|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
27.10.2017 9:17:50   
Milena18
Jutro!
Emice, vi baš uživate. Meni mnogo nedostaje moja bebićka kad sam na poslu. A i ja njoj. Kaže mm da je juče nosila moje papuče po kući i zvala "mama mama". Kao neko kučence user posted image
Šerpi, kako ste vi svi?
Mariya, javi nam se češće. Grliša za tebe i dečicu.
Anck, PPL je serija koju Mariya prati - Pretty Little Liars. Jesi li ti bolje danas?

< Poruku je uredio Milena18 -- 27.10.2017 9:20:33 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
27.10.2017 9:26:32   
Duškić
Cao
, Milena , pa mala je dusa jedva ceka da se gnjavi sa mamom.
Cekamo da jos malo otopli pa napolje.
Danas slava kod mojih, a sutra meni rodjendan. user posted image auuuu.
Leti vreme, user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
27.10.2017 13:53:09   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja sam dosla sa posla. MM i T su otisli po Sofi u vrtic. Bas je lep dan. Treba ga iskoristiti pametno za ribanje prozora, ali posto Krin kaze da od sutra opet lose vreme odustajemuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
27.10.2017 14:45:13   
suzi kju
Dobar dan mame, ja završila s poslom, danas mi je 12-ti radni dan, radila prošli vikend. Bas sam umorna. Muž se vratio sa terena pa sam bas sada rasterecenija.

Evo me sada čekam kod vaskularnog, imam jednu venu koja počinje da me zeza pa da se malo pregledam a u ponedeljak bi trebala kod ortopeda na kontrolu, kao bakica sam neka.
Kako ste mi vi? Jesu bolesna deca ozdravila? Bolesne mame jesu bolje?
Mi kasljucamo i dalje po malo, juče sam ih vodila da ih dr posluša, pluća cista, tako. ..
Grlisa za mame i decicu i srecna slava ko slavi.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
27.10.2017 16:21:56   
IvanaSK RR
Juhu, sta se radi?
Suzi, bas si u haosu, ljubi mackice :*

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
27.10.2017 16:33:54   
Sanjica26 RR
Mi pijemo nesic i grickamo stapice. Deca gledaju Snezanu i sedam patuljaka.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
27.10.2017 17:12:48   
Anck Su Nmaun
Hello
Ja sam danas hvala bogu malo bolje ali se osecam i dalje onako slabasnom.
Skitali malo sa decicom posle vrtica taman iskoristili ono malo sunca jer evo sad vec oblacno user posted image
T ujutru ima takmicenje .

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
27.10.2017 17:18:03   
mama Jo
Caos i od mene 😊
Uzivalo se danas kod svih vidim, valjda ce ove padavine sto najavljuju za vikend biti samo u toku noci, bar da mozemo preko dana da malo budemo napolju 😁
Znaci Anck sutra da drzimo fige, moze... iz cega je takmicenje?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
27.10.2017 17:26:28   
Anck Su Nmaun
Plivanje ...user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
27.10.2017 18:00:06   
Mariya
Dan drugarice!
Kao što Milena reče, PLL je serija koju pratim, upravo skidam poslednju epizodu user posted image još ovu da odgledam i biću redovnijauser posted image A na pinterestu gledam sve, najviše recepte i ideje za uređenje dečjih sobica.
Da, najavili su loše vreme za vikend, meni bi ustvari i prijalo, bar bi svi bili kući, grejali se i gledali crtaće, fali mi to!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
27.10.2017 18:45:02   
IvanaSK RR
I meni fali vikend da lezimo i gledamo crtace... A ne da ucimo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
27.10.2017 18:55:18   
Mala Elena
E pa drage moje, zato sam ja juce i danas gledala da iskoristim lepo vreme. Sutra ili prekosutra ako bude padala kisa mozda odemo malo do drugara.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
27.10.2017 19:00:25   
Sanjica26 RR
Ja sam u horizontali dok se peku mafini za decu. T je zavrsila domaci da bi ceo vikend bila slobodna. Sad se igraju. Vecera i spavanjac.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
27.10.2017 19:09:13   
Mala Elena
Moje su pocele da se igraju i vec su se posvadjale user posted image
Ja htedoh da pravim palacinke, ali necu, ipak cu sutra.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
27.10.2017 19:22:15   
Mariya
Ja odradila vežbe sa mališom, sad sisa i uspavljuje se, pa i ja da smislim šta ćemo za večeru. H će griz a L 8 cereals, treba izmisliti nešto za mene i Lu. Juče sam pravila neke "zafrkance" tako se zovu, slano pecivo, pa bih mogla to za večeru.
Moje devojčice se jako često svađaju, izluđuju meuser posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
27.10.2017 19:54:22   
Sanjica26 RR
Maryia, desi se to i kod nas. Ali ja to odmah rascisti. Jedna u jednu sobu, druga u drugu.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 28.10.2017 8:19:17 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
27.10.2017 20:56:02   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Mariya

