|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
7.6.2017 7:39:09   
IvanaSK RR
Sanjice, i meni je haos. Danas cu kupatilo generalno, kucu usisati i oribati, a ako stignem ima jos svašta user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
7.6.2017 7:40:42   
Anck Su Nmaun
Ija ja napokon danas slobodan dan, sto se tice kuvanja i kuce. Imam sve skuvano, juce usisala oribala... uh divan dan user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
7.6.2017 7:41:10   
Sanjica26 RR
Ma, daj od ovih milion obaveza nista nisam stizala. Vec me sve cini nervoznom. Nisam navikla na takav haos.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
7.6.2017 8:03:41   
IvanaSK RR
Ja nisam htela previse da sredjujem zbog crvenog slova :)
Sad sam stavila cebad da se peru i neki prekrivaci. Imam i ja za peglanje, ali mislim da cu ipak staviti u ormar pa peglati kad zatreba user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
7.6.2017 8:26:49   
Anck Su Nmaun
Sad se setih mogla bi klimu da sredim, mora da je puna prasine! Eto posla user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
7.6.2017 8:28:17   
Sanjica26 RR
Ja zavrsavam peglanje. Trebalo bi ukljuciti prekrivace za dnevnu. Sofi sam namirila. Sad cemo napolje po povrckice. Legla platauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
7.6.2017 8:46:20   
IvanaSK RR
Ja idem da budim sina da vezba matematiku.
Da vidimo sta cemo za rucak pa da sredjujem kupatilo. Maca spava.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
7.6.2017 10:42:34   
emicaa
Ja sam sredila stan,cekam da srecko zadrijema da ga uspavam.Jutros je imao proliv,samo jednom.Dala sam mu probiotik.Vjerovatno je od zubica,jer ga muce zadnjih par dana.
Dora ima temperaturu,ali joj je ni to ne sprecava da skace kao majmunce.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
7.6.2017 13:21:10   
Milena18
Dobar dan!
Vidim, sve ste vredne danas. Ja baš i nisam user posted image Možda bih i bila, ali atom snage nemam, opet sam loše spavala noćas, ne znam šta mi je sa tim više, sama sebe nerviram.
Mm ode u školu, beba zaspala, pa ću probati i ja da odmorim malo.
Lep dan vam želim!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
7.6.2017 13:36:47   
jovicaa
pozdrav mamice, nije me dugo bilo.. i juce se nesto bas uzelela ringeraje... pa svratila malo da vidim kako ste :)

