|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
24.4.2017 21:42:58   
IvanaSK RR
Udjoh da Ani pozelim dobrodoslicu u mamece razgovore :) Kako se snalazite ti i Sara?
Jess, nikako te nema.. Poljubac za vas.
A ja odoh da vidim da li je ista koncentracije ostalo za nastavak ucenja. Maca, naravno, nece da spava kad treba.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
24.4.2017 21:53:35   
Sanjica26 RR
Dobro vece. I moje su legle. T smo dali febricet. Zali se na glavu. Nema temp. Sofi smo vodili na kontrolu. Rece dr da ako zakaci opet bronhitis ukljucice je preventivno pulmicort i singular. Zakazala sam joj i logopeda. U petak joj je testiranje.
Ja legla, pa cu malo da citam.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
24.4.2017 22:37:09   
Duškić
Uzivate, mamice..Ja pokusavam po nesto da iscitam sta k'o radi, ali slaba vajda user posted image za par dana se vracano u stan, muz nikako da dodje po nas. Deca zezaju, slinave..



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
24.4.2017 22:57:38   
emicaa
Ana dobro nam dosla i ovde user posted image
Jess ljubi djevojcice.
Moji pilici odavno spavaju,ja sad legla.Moram Doru opet budit u 4 da popije ab,sutra zavrsava.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
24.4.2017 23:14:42   
Skockica
Dobro vece drustvo drago. Moram da vam se pohvalim. Jutros je bebi radio kontrolu na refluks besike i neeemaaa user posted image Jako sam srecna i sto smo to prebrinuli i sto je rezultat dobar sad ne moram strepeti da ne dodje do infekcije. O jako sam ponosna na nas sto smo to stojicki podneli u situaciji kad dete vristi ja sam mu drzala rukice a mm pokusavao da ga smiri sa nukijem. Dugo sam se psihicki na to pripremala i sad smo Bogu hvala mirni.
Posle smo isli porodicno na rucak jer je mm-u rodjendan, i setnju pored Rajne, bas nam je bilo divno.
Sad cu da vidim sta ste vi raduckale, nije me bilo malo.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
25.4.2017 0:26:43   
Mariya
Veče mame!
Mališa se uspavao, pa ga probudio nos i evo još uvek ga držim i čekam da zaspi user posted image
Inače danas je napunio 2 meseca!
Jao žene, i ja pijem sa mojim kumama. Isto vinouser posted image
Nije strašno to što moja drugarica izlazi, već to što izlazi i opija se i muva se sa šefom a pritom su joj kući muž i dete, a ima 30 godina, nije klinka pa da radi takve stvari.

Jessuser posted image
Ana pridružila si nam se user posted image
Skockice, divne vesti, baš mi je drago! Kako napredujete sa vežbicama?

< Poruku je uredio Mariya -- 25.4.2017 0:28:28 >

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
25.4.2017 7:47:10   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Skockice, super za rezultate.
Nego, ovde smo, izgleda, sve vinopije user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
25.4.2017 7:54:52   
AnaAna1
Hvala na dobrodoslici user posted image

Skockice, Marija, obe super napredujete sa vezbicama, znala sam ja da ce sve to biti kako treba user posted image

Mi siskamo bas lepo, jedino me nervira sto je maltretiram sa ovim budjenjem i tutkanjem sise na silu i kad jadno dete nije gladno i kad joj se spava...ali nadam se da ce uskoro proci ova zutica... nocas nisam imala srca i pustila sam je da se prvi put sama probudi, spavala je od 3 do 7 jutros i dusa mala se prvi put sama probudila da je neko ne golica i drmusa...

< Poruku je uredio AnaAna1 -- 25.4.2017 7:55:27 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
25.4.2017 8:01:16   
suzi kju
Ana dobro nam došla!
Dobro jutro. Odvela sam decu u vrtic, svratila do maksija i sad malo da odmorim pa da se bacim u akciju sredjivanja. Svaki dan jedno te isto. ..
Ivana kako spava maca sada?
Ana i ja sam moje mrvice budila, mene su toliko bili uplašili pedijatri u porodilištu pa sam ih bas dugo da budila, a mislim da je to greška. Njima to vremenom pređe u naviku, da se bude u određeno vreme odnosno na određeno vreme i kad nisu gladni.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
25.4.2017 8:06:39   
IvanaSK RR
Ana, do kad treba da je budis? Meni su pricali da je budim, al ja nisam htela nocu.
Suzi, nikako ne spava, mislim da se budi milion puta nocu, iako je prenesem kod nas. Jos malo user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
25.4.2017 8:08:59   
suzi kju
Da da još malo, samo se ti nadaj user posted image
Andja je noćas spavala samnom i samo vrisne u snu i plače tako jako, isprepada me. Bas kažem muzu da je teško ostati normalan kada ti pored glave u snu drekne dete user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
25.4.2017 8:30:30   
Ana RR
Dobro nam došla, imenjakinjo user posted image

Ja oprala kosu, zategla kuću, spremam doručak pa da konačno krenemo u vrtić. Nešto sam jedva ustala, baš se osećam umorno.

