|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 15:13:30   
vonavoj
Vidim da pisete cene smestaja..nije isto da li trazite studio ili apartman,ko god ima min dvoje dece,tesko da moze da nadje smestaj za manje od 40e dnevno...mi smo prosle godine placali 45e Toroni,apartman.pocetak septembra...pretprosle smo platili 37,Nikiti..kraj avgusta,ali uplatili u decembru. Ko zna sta me sad ceka sa troje dece..i ovi apartmani su mi mali za dvoje dece,to je kao u guzici..40m2 sa terasomuser posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 16:40:05   
gagana83
Naravno, apartmani su skuplji od studija. Mi smo najcesce u studijima, za nas troje sasvim dovoljno. Ddaca je dobro primetila da su na ostrvima cene nize u odnosu na severni deo Grcke. Halkidiki tu prednjaci, vidim da cene za obican apartman idu i do 100e. Zdravo pameti! Za te pare na Kritu imate hotel sa PP, sa sve avio prevozom i taksama za troclanu porodicu. Da ne pricam da Krit i Halkidiki ne mogu ni u snu da se porede.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 16:46:03   
isidora88
Nevena nisu bas iste cene, bar ne za trokrevetne i cetvorokrevetne apartmane. Ja sam recimo u Canju nalazila smestaj za 30e u sezoni uz plazu. Naravno Petrovac, Budvani slicna mesta sj dosta skuplja. U Grvkoj nisam nasla smestaj za 30e na plazi za viseclane porodice, sve je bar duplo skuplje od Cg.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 17:15:40   
vonavoj
Ja sam gledala OVAJ hotel..pp i kad se uplati ranije moze i dobro da se prodje..ima fore do sledece godine..

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 17:43:52   
bubulence
Ne znam gde nadjete te cene studija/apartmana u Grckoj. Ja evo dva meseca gledam ponude i na takve cene jos nisam nailazila. Zapravo ja gledam 20.07.
Cene u CG i u GR su neuporedive. Grcka je mozda i duplo skuplja po cenama kafica, restorana, marketa, piljarnica. To sada govorim iz iskustva koje sam imala 2017.god u Olimpik Bicu i Leptokariji i 2016.god u Tivtu.
Ove god bih negde malo dalje u Grcku, verovatno Sitoniju ali kada bih mogla da ne vidim onu skrnavstinu i prljavstinu od zemlje prvih 150-200km od granice koja lici kao da Emir Kusturica pokusava da snimi neki film pa priprema teritoriju.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 17:57:56   
Anck Su Nmaun
Pa bas da je duplo skuplje i nije. Uplatili u celosti i dobili cetvorokrevetni studio po ceni od 340e, da smo uplatili do 31.12 bilo bi jos jeftinije. Nije na plazi ali to meni i nije bitno.Radije cu da proset____am 100-200m nego da dam 200e vise radi toga. Naravno da je Jul i Avgust skuplji. Ali ja evo petu il sestu godinu za redom idem i nikad vise od toga nisam platila smestaj. A pisala sam da smo prosle godine za 600e imali polupansion u extra hotelu na samoj plazi.

Da zaboravih da napisem da smo pre par godina pri povratku iz Nei Porija u Olimpic Beachu u hotelu pored plaze placali dan 35e, bili tri dana.

A secam se kad se T rodila u Budvi smo placali istu tu cenu a nije ni za porediti ni mesto ni plaze ma nista!

Da me ne shvatite pogresno ko voli Cg lepo, letovala sam tamo ceo zivot i kao dete i kao devojka! Ali ja za iste pare ne bih ziva isla tamo jer nas u CG gledaju kao trecerazredne, dok u Grckoj kao malo vode na dlanu. O raznim infekcijama koje vecina pokupi tamo, o neljubaznosti, a tek o groznim plazama necu ni da pricam.
Jednostavno nije mi ni za porediti.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 28.1.2018 18:04:43 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 18:29:37   
Anck Su Nmaun
I jos da dodam mi smo trazili vilu sa bazenom i igralistem (pre nego blizinu plaze) a ovih bez bazena ima koliko volis i gde volis..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 18:57:55   
vonavoj
Anck.daj hotel..ja bi mozda sledece godine gledala pp..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 20:05:55   
gagana83

IZVORNA PORUKA: bubulence

Ne znam gde nadjete te cene studija/apartmana u Grckoj. Ja evo dva meseca gledam ponude i na takve cene jos nisam nailazila. Zapravo ja gledam 20.07.
Cene u CG i u GR su neuporedive. Grcka je mozda i duplo skuplja po cenama kafica, restorana, marketa, piljarnica. To sada govorim iz iskustva koje sam imala 2017.god u Olimpik Bicu i Leptokariji i 2016.god u Tivtu.


