|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2018
28.6.2018 23:28:13   
Anck Su Nmaun
Jel se dobro secam al na Zanjicama je bio bas sljunak na plazi? I samo je bilo brodicem. Mi bili pre sigurno 15 tak god.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Letovanje 2018
29.6.2018 0:25:56   
dunja RR
Sada sam se set__ila, kada si rekla duboka voda, mislim da je blizu Žanjica i Plava špilja? Ovo izvlačim iz malog mozga, pa se nadam da nisam pomešala sa drugim letovanjem user posted image

U Plavu špilju tj pećinu ulaze brodići, a voda je led ledena, skakali smo sa broda. A čistaaaa, tamno plava ali se vidi dno. I znam da smo mm i ja ludaci, sada da mi neko kaže ne bi smela, izašli iz špilje i plivali na otvorenom moru. A to je daleko od svega. Tada na Žanjicama ništa nije bilo, potpuna egzotika i divljina. Ali to je bilo 2001. ja mislim, sada mogu musliti.


Anck, šljunak sigurno, ne može biti ona tirkizna boja sa peskom. Dole je belo kamenje pa se providi, voda je jako čista.
Na pesku voda drugačiju boju prelama, zelenkasto braon ali ja i to volim.

IZVORNA PORUKA: jess021

Zanice su divne, ali duboka voda. Bila sam tamo pre 11 godina. Isyo smo isli brodicem.
Danas sretnem drugaricu kaze idu na Zanjice na more. Reko'''' gde cete tamo, samo ima plaza, kaze da su se Zanjice super izgradile tako da def ima put kopnom .



< Poruku je uredio dunja RR -- 29.6.2018 0:27:46 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Letovanje 2018
29.6.2018 0:39:33   
dunja RR
Nađoh na mapi, jeste Jess, može da se dođe kopnom iz pravca Tivta ili Radovića, sve je to tu

user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Letovanje 2018
29.6.2018 1:47:19   
jess021
Dunja, nisi pogresila. Na putu do Zanjica je plava spilja. I ja sam se kupala tu, skakala sa broda. ..

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Letovanje 2018
29.6.2018 3:43:35   
Anck Su Nmaun
Da da i mi smo obilazili brodicem i jedno i drugo

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Letovanje 2018
30.6.2018 9:39:18   
gagana83
Obecah slike. Evo za pocetak plaza Falasarna na krajnjem zapadu Krita.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Letovanje 2018
30.6.2018 10:04:23   
Maraj
Krit je predivan

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Letovanje 2018
30.6.2018 10:21:44   
Anck Su Nmaun
Gagana divno
Gledala sam inace bas skoro Krit na nekom sajtu stvarno prelepo!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Letovanje 2018
30.6.2018 10:41:00   
gagana83
Jeste, Krit je bas poseban. Ovo je samo jedna plaza i to, ajd da kazemo obicna.Plus slikana po oblacnom danu pa nije u svim najboljem izdanju.
Ove godine nismo isli na Elafonisi, prosle jesmo, to je nesto najlepse sto sam videla.
Evo i jedne sa Knososa

user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Letovanje 2018
30.6.2018 11:06:43   
isidora88

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ti Isi voliš urbane plaže, a ja divljake user posted image

Meni su Žanjice mnogolepe, Miločer je lep, uvek sam ga samo gledala i divila se nikada bila. Mi smo godinama letovali u Bečićima (u Mupovom hotelu), to je plaža ala Nei pori, široka ogromna. Ali ima mnogo više zelenila okolo, rastinja, palmi, tj imala je tada, ne znam kako je sada.
Ali volim je, jer me podseća na detinjstvo. Ona je čak jedne godina proglašena za najlepšu plažu u Evropi, ali baš davno je to bilo.
Naravno obišli sve plaže na potezu Petrovac-Sveti Stefan-Budva.


Dunja ovo uopste nisu urbane plaze, ljudi jedva da ima user posted image , skroz su divlje,pogotovo perazica do, rezevici, drobni, u sred sezone nikad nema vise od 50-ak ljudi na celoj plazi. Na Perazica do smo bili mi i tek na preko 20-ak metara drugi ljudi, pustos

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Letovanje 2018
30.6.2018 12:04:49   
IvanaSK RR
Moze i preko kopna na Zanjice. Mi smo bili u Krasicima, pa smo isli i do Plavih horizonata, Zanjica... Kod kule Arza me povukao talas i lepo urnisao (muz me spasavaouser posted image )
To je bilo 2005. godine. Mislim da su posle sredili i zatvorili taj deo ...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Letovanje 2018
30.6.2018 12:36:58   
jess021
Gagana, predivno!
Ivana, pa kako talas da te povuce?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Letovanje 2018
30.6.2018 12:38:43   
mama Jo
Divno gagana stvarno 😍

