|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2018
23.1.2018 21:32:28   
dddaca
Videla sam da neki boutique hoteli ne primaju decu tog uzrasta, ali za privatni smestaj prvi put cujem.
A da probas direktnom rezervacijom kod vlasnika? Realno, agencije imaju dosta visoke cene, a ne tako dobar smestaj. Uz to, mene nervira kad za malenu hoce da mi naplate poseban krevet i racunaju je kao odraslu osobu. A ne mogu da razmisljam da li cemo se spakovati svi troje na francuskom ležaju, da li je mali francuz po grckim standardima ili spojena dva kreveta... Zbog toga i izbegavam agencije.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Letovanje 2018
23.1.2018 21:39:21   
choopa choops
ASN dobrodošla u muke roditelja sa 3djece. Strava!

Znaš šta ja radim...Kucam na booking za nas 4-oro (dvoje starijih) pakad mi izbaci, dolje u pravilima vidim kako ide za 5-og člana. Jer mala i kući spava sa nama u krevetu, tako da i kada bih joj uzela posebno ležaj, ona bi opet spavala s nama. U svakom slučaju, ogromna je razlikau planiranju odmora sa dvoje i sada sa troje djece. user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Letovanje 2018
23.1.2018 21:48:27   
Anck Su Nmaun
Choopo jeste, bas bas ogromna. Ne mozemo da se sirimo kako nam volja a da nam debelo ne naplate user posted image
Razlika 1/3 i 1/4 zna da bude i po 250-300e za 10 dana.

Inace tako sam i ja kucala za cetvoro, ipak je on jos mali, al od sledece godine dzaba nam user posted image

Dddaco, ne bi verovala koliko sam upita poslala, malo ko je odgovorio, a vecina koja se javila bili su puni user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Letovanje 2018
23.1.2018 21:51:24   
lesica
Anck, u buduće, i novembar gledaj za rezerva iju.
Veliki broj naših agencija tada već uveliko rasprodaje kapacitete.

Čini mi se da iz godine u godinu sve ranije kreću sa ponudama za sledeću godinu.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Letovanje 2018
23.1.2018 21:56:31   
Animsaj9
Ju zene, bas ste poranile, saliiim se taman na vreme! U februaru je sajam pa ko sta uhvati.
Mi prosle godine u Tunisu.
A ovee Bog zna kud nas put odnese, samo neka je egzotično! ❤️

< Poruku je uredio Animsaj9 -- 23.1.2018 21:57:09 >


_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Letovanje 2018
23.1.2018 21:56:32   
choopa choops
Ja ni ne gledam preko agencija, jer mi se ne isplati upravo zbog cijene za djecu. Uvijek preko bookinga,bnb-a ili direktno.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Letovanje 2018
23.1.2018 22:07:12   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: lesica

Čini mi se da iz godine u godinu sve ranije kreću sa ponudama za sledeću godinu.

Da, to je i zena iz agencije rekla. Ja sam htela ranije al mm kaze ajd da cekamo sajam, al sto zna iz agencije rece nema tu nekih vecih popusta od januara il decembra. Ma do 31 dec treba ugrabiti tad je naj povoljnije.

Choopo sad preko ovih popusta preko agencija finu cifru dobili, zbog tih ranih uplata. Veruj mi da su preko bookinga i licnih upita vise trazili. A bas sam htela ove godine sama da nadjem neki smestaj al na kraju iz ocaja nadjem preko agencije jos povoljnije user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 23.1.2018 22:08:38 >

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Letovanje 2018
23.1.2018 22:11:44   
Didy

IZVORNA PORUKA: Animsaj9

Mi prosle godine u Tunisu.



Kakvi su utisci iz Tunisa? Mi idemo ovog leta u Mahdiju.

Anck, nisi kontaktirala one naše gazde u Skali Sotiros? Meni je ono raj na zemlji, a obišli smo celo ostrvo. Na tri koraka od plaže, sve ti blizu... Mi bismo opet tamo da idemo ovog leta na Tasos.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Letovanje 2018
23.1.2018 22:50:52   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

user posted image Naletela sam cak na neke gde ne primaju decu ispod 14 god.



Koji je ovo bezobrazluk. Sto lepo ne otvore staracki dom...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Letovanje 2018
23.1.2018 22:52:53   
Anck Su Nmaun
IDidy


Anck, nisi kontaktirala one naše gazde u Skali Sotiros? Meni je ono raj na zemlji, a obišli smo celo ostrvo. Na tri koraka od plaže, sve ti blizu... Mi bismo opet tamo da idemo ovog leta na Tasos.

Jesam ali smestaj mi se.nikako ne svidja, cetvorokrevetni im je u podrumu. A nisu nesto ni povoljni s obzirom na sve. Al.ko sto rekoh ne igra mi ulogu blizinajer smo autom pa ne mislim da budem na jednoj plazi.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 23.1.2018 22:54:02 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Letovanje 2018
23.1.2018 23:02:04   
Didy
Da, podigli su cene ovog leta. Mada meni deluje da su svi podigli, zato smo i odustali od Grčke ovog leta. Bezobrazno su skupi!
Mi smo bili u tom studiju u suterenu i mogu ti reći da uopšte nije loše - bude sveže, klimu nismo ni palili. a svakako smo sedeli u dvorištu. Imaš svoju divnu pletenu garnituru pod prozorima. U smeštaju smo bukvalno samo prespavali. Al što kažeš - Svakako ćete obilaziti ostrvo.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Letovanje 2018
23.1.2018 23:28:21   
lesica

IZVORNA PORUKA: Maraj


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

user posted image Naletela sam cak na neke gde ne primaju decu ispod 14 god.



