|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
7.9.2017 15:23:04   
Rosita
Dan. Imate svasta, srecom sve se dobro zavrsava. Sad ce to, Zemunkauser posted image . Pa i da ne bude doktor, razumem isla si peivatno, ali bice sve ok. Ja bih sad imala lepu vezu u jednom poeodilistu, ali planiram da opet sve radim bez ikakvog dogovora i veze, kao i prvi put, kad je sve bilo super.
ME, jesi koristila nystatin? Ja jos nisam, dr mi dala fluomizin, mislim da je tako, on je skuplji pa se pitam sta da uzmem... Malo mi jeste peomenjen sekret, a drugih problema nemam. I da l da ih uzmem sad ili jos malo pricekamuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
7.9.2017 16:23:15   
Mala Elena
Rosi, htela sam da trazim nystatin , medjutim doktor me prekide da ce mi dati terapiju i prepisa mi neku vaginaletu na L se zove, belicasta je, samo jedna u kutiji..bacih kutiju pa sad ne znam kako se zove user posted image
A koristi se vece pred spavanje, pa nakon 3 dana opet jos jednna i posle min 7 dana radi se ponovo bris.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
8.9.2017 10:10:37   
Mala Elena
Helo user posted image
Kako ste danas?

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
8.9.2017 10:49:24   
mama Jo
Cao drage 😊
Ja super, putujem u Grcku i za sada sve ok, malo u autu mi dodje da se ispruzim pa se namestam sto godina, ali sve u svemu super, na pola puta smo pa cemo izdrzati jos malo 😊
Kako ste ostale koleginice po stomacicu? 😊😊

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
8.9.2017 11:46:04   
Bejbili*
cao drage trudnice. nisam se dugo javljala nikad vremena. pocela polako sa pripremom stvarcica za bebu, sobu spremamo za djevojcicu pa na sto strana da sve to spremimo do dolaska bate user posted image Ja ulazim za koji dan u 31 nedelju malo sam zadnjih dana smorena jer bas dosta radim i u kuci i oko zimnice user posted image ljubimo vas sve mazite bebice svoje

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
8.9.2017 12:20:07   
MaRa94
Cao drage, evo i mene.
Ja sam danas bas spavala dugo, pa evo sada doruckujem. Salim se sa drugaricom, dok drugi jedu za dvoje, ja definitivno spavam za dvoje. user posted image
Jaoj kad odem u Srbiju i ja treba da spremam zimnicu. Jede mi se ajvaaaar bas puno.user posted image

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
8.9.2017 12:53:43   
MasnaMasnica
Caosuser posted image .
Hvala na brzi me i maro,dobro sam prosla bez opekotina.
Ja uspavala Nori, i pihem kafu,Una u vrticu.
Mi privodimo kraju radove na kuci i vracamo se uskoro. Sada biram tapete za U i N sobu. Bebca sam opremila skoro sve,garderobice nakupvala,ostala mi jos kozmetika za njega I torbu za mene da spakujem . Prolete mi ova trudnoca.
Ja zimnicu ne spremamuser posted image nista od toga ne jedem.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
8.9.2017 12:58:37   
IvanaSK RR
Devojke, jel se javila nekome Zemunka, kako je?
Masnice, kakve opekotine??

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
8.9.2017 13:53:04   
Zemunka85
Tu saaaaaaam user posted image .
Ja taaaako osecam da nece skoro.
Veliki problem je sto mi je "u grlu" user posted image , bukvalno u grlu. Nikako da se spusti.
Meni je termin prekosutra, a po posledenjm UZ dva dana posle.
Sluzni cep ispada po malo, ali to je to.
Iskreno vrv bih trebala to sto pisete - setnja, cucnjevi . ali ja spavam koliko za celu trudnocu nisam, mozda je i to neki znak.

Super se osecam, tako da se svakako javljam kada krenem, ako nista drugo iz kola. Sada, do 17og imam na 3dana CTG.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
8.9.2017 15:11:20   
MaRa94
Zemunka kako to izgleda kada ispada taj sluzni cep? user posted image
Mozda je glupo pitanje, ali tek sad cujem za to.
Super Masnice, blago tebi. Garderobicu sam i ja nakupovala, ali jedva cekam sobicu da sredimo. To cu kad stignem u Srbiju. Sad ne znam da li tapete da stavljamo ili da naslikamo nesto na zidu. Vidjala sam na Pinterest sobice gde je naslikano drvo iznad krevetca i bas mi se dopada puno.

Meni trudnoca bas brzo prolazi, a svi su mi govorili da ce da se oduzi posto je prva trudnoca. Evo ja sad usisavala i cistila prasinu, pa sela malo da odmorim pa da oribam i kupatilo da ocistim. user posted image

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
8.9.2017 15:41:50   
nikiteki
Dobar dan stomacici.Da se javim i ja danas bila da vidim kod doktorke za bolovanje mislim da je vreme da uzmem kako se ne bih porodila na posluuser posted image

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
8.9.2017 17:00:22   
Bejbili*
Maro dodji kod mene pa ti spremim koju teglicu ajvara da se ne mucis user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
8.9.2017 19:26:37   
MaRa94
Hehehhehe, docicu pa zajedno da spremamo ajvar da ti pomognem da se ne mucis sama.. user posted image

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
9.9.2017 11:50:42   
Mala Elena
Dobar dan. Mi na igralistu, zabavljamo se ...
Kasnije na tusiranje i spavanje a ja da ugrabim vreme da napravim rucak .
Javljajte sta ima kod vas...

