|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 16:52:00   
vonavoj
Anck.i ja sam gledala Tursku za nas petoro..jedini sto se avion za decu plata 190evra,plus takse..a hotel ne..
E sad.kontam da bi nas sve izaslo 1500e..sa popustima..
Koja prva nadje.neka piseuser posted image tamo na zimu.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 16:54:34   
dunja RR
Pritom, nikakav trošak tamo nemaš, osim suvenira, ko želi. U hotelu je sve all inclusive, sladoledi, pića, sokova, alkohola ko hoće do besvesti, klopa savršena. Uveče svako veče novi spektakl, to su sve akrobatske predstave prve klase, i razni drugi šoui za koje bi karta u Bg recimo bila bar 2.000 po osobi. I svako veče nešto novo, uz besplatne koktele, kolače, i ostalo. Za decu trista čuda, bazeni, akva parkovi.


Meni je to trebalo u tom trenutku, umorna od posla, nespavanja, sa bebom na letovanju, da uživam, odmorim se, i jesam user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 16:55:20   
Maraj
Von pa to je super. Ne razmisljas o hrani. A nama sa decom to znaci. L nece da jede kad je vreme za rucak... vec kad njemu dune. Ovo znaci kada imas hrane tokom celog dana

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 16:55:42   
dunja RR
Da, uvek jer imaju sedište u avionu.

IZVORNA PORUKA: Maraj

Jel deca preko 2 god placaju punu cenu karte



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 16:58:17   
dunja RR
Hrane ima non stop, i kada je doručak, ručak, večera, a i između toga non stop jer stalno oni Kirgizi (oni tamo rade po hotelima, i vredni su ko mravi), peku nešto, spremaju trista čuda, prosto ne možeš da stigneš sve da probaš. Zato sam se vratila sa 3 kg više, i to je mana user posted image

IZVORNA PORUKA: Maraj

Von pa to je super. Ne razmisljas o hrani. A nama sa decom to znaci. L nece da jede kad je vreme za rucak... vec kad njemu dune. Ovo znaci kada imas hrane tokom celog dana



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 17:11:27   
Anck Su Nmaun
Dunja opet eto ti 5 avionskih karata.
. Opet mi cena nije za porediti sa 2000 do 800e-900e u Grckoj moras priznati.
Niko nece otici bez dinara u dzepu sigurno bez obzira da li mu trebalo il ne.

Ja cu svakao gledati , daj boze da bude nesto zanimljivo mada kazem ne vuce me nesto Turki.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 17:11:32   
Maraj
Dunja tako smo mi kada smo se vratili iz Egipta user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 17:42:52   
vonavoj
Dunja.poslala sam uput toj agenciji,user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 17:43:53   
gagana83
Mi stigli. Mrtvi umorni ali prezadovoljni.
Vreme nije bilo lose, sem juce, a i juce nije ceo dan padala kisa. Ja sam se jos vise zaljubila u Krit i nema sumnje da cemo mu se vracati. Ostaje samo dilema da li sledeci put ici na zapad, oko Hanje, ili istok oko Elounde i Agios Nikolaosa.
Retimno je jako lep, svracali smo i prosle godine ali na kratko, ove godine smo ga detaljno istrazili (juce smo satima setali po starom gradu) i bas ima sta da se vidi i gde da se proseta. Ko je u mogucnosti, preporucujem od srca.
Te cuvene talase na Kritu nismo osetili, sem predzadnjeg dana kada me je jedan poklopio i bacio pa sam izasla sa ogrebotinama.
Isli smo i do krajnjeg istoka koji je potpuno drugaciji, kao drugo ostrvo, drugacija arhitektura, priroda, boja mora. Takodje prelepo, ali je mozda zapad za nijansu lepsi. Neko je pitao za Spinalongu, planirali smo da idemo, ali na zalost nismo se najbolje organizovali iako smo isli do Plake odakle idu brodici. Videli smo je samo sa kopna. No bice prilike.
Dunja, Hanja je i moj omiljeni grad na
celom svetu user posted image Bez konkurencije.
Postavicu slike kasnije ili sutra, mada su mi one najlepse na fotoaparatu.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 17:50:56   
emicaa
Gagana samo sam tebe cekala da se javis user posted image drago mi je da ste se nauzivali,mada tamo samo uzivati i mozes.Na koju gkd stranu da krenes raj user posted image Jedva cekam slike user posted image
Ja sam pitala za Spinalongu nije ni bitno.Vidjecu za 29 dana kako je user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 17:55:48   
IvanaSK RR
Emica ce slikati Spinalongu za moju dusu user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 17:55:48   
dunja RR
Ja mislim da za rane popuste u solidnom hotelu mozete da prodjete i za 1500 eur pa i za manje, za first minute.
A kvalitet usluge u Turskoj ne moze da se poredi sa Grckom, ma koliko ja Grcku vise volela user posted image
A meni je bitna stavka i put avionom koji se ne oseti.
Svako prema mogucnostima i potrebama, ali kvalitet mnogo manje kosta u Turskoj, to je cinjenica.


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Dunja opet eto ti 5 avionskih karata.
. Opet mi cena nije za porediti sa 2000 do 800e-900e u Grckoj moras priznati.
Niko nece otici bez dinara u dzepu sigurno bez obzira da li mu trebalo il ne.

