|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
26.10.2017 8:41:24   
IvanaSK RR
Anck, i ova isto za tatom. Kad on krene napolje, ja je pre toga nosim u sobu i zatvaram vrata, ne mogu to da slusamuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
26.10.2017 8:57:44   
vocicana
Moje dete najvise za mnom place. Ali se strasno obradovaotati kada je stigao iz Holandije. Macak! A jeste nesnosno kada krene vristanje i plakanje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
26.10.2017 8:58:56   
Sanjica26 RR
DObro jutro. Prekontrolisacu vid posle svadbe kod brata. T je u skoli. Ja sam gledala neki film. Da zategnem krevete i brisem na cas. Posle po T, pa u selo sa njom. Imam nastavu.
Juce sam vodila S jer nije imao ko da je cuva. U stvari nije mogao mm da ih vodi obe na sluzbu, jer se bockaju. Sofi je bila bubica kod mene. Samo je bojila. Taman dok mi se zavrsio cas,
Sto se tice tata. Ova moja mladja tata nek me obuce, tata nek me obuje. Hocu tatu. user posted image I tako stalno tata. Mene trazi kad me nema.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 26.10.2017 8:59:56 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
26.10.2017 9:02:23   
vocicana
Obavezno zenice da ti se sire, moguce je da imas abnoirmalnu dioptriju, imam vrlo losa iskustva oko sebe zbog stravicnih glavobolja. Nije na odmet, obavezno proveri.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
26.10.2017 9:02:25   
krin 40
Dobro jutro.D je još mali da bi plakao za nekim ali u kući najburnije i najemotivnije reaguje na brata.On kada udje u kuću Dušan "hoće da iskoči"iz ljuljalice dok ga ovaj ne uzme i ne zagrli

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
26.10.2017 9:05:25   
mama Jo
Dobro jutro 😊
Slicno sve i kod nas... u principu najcesce zna da se zaplace za mnom, ali od 16:30 kad tata dodje sa posla, sve je tata; da se igraju, da tata opere ruke... sve sa tatom... kad odemo kod mojih na selo onda tu ulogu preuzme baka 😊
Jako se pozeli 😊

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
26.10.2017 10:06:14   
MamaNecaVo
Dobro jutro mame!
Mi smo jos u pidzami jer je A danas ustao na levu nogu.
Kafa ni u najavi.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
26.10.2017 10:10:43   
Sarav
Dobro jutro! Kod nas S ne plače ni za kim, a P plače uveče jer hoće samo kod mene dok se ne uspava i u toku noći. A u toku dana plače bezveze, uglavnom jer joj je dosadnouser posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
26.10.2017 10:15:56   
MamaNecaVo
A place za maaam maaaam.
I tako u nedogled.
Ta faza ranije nije bila aktuelna.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
26.10.2017 10:30:02   
Duškić
Dan drage!
Danas je zubato SunCe ali mozemo napolje, pijuckam kaficu, bebac spava a devojka moja , sad velika igra se i gricka pez.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
26.10.2017 10:34:51   
MamaNecaVo
Da mi je da docekat i ja to da se A igra sam.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
26.10.2017 14:23:06   
Mala Elena
Ja da.mahnem iz setnje user posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
26.10.2017 14:46:06   
IvanaSK RR
Ja malo sredjujem kucu, a i malo sam odspavala sa bekom.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
26.10.2017 14:53:49   
krin 40
Dobar dan..ja kuvam supicu.Malopre smo ušli u kuću.Skitali i završavali svašta nešto.Dobila sam rešenje za dečiji dodatak.Iskoristila sam ona tri meseca kada je kasnilo porodiljsko pa mi ta nula od primanja ušla u prosekuser posted image
Danas sam podnela i zahtev za umanjenje racuna za struju.Svi koji imaju rešenje od dečijeg imaju i na to pravo."Ne praštam" državi ništauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
26.10.2017 14:58:55   
mama Jo
Tako i treba, nista ne oprostiti...
A gde mogu da pogledam uslove za deciji dodatak? Nisam sigurna kako to ide... mozda ni ne znam da imam lravo 😊

