|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 [26] 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
28.9.2017 8:15:56   
krin 40
Dobro jutro..Kako ste danas?Moj nos curi ali nema temperature.Izgleda da neće ni biti.Borim se.D kija,bori se i onuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
28.9.2017 8:43:20   
Duškić
Borci. .
Mi zaribali dobro. Inhalirala sam ga pre 6h ne moze da dise, da spava.
A kaslje promuklo. Nervira me nova pedijatrica , mislim da cu da je promenim.
Pozdrav mamite.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
28.9.2017 9:03:30   
Milena18
Jutrić!
Svi su zaribali, strašno.
I M i dalje kašljuca i nos joj curi, nisam je odvela u vrtić ni danas.
Krin, držim fige, javi kako je prošao sin na razgovoru.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
28.9.2017 9:16:44   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Moja Sofi je danas kod kuce. Moram malo da je sacuvam od ovih virusa. Gledacu sutra posto imam jedan cas da ostane kod kuce. I ovako mm uzima T taman ce Sofi da bude sa njim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
28.9.2017 9:40:44   
suzi kju
Dobro jutro, ustala sam odavno, ali dok sam spremila decu odvela ih u vrtic i vratila prođe jutro.
Nemam ja oovde nikog ko bi uleteo da pripomogne i pričuva decu ,daleko su i moji i muzevljevi, tako da je avet na meni i muzu, zato će mi i oporavak biti znatno duži.
Popodne ću kod ortopeda pa ćemo videti šta kaže.
Brz oporavak prehladjenima, ne dajte se.

< Poruku je uredio suzi kju -- 28.9.2017 9:41:34 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
28.9.2017 9:47:03   
krin 40
Suzi razumem te skroz.Tako je i meni od kada smo se doselili u Bgd.N je i sa pet god ostajala sama kući subotomuser posted image .Milena hvala.Ostali bolesnici i ranjenici što pre da se oporavite❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
28.9.2017 11:41:36   
emicaa
mamite masem vam.Prodje mi jutro dok sam trepnula.
Dora od jutros kaslje,nadam se da ce ostati na tom.Bila joj jutros rodica pa su se grlile kao blesave,pozelila se djeca ☺️
Suzi javi nam sta kaze ortoped.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
28.9.2017 15:46:44   
dddaca
Zdravo mame,
Sta je ovo, svi ste bolesni? Malopre sam usla u kucu. Bila u kupovini, nakupovala neke krpice za malenu. I ona kija celo pre podne i nocas je bas nemirno spavala, plasim se da ce i nju nesto da uhvati. Nadam se samo da nece biti nista ozbiljno

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
28.9.2017 18:02:18   
Tatjana.87
Cao dRRugari joj svi prehladjeni user posted image brzo da nam ozdravite!
Napolju neko varljivo vreme,ne zna covek kako da se obuce

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
28.9.2017 19:54:59   
IvanaSK RR
Juhu, kako ste mi?
Prehladjeni brzo ozdravite.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
28.9.2017 19:56:40   
krin 40
Ivana pretekosmo i danasuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
28.9.2017 21:00:43   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Deca spavaju. Ja da pogledam jos nesto i da dovrsim knjigy.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
28.9.2017 21:36:13   
mama krava
Nema me baš dugo...i uželela sam se ovih priča. Ćao, ćao drugari!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
28.9.2017 21:58:36   
Sanjica26 RR
mama krava, pa gde si ti? Bas te dugo nema.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
28.9.2017 22:01:11   
mama krava
Posao, škola, ja sam zaglavila neke fizkalne terapije...nemam vremena nikako. Viđam neke cure po gradu pa mi prepričavaju šta se obde dogadja ponekad. A i njih srećem slučajno... Potrudiću se da budem redovnija.💙

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
29.9.2017 8:16:44   
IvanaSK RR
MK, dodji nam cesce user posted image
Dobro jutro. Kako ste nocas, jutros?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
29.9.2017 8:25:41   
krin 40
Dobro jutro..D kija.Nosić mu je prohodan(za sada)..ja sam groznoo.Glava me boli.Danas mi je treći dan.Valjda ću sutra biti zdrava

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
29.9.2017 8:37:34   
IvanaSK RR
Krin, vitamina c sto vise. Limunade mnogo, a uzmi i tablete. Ako imas i magnezijum, uzmi i njega.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
29.9.2017 8:59:47   
suzi kju
Dobro jutro, spavala sam do sad oleeeee.
Noćas i nisam bas najtrajnije spavala ali jutros nadoknadila. Mm odveo mackice u vrtic pa se ja komirala.

E sinoć sam bila kod ortopeda, malo su mi bolje fiksirali prst,bila su fiksirana dva , sada tri . Prepisao mi je i neke tablete za smanjenje otoka i podliva.
Kaže da su ti prelomi zeznuti i da mi to neće proći za mesec ipo dana. Tako. ..
Kaže da se odmaram sto vise, ali to je sa dve šašave mackice nemoguća misija.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
29.9.2017 9:51:33   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Sofi i ja smo ostale kod kuce. Duze smo spavali. Ja sad njima da zbrckam rucak i nesto nama. Malo cu i da peglam. Znaci moram u petu da ubacim. Posle na cas.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
29.9.2017 10:27:33   
emicaa
jutro,ja stedila stan pa sad da odmorim.Noc uzas,Doru budio kasalj a Davida crvi u guzi user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
29.9.2017 12:59:27   
Ana RR
Suzi, baš si se usrećila sa prstom user posted image užas.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
29.9.2017 16:02:50   
Sarav
Dobar dan. Mene od jutros stigao stomačni virus, jedva sam izašla iz kupatila. Sreća pa je mm danas u hitnoj pa sam svratila da me stavi na noge. Sad mi je bolje, hvala Bogu, jer su ženskice kući.
Suzi, čitam i saosećam u vezi preloma, bila sam u sličnoj situaciji. Nadam se da ćeš brzo da budeš bolje❤️

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
29.9.2017 16:43:50   
krin 40
Sarav i ti u klub bolesnih?Mi smo sad tek ušli u kuću.Jedva sam i došla i iznela D uz stepenice.Kese će mm kad dodje sa posla.Nekada se zapitam da li sve porodice ovoliko hrane kupuju i ovoliko troše na namirnice

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
29.9.2017 19:21:35   
Sarav
Ma da, i jauser posted image stomak mi se zalepio za kičmu.. Sad mi je bolje pa bih pojela sve što imam u kući a ne smem. Trošimo i mi dosta na hranu, ali sigurno neuporedivo manje jer su nam i deca mala.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 25 [26] 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 [26] 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here