|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Biohemijska trudnoca
12.12.2014 14:56:47   
dakis
Da zaboravih, traju 30 dana, ali desi se nekad dan ranije ili kasnije.user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Biohemijska trudnoca
12.12.2014 14:59:13   
madre
moji ciklusi su tiuser posted image dobijam na 60,70 dana tako da cu se i sada verovatno nacekati...
a mozda mi je ova situacija sada sredila hormoneuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu dakis)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Biohemijska trudnoca
12.12.2014 15:03:50   
dakis
Da vidim da su mnoge devojke sa foruma posle toga u roku od par meseci bile ponovo trudne i da je sve bilo ok. Nadam se i kod mene sledeci put. Hvala na svim infouser posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Biohemijska trudnoca
12.12.2014 15:11:10   
dakis
To je bas neredovno, mada... . moja sestra ima cikluse na 45-60 dana i iznela je dve trudnoce i dobila 2 divna decaka, s tim da je oba puta saznala u 4 mesecu bas zbog te neredovnosti ciklusauser posted image i nikad nije pila nista za regulisanje, priroda tu radi svoje. Mozdaaa, kazu da je biohemijska trudnoca dobar znak (ne znam kako) i da veoma brzo dolazi do novog, zdravog zacecauser posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Biohemijska trudnoca
12.12.2014 15:19:32   
madre
da, tako da ti navali na muza puza odmah posle menstruejsnuser posted image
super za sestruuser posted image

ajmo sada ti i ja u nove pobede, pa ko zadnji manki brduser posted image

< Poruku je uredio madre -- 12.12.2014 15:20:17 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu dakis)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Biohemijska trudnoca
12.12.2014 15:47:27   
dakis
Reakcija mm na tvoj komentar-user posted image user posted image user posted image user posted image Javi lepu vest uskorouser posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Biohemijska trudnoca
15.12.2014 22:24:46   
madre
dakis, vidim da si tu... sta kaze danasnja beta? ja nisam vadila krv.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu dakis)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Biohemijska trudnoca
16.12.2014 14:24:18   
dakis
Hej, sada sam tek videla... bila sam jutros beta je 2,87, doktor kaze da je to odlicno i da ce do sledece m biti na 0, ali ja cu ici opet sledece nedelje da proverim necu imati mira dok ne vidim tu nuluuser posted image kod tebe, jesi proveravala?user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Biohemijska trudnoca
16.12.2014 15:07:30   
dakis
Uopste nisam registrovala da si napisala da nisi vadila krv... hoces proveravati?

(odgovor članu dakis)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Biohemijska trudnoca
16.12.2014 22:53:09   
madre
trebalo bi, ali me nesto vise boli vena, boli dusa, boli novcanikuser posted image salim se, imam utisak da je pala, da je sve u redu, zato i dozvoljavam sebi da odlazem...
videcu sutra da uradimuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu dakis)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Biohemijska trudnoca
16.12.2014 23:23:23   
dakis
Meni je novcanik u ranamauser posted image vidi sigurno je sve ok, ali ja bih na tvom mestu uradila eto za svaki slucaj, a i da znas.. javi sta je bilo, ako se odlucis da uradis betuuser posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Biohemijska trudnoca
18.12.2014 11:56:16   
madre
dakis, radila sam betu juce danas ce biti rezultati...
drugari, jedno pitanje: cini mi se da mi se sprema ovulacija... da li smem da je iskoristim? da li smemo da pravimo bebu? ili da tu prvu ipak preskocimo?
ja sam prokrvarila 2og decembra.

< Poruku je uredio madre -- 18.12.2014 11:57:21 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu dakis)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Biohemijska trudnoca
18.12.2014 12:16:00   
madre
razmecete da ovo pitam zbog mojih ultra mega gigauser posted image dugih ciklusa, inace naravno da ne bih ni postavljala to pitanje, nego bih se strpilauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Biohemijska trudnoca
18.12.2014 17:52:20   
madre
moja beta danas, 16 dana posle pocetka krvarenja, je 14,68!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Biohemijska trudnoca
18.12.2014 17:58:23   
Valerie
onda mozda svakako da preskocis jos par nedelja, dok ne sidje na nulu. pa posle lh i bazalnu... zao mi je sto te sve ovo muci user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Biohemijska trudnoca
18.12.2014 19:40:03   
madre
da, da, to sam i ja pomislila, kada sam videla da beta jos nije pala na 0... ipak je bolje da se saceka!
hvala tiuser posted image
kada sam pitala da li se sme ispostovati ovulacija, ja je nisam utvrdila ali imam jak osecaj da ce biti... jajnici zigaju, krenula sluzuser posted image ako i sutra bude toga uradicu lh trakicu. nego, mene zanima kako je i da li uopste moguce da postoji ovulacija sa povisenom betom?user posted image ja bih rekla da nije, ali sada sam se vec zapitala...

