|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2018
5.6.2018 1:48:30   
MimaKos
Bas lepo izgleda, blago vama

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Letovanje 2018
5.6.2018 8:33:44   
mama Jo
😊
Jedino sto smo, tbog bebe, uzeli tako kasno aranzman ali eto iskustva mnogih kazu da je i septembar dobar za letovanje

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Letovanje 2018
5.6.2018 14:16:40   
Duškić
Blago vama mamice..
Slaba vajda da idemo negde, Ada je tu pa idemo stalno.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Letovanje 2018
5.6.2018 14:40:41   
nata11
IZVORNA PORUKA: mama Jo

Evo ga:
Klik


Pa ja sam odusevljena. user posted image Jos i kucne ljubimce mogu povesti. I cena je sasvim OK. Samo da vidim kako da uklopim nas dvoje user posted image

Mama jo a sta kazu kakvi su restorani? Jel prevelika guzva na plazi i bazenu ili je dovoljno veliko pa se ljudi rasporede?


< Poruku je uredio nata11 -- 5.6.2018 14:42:53 >


_____________________________





(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Letovanje 2018
5.6.2018 15:24:48   
mama Jo
Ovi nasi prijatelji sto idu vec 4-5 godina zaredom kazu da uopste nije guzvanjac, ni na plazi ni u restoranu, a oni idu u sezoni zbog dece i skole. Kaze da su njihovi malisani proplivali u tom bazenu upravo, desavalo se da budu jedini u bazenu. Znaci u sezoni. I hranili su se u restoranu...
Sad prenosim njihovo iskustvo, mi cemo sad prvi put da idemo

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Letovanje 2018
5.6.2018 15:37:06   
dunja RR
I ja sam oduševljena, defintivno za razmišljanje za neku od narednih godina.

I plaža izgleda sjajno, peščena je jel tako?


Prosto ne mogu da verujem da u sezoni nema gužve.


Jedva čekam utiske Mama Jo user posted image


IZVORNA PORUKA: nata11

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Evo ga:
Klik


Pa ja sam odusevljena. user posted image Jos i kucne ljubimce mogu povesti. I cena je sasvim OK. Samo da vidim kako da uklopim nas dvoje user posted image

Mama jo a sta kazu kakvi su restorani? Jel prevelika guzva na plazi i bazenu ili je dovoljno veliko pa se ljudi rasporede?




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Letovanje 2018
5.6.2018 15:43:20   
MimaKos
Nama je septwmbra bilo najlepse, more toplo a nema guzve, i padnu cene tada malo

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Letovanje 2018
5.6.2018 15:50:03   
dunja RR
I ja volim septembar u Grčkoj mada sam do sada uvek bila početkom, tj. odemo tipa 28.8.-8.9., i uvek je bilo ekstra vreme, topla voda, manje gužve, niže cene.
Odkako smo dobili S, a i godinu pre toga, idemo u Grčku u sezoni, samo u Turskoj smo bili u eptembru ali to je druga priča, tamo je septembar sezona.
Nadam se da ćemo se opet nekad odlučiti u skorije vreme za septembar u Grčkoj, dok još ne krene u školu.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Letovanje 2018
5.6.2018 15:50:20   
Maraj
Mm i meni se isto svidja taj bungalov. On ga vec pokazivao kolegama. Komentar je da je stalno galama i guzva. A verujem da niko od njih nije ni bio tamo.
Mama jo molim te da nam uslikas bungalov i okolinu. I nspises svoje utiskeuser posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Letovanje 2018
5.6.2018 20:58:15   
MimaKos
Mi prosle god u tursku septembra, jos ja trudna od vrucina htela da crknem... u Grckoj je daleko prijatnije ali se slazem, treba ici pocetkom jer se desi nekad kao nama jedne god da je more toplo ali temp bas padne jos kad krene vetar, bas nije prijatno.. mislim da smo od 15 do 25.09 isli ili tako nesto

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Letovanje 2018
5.6.2018 21:13:13   
dunja RR
Da, ja kada bi opet u Tursku, išla bih kraj septembra ili čak početak oktobra ili jun možda.
Mi smo bili u prvoj polovini septembra, nenormalna vrućina, tj. vlaga.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Letovanje 2018
6.6.2018 9:10:14   
nata11

IZVORNA PORUKA: dunja RR

I ja volim septembar u Grčkoj mada sam do sada uvek bila početkom, tj. odemo tipa 28.8.-8.9., i uvek je bilo ekstra vreme, topla voda, manje gužve, niže cene.


Nama je godisnjica 28.8. tako da uvek idemo od 28.8. do 5-10. septembra. A i mm ne sme na jakom suncu pa uvek praktikujemo letovanje u tom periodu.

