|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JuLski baRR
29.7.2017 9:56:43   
krin 40
Sanjice koliko si ti visoka? I moja je 52 od 36 te godine.Do tada sam imala 48-49 ali posle 36 te godine ni makac.Ne žalim se ja ali tako je.Valjda neko kilo dodje i sa godinama.Eee za pet dana punim 42😱

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: JuLski baRR
29.7.2017 10:00:11   
emicaa
Krin ja sam visoka 1.56 tako a mi je ovo moja idealna kilaza.Ali ne vjezbam i ne drzim dijetu.Samo dodje samo ode user posted image isli smo u jutarnju setnju,posle godinu dana konacno mozemo i to user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: JuLski baRR
29.7.2017 10:01:13   
Sanjica26 RR
Niska sam 163cm. I meni tesko ide, a imam samo 34 godineuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: JuLski baRR
29.7.2017 10:09:21   
krin 40
Ja sam u sredini 1.60😃 Ni ja ne držim dijetu ali vežbam(ne sada).Počela sam redovnije posle 36 te.Prosto počne telo da se malo opušta.Uvek mi je bilo važnije da sve čvrsto stoji.😊

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: JuLski baRR
29.7.2017 10:12:04   
Sandricak
Caooooo zeeneee drageee ...
Mi smo na moru, samo da cam se javim... net je jako jako slab... lepo nam je, klinci su ok... danas cemo popodne na kupanjac, mm danas kuva :-)
Zvezdaaa, Zvezdaaaaa... user posted image

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: JuLski baRR
29.7.2017 10:35:18   
IvanaSK RR
Sandricak, ljubim vas, lepo se provedite i odmorite. Zvezdasice moja :*
Ja imam viška 2,600 gr. Visina mi je negde kao Emicina mislim.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: JuLski baRR
29.7.2017 12:45:29   
veselicaa
Cuj visak u gramima user posted image user posted image
Ja sam visoka,180 sam,a pojma nemam koliko kg imam.Nemam ni vagu kuci,ali sam trenutno zadovoljna linijom.
Mi se spremamo do rodjake,napolju vrelo opet,smizlama dosadno svaki dan isto ahahhaha.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: JuLski baRR
29.7.2017 13:09:48   
Duškić
Cao mame..Moze hladan nes!
Mi bilo do Delta City-ja , u holu frikom organizuje nesto za decu pa je moja Dunja mesila plastelin i crtala, a ja htela da pogledam da kupim nesto , ali nije bilo moguce sa njom. Ici cu , drugi dan.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: JuLski baRR
29.7.2017 14:23:05   
krin 40
I mi smo šetali kao i svaki dan😃 Beban leškari,sad će da spava.Ja stavila proju i čorbicu.Joj Dußkić od kada nisam išla do Delta City-ja.Na drugoj mi strani grada.Tačno se vidi da mi ćerka nije tu.Ona mene potera i na Avalu kad joj se ćefne😃Ivančice gde nadje tih 600g😊❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: JuLski baRR
29.7.2017 15:18:50   
dddaca
Moze li jedan hladni nes i za mene?
Vi ste bas mrsavice, ja mam nekih 5 kg viska koje nikako da skinem. U poslednjih mesec dva je otislo oko 3 kg, a kad ce ovo ostalo ne znam user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: JuLski baRR
29.7.2017 16:19:04   
emicaa
Mi isli kod sveki na rucak i da ostavimo na tavan ormar i komdu pa cemo sklapati cim dobijemo kljuc od stana.Mm i Doda ostali gore da pomognu svekru sklopiti ormar.Ja da sredim stan dok srecko spava,kad se probudi da moze razbacati opet 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: JuLski baRR
29.7.2017 20:50:01   
krin 40
Došli mi malopre iz šetnje.Po ceo dan sam do predveče sama sa bebom i ne vodim ni jedan zreo normalan razgovor.Malopre sam videla koliko sam pukla.Pitam muža gde sam
spustila"ključ od brm brma"(auto)....user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: JuLski baRR
29.7.2017 21:02:24   
suzi kju

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR


Ja imam viška 2,600 gr.

