|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Autizam kod dece
27.10.2014 12:07:18   
jovicaa
brankiuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Autizam kod dece
27.10.2014 13:10:37   
branki*
jovice,wivuser posted image hvala na podrsci.lepo je i znaci sto neko ,eto,cita ovo i odvoji vreme da procita i da uputi savet ili reci ohrabrenja,jer znace zaista.
wiv,naterala si mi suze na ociuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Autizam kod dece
27.10.2014 13:16:43   
wivern
Branki user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Autizam kod dece
27.10.2014 13:22:19   
Anoniman
Branki drizite se, bice sve u redu, butno je da napreduje, da ne tapkate u mestuuser posted image user posted image

(odgovor članu wivern)
  Direktna veza do poruke: 379
   RE: Autizam kod dece
27.10.2014 13:48:15   
mika79
brankiuser posted image želim ti da boža iz dana u dan napreduje i da mu dolazak bebe pomogne.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Autizam kod dece
27.10.2014 13:51:01   
Modessty
Branki saznala sam da u Nišu ima neki dr koji radi vrlo uspešno sa sutističnom decom. AKo hoćeš ili ako misliš da će vam značiti nabaviću telefon

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Autizam kod dece
27.10.2014 14:10:05   
pipi_coco
Branki ti si jedna jaka i hrabra zena, Boza je srecan djecak sto si mu bas ti mama.
Želim vam sve najbolje user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Autizam kod dece
27.10.2014 14:38:49   
branki*
mod,nemoj da ti je obaveza,ali ako nadjes posalji.
devojkeuser posted image a,sta da se radi..zivot ti nekad ne da izbor.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Autizam kod dece
27.10.2014 14:49:04   
Sanjica26 RR
Branki ti si jedna divna majka. Imas od mene jedan veliki zagrljaj.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Autizam kod dece
27.10.2014 19:02:02   
big mum
Branki ti si nadasve jedna divna žena i jako dobra te hrabra majka.Skidam ti kapu.user posted image Divim se ljudima koji prihvate svoje dijete takvo kakvo jeste i trude se izvući iz svega tog najbolje.


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Autizam kod dece
27.10.2014 21:07:02   
Rosita
Branki, svaka cast tebi i tvom divnom Bozi. Zelim vam puno srece i mora svemir da ucini da se tvoje nade obistine! Bravo hrabra, zrela majko i mili decace!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Autizam kod dece
27.10.2014 21:14:48   
Maslacak15
Branki, mislim na vas i verujem u vas dvoje!! Ma kako bolelo to je samo Parce papira koje ne menja nista vase izazove sa kojima ste se borili i dok neko rec nije zapisao. Nije sigurno u pitanju tezak slucaj i uz podrsku takve mama Boza ima sve sanse da izraste u zadovoljnog i pametnog decaka. Veliko Bravo za sve sto radis i kako se sa izazovima nosis....

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Autizam kod dece
27.10.2014 22:03:46   
serpica

IZVORNA PORUKA: branki RR

jovice,wivuser posted image hvala na podrsci.lepo je i znaci sto neko ,eto,cita ovo i odvoji vreme da procita i da uputi savet ili reci ohrabrenja,jer znace zaista.
wiv,naterala si mi suze na ociuser posted image




Branki ja ovakve teme izbegavam da citam, nemoj da se ljutis, tesko mi je samo kad pomislim na to a mogu da zamislim kako je tebi i drugim majkama sa autisticnom decom.
Nemam sta da ti kazem sem da ti se divim i kao zeni i kao majci....verujem da ce sve biti ok onoliko koliko je to u ovom trenutku moguce,verujem i da ces i ti da se izboris kao sto se boris sve vreme...user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Autizam kod dece
27.10.2014 22:16:44   
doktorkakristal
BRANKI ja ti sve vec rekoh,slazm se sa MASLACAK da on spada u lakse slucajeve i svaki njegov napredak je tvoja velika zasluga,strucnjaci na stranu majka je majka i odigra najvecu ulogu tu,saljem ti velikog grlisu user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Autizam kod dece
28.10.2014 7:08:05   
Cindarella
Branki user posted image
Elem,Matejina hiperaktivnost,vrtenje glave,vristanje u snu,nocno mokrenje,dovelo je do toga da nas pedijatar posumnja na autizam.Dobio je i terapiju,lek se zove Kindinorm,na biljnoj je bazi. Danas prvi put idemo kod psihologa,nadam se najboljem.Eto.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Autizam kod dece
28.10.2014 10:50:16   
branki*
drugarice,hvala puno na podrsci sto mislite na nasuser posted image
serpi,taman posla da se ljutim,ovo je specificna tema,ljudi uglavnom nisu ni sami detaljno upuceni i ne znaju puno o tome.i moji prijatelji neki reaguju isto.zao im je,hoce da pomognu,ali prosto ne znaju kako jer i ne znaju bas sta je autizam.uglavnom ili zaMISLAJU nekog genijalca koji je otudjen ili zamisljaju dete koje udara glavom o zid i do kog ne mozes da dopres.
cind,nadam se da nije to.javi molim te sta kazu dr.pozdravljam te puno i tebe i matejuuser posted image
e,da...ozbiljno razmisljam da ukinem kazein iz bozine ishrane.on i ovako ne pije kravlje mleko ,niti jede mlecne proizvode.samo cu da se prebacim na posnu plazmu,da malo redukujem slatkise koje jede u zavisnosti da li sadrze mleko.probacu neku proju bez mleka i sira da pravim i videcu kako cu mu spremati makarone.jer to jede.ovo drugo uopste i ne jede.da izdrzimo bar mesec dana,pa da vidim.

