|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JuLski baRR
30.7.2017 9:31:09   
emicaa
Jutro.Kod nas pade dogovor da u utorak krecimo 🙄 Mrzim ovakve dogovore user posted image
Danas cemo mozda na bazen,toplo je.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: JuLski baRR
30.7.2017 11:25:08   
veselicaa
Emice sto ja mrzim krecenje ali posle bude kuca cakum pakum,ali vi se selite pa to ti nije za utehuuser posted image
Avatar ti je da ga pojedes user posted image user posted image user posted image
Muz danas radi ceo dan,N ustala pre sat vremena,doruckovala,sad se igra,da je malo prosetam napolje pa uspavljivanje.Smizle se vrte po kuci,nalaze sebi zanimaciju.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: JuLski baRR
30.7.2017 11:43:37   
emicaa
nikako da se naviknem na ovaj avatar user posted image ma sad cemo samo ovaj ljubicasti zid vratiti u bijelo pa posle kad ispraznimo stan onda cemo ostalo krecit.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: JuLski baRR
30.7.2017 11:45:38   
veselicaa
Meni sve slatko kada ga vidim,moracu i ja svoj da menjam.
Nadam se da ce se lako prefarbati ljubicasta boja.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: JuLski baRR
30.7.2017 12:06:22   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja nista danas ne radim osim rucka. Isli na sluzbu, pa sam otisla do pijace. Sad sam pojela jedan kolacic i brisem da pravim rucak

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: JuLski baRR
30.7.2017 12:47:54   
Duškić
Mi bili kod moje tetke na rodjendan. Ona ima papagaje i macka, pa su deca odusevljena. Malocas se vratili u stan, sad da ih osvezim pa da dremnu malo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: JuLski baRR
30.7.2017 14:34:05   
vocicana
Hello!~
Malisa zaspoa, naravno i jutros je bio nesnosan sa jaukanjem, stalnomu je nesto falilo. Alidobro, lepo je ruckao, sada je u komi.
Ja sam na poslu.
Sta radite? Ide li se negde na rashladjivanje?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: JuLski baRR
30.7.2017 16:15:56   
dddaca
Emice, bas ti je dobar avatar user posted image
Nismo isli na rashladjivanje, prosetacemo negde predvece. Svi leze, dremaju, a ja pokusavam da pronadjem neki sajt gde mogu da dobijem besplatne savete arhitekte. Nesto kao da im posaljem skicu stana, a oni da mi daju predlog gde, sta, kako. Naravno, besplatno. Ima li neko ideju gde to mogu da vidim?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: JuLski baRR
30.7.2017 16:27:36   
veselicaa
Ja dojim Ninu,napolje vrelo,deca gledaju tv,muz tek u 7 dolazi.Tada mozda izadjemo negde sada nikako,ni u dvoriste.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: JuLski baRR
30.7.2017 16:41:26   
Sanjica26 RR
Veselice ajde na jedan letnji kolacic sa breskvama.. Meni se spava.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: JuLski baRR
30.7.2017 17:15:41   
veselicaa
Uh Sanjice videla sam u temi,izgleda super.Evo mene zacasuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: JuLski baRR
30.7.2017 18:19:50   
emicaa
Mi smo isli u zoloski,nahodali se samo tako.Noge otpadaju.Dora se naravno raspametila kad je vidjela majmune a David odusevljen ribama,gleda ih kao hipnotisan.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: JuLski baRR
30.7.2017 18:25:59   
veselicaa
Hahahha i moja S obozava majmune,na jednoj muzickoj igracki ima zvuk majmuna i redovno ih imitira,smejemo se kao blesavi.Super za setnju,volim kada deca uzivaju,a nema lepse od zoo vrta z anjih.
Ja uspavala Ninu,cekam muzda da dodje,da jede pa negde da setamo.Ceo dan smo u kuci.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: JuLski baRR
30.7.2017 19:27:18   
Duškić
Super, Veselice lepo proset_ajte,
Emice, zivotinjice obozavaju deca. Bas smo i mi pricali da idemo do zoo vrta.

Uh, sad bih hladan nes!

< Poruku je uredio Duškić -- 30.7.2017 19:28:07 >

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: JuLski baRR
30.7.2017 20:45:40   
krin 40
Veče..Ja ceo dan u nekoj akciji.Samo da se javim😃Išli jutros u neku kupovinu,pa popodne ja kod frizera pa predveče opet u šetnju.Baš sam se nahodala😃 Evo bebac zaspao.Muž puž i ja ćemo sad po pivce na terasi❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: JuLski baRR
30.7.2017 20:48:27   
Duškić
Krin, uzivaj..mmm hladno pivce. Spoj lepog i korisnog user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: JuLski baRR
30.7.2017 20:50:45   
veselicaa
Ja ne volim pivo,ali jedem upravo sladoled.Setali malo,sada N da okupam,smizle da poteram na sredjivanje.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: JuLski baRR
30.7.2017 21:11:20   
IvanaSK RR
Samo da se javnem. Ceo dan se lose osecam, sad mi je malo bolje. Da se okupam i u krevet.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: JuLski baRR
30.7.2017 21:14:31   
veselicaa
Ih bre Ivana bas mi zao.Ljubim te da prodje :*

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: JuLski baRR
30.7.2017 22:01:31   
Sanjica26 RR
Ivancice, opet ti je lose?user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: JuLski baRR
30.7.2017 22:10:49   
emicaa
Ivana umor te stigao?
Dora nije htjela a joj citam pricu pred spavanje nego da joj pricam o zivotinjama sto je vidjela.
Sutra nas opet nema kuci da bar ovu sedmicu iskoristimo za skitanje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: JuLski baRR
30.7.2017 23:35:54   
veselicaa
Mi opet isli u setnju,Ninu sam okupala i uspavala se za minut.
Emice samo setajte,neka uzivaju deca.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: JuLski baRR
30.7.2017 23:49:18   
Sanjica26 RR
Mi jos nismo polegali. A deca spavaju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: JuLski baRR
30.7.2017 23:50:37   
veselicaa
Moje u krevetu ali ih cujem da pricaju.Mnogo dugo ostaju samo nesto sapucuuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: JuLski baRR
31.7.2017 4:07:18   
Duškić
Ivana, umor.
Evo mi budni , bas je vruce. I mi kad posaljemo seku i vrtic ima da setamo, makar po kraju.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here