< Poruku je uredio madre -- 18.12.2014 19:50:37 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Biohemijska trudnoca
18.12.2014 20:22:04   
dakis
E super za betuuser posted image e ovih dana saznah da mi je drugarica pocetkom septembra imala biohemijsku i isti taj mesec posle zavrsetka m ostala trudna,evo u 3 mesecu i sve u redu, tako da kontamt da bi i ti moglauser posted image ja bih nastavila isto,al se nesto bojim pa cu ipak pricekati

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Biohemijska trudnoca
19.12.2014 23:46:58   
madre
IZVORNA PORUKA: madre

da, da, to sam i ja pomislila, kada sam videla da beta jos nije pala na 0... ipak je bolje da se saceka!
hvala tiuser posted image
kada sam pitala da li se sme ispostovati ovulacija, ja je nisam utvrdila ali imam jak osecaj da ce biti... jajnici zigaju, krenula sluzuser posted image ako i sutra bude toga uradicu lh trakicu. nego, mene zanima kako je i da li uopste moguce da postoji ovulacija sa povisenom betom?user posted image ja bih rekla da nije, ali sada sam se vec zapitala...

danas pozitivna lh trakicauser posted image ja se uvek nacekam te ovulacije, a ova je bas pozurilauser posted image ne znam ni sta da mislim, ni sta da radim... kazu da treba ispostovati taj period posle biohemijske da bas tada dodje do trudnoce i ja sada nekako nemam srca da to propustim. bas sam nekako i sama sebi dosadna!

< Poruku je uredio madre -- 19.12.2014 23:47:52 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Biohemijska trudnoca
19.12.2014 23:49:34   
Ivanka 75
Madre, ja sam ostala trudna 2 ciklus posle biohemijske.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Biohemijska trudnoca
19.12.2014 23:53:51   
amelia

IZVORNA PORUKA: madre

IZVORNA PORUKA: madre

da, da, to sam i ja pomislila, kada sam videla da beta jos nije pala na 0... ipak je bolje da se saceka!
hvala tiuser posted image
kada sam pitala da li se sme ispostovati ovulacija, ja je nisam utvrdila ali imam jak osecaj da ce biti... jajnici zigaju, krenula sluzuser posted image ako i sutra bude toga uradicu lh trakicu. nego, mene zanima kako je i da li uopste moguce da postoji ovulacija sa povisenom betom?user posted image ja bih rekla da nije, ali sada sam se vec zapitala...

danas pozitivna lh trakicauser posted image ja se uvek nacekam te ovulacije, a ova je bas pozurilauser posted image ne znam ni sta da mislim, ni sta da radim... kazu da treba ispostovati taj period posle biohemijske da bas tada dodje do trudnoce i ja sada nekako nemam srca da to propustim. bas sam nekako i sama sebi dosadna!

Madre ne znam dali je moguca o a da beta jos uvek nije oala na 0 ali svakako ako je pokazala lh trakica pozitivno ti nemoj da gubis vreme nego pravac na posao ovih dana... user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Biohemijska trudnoca
19.12.2014 23:56:20   
madre
sto ce reci za 50 danauser posted image ja svoj drugi ciklus mogu da ocekujem za 4 mesecauser posted image ne zna se sta je ludjeuser posted image plasim se da mi se organizam ne ocisti od te biohemijske plodnostiuser posted image za to vreme...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Biohemijska trudnoca
20.12.2014 0:04:03   
madre
i ja sam u cuduuser posted image sutra cu, nadam se, uspeti da odem na uz, pa ce mi valjda biti sve malo jasnijeuser posted image


< Poruku je uredio madre -- 20.12.2014 0:05:32 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Biohemijska trudnoca
20.12.2014 19:28:15   
madre
definitivno omaskauser posted image bila na uz, sve cisto, ali endo 7,4mm i na desnom jajniku folikul od 10mm tako da moramo jos cekati O, ali dr je rekla da mozemo da je iskoristimo.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Biohemijska trudnoca
22.12.2014 10:59:17   
dakis
Madre, a kazi mi da li ti je dr rekla je l postoje neki rizici (znam da uvek postoje) konkretno za ovaj slucaj biohemijske trudnoce tako brzo pokusati, pa ako se desi trudnoca kakve su sanse za uspesnost? Zanima jer i ja pratim lh trakice i O samo sto nije, danas sam opet radila betu sad cekam da mi jave je l pala na nulu, pa ako jeste ja bih pokusala, a moj doktor je na godisnjem... user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Biohemijska trudnoca
22.12.2014 12:19:52   
madre
Nismo pricale na tu temu, samo sam pitala da li smem da je iskoristim, ona je rekla da smem, a i citala sam da je to skroz u redu, pa cu tako I uraditiuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu dakis)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here