|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2018
19.7.2018 15:56:29   
dunja RR
Anci, moje komsije su prosle godine kupile u Gigatronu neki tv, i uz racun dobiju i vaucer za 10 dana letovanja u Sivoti za kraj maja. Lomili se da li da idu ili ne i odu na kraju, i kazu bilo super, malo hladnija voda ali nista strasno. A mi smo pre par godina bili u Pargi krajem jula i super je bila voda ali tek od nase smene, smena pre nas se nije kupala maltene , ali to je bila ona godina ako se secate kada su bukvalno svi u Grckoj, Hrvatskoj i C. Gori kukali kako je u junu i julu bilo ledeno more, 2013. god.

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.7.2018 15:59:11 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1076
   RE: Letovanje 2018
19.7.2018 16:05:26   
dunja RR
Zaboravih da kazem kazu mi doktori a i vodic da nisam bolje mesto mogla izabrati za trudnički odmor, sve je blizu, nekoliko lepsih plaza, toplo more, prelep grad za setnju uvece. Sve ko poruceno. Taverni koliko hocemo. Mirno, lepo se spava. Hotel ima i divan bazen pa ja tu cituckam predvece.
IZVORNA PORUKA: dunja RR
Jedva cekam veceras Hanju, mada smo eto danas na Krisi Akti sa koje mogu i pesaka do Hanje, toliko je blizu, Hanja se lepo vidi. Od naseg hotela nema ni 10 minuta busom, a sa aerodroma smo do hotela stigli za 20 minuta jos je bila guzva, a aerodrom je iza Hanje. Super je pozicija i hotela i samog mesta, hvala Gagančetu na savetima user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1077
   RE: Letovanje 2018
19.7.2018 16:30:34   
emicaa
Suzi kad planiras druzenje sa Alexiom,prenesi joj pozdrave ako se budete vidjele.
Anci cekamo slike user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1078
   RE: Letovanje 2018
19.7.2018 16:41:33   
Ana RR
Super Suzi user posted image user posted image U kom ste vi mestu beše?

Emi, važi, ako me ne bude mrzelo da prebacujem user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1079
   RE: Letovanje 2018
20.7.2018 6:47:58   
dunja RR
Emi hocu, prenecu pozdrave, bas sam sada merkala one njene tanke narukvice, to mi se najvise dopada. Ili veceras ili sutra cu do nje svratiti :)

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Suzi kad planiras druzenje sa Alexiom,prenesi joj pozdrave ako se budete vidjele.
Anci cekamo slike user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1080
   RE: Letovanje 2018
20.7.2018 6:57:34   
dunja RR
Anci, Mesto je Agi Apostoli a hotel Inea, ima 2 Zvezdice ali je bolji od mnogih u kojima sam bila koji su sa 3 Zvezdice.
Ali to sam i znala jer sam ga birala po preporuci. U stvari, njegova najveca prednost je pozicija,em ima 4 divne plaze vrlo blizu em je blizu Hanje. i sve je jako cisto.
Inace u hotelu a i celom mestu su samo 3 porodice iz Srbije, anesteziolog iz Misovica i njegova zena isto doktorka i sin, onda njwgova koleginica koje je slucajno uplatila bas isti hotel user posted image i mi.
A taj doktor (koga bas cekam, dolazi da mi da injekciju) je ovde vec treci ili cetvrti put, u hotelu. Stvarno je odlicna baza za Krit, ja bi opet ovde uplatila kada bi dolazila na Krit. A cena je skroz ok za Krit.

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Super Suzi user posted image user posted image U kom ste vi mestu beše?




< Poruku je uredio dunja RR -- 20.7.2018 7:01:25 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1081
   RE: Letovanje 2018
20.7.2018 7:53:25   
emicaa
Suzi tamo uopste ima malo nasih ljudi.Do sad sam ih samo vidjala kao radnike tamo.Najvise ima Engleza i Rusa.
Koliko ima od tog hotela do Elfonisija,Balija?Mislim onako otprilike da li znas

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1082
   RE: Letovanje 2018
20.7.2018 9:26:38   
dunja RR
Emi to bolje Gagance da kaze, ona zna tacno ali koliko sam ja gledala mapu, ranije, i Elafonisi i Balos nisu daleko odavde.
A sto sa nasih tice, nas je puno doletelo u Haniu, medjutim vecina je produzila za Platanas i Agia Marinu, samo nase tri porodice su izasle u Agi Apostoli, tj svi smo smesteni u Inei.
Zaboravih da malopre napisem, sobe su jako prostrane, kao i kupatilo (kada velika) a terasa ogromna i odvojena fizicki od okolnih, u ladu je prepodne i predvece.
Bazen jako lep sa lepim barom, uvece imamo zivu muziku.
I ne treba klima, ne uključujemo je ni mi ni ostali.