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Letovanje 2018
30.6.2018 13:12:43   
IvanaSK RR
Jess, bila sam dole kod Arze na stenicama pored otvorenog mora. Taj dan su talasi bili ogromni i trenutak nepažnje je bio dovoljan. Sreca pa me je bacio po stenama ka Arzi i muz me brzo izvukao. Sledeći tako veliki talas bi me bacio na Arzu sigurno.
Prosla sam sa dosta rana, ali zivauser posted image
I da, Gagana, slike su prelepe.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Letovanje 2018
30.6.2018 13:16:37   
Maraj
Joj gagana elafonisi....gledala sam slike. Ni mi nismo bili. Krit je oooogroman. Ne obidjosmo ni 10.deo...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: Letovanje 2018
30.6.2018 19:07:01   
emicaa
Predivna Kreta user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: Letovanje 2018
30.6.2018 19:10:47   
Maraj
Mi bili u Ag Nikolausu. Predivno mestasce
Iznajmili kola. Al nema sanse da obidjes Krit koliki je
Pola tog letovanja smo.proveli u kolima user posted image
Al vredelo je.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: Letovanje 2018
30.6.2018 19:25:41   
gagana83
Maraj, mi ove godine presli preko 1300km, za 8 dana koliko smo imali auto. Ptosle godine 1100. I opet smo videlu bukvalno samo mali deo. Lep je Agios Nikolaos, bas simpatican gradic. Nas je fascinirao predeo na putu do Elounde, kakav pogled puca na more! Boze zdravlja, jedno letovanje cemo posvetiti istoku Krita, baza negde oko A. N. i Elounde, a isto tako cemo ponovo i na krajnji zapad. Mtit jr cudesan.
Elafonisi je cudo, slike ne mogu da docaraju lepotu! Verujem i Balos.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: Letovanje 2018
30.6.2018 20:30:54   
Maraj
Pa da. Na Kritu moras iznajmiti kola. A opet ko nece da provede deo letovanja u kolima....
Heraklion je isto divan.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1019
   RE: Letovanje 2018
30.6.2018 20:42:31   
emicaa
Mi smo oba puta do sad bili okolina Irakliona.Odavde imaju samo za tamo letovi.Do sad nismo iznajmljivali auto.Ovaj put cemo uzeti bar na 5 dana pa onda da obidjemo Maliu i obidjemo plantazu banana.Plaka,Agios,Spinalonga.Vidjecemo gdje cemo jos stici.Ja bih do Hanje ali mm nema zelju da bas toliko vozi user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: Letovanje 2018
3.7.2018 15:36:14   
Anck Su Nmaun
Evo zena na FB prodaje aranzman na Tasosu , 600e HB hotel Tripiti.
Kud nisam cekala hahaha Al je za dvoje odraslih i dete.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: Letovanje 2018
3.7.2018 15:49:38   
bebilule
Ima put do Žanjica i baš su se izgradile. Ja sam prošle godine iskoristila jedan loš dan, pa sam s M autom obišla cijelo poluostrvo Lušticu. Ide se preko Krašića, rta Veslo, pa dalje do Žanjica i Mirišta. Luštica se definitivno gradi, posle rta Veslo vidjela sam i da prave neki novi kompleks Luštica bay ili tako nekako...
Divni predjeli. Ono što mi je zasmetalo je što je npr. plaža Mirište komplet zatvorena i privatna. Otvoren je neki restoran, do plaže se može samo kroz njega. Nema više dođi s peškirom na divlje. To nekako nije za mene, i ja volim divljak plaže jer sam u suštini divljak user posted image . Uostalo, ja ću svoja ljetovanja riješiti čim nabavim dobru kamp opremu i M i ja odosmo po 15 dana negdje pod borove malih porodičnih kampova u HRV. Već će dovoljno veliki za tako nešto. Apartmani, hoteli...to me nikako ne privlači. Džaba!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: Letovanje 2018
6.7.2018 11:22:54   
emicaa
Jos 19 dana user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: Letovanje 2018
6.7.2018 11:29:52   
AnaTamara
Mi smo planirali u avgustu da idemo na terme u Sloveniji, medjutim onda smo mislili da dodamo jos par dana na moru. Drage moje, da li je neka od vas letovala u Sloveniji?

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1024
   RE: Letovanje 2018
6.7.2018 13:29:52   
Maraj

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Jos 19 dana user posted image


Jooooj user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...
Uskršnji običaji, tradicija i verovanja
Jaje je simbol obnavljanja prirode i života. I kao što badnjak goreći na ognjištu daje posebnu čar božićnoj noći, tako i...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here