Kafici i restorani definitivno jesu skuplji u Grckoj. Mada i tu ima razlicitih cena. Na Kritu prosle godine smo na jednoj plazi platili pice 4e a na drugoj, manje poznatoj i manje posecenoj 1.5e. Manje prodavnice po letovalistima su paprene ali zato veci marketi tipa Lidl, Kerfur i sl imaju sasvim pristojne cene. Neke stvari su cak i jeftinije nego kod nas.
20.07. je spic sezone i cene su tada u Grckoj ocekivano vise. Mi nikad ne letujemo u spicu, zbog guzvi i zbog cene. Isto preporucujem i svakom ko je u mogucnosti. Sezona u Grckoj traje duze pa se uglavnom moze lepo okupati krajem juna i pocetkom septembra. Naravno, pravila sa vremenom nema, ali jun na Egeju je recimo kao jul na Jadranu.
Mene od C. G. najvise odbija to sam gotovo svaki put zaradila stomacni virus. Inace volim Jadran, volim Kotor, Herceg Novi, volim seoca u Boki.




_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 20:56:06   
dunja RR
Sada se više ne sećam da li sam pisala, na Limnosu su cene dosta niže nego u ostalim delovima Grčke, na osnovu nekih analiza i poređenja mnogi tvrde da je najpovoljnije ili jedno od najpovoljnijih grčkih letovališta. Dosta je jeftniji od Halkidikija i ostalog kopnenog dela Grčke, a po lepoti mislim da ne može da se poredi. Naravno, i od ostalih ostrva je daleko povoljniji. Ono što sam ja skapirala, dva su razloga za niske cene:

- Limnos je veliko ostrvo, ima jako plodno tlo (vulkansko) i odličnu klimu, dobru infrastukturu, i ostrvo je samo sebi dovoljno, većinu stvari sami proizvode, malo toga uvoze, samim tim i trškovi su manji, marže niže. Ostrvo je u sred Egeja, riba nije izlovljena, uvek ima obilja svih mogućih i nemogućih vrsta sveže ribe i morskih plodova po niskim cenama. Oko većina drugih ostrva i oko kopnenog dela pogotovu, decenijama unazad lovilo se dinamitom, pa ribe nema već se dovozi iz udaljenih delova mora i samim tim je skuplja i manje je ima.

- Na Limnosu 90 % turista ako ne i više su Grci, tako da su cene prilagođene njima.


Ležaljke i suncobrani na plažama se ne plaćaju, uvek ima mesta u prvom redu do mora.
Cene po radnjama izuzetno pristupačne, kao i po restoranima. Takođe i cene po buticima i gift šopovima. Nema Kine, prodaje se domaća roba, jako kvalitetne i ukusne stvari, dosta galerija, lepog nakita, dečije radnje prodaju stvari grčke proizvodnje, jako lep pamuk, i vrhunski kvalitet, cene ok.
Piće po restoranima i na plaži je 1,3-1,5 eur, kafa je isto toliko mislim.

Maslinovog ulja, odličnog domaćeg meda raznih vrsta, domaćih začina, njihove specijalne testenine, kvalitetnog vina (sve navedeno proizvedeno na Limnosu) svuda ima po sasvim ok cenama.

Ja nisam gledala cene smeštaja direktno, mislim da naše agencije deru, kao i obično, ali zato i ne prodaju aranžmane pa 80% prodaju u last minute varijanti, jer Limnos je još nepoznat. A tada aranžman prodaju za 12 dana u julu i avgustu, avionom, 300 - 350 eura (avion, takse, smeštaj, doručak, negde i večera u hotelu sa 3 *). A tih 300-350 eura, od toga 170 je avion sa taksama, nije ništa zaista, spram tog doživljaja koji se dobije na Limnosu. Iz Beograda stignete za sat vremena, čili i odmorni, a još bolji se vratite user posted image , a s obzirom da ne plaćate ležaljke a i cene u svim sferama su niže, nećete puno ni potrišiti u odnosu na druge delove Grčke. Ja izgleda postajem volonter ambasador za Limnos user posted image


< Poruku je uredio dunja RR -- 28.1.2018 21:27:20 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 21:15:57   
vonavoj
Dunja.koje nase agencije rade? Nisam pratila gde si napisala u kom ste hotelu bili? Sad sam gledala slike,mnogo lepo ostrvo.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 21:19:15   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Anck.daj hotel..ja bi mozda sledece godine gledala pp..

