|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2018
6.7.2018 18:23:10   
Ana RR
Džabe fen u smeštaju kad ja mogu samo sa svojim da se sredim user posted image ma ja sam komplikovana, jbg user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1051
   RE: Letovanje 2018
6.7.2018 18:23:40   
Anck Su Nmaun
Ja volim.halji e da nosam tamoa kuci retko kad imam priliku

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1052
   RE: Letovanje 2018
6.7.2018 18:25:34   
Maraj
Haljine su najprakticnije. Za 10 dana poneses 4-5 recimo i vrtis ih. Sta ces bolje. Imas celu kombinaciju. Ne razmisljas a najmanje mesta zauzme

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1053
   RE: Letovanje 2018
6.7.2018 18:29:53   
vonavoj
Ja sam prosle godine ispala pametna pa ponela neki mali fen,prvi dan je eksplodirao..odlepila sam..a nas tri,sve duge kose..i uvece mora da se osusi..
Htela sam da puknem. Isli po radnjama,ali nema..i trazila.od gazdarice i ona mi da veliki,profi.
Onda sam rekla,samo moj profi nosim!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1054
   RE: Letovanje 2018
6.7.2018 18:31:57   
Maraj
Von user posted image pa desava se. Mozda mu struja tamo nije odgovarala. Ja sam uvek u tripu kad neku moju stvar treba da stavim u steker u drugoj drzavi

< Poruku je uredio Maraj -- 6.7.2018 18:32:24 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1055
   RE: Letovanje 2018
6.7.2018 18:47:56   
Anck Su Nmaun
Ma mi smo autom pola kuce potrpamo , ne vucem ja nego auto user posted image
Nikad se ne zna

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 6.7.2018 18:48:26 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1056
   RE: Letovanje 2018
6.7.2018 18:51:09   
vonavoj
Tako i ja razmisljamuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1057
   RE: Letovanje 2018
6.7.2018 19:25:07   
Maraj
E i ja tako mislim al imam muza koji non stop zvoca da nema mesta u kolima. A znam da ima!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1058
   RE: Letovanje 2018
6.7.2018 19:37:28   
Anck Su Nmaun
Meni nije problem.pakovanje za nas petoro . Ja sam se spakovala.za dva sata...sve

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1059
   RE: Letovanje 2018
6.7.2018 19:40:06   
Maraj
Najvaznije je poneti trenerku i patike. Nikad ne znas da l ce da zahladni. U avionu posebno.
Prosle god me m zeznuo. Nema mesta u kolima. I ajde ne ponesem nam trdnerke. I na severu grcke bude 13 stepeni. Sva sreca za dete sam ponela

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1060
   RE: Letovanje 2018
6.7.2018 19:41:04   
Anck Su Nmaun
Ne najvaznije je poneti kupaci user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1061
   RE: Letovanje 2018
6.7.2018 19:43:36   
Maraj
Ma imam gace i brus user posted image
A kad zahladni....jeste zeznuto

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1062
   RE: Letovanje 2018
6.7.2018 19:45:24   
Anck Su Nmaun
Pa.naravno normalno je da ces spakovati nesto dugih rukava.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1063
   RE: Letovanje 2018
6.7.2018 19:59:41   
emicaa
Ma kad putujes autom nije uopste problem.meni treba odatle mjesta da ponesem divnih stvari.Vina,ulja i zacina.Kao i Dunja user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1064
   RE: Letovanje 2018
6.7.2018 20:30:38   
dunja RR
Trebamo da pišemo u temi Šta spakovati za more user posted image
Ajmo KLIK

< Poruku je uredio dunja RR -- 6.7.2018 20:31:53 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1065
   RE: Letovanje 2018
11.7.2018 22:22:48   
jejaje
Pozdrav svima!:)

