|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2018
24.4.2018 19:43:48   
Anck Su Nmaun
Ja sam.Jun 17..ne znam.ima li ko pre user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Letovanje 2018
24.4.2018 20:20:00   
Ana RR
Mi od 8.jula.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Letovanje 2018
24.4.2018 21:00:24   
emicaa
Anci vi ste mozda prvi,osim ako neko ne ide u junu vec user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Letovanje 2018
24.4.2018 21:05:36   
mama Jo
Evo Anck otvara 17.juna, a mi cemo izgleda zatvoriti sezonu jer tek u septembru idemo. Treba docekati 😊
Stigli su mi mailovi sa ponudama jos da odlucimo...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Letovanje 2018
24.4.2018 21:19:29   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Anci vi ste mozda prvi,osim ako neko ne ide u junu vec user posted image

Jes ti Ema mene blokirala pa ne vidis moj post user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Letovanje 2018
24.4.2018 22:26:55   
emicaa
nisam,procitala sam jul a ne jun user posted image pusti budaluuser posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Letovanje 2018
25.4.2018 8:16:02   
mama Jo
O, sinoc sam do ia ponoci tragala za destinacijom 😊
Proucavam Sitoniju...
Treba mi savet: izmedju Leptokarije, Nei Pori i bilo kog mesta na Sitoniji (kazem, jos je proucavam zbog smestaja jer nama treba neki veci)- na sta da se orijentisem?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Letovanje 2018
25.4.2018 8:36:46   
Anck Su Nmaun
Da sam na tvom mestu Leptokariu bih odmah iskljucila. Znam tamo plaze nisu bas neke za decu, bar ja ne volim sljunak i sl.
nei Pori jeste lep, savrseno dugacka pescana plaza, ali ono sto se mm nije svidelo i nekima jos je da nema prirodnog hlada. Ali mesto je lepo, plaza diiivna, manje mesto a sve ima.
Sitonija mi dodje kao najbolji izbor od ponudjenih. Prepuno prirodnog hlada.
Sararti mnogi izbegavaju sa malom decom zbog prilaza plazama i kazu dosta su veliki talasi zbog vetra.Ali zato imas mnogo divnih mesta da biras.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 25.4.2018 8:37:01 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Letovanje 2018
25.4.2018 14:34:39   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ja sam.Jun 17..ne znam.ima li ko pre user posted image

16. jun user posted image
Mama jo, bilo koje mesto na Sitoniji je bolji izbor od Nei Porija i Leptokarije.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Letovanje 2018
25.4.2018 15:11:43   
dunja RR
Gaganče otvara sezonu user posted image

Anči uživaćete, jedva čekam utiske!

Mama Jo, Sitonija user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Letovanje 2018
25.4.2018 20:50:19   
mama Jo
Hvala vam puno! I mi smo se opredelili za Sitoniju... sad je istrazujemo, i nadam se da cemo naci to sto nas zanima 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Letovanje 2018
25.4.2018 21:01:11   
vonavoj
Mama jo..ovako,bili smo 2013.u Leptokarijii..lepa je plaza skroz levo deo..pesak..ok voda..uvece je zivo,nije vasar..
Nei Pori.je sranje..ogromna plaza..dok dodjes do mora peskom ima 30m..to mrzim..kako kolica po.pesku da dovedes do blizu vode..nikako..meni je bilo muljavo tamo,nismo se ni okupali..
Ali kad odes jednom na Sitoniju.nikada,ali nikad se neces vratiti u Leptokariju i Nei Pori..neuporedivo bolje more,plaze..sve..
Mi smo.bili 2016. U Nikitiju,odlicno mesto kao polaziste za ostale blizu plaze...ali mora kolima..a prosle godine smo bili u Toroniju,parkiras auto i plaza ti ispred nosa..2 marketa i setaliste..to je bas za odmor..nema vasara,prodavnica..haosa..u Nikitiju ima gde da se proseta.
Sarti smo obisli,siroka i dugacka plaza,puno nasih,vasar uvece..ali su veliki talasi i duvka vetar..
Pogledaj i Jerisos.meni je on divan..bili smo 2015..ima sve sto ovi nude na jednom mestuuser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Letovanje 2018
26.4.2018 0:07:59   
Mariya
Da li je neka od vas letovala u Nea Plagia, Nea Flogita ili Dionisios?
Tražim mesto koje će ispuniti 2 najvažnija kriterijuma, da je blizu, jer sa njih troje malih ne želim da se vozimo ni minut više nego što mora, a drugi je da ima plićaka pogodnih za bebe,da mogu da pustim L da se šetka u vodi a ne da moram da ga neprestano držim jer će pod vodu ako padne ili sedne (kao što je bilo sa H u N.Poriju)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Letovanje 2018
26.4.2018 7:05:31   
Anck Su Nmaun
Nisam bila u ta tri mesta al imas milin plaza na taj fazon dug plicak. I ja ih najvise volim zbog dece.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Letovanje 2018
26.4.2018 8:13:30   
mama Jo
Von hvala ti puno! Evo vec danima gledam Sitoniju i uopste ne znam za koje mesto da se odlucim. Pomogla si mi svakako da suzim izbor!! Hvaaaaala tiii 😍

