|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Majska kRRčma
7.5.2017 16:56:16   
Anck Su Nmaun
Sanja ma ovde rade od 8 Marta rade svaki dan, ali danas se potrefilo kad sam se ja nakanila da bas.ta zena nije dosla.a ja.macka ustala po onoj kisi ko mace pred vratima..mada ih je bilo jos 20 tak user posted image baksuz!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 7.5.2017 16:58:01 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Majska kRRčma
7.5.2017 18:42:18   
emicaa
Hello,mi smo bili u jednom manjoj,divnoj igraonici.Nema puno guzve a ni buke.Kisa pada i dalje,kao da se potop sprema.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Majska kRRčma
7.5.2017 18:45:27   
suzi kju
Ja sam malo posle ručka izvodila decu, šetale nekih pola sata i počela kiša pa smo se vratile. One se igraju ja završila šta sam imala sad sedoh i pustila sam im crtani da gledaju malo.
Sanjice ja se bas radujem sto dolaze, oni dolaze bas često ali nikad ne ostanu duže od dva do tri dana. Sada će ostati samo dva dana ali dobro, bitno da dođu.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Majska kRRčma
7.5.2017 19:05:19   
IvanaSK RR
Juhu, sta se radi?
Mi pravo sa puta isli na utakmicu, pa posle sa drugarom sa fudbala i njegovim tatom u restoran, deci se jela riba.
Sad završavamo domaci, pa spremanje za novu radnu nedelju.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Majska kRRčma
7.5.2017 19:07:25   
suzi kju
Ivana kako ste prošli na utakmici?
Ja još ovu nedelju ne radim, u subotu počinjem, bas mi se ne radi user posted image
Imam gomilu uniforme da ispeglam to mnogooooo mrzim.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Majska kRRčma
7.5.2017 20:17:17   
mati
Zdravo zenskaci.
Ja se pripremam polako, jao kako sam opterecena.
Napravila palacinke, iskokala kokice pa nam pocinje film, Cuvari galaksije. Taman da se nadovezu kad ih vodim da gledamo najnoviji. I Malog sefa smo gledali, Mita je bio bas dobar. Valjda cu se opustiti uz film

< Poruku je uredio mati -- 7.5.2017 20:18:38 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Majska kRRčma
7.5.2017 20:33:56   
Anck Su Nmaun
Caoo
Svi pricaju o tom malom sefu , kazu da je super, imam zelju i ja da ga nabavim.
Mi gledamo Vojnu akademiju, deca u krevetima, odoh i ja da spremim kokice..pozzzz

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Majska kRRčma
7.5.2017 20:56:14   
IvanaSK RR
Suzi, pobedili su :) A za posao, verujemti da ti se ne radi...
I sin je gledao Malog sefa pre neki dan u bioskopu, mnogo mu se svideo.


< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 8.5.2017 9:57:09 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Majska kRRčma
7.5.2017 20:56:26   
mati
Ja sam ih vodila u bioskop, nisam smela da vodim i Mitu za Lepoticu i zver, ali Malog sefa je jedva docekao.Dva meseca glumi sefa po kuci. Sve vreme je gledao sa naocarima i bio bas dobar.
Sledeci je Cuvari galaksije, pa nam je ovaj prvi deo sad super pao.

Ivana user posted image za sinka!

< Poruku je uredio mati -- 7.5.2017 21:00:22 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Majska kRRčma
8.5.2017 9:03:15   
emicaa
Dobro jutro.ove i sledece sedmice ima da me nema.Cuvam od zaove djecu od 12 do 6,po tri dana u svakoj sedmici.Kisa ne staje i dalje,i tako ce cijelu sedmicu izgleda.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Majska kRRčma
8.5.2017 9:14:48   
suzi kju
Dobro jutro.
Emice izludece te user posted image
Ja odvela decu u vrtic pa sad pospremam po stanu, da pripremim meso za ručak pa ću danas da spremam i kiflice neke da umesim i tako.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Majska kRRčma
8.5.2017 9:30:15   
emicaa
Suzi ja cu da izludim user posted image ako je dvoje dobro,trece pravi haos.Dora i Anastasia se svadjaju koja ce Davidu dodati cucu,vodu igracku.Taman se smire Andrej odluci da mu je zanimljivo kad se one svadjaju,pa ddne jednoj neku igracku i onda drugu nagovori da joj otme.Rekla sam ako podivljaju zatvoricu ih u svekin stan a ja i David cemo uzivati u nasem user posted image
Tvoji danas stizu?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Majska kRRčma
8.5.2017 10:15:17   
Ana RR
Jao Emice, ko preživi pričaće user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Majska kRRčma
8.5.2017 11:39:30   
suzi kju
Da da danas,bas se radujem i rastužim sto će već sutra da se vraćaju nazad, ali moraju, imaju puno posla kod kuće.
Mm došao a dežurstva i spava ja odmaram, isla da pogledam neke polusandalice za mackice i nešto mi sve mnogo skupo user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Majska kRRčma
8.5.2017 12:36:19   
Duškić
Ej...kafanooo! Mi se igramo, pijuckam kafu. Kuliranje! Umorna sam od juce, slavili sekici rodj.ona jutros u vrtic, m na poslu a ja i D uzivancija...gnjavimo se...
Emice, bas si sobra zaovica user posted image
Moj sestric kuka juce da ga vode da gleda hocce oba .