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
7.6.2017 13:42:41   
IvanaSK RR
Milena, ako ti je za utehu ja jos nisam sredila kupatilo. user posted image Sad ce muz da ubaci kuce u kadu da ga okupamo pa cu posle. A i čekam da me glavobolja malo popusti.
Jovice, dobro dosla nazad :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
7.6.2017 13:51:46   
Sanjica26 RR
Ja isla dzabe u skolu. Deca su mi otisla zbog nekog turnira.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
7.6.2017 15:43:01   
Mala Elena
Zdravo mame!
Meni bila kuma, bas smo se fino ispricale ...
Sad po decu u vrtic... napolju je prava jesen.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
7.6.2017 16:28:13   
suzi kju
Dobar dan i ovde user posted image
Duskic ja ocekivala poruku da vidim znamo li se,ti me iskulira user posted image
Napolju se bas razduvao vetar, ja mislila da sa decom malo šetam ali sam odustala, bas duva, pa ćemo popodne ako se smiri malo. Mm dežuran, same smo a samim tim sam oslobođena spremanja ručka, samo za moje malene nešto za užinu i večeru, sada će dobiti smoothie k za večeru nemam pojma.
Kako su vaša decica? Emice jel Dobra nema vise T,negde sam pročitala da si pisala da ima. Sanjice kako trbica tvojoj devojcici, smirilo se sve? Ivana tvoji lepotani? Milena, Anck, Voci, ME user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
7.6.2017 16:31:21   
Sanjica26 RR
Suzi, dobro nam je stomacic. Sad je Sofi bolesna. Ima upalu grla. Ona je imala temperaturu.
I moje su dobile sad smuti. A ja odoh da ribam kupatilo.
Ko tebi cuva decu kad ti i mm ste u istoj smeni?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
7.6.2017 16:35:19   
IvanaSK RR
Suzi, hvala na pitanju, dobro smo. Maca malo pre imala kaku do grlauser posted image sad sam pisala u temi stomacni virus, mada se nadam da nije.
Stefan jos cetiri dana u skolu i hvala Bogu da odmorimo malo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
7.6.2017 16:35:39   
suzi kju
Vrtic user posted image
Ja sam do 14h na poslu i uzimam ih a vodim ih ujutru u 6h.
E bre nisam ispratila da Sofi ima upalu grla, bas bzvz. Pije ab?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
7.6.2017 16:38:13   
emicaa
Suzi ima opet blago povisenu ali i dalje je kao u struju ukljucena user posted image
Jovice zeno od kad tebe nema ovde,ME ni ti nam nisi dugo svracala.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
7.6.2017 16:40:48   
Sanjica26 RR
Suzi, dobila je AB. Prvi put amoksiklav i kapi za nos. Dala nam je i neki sirup za alergiju da pijemo barem mesec dana. Jos ga nisam kupila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
7.6.2017 23:38:21   
Mariya
Veče mame!
Mi u krevetu, Lu se komirala čim je dotakla jastuk, L isto,a H još uvek budna user posted image Samo se vrpolji, priča,prevrće otvara vrata, traži tatu...
Juče sam bila u šopingu, svašta sam nakupovala, sad su snizili zimske stvari, pa ja obično onda kupim ono što će im trebati za zimu. I videla sam jednu jaknu za Lu, i juče je nisam kupila pa sam se danas vratila po nju, a Lu kad je videla se oduševila, nije je htela skinuti do spavanja user posted image
Moram da vam se pohvalim, danas su me zvali da sam osvojila čišćenje kuće u nagradnoj igri u blic ženi user posted image Ne mogu da vam opišem koliko su me obradovali! Ceo dan sam hepi!!
Drugari da brzo ozdrave, kod nas je i Lu sad već dobro,slini minimalno, a malci valjda neće dobiti od nje, nadam se da je to to, da smo sad do septembra mirni što se tiče prehlada.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
8.6.2017 4:56:46   
Sandricak
Jutroooo... nisam pisala juce, vidim da je vecina ribala i bila vredna... lepo lepo...
Sanjice moje saucesce....
Ja ispratila mm na teren pa sad placem kao kisa... deca spavaju...user posted image

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
8.6.2017 5:13:31   
suzi kju
Sandricak nemoj plakati, sa decom dani brzo prolaze, trudi se da sto manje razmišljaš, ljubim te. ..
Dobro jutro mame i ugodan dan.

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
8.6.2017 7:03:59   
IvanaSK RR
Jutro i ovde.
Sandricak, zamisli da ide samo na kratko, a ne na sest meseci, na primer :)
Maryia, super za nagradno čišćenje.
Ja juce nisam bila mnogo vredna, muz dosao kuci tek u devet, posto mu se auto pokvario i ostao kod majstora. Tako da ćemo danas kupati kuce i da sredim kupatilo od plafona do podauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
8.6.2017 7:07:40   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Meni se bas spava, ali prija mi ova kisa sto je padala sinoc.
Ovo malo cudovistance se probudilo. T ode u vrtic.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
8.6.2017 7:12:50   
Sandricak
Ma... nema veze... proci ce...
Kako s i osvojila nagradno ciscenje kuce...? Meni treba svekar i zena mu sa dodju krajem meseca i sad moramo mi sa decom da se preselimo na sprat, ima da otpadnem dok ga sredim, cele zime nisam ribala gore. Taj sprat smo mi nama poxeli sa sredjujemo, uradili spavacu dve decije, hodnik i kupatilo.struju vodu. I onda su se svekar i zaova preselili u Nemacku pa se mi uselili na donju etazu.

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here