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
9.9.2017 13:37:38   
Bejbili*
kod mene rucak gotov pa cekam muzica da dodje sa posla da idemo u posjetu mojima user posted image kiselina me muci haos zadnjih dana, ne gine mi nego opet donat svaki dan kljukati uff. al sta bi izdrzacemo sve za svoje andjele user posted image a moj maleni izgleda neki ragbi igra, to je haos sta se radi , zaklela bi se da mi curica nije bila tako nemirna u stomaku,a on me ubi user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
9.9.2017 15:05:16   
MasnaMasnica
Caosuser posted image . Mi malopre usle u kucu,isle na sladoled,one se izigrale u parkicu,a mama na miru popila nes. Sada Nori spava,Una gleda crtani,cekamo mm pa da spremam rucak.😊
Ja porucila bebiju ogradicu sa nestrpljenjem ocekujem da vidim kakva ce biti.😍

Maro sluzni cep ispada pred porodjaj mada nekom i ne ispadne. Meni sa Unom nije,sa Norom jeste,bude zut,ljigav ,sluzav i prosaran koncicimakrvkoncicima krvi,ima tema ovde.

Inace mi danas punih 30user posted image od sutra u 31o i stize moj bebi😍😍😍

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
9.9.2017 15:22:04   
Rosita
Hej devojke. Mi isto isli na sladoled i kupovinu rodj.poklona.
B, uzivaj u donatu, ja je cepam svaki dan i bila bih srecna da mi bude dovoljna.
Lep dan :)

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
10.9.2017 8:31:34   
IvanaSK RR
Dobro jutro, stomacici. Kako ste?
Rosita, kome je rodjendan?
Zemunka, kakva je situacija?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
10.9.2017 8:35:08   
Zemunka85
Mrtvaja Ivana, mrtvajaaaaa user posted image .
Beznadezno deluje.
Imam CTG u 11, pa se javljam user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
10.9.2017 8:40:10   
IvanaSK RR
Hahaha, beznadežno user posted image
Aj spremaj se, imam ja osećaj da ces ti brzo i da nije bas toliko beznadežno user posted image
Javi se cim saznas nesto.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
10.9.2017 14:12:09   
MaRa94
Cao svima, mi se spremamo da se razdvojimo na dva meseca, user posted image imam samo jos 3 dana da budem sa muzem i mnogo mi je zao sto moramo da se odvojimo. Ali brzo ce vreme proleteti nadam se. Inace, od sinoc je beba bas aktivna, ne staje, samo mrda i pomera mi stomacic. Mnogo mi je zanimljivo da posmatram stomak kad ona udari a ono izadje na stomaku i ispupci se. user posted image
Vi kako ste danas? Mi cemo sad malo da odemo na rucak kod prijatelja, tj prvo da odgledamo utakmicu pa onda. user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
10.9.2017 14:46:48   
Mala Elena
Maro a gde ste vi trenutno i sto se razdvajate ?
Nas evo , ja malo prehladjena, nos, grlo, decu uspavala pa da polako spremam rucak...
I meni se ide negde u goste, bas sam se nesto smorila, a mm dolazi tek veceras.

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
10.9.2017 15:37:54   
MaRa94
U Danskoj smo, resili smo da se porodim u Srbiji, i onda ja idem dole jer mora da renoviramo kupatilo i deciju sobicu, a on ostaje da radi, posto mora. I do 20 novembra nema slobodno, tako da tek tada dolazi. user posted image
I sad mi je bas tesko sto se razdvajamo.. Bas, bas puno. user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
10.9.2017 15:40:10   
IvanaSK RR
MaRo, sto ovde da se poradjas? Zar ne mislite da je bolje tamo?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
10.9.2017 15:43:41   
Rosita
Dobar dan. Lepo vreme, a meni je stvarno dosadila vrucina. Jos danas malo sredjivala po kuci, juce ceo dan u skitnji. Rodjendan kod drugarice iz vrtica :). Cak sam pojela parce torte. Stomak mi krklja danas. Izgleda da mi je crkao aparat za pritisak, a treba redovno da pratim zbog prethodne trudnoce. Nemam vise ni racun, nista, kupljen pre 5 g. Jedino da nosim u Prizminu prodavnicu na Z.vencu.
Juce me malo boluckao donji stomak. Je l vi ne koristite utrogestan? Meni totalno to neobicno. U prvoj sam od starta bila na 2, pa na 3. Do kraja.
Isla sam na onu teku Gak N.front da vidim kako tamo da krenem kod nekog. Ova iz dz mi se ne svidja.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here