< Poruku je uredio dunja RR -- 20.7.2018 9:45:00 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1083
   RE: Letovanje 2018
20.7.2018 9:44:00   
dunja RR
Mi smo planirali da obidjemo ovaj put Elafonisi i Paleohoru, obe su juzno od nas ali ne puno daleko,na Libijskom su moru. Mislim da nam je Balos blizi, on je samo u nastavku naseg mesta ka zapadu. Sad zbog trudnoce sve ostavljamo za sledeći put, ali planiram da opet budem ovde locirana. Ovde nikada nema talasa, na sve 4 plaze, tj ove 3 zapadnije su uvek mirne, lepi zalivi su a Krisi Akti je od nas ka Hanji, ona spaja u stvari nase mesto sa Hanjom i velika je plaza. Nase mesto je u stvari predgradje Hanje, jako je blizu. I na toj plazi Krisi Akti ima blagih talasa, ali lepih, i dugacak je plicak, bas za decu. Pesak je jako mekan.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1084
   RE: Letovanje 2018
20.7.2018 9:53:51   
gagana83
Bome, ima Srba i na Kritu. Najvise ih je oko Retimna a ima ih i u okolini Hanje. To se najbolje primeti kad uvece prosetate gradom, redovno se cuje nas jezik. Nismo u vecini kao u severnoj Grckoj, ali nas ima. E vec u isticnom delu, oko Agios Nikolaosa se retko moze cuti nas jezik.
Emice, Elafonisi je na sat i po voznje, Falasarna na nekih 45 min a Kisamos, odakle polaze brodovi za Balos je na pola sata.
Dunjci, drago mi je da uzivate. Jeste bili do Hanje? Hocu slikeeee user posted image
U vezu klime na Kritu - zgodno je sto je mala verovatnoca da bude lose vreme i sto uglavnom pirka vetar. Ali zato moze biti previse vruce u spicu sezone, srecom vama je vreme idealno.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1085
   RE: Letovanje 2018
20.7.2018 9:57:50   
gagana83
Mi cemo se Kritu vratiti, Boze zdravlja, bar jos dva puta. Jednom oblast oko Hanje, drugi put oko A. Nikolaosa. Dunjci, razmisli i o Eloundi, to je na istoku, blizu A. Nikolaosa, prelepo je mestasce. A ni Agios Nikolaos nije los za letovanje, lep grad sa nekoliko malih plazica.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1086
   RE: Letovanje 2018
21.7.2018 7:00:15   
dunja RR
Kakav grad! Suze su mi isle sto smo dublje zalazili u ulicice. Kao da je neko izvukao sve najlepse iz Krfa, Parge i ostalih gradova i spojio ih jedan veliki predivan. Definitivno jedan od najlepsih gradova na svetu. I mm je fasciniran, mada je on emotivno vezan za Krf, mislim kao i svi mi, ali kaze da su mu sada Krf i Hanja najlepsi. Imaju slicnosti zbog venecijanske arhitekture, to stoji.

IZVORNA PORUKA: gagana83
Dunjci, drago mi je da uzivate. Jeste bili do Hanje? Hocu slikeeee user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1087
   RE: Letovanje 2018
21.7.2018 7:07:15   
dunja RR
Vazi Gagance, raznislicu i o istoku ali prvo jos jednom zapad, mira se ovo ponoviti user posted image
Upoznah juce nasu zenu, zivi na Kritu od 97., Vesna, u Hanji se srele, kaze da im nikada losija sezona nije bila, jer je manje Skandinavaca ove godine, zato sto im je ovo leto gore na severu toplo, pa deo njih ostaje u zemlji.
Ali koliko turista ima, cini mi se da nikad vise nisam videla, kako li je onda kada je dobra sezona user posted image

IZVORNA PORUKA: gagana83

Mi cemo se Kritu vratiti, Boze zdravlja, bar jos dva puta. Jednom oblast oko Hanje, drugi put oko A. Nikolaosa. Dunjci, razmisli i o Eloundi, to je na istoku, blizu A. Nikolaosa, prelepo je mestasce. A ni Agios Nikolaos nije los za letovanje, lep grad sa nekoliko malih plazica.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1088
   RE: Letovanje 2018
21.7.2018 7:19:56   
dunja RR
Sad sam se nesto zamislila jer sam davno bila na Krfu, izgleda da je ipak grad Krf veci od Hanje, po ovom sto cackam na vikipediji. Ali lice jako definitivno, samo u Hanji ima vise otomanskog uticaja, jer su sacuvali dzamije, pa i sinagoge, naisli amo na neke, cak i na katolicke crkve smo naisli.