< Poruku je uredio branki RR -- 28.10.2014 10:58:59 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Autizam kod dece
28.10.2014 11:46:00   
isidora88
branki svaka ti cast, drzim vam fige da sve bude kako treba, a uz takvu majku uopste ne sumnjam user posted image

cind, koliko se secam mateja je pricljiv, i sve je bilo ok, ja pre mislim da su njega baba i deda iskvarili i dozvolili mu previse, pa se zato tako i ponasauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Autizam kod dece
28.10.2014 12:18:29   
degu
Branki Boža je tvoje posebno dete a ti si njegova posebna mama, s razlogom imate jedno drugo, zajedničkim snagama ćete izvući samo ono najbolje iz cele situacije user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Autizam kod dece
28.10.2014 12:54:45   
mihi
IZVORNA PORUKA: wivern

Branki user posted image uz takav stav i takvu volju i hrabrost Boza ce sigurno lepo napredovati. Svaka ti cas_t, ja sam ponosna sto, barem i preko interneta, poznajem osobu kao sto si ti. Od tebe moze mnogo da se nauci user posted image


Ja sam to odavno znalauser posted image isto preko neta, oset_i se to nekako.

< Poruku je uredio mihi -- 28.10.2014 12:58:34 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Autizam kod dece
28.10.2014 16:59:50   
milicicak

IZVORNA PORUKA: degu

Branki Boža je tvoje posebno dete a ti si njegova posebna mama, s razlogom imate jedno drugo, zajedničkim snagama ćete izvući samo ono najbolje iz cele situacije user posted image

Ovo je tako divno receno i ja iskreno verujem da je tako user posted image
Branki, ako se odlucis za bezkazeinsku dijetu pitaj za recepte i ideje, bar sam se u tome izvestila user posted image
I jos jedan user posted image za hrabru mamu i njenog divnog decaka

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Autizam kod dece
28.10.2014 17:25:41   
branki*
a meni je mnogo drago sto makar i preko interneta imam ovakve zene pored sebe i uz sebe i ovakvo razumevanjeuser posted image
danas je prvi dan prosao bez mleka.videcemo kako ce biti,nadam se da cemo istrajati.hocu,milicicak,hvalauser posted image
ja citala o leku kornozin.u stvari to i nije lek,nego vise kao suplement.jos malo cu da procackam o njemu.
cind,a koji je to lek koji su uveli mateji,sta on cini u organizmu,zasto je uveden?bozi nije niko nikad nista prepisivao sem ribljeg ulja.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Autizam kod dece
28.10.2014 17:30:06   
Sanjica26 RR
Branki ja sam taj lek vidjala u apoteci http://dhu-homeopatija.com/srp161/product_item/kindinorm.html

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Autizam kod dece
28.10.2014 17:32:04   
branki*
aha,pa,shvatam,onda.verovatno zbog paznje i tih problema sa snom.hvala ,sanjiceuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Autizam kod dece
28.10.2014 18:07:39   
little_one
Branki, zenice su ti sve rekle, imas svu podrsku koju budes trebala ovdje, ti si jaka a i tvoj djecak, i vi cete sve pregurati zajedno! user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Autizam kod dece
28.10.2014 18:21:19   
nata11
Branki ja samo da ti pruzim podrsku, ti si jedna hrabra zena a Boza jedan prelepi pametan junak i brzo cete vi napredovati. user posted image

_____________________________





(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here