Ja cu svakao gledati , daj boze da bude nesto zanimljivo mada kazem ne vuce me nesto Turki.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 18:09:34   
vonavoj
I ja se nadam Dunja da za te pare mozemo naci nesto..
Realno,i za Grcku se potrosi min 1000e..ali ovo je pravi odmor..
Pa jednom u zivotu da se pocastim, dok je M mali..i ovako mm radi non stop,da znamo zasto se zrtvujemo..
Bas imam zelju.
Kumovi su nam u Egiptu,salje mi slike..neka hvala,to more nije za mene..puno korala,ja tu ne bi smela da plivam..ako ima nesto dole, ma kakvi, ne ulazim.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 18:12:09   
Maraj
Gagana divno user posted image
Mi smo bili u Ag Nikolausu. Divno mestasce. A glavni grad user posted image
Mi nismo.imali talase na Kritu ali je bilo hladnije uvece u junu mesecu

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 18:13:45   
Maraj
Von ma nema korala u Hurgadi. Mozda na nekoj plazi hotela da ih ima ali to se raspitas u agenciji ili na netu. More u Egiptu je prelepo. Sto mm kaze toliko je slano da ne mozes da potones user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 18:19:40   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: vonavoj

I ja se nadam Dunja da za te pare mozemo naci nesto..
Realno,i za Grcku se potrosi min 1000e..ali ovo je pravi odmor..
Pa jednom u zivotu da se pocastim, dok je M mali..i ovako mm radi non stop,da znamo zasto se zrtvujemo..
Bas imam zelju.
Kumovi su nam u Egiptu,salje mi slike..neka hvala,to more nije za mene..puno korala,ja tu ne bi smela da plivam..ako ima nesto dole, ma kakvi, ne ulazim.

Pa nije da miniram al ja stvarno za te pare nisam videla, mozda eto i moze da se nadje.
Opet mi smo prosle god na Atosu bili u extra hotelu za 600 e HB, Nije nam bio potreban All inc verujte. Znaci svega u izobilju, da jedes dok ne puknes. Jedva 100e potrosili na onako.
zato kazem nije to bas mala razlika.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 18:21:40   
Maraj
Anck 600e po osobi? Ili svi? Nesto mi to malo para za vas 5.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 18:42:57   
gagana83
Samo first minute. Mi smo ove godine uplatili pre NG, 1040e smo platili aranzman - avio prevoz i hotel sa PP. I to 11 noci, ne 9 ili 10. Nema doplate za avio takse i dinarski deo sto velika vecina agencija trazi. Jeste jun, ali je za Krit to sezona. E sad, mi smo isli preko Mouzenidisa koji u svom vlasnistvu ima i avio kompaniju pa je valjda iz tog razloga povoljno. Hotel super, blizu plaze, jako cist, sobarice su bile i dosadne koliko su cistile i menjale peskire i posteljinu. Osoblje uvek nasmejano i ljubazno. Hrana dobra, dorucak skromniji, vecera odlicna. Uvek riba, meso, velik izbor salata, testenina, povrce, dve vrste voca...Ako trazim zamerku, za veceru nije imalo nikakvo pice, cak ni voda i slatkisi su bili bezveze. Nije neki luksuz, ali jako lep hotel sa finim recenzijama.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 18:47:59   
vonavoj
Anck.tebe sam se set_ila,gledala sam i taj hotel na Atosu i to cu da vrebam.pa sta bude jeftinijeuser posted image ali isli bi posle 20.8.jer u junu hocu kod sestre u Hr..user posted image
Anck.imas li neke slike? Kakva je plaza?

< Poruku je uredio vonavoj -- 27.6.2018 18:49:25 >

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 19:17:06   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Maraj

Anck 600e po osobi? Ili svi? Nesto mi to malo para za vas 5.

Tada cetvoro jer bebe do 2 god. Ne placaju. Sad je mislim oko 150 e vise jer mora ap.al opet je povoljno.

Emice plaza je ok pescana odmah ispred hotela. Ima. Slika posravicu kasnije kad klinci legnu.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 19:19:52   
Anck Su Nmaun
Gagana to je super za vas troje.
Ono sto je problem sa petoro je da je to vec apartman znaci sa dve sobe i odmah je cena mnogo veca user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 19:29:07   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Tada cetvoro jer bebe do 2 god. Ne placaju. Sad je mislim oko 150 e vise jer mora ap.al opet je povoljno.

Emice plaza je ok pescana odmah ispred hotela. Ima. Slika posravicu kasnije kad klinci legnu.

user posted image ja sam te pitalauser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 19:36:03   
dunja RR
Za Tursku, lepo mi izgleda Fetije recimo, on je malo severnije u odnosu na Kemer, moguće je i da je manja vlaga.
Deluje mi egzotično.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 19:38:38   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: vonavoj


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Tada cetvoro jer bebe do 2 god. Ne placaju. Sad je mislim oko 150 e vise jer mora ap.al opet je povoljno.

Emice plaza je ok pescana odmah ispred hotela. Ima. Slika posravicu kasnije kad klinci legnu.

user posted image ja sam te pitalauser posted image

Hahahabaha izlapela sam user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 19:44:43   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Gagana to je super za vas troje.
Ono sto je problem sa petoro je da je to vec apartman znaci sa dve sobe i odmah je cena mnogo veca user posted image

Znam. A tek sa avio prevozom user posted image
I za sopstveni aranzman se bolja cena moze dobiti ranije. Naravno, ne moze svako u decembru i januaru da planira letovanje.
Nevezano za to, mi smo i rent a car takodje rezervisali mnogo ranije. Devojka koja je dovezla auto i dala nam kljuceve se cudila po kojoj ceni smo dobili auto. I to nov auto, 6 meseci star, unutra jos sve mirise na novo.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uskršnji običaji, tradicija i verovanja
Jaje je simbol obnavljanja prirode i života. I kao što badnjak goreći na ognjištu daje posebnu čar božićnoj noći, tako i...
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



Anketa




Koje ime vam se najvise svidja?

Jana (38%)

Iskra (16%)

Mila (25%)

Jovana (21%)


Ukupan broj glasova: 224

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here