Koji je ovo bezobrazluk. Sto lepo ne otvore staracki dom...



Zašto Maraj bezobrazluk?
Imaju puno pravo da odrede koji će tip turista primati, u sopstvenu nekretninu.
Ja sam nekako navikla na to da naiđem na adults only smeštaje, i potpuno mi je to u redu. Isto tako može da se naleti i na smeštaje koji prosto neće da prime mlađe ljude do izvesnog praga godina ( tinejdžere, ranodvatesetogodišnjake)

Meni je to potpuno u redu. U stratu znaš na čemu si, i šta da očekuješ.


Jaooo, ja samo listam sve user posted image al i dalje nemam pojma da li, kada i gde uopšte ove godine.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Letovanje 2018
23.1.2018 23:45:37   
MamaNecaVo
Meni ta ogranicenja nisu strana.
Prosle godine smo jedva nasli smestan.Moram napomenuti da smo isli u CG.Sta reci za druge zemlje koje imaju adekvatan smestan za cenu koju placas.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Letovanje 2018
24.1.2018 8:15:24   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Didy

Da, podigli su cene ovog leta. Mada meni deluje da su svi podigli, zato smo i odustali od Grčke ovog leta. Bezobrazno su skupi!

Rekla bih da jeste jer sam na jednom sajtu agencije videla cene od prosle godine za isti smestaj, skoro duplo su skuplji sad.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 24.1.2018 8:28:11 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Letovanje 2018
24.1.2018 8:17:22   
emicaa
ja cu vjerovatno kad budemo idli bez djece na ljetovanje birati samo Adults only hotele user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Letovanje 2018
24.1.2018 8:27:36   
Anck Su Nmaun
Hahahahaha slazem se! Zurka za mame i tate 🤣

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Letovanje 2018
24.1.2018 10:44:55   
gagana83
Svi kazu kako su Grci digli cene u odnosu na proslu godinu a ja to nisam primetila. Bar ne kod agencija i za destinacije koje sam ja pratila(Mediteraneo, Viva, Mouzenidis, Argus...) Hotel na Kritu u kom smo bili prosle godine kosta u paru isto i ove.
Kako je krenulo, uskoro cemo odmor da rezervisemo godinu dana unapred, dodjemo sa odmora, raspakujemo kofere i u potragu.
Mi smo uplatili krajem decembra, vrlo brzo nakon toga hotel je bio rasprodat sve do kraja jula.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Letovanje 2018
24.1.2018 11:23:41   
dunja RR
Ni ja nisam primetila da su veće cene ove godine, u odnosu na prošlu.

Verovatno su i ovi hoteli na Kritu gde bih ja htela rasprodati, ali ne znam još kada ću ići pa nisam mogla uplaćivati. Mooožda ću znati krajem februara, pa odem na sajam turizma i uplatim.

U svakom slučaju, uvek mi ostaje opcija za Limnos last minute, pa se ne brinem user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Letovanje 2018
24.1.2018 11:33:13   
gagana83
Verujem da se avio aranzmani za ostrva ne prodaju tako brzo. Ovaj hotel gde smo mi uplatili je bio super povoljan, pa je otisao brzo.
Dunja, jesi ti postavila neku sliku sa Limnosa?
Pre neki dan pricam sa drugaricom, ona je takodje zaljubljenik u Grcka ostrva. Gledala je Limnos i bas joj se svideo.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Letovanje 2018
24.1.2018 11:34:54   
Maraj
Pa zar su deca toliki problem u apartmanima? Ajd u hotelu. Platis skuplje, pa i da se bunis kad ti dete u sobi pored vristi.
A kad u apartmanima ne primaju decu...ne znam stvarno mi je to bezveze

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Letovanje 2018
24.1.2018 15:59:47   
Anck Su Nmaun
Gagana verovatno je skuplje u ovim delovima severnije gde vecina i letuje, kazu da su poslednje dve godine sve vece guzve na Sitonoji i Tasosu pa verovatno zato i dizu cene.
To da raspakujes kofere i vec spremas sledecu destinaciju jos malo pa tako. Mi smo proale god hotel na Atosu 30. Dec uplatili, krajem Februara je vec bio pun!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Letovanje 2018
24.1.2018 16:37:33   
MamaNecaVo
Posle vaganja,premisljanja,razgledanja..ne gine nam CG ove godine.
Mm ne zna kada ce imati slobodne dane,pa ce biti dan pred put,pakuj se idemo.
Moja ljubav je HN,ali A sada hoda i nisu plaze za njega.Gledala sam Baosice.Svaka preporuka znaci.Bitno mi je samo da mesto ima lepu plazu.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Letovanje 2018
24.1.2018 16:55:35   
isidora88
Nevena ne ako idetr u periodu kad nije cik sezone moja preporuka su Rafailovici. I plaze Perazica do i Drobni pijesak. Ove dve plaze su savrsene za decu. Nema nikad guzve, cidto, uredno, uglavnom samo mestani tu dolaze.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Letovanje 2018
24.1.2018 18:29:01   
MamaNecaVo
Izgleda da cemo ici bas u jeku sezone,posle svadbe od kumova,avgust mesec.To je ono verovatno.
Ne volim Rafailovice nikako,jedne gode struje svaki drugi dan niamo imali.user posted image

Moram pogledati ta dva mesta..

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Letovanje 2018
24.1.2018 18:46:42   
dddaca
Za Drobni pijesak sam i ja cula da je lep. Nisam bila

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Samo mami nemojte govoriti da ja tatu isto...
Da bi primerno osetili šta se dešava u duši deteta, pokušajte da zatvorite oči i da zamislite pred sobom dvoje vama najb...
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here