|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
11.10.2017 8:02:51   
nikiteki
Dobro jutro! Ja evo da popijem jutarnju kafu i odoh na kontrolu ako me i ne ostavi pa porodi danas

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
11.10.2017 9:14:18   
MasnaMasnica
Jutrooouser posted image . Ja se jos izlezavam. Beba u stomaku se razvlaci.
Niki srecno!

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
11.10.2017 9:33:37   
Maslacak15
Dobro jutro. I ja se farbam najnormalnije u trudnoci. Inace evo na poslu smisljam sta bih mogla prvo da stavim na dnevni red za danasuser posted image

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
11.10.2017 10:00:40   
IvanaSK RR
Nikiteki, srecno!
I ja se farbala u obe trudnoce.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
11.10.2017 10:22:45   
Mala Elena
Jutro user posted image
Niki, sa srecom user posted image !
Danas nam dolazi majstor da promeni neki deo na slavini jer hladna voda ima slab pritisak.
Za danas imam rucak, tako da cu da obavljam druge poslove i operem svedske i tetra, fino je vreme(znaci susice se danas i sutra user posted image )

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
11.10.2017 10:37:38   
vocicana
Nikiteki srecno, javi nam se, navijamo da sve prodje fino!!!user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
11.10.2017 11:47:41   
isidora88
Nikiteki srecnouser posted image
Jako lose spavam u poslednhe vreme, A spava sa mnom i celu noc mora da me obgrli oko vrata, sva sam ukocena i jos me isijas muci. Sve mi zao da ga izbacim iz kreveta, nece u krevetac, a krevet mu jos nismo kupili, nemamo sad para, planiramo sledece godine da im sredjujemo sobu tj.da uzmemo krevete na sprat i da ih prebacimo u vecu sobu, nemam pojma kako cemo sa bebom kad se rodi, bice ludnica, ionako A grozno spava, jos uz bebu ima da budemo budni 24h.
Sad cekam da muz dovede M iz skole i onda da radimo domaci, muz ce da prespava ceo dan jer je iz nocne, a ja nemam pojma kako cu srediti stan i napraviti tortu za sutra.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
11.10.2017 11:48:15   
Misha i Ljisha
bokte sve se farbate user posted image

jaooo Rosita i ja sve poredim sa D. Mislim sad od pocetka trudnoce i toga moramo pod hitno da se resimo eheh da ne nastavimo sa tim trendom i posleuser posted image

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
11.10.2017 14:44:04   
Mala Elena
Isi, tvoj A ima kao moja P ... u zadnje vreme vise je za uspavljivanje sa namma u krevetu, ali kada zaspi prebacimo je u krevetac jer stvarno nema mesta.
E sad, za mesec i nesto krevetac se oslobadja za bebu. Mislili smo da kupimo krevet za jednu, a druga da spava sa nama, ali od toga nista. Najverovatnije ce jedna sa tatom , a jedna samnom i bebom u sobi. Tako da, probajte i vi tako da se iskombinujete.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
11.10.2017 14:46:31   
isidora88
Muz spava kod sina u krevetu u njegovoj sobi ili u dnevnoj, ja sa A u spavacoj. Idealno bi bilo da decaci budu u jednoj sobi, muz i ja u spavacoj sa bebom u krevecu, alk vec vidim da ce biti haos, i da ce muz opet izvisiti i spavati u dnevnojuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
11.10.2017 15:29:13   
vonavoj
Joj.spavanje/nespavanje..pre 3 meseca sam prebacila J kod T u sobu.imaju krevee na sprat..ali me je tokom noci zvala da predjem kod nje..da bi zadnjih mesec dana napokon naucila da sama spava..i sad sve ispocetka..e.stvarno smo mi zene ludeuser posted image taman sam pocela da spavam!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
11.10.2017 16:08:49   
nikiteki
Zene da se javim,nije me ostavio ja mu rekla da bi volela prirodno da krene da mi ne uključuje indukciju .Tako da mi je reko u ponedeljak da dodjem da ponesem stvari i dokumentaciju i pravac u porodiliste, ako kaze ne krene do tada samo.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
11.10.2017 20:16:07   
Mala Elena
Von, ne bih rekla da si tek pocela da spavas, no da si pocela da radis nesto drugo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
11.10.2017 21:16:38   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Von, ne bih rekla da si tek pocela da spavas, no da si pocela da radis nesto drugo user posted image user posted image user posted image

Izgleda😁😁cim smo poceli da "spavamo" zajedno evo bebe...opasno to bre😄😄

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
12.10.2017 10:22:25   
Mala Elena
user posted image

Ne mogu da se namolim da krenem do apoteke, nestalo mi vitamina.
Mnogo mi se spava ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
12.10.2017 20:45:45   
vonavoj
Gde ste trudnice? Slabo pisete?
Mene grlo jace steglo.neki suvi kasalj.i odem do lekara..pokajala sam se..em sam cekala sat vremena..em nista nisam uradila..nemam nista na plucima.grlo blago upaljeno ali poato nemam temp nije mi uvela antib.nego da odem u apoteku i kupim nesto sto "smem" da pijem..odem u apoteku.one u cudu.dr ne zna da ti kaze sta smes.nego mi da odlucimo...na svim lekovima pise ne smeju trudnice..i uzmem samo pantenol za sisanje i sirup islandskog lisaja i propolis da nastavim. .sad sam popila panadol.sve me boli..a kad krenem da kasljem.mislim povraticu i udavicu se..