Mariya, poznajem mnogo starije osobe koje se i gore ponašaju. Nema to veze sa godinama. Lično, nemam ništa protiv izlazaka, čak podržavam, ko god može i voli.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
25.4.2017 8:54:52   
emicaa
Jutro mame,osjecam se kao neka baba.Kosti me bole user posted image
Skockice super za bebana user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
25.4.2017 11:57:42   
vocicana
Dobar dan, ja samo da mahnem i odoh na pranje kose, azdaja spava.
Skockkice user posted image za bebana!
AnaAna1, normalno je da je pospana, zutica je uspavljuje, a i glad male bebe kompenzuju snom. Budije nakon 3 sata, polako, ili je tako usnulu stavi na dojku. Ljubim vas obe,, proci ce zutica, ccim padnu bilirubini, idete kuci, na suncanje, proci ce. Divna mama! Kao da smo juce pisale u bazalnoj i u crticama, a vidi sada.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
25.4.2017 12:19:53   
branki*
Pozdrav,mame!standardno ne stizem,los internet,a uvodim mu i treci cas,vodim ga kod skadarlije negde,a ja sam jedna,a dece je dvoje,plus park,plus hrana,plus rad i vezba sa bozom,ne stizem,da ne gnjavim vise.msm na vas,ljubac!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
25.4.2017 12:20:07   
Milena18
Dan!
Dobro došla, mama Ana! I ja sam moju bebu budila na tri sata u početku, znala je da spava baš dugo iako nije imala žuticu. Kad sam na prvoj kontroli videla da lepo napreduje, prestala sam da je budim.
Skockice, divne vesti user posted image
Čekam da M zaspi, da napravim ručak, pa posle da idemo malo u šetnju. Ovaj zub je urniše, kao da joj raste kljova, a ne zub, samo grize i cvili.
Branki user posted image



< Poruku je uredio Milena18 -- 25.4.2017 12:25:31 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
25.4.2017 12:28:19   
jess021
Evo mene opetuser posted image
Skockice, bas mi je drago da si odahnula.
Ivana, Mila se vec nocima budi na pola sata, ali bukvalno, dole su joj izasle jedinice, a mislim sa ce uskoro i ove gore, vise ne znam da li je uzimam iz krevetica ili je spustam u njega user posted image
Sto se tice izlazaka, meni ne nedostaju klasicni izlasci, vec vecere sa mm uz neko dobro vino.
Volela bi da imam vremena za fitnes, ali to je trenutno nemoguca misija.
Emice, Marya, Branki, Ana user posted image

< Poruku je uredio jess021 -- 25.4.2017 12:30:47 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
25.4.2017 12:50:20   
IvanaSK RR
Jess, neka te, samo ti ovako svracaj :)
Pa da, sto kaze Milena izbijaju im kljoveuser posted image Ja ne mogu da stojim pored krevetica i da je vracam da legne, ovako je stavim pored nas pa zagrlim da ne može da ustaje user posted image
Bravo za zubice!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
25.4.2017 12:53:25   
Anck Su Nmaun
Cao mame
Ja sad sela da doruckujem.user posted image mada mu je gotov rucak meni se bas doruckuje.
Nasetasmo se nas dvoje, ja isla cunjala gledala skolske torbe za mog prvacica! Booze koje razlike u cenama to je strasno!
Ima na par mesta snizenje pa bih to sad da iskoristimo i da se ona odluci.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
25.4.2017 14:41:11   
eca89
Jess, ljubi svoje lutkice, češće nam svrati!

Suzi, njih zubići mučeuser posted image !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
25.4.2017 14:47:56   
emicaa
Milena blesava si,slatko si me nasmijala ovom kljovom user posted image
Dora otisla kod babe,David gleda pjesmice a ja odmaram.
Davida ni upola ne muce zubi kao sto su Doru,i sad mi je zao kad se sjetim koliko se mucila.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
25.4.2017 19:31:31   
AnaAna1
Evo danas nam je bila patronazna i rekla je da je nocu vise ne budim, da je pustim pa kad se probudi, a preko dana i dalje na 2h, s tim sto je ja budim na 3 jer mnoooogo dugo sisa i najede se kao prase neko, puci ce joj stomak, nekad kad joj se ne spava posle odredjenog vremena pocne da pljuje jer nema vise gde da joj stane, a trazi jos i buni se kad se sklonim user posted image

