|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 19:44:54   
vonavoj
Pisala sam agenciji..pazite samo za decu..
Cena za dete uzrasta 3-9,99: 199,00 eur + oko 51,00 eur (aerodromska taksa) + 3000,00 rsd (dinarski deo aranžmana)

Cena za dete uzrasta 3-9,99: 199,00 eur + oko 51,00 eur (aerodromska taksa) + 3000,00 rsd (dinarski deo aranžmana)

Cena za bebu: 30,00 eur


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 20:15:03   
dunja RR
Von koji si hotel gledala?
First minute bi sigurno išao bez dinarskog dela, i ovih 30 eur za bebu, ali karta i takse moraju, tu nema šta.
Jedino što su za decu uvek niže takse, nego za nas odrasle.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 20:21:02   
vonavoj
Dunja.usla sam na onaj sajt,agencije koji si napisala..kad se nisam slogirala..za nas 5..3700e..sa popustom od 20%..
Uzela sam neki hotel na blef.samo zbog ovih taksi da vidim kako idu.
Iste su takse i za decu i za odrssle.

< Poruku je uredio vonavoj -- 27.6.2018 20:22:01 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 20:31:40   
dunja RR
U bre, pa koje su to cene, stvarno!
Ne mogu da verujem da su toliko skočile cene za 3 godine.
Ili oni podignu cene sada, ja sam na sajmu uplatila, tada pre 3 godine.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 20:33:11   
vonavoj
I za troje dece besplatno ima samo hoteli sa 4 i 5 zvezdica.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 20:36:03   
Anck Su Nmaun
Pa naravno sve oni to naplate na ovaj il onaj nacin.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 20:39:35   
dunja RR
Razlika između hotea sa 3,4 i 5 zvezdica u TR je koliko sam ja shvatila ore svega u količina onoga što se ima u oviri ALL. A realno svega je previše, pre svega hrane.
Smeštaj je maltene istog kvaliteta svuda, tak da nema tu neke razlike između hotela sa 3* i 5*.
Ali je isto tako velika razlika između turkse 3* i grčke, mislim da su turski hoteli kvalitetniji. Isto kao egipatski u odnosu na tunis recimo.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 20:42:23   
Maraj
Ma razlika je otprilike u kolicini izbora hrane. U 3* ima npr 7 jela a u 5* 12 vrsta nela...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 20:48:07   
dunja RR
Maraj, u ovom hotelu u kom smo mi bili, je svako dan,veče bilo bez da sada iszmišljam, jedno 70 vrsta jela, možda i više, za ručak, večeru. I za doručak je bilo puno. Kolača isto 50-ak vrsta uz svaki obrok. sve možeš da proba (švedski sto) niko ne brani, ako ima gde da stane user posted image Ooooogroman restoran, bašta naravno. I par hiljada Rusa u restoranu user posted image
Ovaj je hotel KLIK
On ima 4,5-5 zvezdica nešto su mu dodavali, oduzimali, ne znam kako se sada vodi.
On je bio neke srednje-niže cene od tih sa 5*, bilo je dosta skupljih u ponudi, a meni se najviše svideo jer ima najviše zelenila. Sav je u drveću, i sastoji se od puno zgradica, pravljen je kao neki srednjovekovni zamak.

< Poruku je uredio dunja RR -- 27.6.2018 20:53:35 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 20:53:29   
Maraj
Pa super izgleda. Lepo je sto ima i aktivnosti za decu

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 20:56:17   
dunja RR
Tamo ima ludilo hotela, sve jedan do drugog, ali kažem meni je ovaj zbog zelenila bio sjajan, na ovom sajtu, od drveća se ne vide uopšte te zgradice, koji ih ima jako puno, veliki je hotel.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 20:59:07   
Maraj
Ja bi samo takv tip letovanja izabrala dok su deca mala. Kakvo obilazenje plaza... dok se potrpamo u kola, dok stignemo na plazu mi smo se vec 5 puta "izdovatali" u kolima. Nervoza, vrucina...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 21:02:07   
dunja RR
Upravo. Meni je sa S dok je bio beba, samo tako nešto bilo u glavi user posted image Da kratko putujem, i da mi neko kuva, i da mi dobra plaža, peščana bude tik od sobe.
Divan park su imali za decu, mi u sobu nismo išli, osim da prespavamo noću. Spavao danju je u hladu drveća, uz plažu, a kada je budan, u periodu najveće vrućine, isto je bio u hladu, u parku dečijem, sa ljuljama, automobilima, i svašta još. Probali smo bazene ali mu se nešto niisu dopali, samo more je hteo.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 21:08:25   
gagana83
Sve je stvar organizacije. Ja ustajem rano, pokupim peskire i kupace sa terase, sve popakujem. Kad muz i dete ustanu popijemo kafu, idemo na dorucak, sedamo u kola i krecemo.
Sad na Kritu zadnja dva dana nismo imali auto pa smo autobusom isli do grada. Mislim da bi poludeli da smo ceo odmor proveli u mestu.
Naravno, sa jednim detetom je mnogo jednostavnije nego sa dva ili tri. Mada, nekima i to ne predstavlja problem.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 21:13:03   
vonavoj
Dunja.poslala sam upit i za taj..okvirno da znam..sigurno nece u decembru biti sa 3700 na 1500user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 21:13:54   
Maraj
Gagana koliko je tebi dete? Mu smo do sad bila kada je L imao 9 meseci i 20 meseci. Do potrpamo u kola kantice lopatice....dok stignemo na plazu on il se uspavao il se unervozio. M nije mi takvo letovanje za malu decu. Ocu ovo kao dunja, da se odmorimo svi, da idemo na odmor a ne na obilazak plaza. Obilahili smo hvala Bogu dok nismo imali dece.... a i obilazicemo Boze zdravlja kad porastu user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 21:14:42   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: gagana83

Sve je stvar organizacije. Ja ustajem rano, pokupim peskire i kupace sa terase, sve popakujem. Kad muz i dete ustanu popijemo kafu, idemo na dorucak, sedamo u kola i krecemo.
Sad na Kritu zadnja dva dana nismo imali auto pa smo autobusom isli do grada. Mislim da bi poludeli da smo ceo odmor proveli u mestu.
Naravno, sa jednim detetom je mnogo jednostavnije nego sa dva ili tri. Mada, nekima i to ne predstavlja problem.