Ja imam viška 26,000 gr user posted image
Dobro veče i laku noć. Pakujemo se,sutra odosmo na jug kog mojih i muzevljevih na odmor do 1.9.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: JuLski baRR
29.7.2017 21:08:26   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image udjoh u temu i slatko se nasmejah
IVANA BEZ ONIH 600 gr. Nista. Izvinjavavam se.na slovima...slucajno.
Ja imam 2 kg viska ...sve je u stomaku cini mi se.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: JuLski baRR
29.7.2017 21:24:35   
emicaa
Anck ti nemas jos koji gram uz to user posted image
Mene spopale neke dosadne bude na balkonu,koliko mlatim rukama pomislice neko da mu masem user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: JuLski baRR
29.7.2017 21:33:27   
Duškić
Ma masi , bas te briga Emice!
Sitno sve brojite, neke gramice user posted image
Kod mene imaa dosta. Spava mi se..
Laku noc.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: JuLski baRR
29.7.2017 21:38:14   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Decy smo spakovali. Sad jos nesto da rasklonim i ja da se tusnem i sa svojom knjigom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: JuLski baRR
29.7.2017 22:30:22   
emicaa
Moji su tek sad zaspali,zaigrali smo se u sobi na krevetu.Dora je zaspala u roku od dvije minute,nisam procitala pricu do kraja.U ponedeljak idemo kod drugarice i njenog muza u cirih,imaju sina.Dora je cijeli dan pritala kad cemo kod Nikolaja,pozelila ga je user posted image
Sanjice jedes li slatkise user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: JuLski baRR
29.7.2017 22:33:43   
Sanjica26 RR
Mi citali posle podne knjigu posto nisu spavale. Veceras su brzo zaspale.
Emi slabo jedem. Danas sam pojela jedan sladoled. Napravila sam onaj kolac ali cu pola mm-ovima da poslaljem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: JuLski baRR
29.7.2017 22:36:58   
IvanaSK RR
Hahaha, pa stvarno ste lude. Jeste, 2.600 gr. Imam 52.600 a idealno mi je 50user posted image Digitalna pokazuje svaki gram. Meni je to u pozadini i butinama.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: JuLski baRR
29.7.2017 22:38:56   
emicaa
Ja sam danas dva puta,prvo sa rodicom od mm jela neke cokoladice,mi se zapricale i nismo ni skontale koliko smo pojele.Veceras nas troje jeli keksice.Zadavicu ovog svog sto se svako vece sjeti da bi mogao pojesti nesto slatko a onda ja prokletinja ne mogu da odolim 🙄

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: JuLski baRR
29.7.2017 22:41:57   
Sanjica26 RR
Obojica isto radeuser posted image Ja ne bih ni sladoled pojela da me on nije zamolio da kupim. Napravila sam kolac, ali nisam htela da mu dam da pipne. Mora da se stegneuser posted image
Ivana, znas gde je meni visakuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: JuLski baRR
29.7.2017 23:08:18   
veselicaa
Evo i mene,ovako dobro drustvo ne smem da propustim :*
N spava,smizle luduju.Sredila kuhinju,jos da se istusiram.
Sto se tice slatkisa ja sam najgora:pola plazme i ko zna koliko cipiripi kremauser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: JuLski baRR
30.7.2017 8:26:56   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Mene grlo zeza user posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: JuLski baRR
30.7.2017 8:39:52   
Sandricak
Jutro zene... mi evo doruckovali, tj.kumic, bebac i ja... I ustao u 15 do 6... sad opet spava.. cekam da se probudi pa na plazu...
Aaaaaaa, kilogrami, grami...tone...ja imam 5 viska, i sve mi je na bokovima i stomaku... skinucu to valjda sad lad pocnem raditi, nema tamo frizidera da mi dupe viri iz njega :-)

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here