Mama Jo propustila sam.. kada idete?
Cekam detaljne slike i utiske user posted image

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Letovanje 2018
6.6.2018 9:44:43   
mama Jo
Jeste, pescana je skroz... samo jedan komentar sam procitala da je blizu duboko... sad videcemo.
Nama je prosle godine pocetak septembra bio bas super na moru, ali sad idemo kasnije, no verujem da ce biti lepo, bar cemo eto upoznati jedno novo interesantno mesto 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Letovanje 2018
6.6.2018 9:45:41   
IvanaSK RR
Koliko sam razumela, mama Jo ide 16.09. I ja cekam njene utiskeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Letovanje 2018
6.6.2018 10:42:12   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Da, ja kada bi opet u Tursku, išla bih kraj septembra ili čak početak oktobra ili jun možda.
Mi smo bili u prvoj polovini septembra, nenormalna vrućina, tj. vlaga.



Joj da i vlada, na skrge sam disala... Ne znam da li neko razmislja o Egiptu? Kad amo u Turaku isli prosle god familija poludela, a sve bilo najnormalnije, za pozeleti, a ja se sad nesto za Egipat upalila, kazu da je raj na zemlji

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Letovanje 2018
6.6.2018 10:53:42   
dunja RR
Jeste raj, Crveno more je predivota, prava egzotika. I nema vlage, bili smo u drugoj polovini septembra.

Meni je to bilo jedno od najlepših letovanja u životu, ali smo išli davno, pre 15 godina (Hurgada 8 dana + Kairo 4 dana), u ona srećna vremena, pre ovih prokletih ratova. Sada ne znam da li bi se usudila, mada znam da ljudi idu.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Letovanje 2018
6.6.2018 10:57:43   
MimaKos
Evo neki prijatelji uplatili pa cu da vidim njihovo iskustvo, meni taj koncept bas odgovara i bas bih volela da barem jednom odemo, taman iz hotela ne mrdnuli nigde..

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Letovanje 2018
6.6.2018 11:05:03   
dunja RR
Mi smo često bili van hotela, išli smo do grada (voze mali kombiji), svako veče smo išli u šoping u Hurgadi. Cene niske, pamuk, nakit, srebro fantazija. Ljudi su divni (mi smo se tamo družili sa Koptima koji su nam pričali šta se dešava sa njihovim narodom, tuga.)
Skoro svaki dan ili svaki drugi, bilo je sjajnih izleta (ronjenje kod rajskog ostrva, pa onda vožnja u pustinji, večera u beduinskom selu, i ja sam išla i do Luxora I Karnaka, i dole ka Sudanu, dolinom Nila, ovo poslednje muž nije hteo, pa sam sama).

A Kairo je totalno lud i anarhičan grad, ulazila sam u piramide, skroz dole (muž nije hteo opet user posted image ), i obišli smo sve što se moglo obići, nešto sa agencijom a nešto sami bez agencije, za ta 4 dana u Kairu.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Letovanje 2018
6.6.2018 11:22:00   
Maraj
Mija prijateljica ide sa 2 dece i muzem u Hurgadu, 13.jula.
Ja ne znam da l bi smela.
Inace i meni je Egipat fenomenalan. More odlicno. Usluga u hotelima dobra. Al sto kaze dunja, ratovi napravise glupost ko i svaki put...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Letovanje 2018
6.6.2018 11:29:01   
nata11
Ja bila u vreme kada se zahuktavalo i ne bih opet. Plaza i more su me odusevili ali smo bili u vreme kada su bile demonstracije i bukvalno smo presedeli na terasi hotela.

_____________________________





(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Letovanje 2018
6.6.2018 11:35:35   
dunja RR
Pa to, definitivno ne znam da li bi se sada usudila.

Mi smo baš išli u bezbrižna vremena, i sada kada bi otišla, bilo bi to nešto sasvim drugo.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Letovanje 2018
6.6.2018 11:42:35   
mama Jo
Nisam nikada a bas bih volela, kako stvari stoje necemo skoro otici ☹

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Letovanje 2018
6.6.2018 11:44:27   
emicaa
ja ne bih smjela otici tamo,vjerovatno bih stalno bila u strahu dal ce se nesto desiti.Mozda su to samo neke predrasude ali radije cu otici tamo gdje cu se osjecati sigurnom.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Letovanje 2018
6.6.2018 12:11:06   
gagana83
Mi cemo najverovatnije u novembru u Hurgadu. Eventualno krajem aprila - pocetkom maja sledece godine. Odvazili se. Bili smo pre tacno 10 godina, kombinacija Hurgada - Kairo.
Da je potpuno bezbedno, sigurno da nije, ali se opet vodim logikom da je isto tako bilo teroristickih napada u Nici, Londonu i drugim velikim gradovima pa nisam cula da neko nece tamo da ide zbog toga. Trenutno me vise strah stomacnih virusa user posted image
Sta znam, volela bih Unu da odvedemo, da tih nedelju dana bas odmaramo, jer nase letovanje u Grckoj je daleko od odmora, proslog leta smo na Kritu presli 1100 km. Gledacemo neki veliki risort, da nemamo potrebe previse da izlazimo sem da kupimo suvenire i one njihove divne jeftine peskire.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Letovanje 2018
6.6.2018 12:16:18   
mama Jo
Gagana, super vam je plan 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se živi bez majke? Teško. Ali neko i ...
Kako se živi bez srca ispod kojeg si disala i rasla prije ovog nepredvidivog svijeta.
L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here