Vocicana jeste, kao da smo juce merile bazalnu temperaturu, a to je bilo pre 2 godine... Tada sam mislila da nema kraja, a evo sve se super zavrsilo user posted image

Izcitala sam temu o dojenju, ali evo i vas iskusne mame da pitam da li radim pravilno jer su misljenja i iskustva razlicita. Dojim je malo na jednoj malo na drugoj, obicno oko 15 min.po dojci, i posle ako su meke ne iznuzavam se, ako su i dalje napete ja izmuzem malo. Jel to ok ili trebam i kad su meke da malo izmuzem da bi vise mleka nadolazilo?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
25.4.2017 19:37:32   
suzi kju
Ana slobodno još malo izmuzi ručno, jer kako vreme prolazi njoj će trebati vise mleka. Sto se vise sisa ili izmlaza ono nadolazi, tako je kod mene bilo.
Ja sam za obe imala mleko bez dohrane tri i vise meseca onda smo dohranjivali po jedan do dva obroka.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
26.4.2017 0:06:26   
Mariya
Veče mame!
Mališa i ja se spremamo za spavanje, sami smo. Iz nekog razloga svekrva je nagovorila devojčice da spavaju kod nje. S jedne strane mi odgovara jer mogu da odmorim i bavim se mališom,jer mi vežbanje sa njim uzima zaista mnogo vremena, a sa druge strane ovako sam još manje sa njima dvema user posted image
Mm danas gledao gde bi mogli na leto da idemo na neki izlet, pošto na more nećemo, em je L mali, em pravimo sobe za decu, ali ne znam kako ćemo to izvesti baš zbog toga što zidamo, farbamo,krečimo, a posle treba i opremiti te sobe...u svakom slučaju, lepo od njega što misli na to kako da se malo i zabavimo i odmorimo. On blesan već planira kako ćemo dogodine da ostavimo decu i nas dvoje odemo negdeuser posted image
Jess, javljaj nam se kad god možeš. Jao, mogu samo da zamislim kako ti je, ti imaš 2 bebe.

Ana ja nijedno od njih troje nisam dojila tako, malo iz jedne,malo iz druge. Uvek jedna (*)po podoju. Meni je sestra u porodilištu rekla da se tako doji, jer prvih nekoliko minuta ide ono vodenasto, tzv prednje mleko, i tek posle njega kreće zadnje mleko, ono gusto i jako. Ako beba sisa malo jednu pa malo drugu, onda ispada da sisa samo to prednje mleko. Tako je ona mene naučila, ja sam tako prihvatila i radila sa njima. Mada, tebi još ide prelazno mleko, a to siskanje malo iz jedne, pa malo iz druge je dobro baš da ne moraš da se izmuzavaš, nego ti beba izvuče mleko pa možda smanji napetost u dojkama? Kako god,bitno je da sisate. Dobar pokazatelj je težina bebe, izmeri je da vidiš koliko je napredovala. Kod nas to radi patronažna,izmeri bebu poslednji dan kad dolazi da je kupa i dođe za nedelju dana da je opet izmeri. Tako vidi koliko beba napreduje i da li je sve ok što se tiče dojenja.
E da, promeni tiker da možemo da pratimo drigaricuuser posted image
Mi u petak idemo u savetovalište na merenje, jedva čekam da vidim da li su ove 3 nedelje terapije uticale na njegovo napredovanje pošto je tu manje sisao.
U koliki post sam ispisala!

< Poruku je uredio Mariya -- 26.4.2017 0:13:44 >

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
26.4.2017 6:12:06   
AnaAna1
Marija, kod nas izgleda fale vage, nemaju ih patronazne, jbg, sto juznije to tunije user posted image kaze patronazna kad sam je juce pitala za merenje da ce da je mere na kontroli prvoj... ali vidi se po njoj da super napreduje, vidi se da je nabacila malo masu, kako i nebi kad je jadnu jurim sa sisom po kuci i budim i kad je gladna i kad nije user posted image E i ja sam cula da neki tako rade, jedan podoj jedna strana, ali uglavnom je savet od strane doktora bio po 15 min obe... nisam pametna sta da radim. Lakse bi mi bilo tako kao ti, a i logicnije. A onu drugu iz koje ne sisa izmuzes?

Joj mi nocas nismo spavali, lepo je siskala oko 12 i rekoh sad cu ds je pustim celo vece pa kad se probudi... a njoj se nije spavalo i trazila je paznju sve do 3 ujutru. Identicno je bilo i juce od 12 do 3.... :)

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here