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Letovanje 2018
26.4.2018 14:56:48   
mama Jo
Von - gledam danas ceo dan, i nasla sam nesto sto nam odgovara na Toroni-ju... medjutim, citam neka iskustva (iz 2011.god.doduse) da je Toroni malo ,,dosadan"...
Vidim da si i ti pisala da ima setaliste i market. Mislim, hoce nam biti dosadno tamo 10 dana? Nismo ni mi u fazonu haosa, ali bar negde kao da prosetamo... ima li nekih taverni/restorana?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Letovanje 2018
26.4.2018 15:19:32   
vonavoj
Pazi.ima restorana i kafica..nema prodavnica tipa vasara..sa drangulijama..
Ima jedno igraliste za decu..ljulje i tobogan...ima 2 marketa,nama je bio u sklopu vile,isti je vlasnik,vila Dimitras.. plazu vidim sa terase,tj.peskire..niko ti ne sedi na glavi na plazi..auto paekiran u hladu u okviru vile...mi smo ceo dan na plazi..od 10 do nekih 13,pa samo klopamo i od 16h do 20 opet..u Toroniju je najduze sunce..vidi se zalazak..onda dok se okupamo,veceramo..imamo snage jedan krug i dostauser posted image umela sam i veceru na plazu da im odnesem,nece unutra..ja samo skokne...30m namazem im sendvice i iznesem.
Meni nije bilo.dosadno,jer sam premorena bila i mi volimo more..a kolima do Sartija ima 30min..do Neos Marmasa isto..ako vam uvece bude dosadnouser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Letovanje 2018
28.4.2018 10:13:52   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Mama jo..ovako,bili smo 2013.u Leptokarijii..lepa je plaza skroz levo deo..pesak..ok voda..uvece je zivo,nije vasar..
Nei Pori.je sranje..ogromna plaza..dok dodjes do mora peskom ima 30m..to mrzim..kako kolica po.pesku da dovedes do blizu vode..nikako..meni je bilo muljavo tamo,nismo se ni okupali..
Ali kad odes jednom na Sitoniju.nikada,ali nikad se neces vratiti u Leptokariju i Nei Pori..neuporedivo bolje more,plaze..sve..
Mi smo.bili 2016. U Nikitiju,odlicno mesto kao polaziste za ostale blizu plaze...ali mora kolima..a prosle godine smo bili u Toroniju,parkiras auto i plaza ti ispred nosa..2 marketa i setaliste..to je bas za odmor..nema vasara,prodavnica..haosa..u Nikitiju ima gde da se proseta.
Sarti smo obisli,siroka i dugacka plaza,puno nasih,vasar uvece..ali su veliki talasi i duvka vetar..
Pogledaj i Jerisos.meni je on divan..bili smo 2015..ima sve sto ovi nude na jednom mestuuser posted image

Nei pori je meni uzas, onaj vreo pesak u nedogled a milion ljudi, nama najlepse bilo u Nea Kaliktariji, povoljno a sredjeno, za decu je raj a nije toliko krcato ljudima cak ni u sezoni

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Letovanje 2018
28.4.2018 10:15:33   
mama Jo
Joj jos nista nismo rezervisali... sve sto nam odgovara zauzeto

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Letovanje 2018
28.4.2018 10:15:59   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: gagana83


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ja sam.Jun 17..ne znam.ima li ko pre user posted image

16. jun user posted image
Mama jo, bilo koje mesto na Sitoniji je bolji izbor od Nei Porija i Leptokarije.

I nase iskustvo za jun je bas lose, mnogo nam je hladna voda bila, pa sad koristim septembar kao opciju bar dok ne krenu u skolu..

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Letovanje 2018
16.5.2018 19:05:51   
mama Jo
Da li je mozda neko bio ili ima iskustvo boravka u Thalatta camp na Sitoniji?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Letovanje 2018
16.5.2018 21:50:48   
medamisko
Ja odbrojavam dane, jedva cekam jul pa pravac Becici, plaza, more , uh.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Letovanje 2018
17.5.2018 10:03:34   
Emabeka
Gde ćete biti smešteni u Bečićima? Ja sam tamo išla kao devojka, plaža mi je super, sad sa decom tražim isto nešto dobro za decu, ali su mi Bečići skuplji. Razmišljam o Baošićima, mm me ubeđuje da odemo u Boku, mirnije more. Nikako da se odlučim, al ima vremena planirali smo početkom avgusta.

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Letovanje 2018
17.5.2018 11:06:50   
Ana RR
Još 52 do mora user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Emabeka)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Letovanje 2018
17.5.2018 11:37:36   
emicaa
jos 69 dana user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Izvinite, ali ona i ja smo kompletna porod...
Dobar dan. Da, ja sam na redu. Jeste, zanima me taj kreditčić, taman da pokrpim rupe u budžetu i kupim njoj novi bicikl....
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here