Hotel Theoxenia, Ouranopolis na Atosu. Ali to moras sto ranije. Mi smo rezervisali u Decembru i dobili lepu cifru. Vec posle NG je bilo skuplje, do Marta nije bilo saaaanse naci uopste ista slobodno u hotelu a ogroooman je. Inace hotel je sa 4 zvesdice, ciste svaki dan, svedski sto da jedes dok ne puknes ima svega, moja deca inace probirljiva svasta su jela.
Ima veliki bazen iz 4 dela, igraliste, deciju igraonicu, plato gde svake noci imaju nesto organizovano, ma bas sve 5!
Bas smo se odmorili prosle god. Za 600 i koji euro nas petoro, i vise nego extra!

Gagana meni je Jun sasvim ok u Grckoj, unazad dve tri god letujemo krajem Juna i uvek nam je bilo i lepo vreme i toplo more.I plus smestaj jeftiniji.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 28.1.2018 21:20:37 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 21:19:45   
dunja RR
Httela sam reći, ne znam da li će se složiti još neko ko je obilazio ostrva, ostvrva su lepša i egzotičnijaod kopna, a nije nužno da su i skuplja.
Naše agencije stvaraju utisak da su skupa i meni je žao zbog toga jer ljudi zbog toga ne daju priliku ostrvima a razlike u doživljaju ima itekako, a može se i na ostrvima sasvim ok proći što se tiče cena, samo treba ispratiti i istražiti.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 21:23:05   
vonavoj
Anck.znam za taj hotel.mi smo bili u Jerisosu,pa smo obisli Atos..i planiram ove godine da to vec rezervisem u decembru..jer ove godine neecemo ici..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 21:25:11   
emicaa
mi smo 2015 bili u analipsiju a 2017 Hersonisos(Krit).Analipsi je po svemu dosta jeftiniji jer je dosta malo mjesto.Manja mjesta,manje cijene.
Mi definitivno idemo oko 23-24 jula.Mm tad ima godisnji.

< Poruku je uredio emicaa RR -- 28.1.2018 21:26:08 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 21:30:20   
vonavoj
Anck.a kako si sa malim? Sta je on jeo? Meni ce beba imati 12 meseci u junu..pa gledam da soba ima i kuhinju...i koju ste sobu uzeli, za 4 osobe..gde je kao cena 67 evra po osobi..pa kad se oduzmu popusti ispalo je oko 600.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 21:31:36   
dunja RR
Von, mi smo išli preko Odeona, još par agencijaje radilo Limnos prošle godine.

Limnos je veliko ostrvo, ima smeštaja i van grada, mi smo bili baš u gradu, u hotelu Ifestos, tik do Richa Nera plaže, jedne od najlepših na ostrvu. Hotel u mirnom delu grada, a do centra grada Mirine, 10 minuta lagane šetnje. Mirina predivan grad ♥

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Dunja.koje nase agencije rade? Nisam pratila gde si napisala u kom ste hotelu bili? Sad sam gledala slike,mnogo lepo ostrvo.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 21:34:44   
vonavoj
Nemaju cene..na sajtu..

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 21:38:17   
dunja RR
Da, pratim, nisu izbacili još. I prošle godine su kasno izbacili, i onda su napisali, oko 20. februara da je first minute i da važe cene do kraja februara. Ja sam tada bila na Zlatiboru i nisam stigla da uplatim. Onda u martu, opet iste cene, i opet piše first minute do 31.3. i ja uplatim. I onda opet u aprilu iste cene do 30.4. i pisalo first minute user posted image I tako da sve do jula, kada su spustili cene za 40% za last minute user posted image


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Nemaju cene..na sajtu..



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 21:42:23   
dunja RR
Neke posebne cake važe za Limnos, ja u stvari ne znam kako su ga naše agencije uošte dobile, i kako je dobijen čarter let za Limnos.
Grci to ostrvo čuvaju za sebe, nisu baš zainteresovani za strane turiste, ne žele da grade hotele, nema uopšte novim smeštajnih jedinica ni u najavi. A ogromno ostrvo.

Prošle godine je samo Srbija kao jedina država imala čarter za Limnos (pored Gčke, ima let iz Atine) , pa su strani turisti spavali na beogradskom aerodromu da se ukrcaju na jutarnji let za Limnos (jednom u 11 dana je leteo avion).

< Poruku je uredio dunja RR -- 28.1.2018 21:43:09 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 21:46:02   
bubulence
Anck, ja sam pisala iz licnog iskustva, za ta mesta koja sam navela. Ne znam cene u Budvi, tamo ne bih letovala. Znaci cene pica u kaficima JESU duplo vece u mestima koja sam navela, ne znaci da je svuda tako. U Marketima takodje. Koka kola u CG u marketu je oko 1,3e bila a u GR 2,9e... Eto jedan od primera...
E sad, ja nisam neko ko obozava Crnu Goru, kao ni Grcku. Obozavam jedino Srbiju, sve ostalo mi je 'moze i ne mora' . I da, u Grckoj ni najmanje nisam stekla utisak da me drze kao malo vode na dlanu... Uglavnom se prave ludi, pa pored toga sto su prosle god na jednom svi zaboravili srpski koji su ranije sasvim normalno razumeli, vise ne znaju ni Engleski pa pricaju iskljucivo na Grckom...
U CG me na primer uzasava cena lezaljki na plazi. I naravno da ako idem na more imam para kod sebe ali iz principa ne bih platila za jednu lezaljku 10e, da ne pricam o 20e na Horizontima, 25-30 u Tivtu itd... Tu mi je na primer bolja Grcka.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 21:46:28   
gagana83