< Poruku je uredio Duškić -- 8.5.2017 12:39:20 >

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Majska kRRčma
8.5.2017 16:14:04   
emicaa
Duskic moramo se pomagati,ona je danas cuvala moje dok sam bila na poslu a i ujutru ce uzeti Doru dok ja Davida odvedem hirurgu.Sreca pa smo blizu pa mozemo pomoci jedna drugoj.
Kisa stala pa smo isli do apoteke,jutros smo izracunali da Dori do kraja terapije treba jos 7 sirupa i 3 pakovanja tableta pa sam sve narucila.Posle smo malo prosetali,Dora nije zaobisla nijednu baricu user posted image
Suzi oni su podaleko od tebe?Oko 200 km?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Majska kRRčma
8.5.2017 17:22:28   
Anck Su Nmaun
Cao cure
Ja sedim u supu na radijatoru i cekam.... cekam... evo vec sat i po a bice tu jos neka 2 sata sigurno, da izradim vozacku..kakav uzas😣

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Majska kRRčma
9.5.2017 7:56:15   
IvanaSK RR
Anck, jesi li uzela vozacku?
Ima neko za kafu?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Majska kRRčma
9.5.2017 11:47:41   
emicaa
Ivana ja bih rakiju radije ili nesto jos jace.
Glava me boli i dusa mi spava.Oko 1 ce zaova dovesti djecu.Spremam se psihicki user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Majska kRRčma
9.5.2017 12:22:05   
vocicana
Dobar dan, jasam pojela dva divna sendvica, napunila baget hlebic i uzivala sam. Sada cuu mirtu i tisinikaficu da popijem, pa da se zagrlim sa peglom.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Majska kRRčma
9.5.2017 19:44:57   
suzi kju
Dobar dan ili veče, kako god.
Emice oko 300 km su daleko, otišli su danas popodne, malopre su stigli kuci.
Ja sam se danas iscimala samo tako, uplašila, iznervirala.
Mm juče nije bilo dobro, kaže malaksao je kao da će da se razboli. Jutros je naglo ustao kada je A počela da vrišti u snu pa ga je to preseklo.
Otišao na posao, javlja se oko 7 da mu nije dobro i dalje, ima vrtoglavicu, nesvesticu, ide kod lekara u kasarni oni ga šalju u hitnu na vma. Od osam do 11:30 se ne javlja, u hitnoj nema signala nedostupan je. Izludela sam. Sednem u kola i na vma, u međuvremenu zovem njegovog komandira kaže na opservaciji je.
Rezultati su mu generalno dobro, malo anemican malo uvećane transaminaze, ništa specijalno, neurološki sve ok,uglavnom od umora je,neispavanosti, iscrpljen organizam.
A on blesav čovek nece na bolovanje jer će jelte neki dokoni ljudi da ga ogovaraju sto je na bolovanju. Ma koliko me briga šta će ko da misli. Tako da je na bolovanju ali je otišao sa mojima dole kod svojih ima neke obaveze papiroloske da završi i da se dole bar naspava.
Tako sam vam ja i sada sva nervozna, tužna. ..i sama sa decom. .. Ali neka se on malo odmori i dođe sebi.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Majska kRRčma
9.5.2017 21:48:17   
IvanaSK RR
Dobro vece.
Suzi, zao mi je zbog tvog muza... A sa druge strane ga razumem, jer imam istog jednog takvog kuci... Mada, niko mu tamo nece reci ni hvala koliko god se on cimao..
Nemoj biti tuzna, odmorice se on i oporaviti. Ljubim te

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Majska kRRčma
9.5.2017 22:36:27   
vocicana
Dobro vece, jao kakve ruzne vesti. Suzi, grlim te puno, pa kako ne, kolaps organizama, od svih obaveza, od svega i svacega, strasno.
Moj mali zakucao, premoren je bio, ja sam na milion strana danas bila, imala hiljadu obaveza. Muzic sutra dolazi.Jedva cekam, da malo predahnem od obaveza.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Majska kRRčma
10.5.2017 7:36:05   
emicaa
Suzi brzo ce on biti dobro,ne brini.
Dobro jutro,sunce nam sija user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Majska kRRčma
10.5.2017 8:28:34   
suzi kju
Dobro jutro. Hvala drage, naravno da će biti bolje ali eto baš sam se juče brinula i ludela dok ga nisam pronašla, očajna sam bila ali dobro.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here