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
13.10.2017 15:02:52   
mama Jo
Ja da mahnem i pozdrav moje saborkinje trudnice 😊
Bas dugo nisam bila ovde, nesto ne stizem, a i umor me savlada pa odspavam sa malenom... 😊
Aktiviracu se ovih dana, svasta bih caskala, a i tiba porasla oho-hoj 😊
Ljubac za sve 😘

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
14.10.2017 11:50:30   
Rosita
Dobar dan.
Von, i mene grlo i kasalj muce. Grlo od pre dva dana, kasalj od juce. Ludim od fraze nije preporucljivo u trudnoci. I od nabijanja grize savesti koja odatle proizlazi. Elem, grgoljim zalfiju od danas i pantenol. To je to.
Pozdrav svima.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
14.10.2017 13:10:41   
Mala Elena
Rosi, i ja samo pantenol kad zaboli. Sta da radimo, ili to ili bas ako mora ab.
Ja u setnji sa decom, treba da se vratimo na spavanjac.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
14.10.2017 17:45:31   
Rosita
Znam, al me ponekad nervira to. Ja sam u prvom trimestru pila recimo probiotik i niko me ne moze ubediti da to nije za trudnice. A apotekarka u jednoj apoteci nije htela da mi da bez konsultacije sa dr, druga mi je dala. I na probiotiku pise da se mora konsultovati sa dr, bla, bla. Mislim, da se razumemo, podrzavam stav da maksimalno treba izbegavati lekove u trudnoci, ali me svejedno frustrira!

Grlo me grebe, kasljem user posted image . Jos me nekako i probaducka sa desne strane stomaka, ceo dan s vremena na vreme, nije jak bol, blag je, al primetan... bas mi je neki bezveze dan. Isla sam sa detetom napolje, spremala rucak, tamo ovamo, gledam da njega izvedem za vikend, a nervira me neraspremljena kuca, muz radi svaki bogovetni dan i tako.... On mi pomaze koliko moze i ne moze... Danas jako zavidim onima koji imaju babe i dede na raspolaganju, mada inace ni oko toga nisam nacisto da li mi nedostaje.... ma sva sam ambivalentna danas user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
14.10.2017 20:39:56   
Mala Elena
Zivot u zajednici ima prednosti ali i mane, ovako imamo svoju privatnost pa neka nam nekad i ostanu neoprani sudovi a izvedemo decu. Procice i to vreme , porasce i oni...ne nerviraj se , ja sam ranije bila frik tezak, sada sam se opustila.user posted image
Isto me nekad zažiga preko stomaka, uplasim se. I nocu tokom okretanja u krevetu, ali guram dalje user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
15.10.2017 8:46:19   
MasnaMasnica
Jutrouser posted image .
Ja od danas u 36oj nedelji nisam ni svesna koliko se blizi , jedva cekam da upoznam mojuuser posted image .

Inace mi smo od cetvrtka svi uhvatili neki stomacni virus, prvo Nora,koja je na kraju primala infuziju, jer je skoro dehidrirala, 2.5 sata je nas troje drzalo (mm, ja i mamina koleginica) dok joj nije istekla. Pa Una, pa ja ,juce sam mislila umirem. Koliko mi je lose bilo. Mama mi dala 2 infuzije i Uni dve,danas mi je lakse,a sveki nas negovala. Jedino sto sada hvata mm i nju.



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
15.10.2017 8:51:59   
Mala Elena
Um, brzo se sada priblizava termin, ja ulazim u 35. user posted image U utorak bih trebala na uz ( ako ne bude guzve) , kada ti ides?
Bas user posted image za taj stomacni.
Moji spavaju, ne mogu da se nacudim. Ja skroz slabo, hiljadu snova sam sanjala. Da se obucem i iskradem da kupim ukrasni papir. Nakupovali smo poklona i danas idemo na rodjendan, jedva cekam user posted image

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
15.10.2017 8:56:58   
MasnaMasnica
Moji svi spavaju, mada oni i spavaju duze. Ja moram ici u dz da zakazem poslednji uz. To cu sledece nedelje. A kod moje dr privatno cu krajem meseca tako mi je zakazala, ginekoloski i uz.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
16.10.2017 10:51:40   
Bejbili*
dobro jutro drage trudnice niste mi nesto aktivne koliko vidim vecina djece se razbolila i ja muku mucim sa svojom curom od nedelje prosle temparatura kasalj pa smo antibiotike inhalacije..uf..jos je kasalj nije prosao sad slajm izbacuje..al bice to sve dobro ..ljubimo vasuser posted image

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here