< Poruku je uredio dunja RR -- 21.7.2018 7:22:04 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1089
   RE: Letovanje 2018
21.7.2018 13:14:48   
Ana RR
Da li je moguće da u se u grčkom smeštaju nađe normalno kupatilo user posted image mislila sam da oni ne znaju šta je to user posted image ja uvek šizim zbog kupatila, i sada smo imali "tuš kabinu" 30x30 sa onom groznom zavesom pa se non stop izmičem da je ne dotaknem. Fuj! Sve sam živo isprskala asepsolom i opet mi je bilo gadno kupanje. Volim Grčku ali nikad mi neće biti jasno kako su oni u EU kad nikakve standarde nemaju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1090
   RE: Letovanje 2018
21.7.2018 14:27:53   
gagana83
Kad moze Bugarska u BG, Grcka tek moze. U Bugarskoj u kupatilima cesto nemaju tus kabine, vec po sred kupatila postave tus pa se tusiras na plocicama a voda ide u slivnik. I tako je ne samo u apartmanima za izdavanje, vec i kod kuce imaju takva kupatila. Uzas.
A ako nesto mrzim, to je zavesa u kupatu, groznoooo.
Dunja, znala sam da ce te Hanja ocarati! A sto se tice broja turista na Kritu cim se udaljis malo od gradova vec je druga prica, plaze zu vise prazne nego pune, valjda jer ih ima puno. Bar je tako bilo u junu. Najvecu guzvu sto se tice plaza smo videli na plazama u blizini gradova - okolina Hanje i A. Nikolaosa i na Elafonisiju. Cak je i Falasarna gotovo prazna, aliona je bas dugacka i siroka pa valjda i ne moze da bude neka guzva. I u Hanji je uvece ludnica.
Nisam sigurna da je grad Krf veci od Hanje user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image




< Poruku je uredio gagana83 -- 21.7.2018 14:32:59 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1091
   RE: Letovanje 2018
21.7.2018 15:26:53   
Ana RR
Da, ja sam bila u prepisci sa vlasnicima nekih apartmana u Sivoti koji su bili jako lepi ali nigde nema slike kupatila i jedva sam ih naterala da mi je pošalju. I bio je taj fazon sa kupanjem na pločicama. Grozno. Nekome to ne smeta ali ja nisam taj tip.

Joj Gagana, kako je lepo user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 21.7.2018 15:27:37 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1092
   RE: Letovanje 2018
21.7.2018 16:10:08   
dunja RR
Ja stvarno prvi put imam veliko kupatilo sa kadom.
Jeste u Bugarskoj je tako bilo i pre 20 godina kada sam poslednji put bila, njima su prosto tako projektovana kupatila sa rupom na sred.
Meni se danas bas nije vracalo u sobu na utrogestan ali morala sam, voda je divna toliko da ne bi smo izlazili.
Za Krf negde nadjoh da jw veci mada mi ne deluje ali sam davno bila. On ima za nijansu sire ulicice, ali jako su slicni. Ipak su imali iste graditelje Hanja i Kerkira, pa je i logično. Sad cu da cackam kad vec lezimuser posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1093
   RE: Letovanje 2018
21.7.2018 16:37:31   
dunja RR
Nemam pojma, kada ukucam površinu u square miles, google kaze da Hania ima 12km2 a grad Krf 41 km2. Hania ima par hiljada vise stanovnika, u odnosu na grad Krf, bez okolnih sela.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1094
   RE: Letovanje 2018
22.7.2018 16:55:52   
Mariya
Jao,kakve divne slike! Ja ostrva ostavljam za neka buduća vremena kad mi deca budu velika. Za sada destinacije treba da su što bliže a letovanja lagana i što jednostavnijauser posted image

