|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hormonski disbalans i melazma
26.3.2019 13:08:41   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Devojke, da li se neko susreo sa melazmom tokom trudnoce? Naime primetila sam da mi se negde of osmog meseca lice skroz promenilo. Na gornjoj liniji usne kao da imam braon olovku za usne, a sad su mi i obrazi sa braon flekama. Guglala sam i pretpostavljam da je to melazma. Neki savet? 




Filadendronka, iskreno ja nisam imala problem sa tim, ali mojoj mami je nakon trudnoće sa mojom sestrom ostalo tako na usnama, kao da ih je iscrtala braon olovkom. Nisam ni znala da je to melazma.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Hormonski disbalans i melazma
26.3.2019 19:08:33   
Filadendronka
Tu takozvanu “trudnicku masku” nisam imala u  sam u soku da mi de javila na samom kraju trudnoce. Bas je vidljiva, jer inace mi je lice cisto i puder gotovo da ne koristim. Pa sad gledam sta da radim i kako da ovo saniram sto pre.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Hormonski disbalans i melazma
26.3.2019 19:56:53   
Tiziana
Meni su izasle crne fleke na obrazima i ispod jagodica. oko usana nisam imala nista. Mislim da sam imala u obe trudnoce. 

Nestalo je posle porodjaja, ali sada npr na moru kad pocrnim pojave se te fleke tj ti delovi lica prime vise pigmenta. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Hormonski disbalans i melazma
27.3.2019 21:28:51   
Filadendronka
Bas grozno izgleda, lice mi je sareno i skroz se promenilo. Neki delovi su postali masni, a inace mi je koza bas suva. Bas sam zabrinuta da li ce se ovo povuci ili cu morati da se bavim tretmanima i preparatima kao da sam +65

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Hormonski disbalans i melazma
27.3.2019 22:54:31   
mama Jo
Haha, ma ne brini Filadendronka, sasvim sigurno ce se povuci, sad je to zbog drugog stanja. Ali ako te bas brine posavetuj se sa dermatologom...
Ja sam npr.pola godine pre nego sto cu ostati trudna na moru zaradila neku uzasnu alergiju, grudni deo, ramena, lice i podrucje iza usiju me spopale akne, ma uzas jedan... nikada u zivotu nisam imala problema sa aknama do tada. Kod 3 razlicita dermatologa sam isla, dobila 3 dijagnoze, i 3 terapije, cak sam ab pila... e, onda sam ostala trudna i prestala sve to da koristim i u 5-6 mesecu trudnoce sve se povuklo samo od sebe, lice mi nikada cistije nije bilo user posted image
Tako da, ako cea kod dermatologa - samo kod proverenog, po preporuci.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Hormonski disbalans i melazma
28.3.2019 9:42:42   
Ana RR
Filadendronka, mojom mami je ostalo tako na usnama. A drugarici su ostale fleke na obe jagodice lica. Tako da je najbolje da vidiš sa dermatologom, ako se pre toga ne povuče samo od sebe.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Hormonski disbalans i melazma
28.3.2019 10:21:31   
Filadendronka
Hvala devojke. Gledacu da izbegavam suncanje i onda dalje da vidim kako ce se razvijati situacija. Da je ova linija na usni ruzicas_ta, makar ne bih morala nikada da stavljam olovku za usne. :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Hormonski disbalans i melazma
28.3.2019 10:27:44   
Ana RR
Da user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Hormonski disbalans i melazma
28.3.2019 10:29:40   
pari
Ja imam to oko usana i jos ponegde na licu...to je od sunca...a kod tebe je sad sigurno zbog drugog stanja...Izbegavaj sunce, mazi 50+ na lice kad ides napolje...Videces posle porodjaja kako ce biti. Meni su pomogli tretmani vocnim kiselinama. I jako se pazim sunca.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here