|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
28.6.2017 11:31:24   
degu
Joj Ivana, Doda je dugo to radila, secam se i Emicina Dora. Samo ponavljaj proci ce, proci ce... zna i ovaj mali tako da ostane budan usred noci, to me bas dokrajci, jer kad konacno zaspi, ja vise ne mogu. Uglavnom je situacija da se budi 6,7,8... puta user posted image
I ja bih rado na kupanje, ali mi je bebac jako mali da ga vucem po vrucini, razmisljam kako bih ga mogla utrapiti jednom makar svekrvi user posted image
Ako nista drugo, Dodin bazen je otvoren user posted image
Sledece godine cemo, nadam se, na more.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
28.6.2017 11:59:02   
IvanaSK RR
Sin mi se nije ovako rano budio, ne znam na koga je ona user posted image
Proci ce, proci ce, proci ce... :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
28.6.2017 12:18:03   
krin 40
Ivana ne mogu da ti pošaljem pp ..piše profil nedostupan.Pošalji ti meni😃.Inače moja N se tako budila kao mala a sada ne mogu da je probudim..Moze da spava do 13h kada bih joj dopustila

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
28.6.2017 13:11:09   
Anck Su Nmaun
Sad sam bas pisala u temi dnevni san..mi danas od pola 6 budni. Zurka s decom!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
28.6.2017 14:23:14   
Sanjica26 RR
Gde ste zene? ja sam se sto puta preznojila. Klimu nisam kljucila jer mm spava bas ispod nje. Stavila cistu posteljinu na decije krevete, Nesto im sredila od knjiga. Nesto da otkucam za skolu. U petak idemo po decu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
28.6.2017 15:11:11   
Duškić
Super, Sanjice..Meni radi klima ceo dan, a mali nervozan. Sad jos malo pa da.pokupimo cerkivu iz vrtica pa na Adu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
28.6.2017 15:46:00   
emicaa
mamice kako ste,jesu li djecica dobro?
Ovde je prije 10 minuta bio pljusak a sad opet przi kao ludo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
28.6.2017 15:56:52   
Sanjica26 RR
Konacno sam ukljucila klimu. Otkucala sam izvestaje. Sad da vidim sta dalje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
28.6.2017 16:48:12   
Mariya
Dan mame.
I kod mene piči klima ceo dan. Moje devojčice su u bazenu, uživaju, svekrva ih motri. Mališa siki, ja gledam seriju.
Ovu noć nismo bili budni ali opet me zezao. Od 5 do pola 8. Kenjka, plače, vrpolji se,okreće, a sve u snu.
Degu, mi iz istog razloga nećemo na more ove godine, L je mali a i nas dvoje na njih troje je malo user posted image sledeće godine ćemo, kad uzmemo veći auto. Jao,kako zavidim vama što idete...

< Poruku je uredio Mariya -- 28.6.2017 16:49:55 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
28.6.2017 16:55:47   
emicaa
mi idemo na more ali ipak zavidim svima koji sad nekad,mi cemo se nacekati do septembra user posted image
Srecko mi spava i u snu guguce,svaki cas idem da vidim jel budan.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
28.6.2017 19:50:09   
Anck Su Nmaun
Kod nas klima od ranog jutra, do kasno u noc sem kad nismo kuci . S vremena na vreme ja malo ugasim otvorim malo prozor da udje vazduha i ajd opet.
Ja sam danas u speedu..padoh s nogu. Jedva cekam da devojojke udju i veceraju i da svi odu da spavaju ....pa i ja!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
28.6.2017 20:14:29   
Duškić
I mi dosli u stan. Ali cim promasim kad je vreme za spavanje, oko pola 8 , sin me zeza posle sat vremena. A u ciklusu sam..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
28.6.2017 21:04:16   
Sanjica26 RR
I mi smo usli u kucu. Veceramo, pa cu da legnem. Puno posla me ceka sutra

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
28.6.2017 21:39:23   
emicaa
Moji su malo kasnije otisli na spavanje,Dora sad zaspala.Jos lezim kod nje,tjeram se da ustanem.Brzo cu i ja na spavanje,bas sam pospana.
Srecko je danas stajao nekoliko sekundi sam i mlatio rukicama i onda jw tupnuo na dupence,poceo se pustati user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
28.6.2017 21:41:18   
Sanjica26 RR
Ja jedva cekam da idem po moju decu. Bas sam ih se uzelela. Ne prija mi ovolika tisina.
One su sad legle. Tako mama kaze. Zamolile su je za jedan crtani.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
28.6.2017 22:02:12   
Sandricak
Vece mame... malac moj spava, a veliki sam mislila da spava kad se odjednom sad pojavi kod mene u sobi da se mazimo.. :-)
Sanjice, proci se to brzo,ne fali njema nista..
Masem vam svima, odoh da se mazim sa Makijem..

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
29.6.2017 6:47:35   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Probudili se u pola pet, a sinoc zaspala nesto pre desetuser posted image
A tako sam se nadala da cu odmoriti preko raspustauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
29.6.2017 6:49:21   
Anck Su Nmaun
Ivana tvoj post mogu samo Copy Paste... nemam zivota u sebi.
A da..dobro jutrouser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
29.6.2017 7:22:36   
Duškić
Dobro jutroooo....M i cera spavaju, mi vilenimo....hihi

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
29.6.2017 7:54:11   
emicaa
Dobro jutro,
David se budio tri puta.Sad spava.
Anck,Ivana izdrzite user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
29.6.2017 8:28:19   
krin 40
Jutroo ženskice❤ Eto još jednog dobrog razloga za veliku razliku medju decom😁 Bićete naspavani❤ Izdržite mačkice😃 Ja danas zakazala i pedikir i manikir i frizera.Nisam se sredjivala od priprema za porodjaj..p.s...moje pripreme za porodjaj podrazumevaju ovo navedeno😃..Zakazala sam u 17h.Bebca ću da nadojim,spakujem u kolica i pošaljem u šetnju
sa bratom i njegovom devojkom.Nek "vežbaju deca" dok se mama sredi.Izrastak mi je kao hipodrom.Meni kosa inače raste oko 1.5 cm mesečno(provereno,merila frizerka)❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
29.6.2017 9:48:47   
vocicana
Blago tebi Krin, moja ne raste, al sam se prekjuce odradila, golub siva sam ispala.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
29.6.2017 10:05:43   
Mariya
Jutro mame!
Mališa se, za ne poverovati, budio u 6 prvi put, a inače počinje u 5, i do sad se probudio samo jednom, paaa, mogu da kažem da sam dobro spavala user posted image
Lu me moli da zove drugara na kupanje, jedva čeka da izađe i da uskoči u bazen.
Evo stiže mm, na vreme da hranimo decu.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
29.6.2017 10:12:34   
vocicana
UzivajteMaryia, kako je to lepo. Ovde je ludnicaaaaaaa

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
29.6.2017 10:22:31   
degu
Moj mali se standardno budio 5-6 puta, ali jos ne gubim nadu da ce se samo odjednom preokrenuti user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here