Zna li neko postoji li autobuski prevoz iz Pitagoria prema drugim mejstima?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1066
   RE: Letovanje 2018
11.7.2018 22:46:37   
vocicana
Ja cu se prepustiti citanju vasih iskustava i razmisljati o letovanju ali za sl godinu. Isli smo za Holandiju, a zasto ne idemo ove pisacu uskoro, jos nije trenutakuser posted image .
Uzivajte svi, bas vam zavidim.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu jejaje)
Direktna veza do poruke: 1067
   RE: Letovanje 2018
12.7.2018 21:23:53   
vonavoj
Voci,ima li nesto novouser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1068
   RE: Letovanje 2018
12.7.2018 21:27:28   
Maraj
Opa voci jel to hoces nesto da nam kazes user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1069
   RE: Letovanje 2018
15.7.2018 16:30:01   
dunja RR
Čekamo vesti Voći user posted image


Ja čitam sada, na putovanjima, na Kritu kažu T mora 27-28, kažu divota za kupanje. A noću je prijatno nije prevruće, oko Hanje nema talasa (neka tako i ostane user posted image ) a na istoku pišu besne oluje, valjda misle na talase.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1070
   RE: Letovanje 2018
16.7.2018 7:55:45   
emicaa
Jos 10 dana cekanja.Samo da dodje sledeca srijeda,dok se okrenem onda krecemo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1071
   RE: Letovanje 2018
19.7.2018 15:14:59   
Ana RR
Ćao društvo user posted image mi smo se juče vratili iz Sivote. Super je bilo sem što je voda ledeno hladna, nikad nisam videla pune plaže a da se niko ne kupa. Definitivno sledeće godine idemo na više dana, 10 nije dovoljno za odmor i za obilaženje svega.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1072
   RE: Letovanje 2018
19.7.2018 15:37:35   
Anck Su Nmaun
Ana jel vas bar vreme posluzilo?
Jooj zato mene odbija Jonsko more i ta strana Grcke jer je hladna voda pogotovo za decuuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1073
   RE: Letovanje 2018
19.7.2018 15:39:24   
dunja RR
Anci ja ti rekoh, ja pre sredine jula na Jonsko more ne bi isla. Zalomi se ponekad i dobra godina ali generalno Jonsko more je toplo negde krajem jula a najlepse je krajem avgusta.

Nama je voda predivna, taman kako treba, bas za uzivanje. A napolju nije neka prevelika vrucina, vetric uvek pirka pa je prijatno. Klima ovde jw savrsena, lepsa je od klime Limnosa ali Limnos ima lepse plaze i lepsi pesak. Mislim u odnosu na ove u Agi Apostoli (bili smo na sve 4 a danas smo na Krisi Akti) , za koje nas vodic kaze da su od tih kupackih plaza najlepse u regiji Hanje. Ne mislim naravno na Elafonisi, Balos, Falasarnu i ostale, to su vec najlepse plaze sveta, samo ja ih ove godine necu videti. Ali nije mi zao, bice prilike sada mi je najvažnije da beba i ja budemo dobro.
Jedva cekam veceras Hanju, mada smo eto danas na Krisi Akti sa koje mogu i pesaka do Hanje, toliko je blizu, Hanja se lepo vidi. Od naseg hotela nema ni 10 minuta busom, a sa aerodroma smo do hotela stigli za 20 minuta jos je bila guzva, a aerodrom je iza Hanje. Super je pozicija i hotela i samog mesta, hvala Gagančetu na savetima user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1074
   RE: Letovanje 2018
19.7.2018 15:45:45   
Ana RR
Vreme je bilo odlično. Pratila nas je provala oblaka čitavim putem kroz Grčku, i to tako da je mm jedva vozio, ali na nekih 30 km od Sivote oblaci se razišli i dočekalo nas lepo plavo nebo.

Suzi, u Sivoti je verovatno uvek malo hladnija voda zbog tih prirodnih izvora. Sve plaže koje su prema Pargi su sa ledenom vodom. Predzadnji dan odemo na jednu plažu koju smo iz nekog razloga stalno zaobilazili i tu se konačno okupamo. Mislim, mm je stalno bio u vodi zbog Marka ali ja nisam mogla. Ali zato sam se najela ribe i morskih plodova kao nikad. 10 dana bez kuvanja, milina. Samo su me služili user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!
U godini jubileja dm nagrađuje vernost kupaca
Beograd, 23. april 2024 – U godini kada proslavlja dve decenije poslovanja, dm drogerie markt kreirao je nove pogodnosti...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here