sad sam se smirila.

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Pregled dojki
16.6.2015 22:10:07   
jess021
Valerie, divno. Sad si bar mirna.
Bas mi je drago da je sve u redu.user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Pregled dojki
16.6.2015 23:45:55   
Azra_
Super!user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here