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
26.10.2017 15:38:27   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: krin 40
Danas sam podnela i zahtev za umanjenje racuna za struju.Svi koji imaju rešenje od dečijeg imaju i na to pravo."Ne praštam" državi ništauser posted image

Kod nas ima umanjenje za porodice sa troje dece, al ja nesto nisam videla da nam je umanjeno.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 26.10.2017 15:39:04 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
26.10.2017 15:45:01   
dddaca
Koliko vidim prosek po clanu porodice treba da bude ispod 8500

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
26.10.2017 15:50:37   
Mariya
Dan mame!
Evo da vam se javim!
Uspavljujem Leona pa sad mogu da pišem nešto malo. Ne tako davno sam romane mogla da pišem dok on sisa, a od nedavno gospodin sisa jedva 2-3 minuta, dok uzmem telefon i pročitam stranicu- on gotov sa sisanjem i ćao mama, ajmo u igru, nema tebi čitanja user posted image A imam još 4 epizode PLL da odgledam i onda ću redovno da se družim sa vama. Još samo da se odviknem od pinteresta user posted image Stvarno sam zavisna od njega, obožavam ga!
Luci mi je u vrtiću, H ruča sa babom. Da spustim mališu, ručam, i mogu da danem dušom jedno 15 minuta user posted image sve sam spremila,napravila pripremila, prepakovala, mogu da odmaram dok ne dođe Lu iz vrtića, sa njom dolazi i drugar koga čuvamo danas, biće veselo posle.
Pročitah da pišete za neopraštanje državi, istog sam stava, samo recite šta i kako mogu da joj uzmem neštouser posted image Ja mislim da nemam pravo na dečji dodatak, a ne znam šta su uslovi za umanjenje računa za struju?
Znate li da su roditelji troje dece u Mađarskoj oslobođeni mnogih poreza, između ostalog, ne oporezuje im se plata!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
26.10.2017 15:54:31   
Anck Su Nmaun
Sta ti je PLL?
I sta toliko gledas na Pinterestu user posted image Ja odem samo kad mineke ideje zatrebaju user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
26.10.2017 18:57:41   
krin 40
Četvoročlana porodica dobije 200kw gratis.Ali podnosi se zahtev i dobije se rešenje pa se ono dostavi u ED.Ako imate resenje od DD dovoljno je.Samo uz
njega bilo koji racun od struje i LK.U Beogradu se zahtev podnosi u 27.marta.Za dečiji jeste 8500 po članu.Ja tri meseca nisam nista primala a muz preko
racuna prima samo minimalac,ostalo na ruke.Tako smo i dobili dd

< Poruku je uredio krin 40 -- 26.10.2017 19:00:50 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
26.10.2017 19:08:46   
Mala Elena
Znam jos jednu porodicu sa dd, isto je bila fora oko ne primanja plate i plus muska strana radila na crno. Realno po primanjima su u boljoj finansijskoj poziciji od mnogih ali opet iskoristili su od drzave sta mogu.Tako da,
user posted image .
A za umanjenje struje, znam da vazi za samohrane roditelje, ostalo ne znam.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
27.10.2017 6:44:36   
serpica
user posted image user posted image
Tu sam pomalo,citam,mislim na vas... user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
27.10.2017 8:03:45   
Mala Elena
Serpi kako je Manja, kako si ti ?
Jutro svima! Razbudjujemo se jos uvek...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
27.10.2017 8:36:58   
dddaca
Dobro jutro. Na zalost mi se ne uklapamo u ovaj iznos za malo 😕.
Serpice kako ste?

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
27.10.2017 8:41:49   
emicaa
dobro jutro.prvo smo se probudili u 7,srecko se napio vode i opet zaspao do pola 8 a i ja sa njim.Tih pola sata mi nije trebalo,kao mamurna da sam.
Kod neko mazuljanje cijelo jutro,on me samo prestece po sobama i pruza ruke da se mazimo a Dora me doceka u dnevnoj.Mnogo volim ovakva jutra 🙄
Serpi ljubim te i ljubim Manju

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here