Kako je ko navikao , ni meni nije problem. Za dva minuta svi u autu i spremni za polazak.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 21:19:03   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Maraj

Gagana koliko je tebi dete? Mu smo do sad bila kada je L imao 9 meseci i 20 meseci. Do potrpamo u kola kantice lopatice....dok stignemo na plazu on il se uspavao il se unervozio. M nije mi takvo letovanje za malu decu. Ocu ovo kao dunja, da se odmorimo svi, da idemo na odmor a ne na obilazak plaza. Obilahili smo hvala Bogu dok nismo imali dece.... a i obilazicemo Boze zdravlja kad porastu user posted image

Ona sad ima 8.5 god. ali tako letujemo od njenih 11 meseci.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Letovanje 2018
27.6.2018 21:21:06   
dunja RR
Mi smo za ovaj platili, za nas dvoje, za S je sve bilo besplatno 1.200, 11 dana all inc. I ništa van toga nismo potrošili (kupili ratluk, kafu, mislum da ni magnet nisam user posted image ( Znači za dvoje dece, eto dodati kartu, i takse, za bebu je sve bilo besplatno, Sava ništa nije plaćao.
Ali opet kažem, sada bi birala neki sa 3* jer nema neke bitne razlike. I zato kažem da bi moglo biti 1.500. Nagađala sam.

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Dunja.poslala sam upit i za taj..okvirno da znam..sigurno nece u decembru biti sa 3700 na 1500user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Letovanje 2018
28.6.2018 9:00:56   
dunja RR
Gaganče, jedva čekam user posted image

Videla sam da si videla onaj komentar na putovanjima, onog tipa što se zaljubio u Hanju user posted image

J sam noćas sanjala da kasnimo na avion, a ja još nisam ni pola stvari spakovala user posted image
IZVORNA PORUKA: gagana83

Mi stigli. Mrtvi umorni ali prezadovoljni.
Vreme nije bilo lose, sem juce, a i juce nije ceo dan padala kisa. Ja sam se jos vise zaljubila u Krit i nema sumnje da cemo mu se vracati. Ostaje samo dilema da li sledeci put ici na zapad, oko Hanje, ili istok oko Elounde i Agios Nikolaosa.
Retimno je jako lep, svracali smo i prosle godine ali na kratko, ove godine smo ga detaljno istrazili (juce smo satima setali po starom gradu) i bas ima sta da se vidi i gde da se proseta. Ko je u mogucnosti, preporucujem od srca.
Te cuvene talase na Kritu nismo osetili, sem predzadnjeg dana kada me je jedan poklopio i bacio pa sam izasla sa ogrebotinama.
Isli smo i do krajnjeg istoka koji je potpuno drugaciji, kao drugo ostrvo, drugacija arhitektura, priroda, boja mora. Takodje prelepo, ali je mozda zapad za nijansu lepsi. Neko je pitao za Spinalongu, planirali smo da idemo, ali na zalost nismo se najbolje organizovali iako smo isli do Plake odakle idu brodici. Videli smo je samo sa kopna. No bice prilike.
Dunja, Hanja je i moj omiljeni grad na
celom svetu user posted image Bez konkurencije.

Postavicu slike kasnije ili sutra, mada su mi one najlepse na fotoaparatu.



user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Letovanje 2018
28.6.2018 11:27:21   
vonavoj
Stigla mi i ponuda za vas hotel, 3200euser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Letovanje 2018
28.6.2018 11:34:28   
dunja RR
Nemam reči user posted image ni objašnjenja!
Baš su digli cene, sve i da se uplati ranije, ne može biti ne znam koliko jeftinije što ti kažeš.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Letovanje 2018
28.6.2018 11:53:11   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Stigla mi i ponuda za vas hotel, 3200euser posted image

user posted image user posted image
Pozdrav Turskoj ostacu ja lepo u Grckoj user posted image nista joj ne fali user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Letovanje 2018
28.6.2018 12:01:44   
vonavoj
Dunja,objasnjenje je sto nas ima puno,hvala Bogu..ali smo ograniceni ondauser posted image
Deca ne placaju,kako da ne..uzmu pare preko odraslih..
Anck i ja cu da pikiram onaj hotel,jos da mi pustis neku sliku.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Letovanje 2018
28.6.2018 12:03:32   
Ana RR
Ako se ne prolepša vreme mi ćemo za 10 dana na zimovanje user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Swiffer – vaše novo rešenje za brzo i lako...
Swiffer proizvodi kreirani su da vam olakšaju svakodnevni život i u jednom zamahu uklone prašinu kako biste se mogli vra...
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



Anketa

lepse musko ime
pisuljica

koje ime vam se vise dopada?

Matija (47%)

Stefan (53%)


Ukupan broj glasova: 163

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here