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Httela sam reći, ne znam da li će se složiti još neko ko je obilazio ostrva, ostvrva su lepša i egzotičnijaod kopna, a nije nužno da su i skuplja.
Naše agencije stvaraju utisak da su skupa i meni je žao zbog toga jer ljudi zbog toga ne daju priliku ostrvima a razlike u doživljaju ima itekako, a može se i na ostrvima sasvim ok proći što se tiče cena, samo treba ispratiti i istražiti.

Skroz se slazem. Ako ne racunamo prestizna ostrva tipa Mikonos i Santorini ostrva imaju manje vise iste cene kao i mesta na kopnu. Najskuplje mesto u kom sam letovala u Grckoj je Parga. Zakintos najjeftiniji. Doduse, na Zakintosu smo bili 2010 godine, mada sumnjam da se mnogo promenilo. Znam da smo nakon Zakintosa isli u Toroni i zaprepastili se cenama. Krit je npr bas saren sa cenama. Ako hoces veceru u Hanji, pored mora ili pice na jednoj od najlepsih plaza na svetu, pripremi se da to platis debelo.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 21:51:40   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Anck.a kako si sa malim? Sta je on jeo? Meni ce beba imati 12 meseci u junu..pa gledam da soba ima i kuhinju...i koju ste sobu uzeli, za 4 osobe..gde je kao cena 67 evra po osobi..pa kad se oduzmu popusti ispalo je oko 600.

Ne tamo je za decu gratis, ne mogu da se setim tacne cifre, ali da... sa popustima je to bilo to- cetvorokrevetna soba. Imali smo frizider u sobi , ja sam ponela kao reso za njega ako nam ustreba ali sem sto sam mu uvece i ujutru podgrejala mleko jer smo mi ranoranioci a on je trazio mleko cim oci otvori, nista drugo nisam grejala. Inace mogao je da jede sve iz restorna aali mi smo imali problem s njegovim zvakanjem pa sam mu nosila kasice za rucak. Ujutru je bio, griz, sutlijas, il uzmem mleko sa keksom, ili jogurtice, vise se ni ne secam ali lako smo kombinovali.
Ma tamo je stvarno milina, hotel sa 4 zvezdice a cena smesna stvarno. Plaza na 20 m.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 21:52:13   
dunja RR
Meni su najskuplji bili Parga i Skiatos, što se tiče vanpasionskih uskuga. I u Pragi i na Skiatosu nam je aranžman bio 180-200 eura po osobi (Parga kraj jula, Skiatos kraj avgusta), prevoz busom i smeštaj.

A na Krfu smo aranžman platili u slatkom hotelu 120 eura po osobi (sa prevozom), ali sam bila srećne ruke, naišla na neki super last minute.

< Poruku je uredio dunja RR -- 28.1.2018 21:56:51 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 21:56:15   
Anck Su Nmaun
Ja se nisam interesovala za druga ostrva ali po forumima dok sam citala o Tasosu i iskustva drugih , vidim da je sve mnogo skuplje nego pre npr. 5 god. Svake godine po nesto. Iz godine u godinu kako je postajalo posecenije tako su dizali cene. Do pre par godina npr. Mermerna plaza je bila za dZ a sad citam 12e samo lezaljke a sladoled 6 e user posted image
Dobro niko nikog ne tera da ide ali vecina ce otici bar jedan dan da je obidje.
Smestaj takodje.
A citam kako je pocelo sve ovo sa ovim teroristickim napadima dosta ljudi se prebacilo na Grcku pa grci lepo uhvatili priliku da se malo opare.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 28.1.2018 21:57:54 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Drago dete, nekad zaboravim koliko sam srećna
I kada život postane naporan, kada se moj um bori sa mislima i luta na sve strane, uvek budi siguran da sam svesna kolik...
Šta raditi sa vaskršnjim jajima koja niste...
Kako da napravite ukusno jelo od jaja koje niste uspeli da pojedete tokom praznika.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

porodjaj
jabukica

U kojoj nedelji trudnoce ste se porodile?

38-moj (22%)

39-toj (18%)

40-toj (24%)

41-voj (27%)

ili - navesti u komentaru (9%)


Ukupan broj glasova: 239

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here