Moje devojčice se jako često svađaju, izluđuju meuser posted image

Uhh standardno kod nas. Trudim se da ne budem policajac ali kad preteraju , il bude neka kazna, prekid igranja, s cim vec il drugaricama ili na kraju svakoj po guzici, ne pitam ko je kriv! Jer im stalno ponavljam da su jedna drugoj naj bitnije u zivotu. Naravno sad i bata user posted image I da Ne smeju da se svadjaju

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
28.10.2017 7:55:57   
suzi kju
Jutrooo. ..joj i moje mackice se svadjaju puno oko igracaka pa krenu da se čupaju udaraju strasno,koliko god pricala vikala isto, nastavljaju i dalje. Ne znam da li je faza li šta već.
Imaće nas tri danas opet same, mm dežuran,danas pa ponedeljak pa sreda, zaredjalo mu se bas. ..

Kako ste od jutros?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
28.10.2017 8:06:13   
Mala Elena
Evo Suzi, hvala na pitanju, buljim u crtani sa malom user posted image
Pokusavam se razbuditi bez kafe.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
28.10.2017 8:20:28   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mi smo malo duze spavale. Sad da doruckuju, pa vodimo S i ja T na ples.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 28.10.2017 8:21:21 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
28.10.2017 20:49:52   
IvanaSK RR
Zdravo, mame. Slabo pišete danas. Sin opet naredjao lose ocene pa je za sve živo kaznjen i neprestano uci.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
28.10.2017 21:04:50   
Sarav
Dobro veče.
Ivana, preteraše ga više i prosvetari. Po priči mama koje imaju školarce vidim da do petog razreda uče neke stvari koje smo mi učili možda čak u sedmom user posted image Šta je tu je, ali mi je žao dece jer mi se čini da su preopterećeni user posted image
Mi ceo dan imali goste pa sam virnula par puta i toliko. Sad mala gospođica neće da spavauser posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
28.10.2017 21:09:21   
IvanaSK RR
Znam, Sarav, i ne smatram da im treba sve to u ovom periodu, ali nažalost ja tu ne mogu nista. A da ne pricam koliko traze za iole normalnu ocenu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
28.10.2017 21:24:19   
Milena18
Veče!
Meni je koleginica pričala da njena unuka koja ide u četvrti razred uči o Nemanjićima. Ja se slažem da treba da znaju istoriju, ali kroz toliki pritisak samo deci stvaraju averziju prema učenju.
ME, ti ne piješ kafu uopšte? Ja sam u trudnoći pila jednu dnevno, nisam nikako mogla skroz da prestanem, posebno dok sam radila.
Mi skratili M šiške, upadale su joj u oči. Kaže mm, kao neki vrapčić je sada. Ali baba nam se mnogo potresla
user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
28.10.2017 22:10:23   
dddaca
Joj, ja sa mm vodim rat oko frizure. On bi da je sisam, a ja bih da joj pustim siske. Dizem ih, sklanjam ih, ali nekako uvek kad je on tu izvuku se i padaju u oci user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here