|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (27.03.-31.03.2018.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prolom Banja, Djavolja Varoš
4.8.2017 10:08:10   
Duškić
Ko zeli da se opusti i uziva u prirodi i pravoj divljini, nek poseti ove lokacije.
Ja ove godine necu ici na more, ali cu sa bebom i malom devojcicom u Prolom banju. Blizu je mog rodnog kraja, tako da ce mi to biti omiljena dedtinacija. Voda je prelepa, ima lepi bazen za decu. A blizu je i Djavolja varos, preporucujem obilazak, uzivacete!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Prolom Banja, Djavolja Varoš
4.8.2017 18:36:10   
nata11
Idemo na vikend posto nam je blizu. Ne ocekujte neki provod ovo je bas banja za odmor. Mala, mirna taman da upotpunite vreme sa jednim nocenjem. Za duze nije.

... vesela zbog dobrih ljudi koji su pomalo zli, tužna zbog zlih ljudi koji su rijetko dobri.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2
4.8.2017 20:07:16   
choopa choops
Nisam nikad bila, mada mi je tata iz Topličkog kraja. Oni su išli i oduševljeni su. Poći ću i ja na izlet kad jednom uhvatim vremena user posted image

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 3
25.8.2017 9:32:06   
lesica RR
Mi idemo ovaj vikend, samo ovaj put sa decom user posted image

Ima tu u okrugu što šta još za videti i obići.

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 4
25.8.2017 9:55:46   
medamisko
Mi idemo do Lukovske banje za vikend, a do Proloma smo isli vise puta i super se odmorili i de a se lepo okupala i uzivala. Bili naravno i do Dj.Varosi.

(odgovor članu lesica RR)
Direktna veza do poruke: 5
26.8.2017 10:06:25   
suzi kju
Ja sam iz Kursumlije,pre nekoliko dana smo bili u Prolom Banji, prelepo je.A u Djavolju Varoš sam bila prošle godine, ovog leta nismo išli. Ne stižemo od posla inače bi rado otišla, često pogledam slike, fenomenalne su.
Les svracate u Kursumliju možda? Duskic ti si još ovde? Izvolite kod mene na kafu ,ja sam ovde do ponedeljka user posted image

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 6
1.9.2017 16:47:22   
Duškić
Suzi, nisam ni videla da si pisala. Rado bih popila kaficu sa tobom, valjda se vidimo neki put.
A dodjoh da prepirucim "Dva Ambara" , ko ide put Djavolje varosi, jagnjetinu ispod saca morate probati odlicna je. Kao i gulas. A ambijent je prelep.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 7
12.9.2017 12:15:34   
Tatjana.87
Zelja mi je da idem u Djavolju varos!! Nadam se sledece godine cemo svo troje da idemo na odmor po Srbiji user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:

image
mama Jo
Živeo PHARMALIFE!
Nemam dilemu koje proizvode ću koristiti sa drugim detetom, sa prvim stalno u nekom strahu, mislim da sam svakog proizvođača toliko detaljno prostudirala i znam sve sastojke napamet, naravno da sam se odlučila za PHARMALIFE... Još kada sam dobila više nego pozitivnu preporuku od pedijatra, a zatim i od apotekara (u nekoliko apoteka) svaka dilema je otklonjena. MAPEZ SPREJ nas je spasio... često smo kod bake i deke na selu pored Dunava, gde komaraca i insekata ima na izvoz... od sada više nemamo problem sa njima, beže od nas, a naša koža više nije istačkana ujedima, konačno. ŽIVEO MAPEZ. Ja trenutno pijem OMEGA JUNIOR jer sad trudna, pa kao dopunu ishrani. Od septembra planiramo preventivno da uzmemo IMMUNO sirup... Takođe, APIS GOLA i FITOBALM su nam osnovna stavka kad krećemo na duža i kraća putovanja, malo je reći da smo prezadovoljni!!  Više >>
image
Click Here