Pošto nisam našla puno ljudi koji letuju u Nea Flogiti, podneću izveštaj user posted image i preneti svoje utiske.
Bili smo smešteni u Aggelos apartmanu, koji se nalazi na kraju naselja, prema Dionisiosu, prekoputa beach bara La Plage. Plaža je udaljena ni minut od apartmana, nekih 80m. Položaj nam je itekako odgovarao jer, kad smo hteli gužvu prošetali smo se, a onda vratili u mir i tišinu apartmana na kraju naselja.Apartman je potpuno opremljen, ima blender, ketler, fen, usisivač, veš mašinu,peglu,mikrotalasnu i mini šporet, sef. Tanjira i escajga dovoljno, a kuhinjskih sitnica iznenađujuće puno, činija, činijica, cediljki, presu za beli luk, cediljku za limun, plastične činije sa poklopcima, kašike za salatu, džezvu, svašta baš.
Plaža u tom delu je sa peskom na obali a kamenjem u vodi koje je prilično neprijatno za ulaz i za decu i za odrasle. Na nekoliko mesta ispred La Plage bara su postavljeni džakovi sa šljunkom radi lakšeg ulaska, a nekoliko metara iza bara je deo sa peskom i u vodi. Zbog kamenja ima ježeva u vodi. Ne puno, ali na svakih nekoliko metara sam videla nekog. Ali na delu posle bara je deo sa peskom i u vodi.
Najveći deo plaže u Flogiti je peščan, sa sitnim šljunkom ili peskom u vodi, sa postepenim ulaskom u more i zaista idealno za decu, čak i za jednogodišnjake. Ono što nam se nije dopalo je što je gužva skoro svuda, krkljanac i na plaži i u vodi, pa smo mi birali plaže na kraju naselja.
U Flogiti smo našli sve što nam je trebalo. Ima gde da se prošeta, ima marketa, taverni,poslastičarnica, kafića, restorana, nekoliko suvenirnica. Ono što nema su parkići sa ljuljaškama, toboganima, samo igraonice sa aparatima na žetone.
Gazda nam je rekao da inače nije tako ali naših 10 dana u Flogiti je svaki dan duvao vetar, prvih dana prijatan ali je svaki dan bio sve jači i pravio sve veće talase, toliko da je bilo često nemoguće kupati se sa bebom jer su ga rušili. Tada smo odlazili u druga mesta, bili smo i Psakudiji, Plagiji, Potidei i Kalitei. Štos je da je, kad su u Flogiti veliki talasi sa druge strane poluostrva je more mirno.
I ono što se mom mužu pogotovo dopalo je pijaca koja radi svaki dan. Nije velika ali ima svega, masline i ulje, med, voće i povrće. Zbog njega smo skoro svaki dan išli na pijacu, njemu se toliko dopadalo da uvek može da uzme nešto sveže. Komaraca je bilo zilion i interesantno je da uopšte ne zuje, samo grizu, a ni ne čuješ ih. A uveče, kad ljudi izađu na ulicu možda jedan od 30 ljudi miriše na parfem, ostalih 29 miriše na autan, off,zanza, mapez i sličnouser posted image
Sve u svemu, opšti utisak o Flogiti za nas je sjajan, ima sve što je potrebno za miran porodični odmor i ja je preporučujem.

https://imgur.com/a/lC15i7h

https://imgur.com/yzv9dBy

https://imgur.com/c4FU7cp

Na prvoj slici je apartman, na drugoj plaža kod apartmana, a na trećoj plaža u Nea Potidei.

< Poruku je uredio Mariya -- 22.7.2018 17:06:49 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1095
   RE: Letovanje 2018
22.7.2018 19:47:10   
Rosita
Devojke, von pre svega, zna neko kako je u turustičkom wellnes cenntru Kovačica za neki produžen vikend?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1096
   RE: Letovanje 2018
22.7.2018 22:07:48   
vonavoj
Rosita.mislim da je dosadnouser posted image
Mi smo.bili 2014.na bazenu,na kupanju,voda jeste topla..ima veliki bazen i dzakuzi unutra..a okolo su kao sobe,kao.hotel..i u Kovacici nema nistauser posted image
Ne znam sta nude, bukvalno je obican mali okrugli bazen napolju i unutra veliki sa dzakuzijemuser posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1097
   RE: Letovanje 2018
22.7.2018 22:30:27   
Rosita
Hvala, tako i mislih.user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1098
   RE: Letovanje 2018
23.7.2018 11:42:56   
Ana RR
Evo par sličica koje imam u telefonu:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1099
   RE: Letovanje 2018
23.7.2018 12:41:38   
pari
Ana,divno! Jaaaaoooo moooreeee,bas mi se ide, a 99% necemo ici ni ove godine

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Da li je našim roditeljima bilo lakše nego...
Prema nedavnom istraživanju, roditeljstvo 1980-ih i 1990-ih godina bilo je puno lakše za naše roditelje nego što je to z...
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here