|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
26.11.2017 15:58:10   
MamaNecaVo
Doiras djumbir po zelji.
Ja ga ubacujem bukvalno u sve sto se tice miksovanja voca i povrca.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
26.11.2017 16:09:12   
IvanaSK RR
Ja ne volim djumbir, ni u kom obliku user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
26.11.2017 16:12:06   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: dddaca

I ja bih malenoj davala tu mesavinu sa djumbirom, ali mislim da je isuvise ljuto


Daco, staviš jaaaako malo. I ja zbog Marka stavljam trunku ali za mm i sebe volim kada se oset_i. Kada kuvam supu ili čorbu obavezno stavim komadić.

Ja sam jednom dala Marku komadić da proba user posted image je l'' da da sam zla user posted image kako je skakao, hihihi. Ali super stvar kod đumbira je što je on ljut samo u ustima, nema ljutine kada se proguta.

< Poruku je uredio Ana RR -- 26.11.2017 16:16:09 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
26.11.2017 16:14:54   
Ana RR
Smorila sam se sa isprobavanjem recepata za vafle. Definitivno nikad neću naći recept za vafle kakve volim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
26.11.2017 16:23:35   
MamaNecaVo
Ja volim djumbir jos plus ide ka tome volim jer je zdrav.
Tako makar kazu.user posted image

+1 za isti problem.
Kupovni mi je super.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
26.11.2017 17:09:18   
dddaca
Nikad mi nije palo na pamet da ga ubacim u supu. Mogla bih i to da probam. Imam ga jos u frizideru. Jela sam ga u kombinaciji sa medom i limunom, ali bila je neka velika kolicina djumbira. Ne znam tacno koja, posto je mama pravila, ali bilo je ljutooo

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
26.11.2017 17:21:28   
MamaNecaVo
Ja godinama pijem djumbir u vodi uz nanu i limun.
Odlican je za detoksikaciju.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
26.11.2017 20:47:37   
IvanaSK RR
Ja cu pre ren ili ljute papričice da jedem user posted image
Odoh polako da uspavljujem bebu. A i ja cu uskoro u krevet, sva sam danas bljaks.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
26.11.2017 20:49:59   
MamaNecaVo
Ja nisam neki ljubitelj ljutog,ali umereno volim.
Blago vama,moje dete je opet poremetilo spavanje.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
26.11.2017 22:15:01   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Mi smo ispratili goste. Sutra se vracamo radnim obavezama.Sofija se jos inhalira. Do sledeceg petka. I pije singular do sledeceg petka. Videcemo sta dalje. Brojim dane do kontrole.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
27.11.2017 0:32:46   
Mariya
Veče mame!
Mene opet boleo želudac, stvarno je vreme da odem kod lekara da vidim šta je. Sad čekam da mi se otopi Rennie o odoh da spavam. I glava me boli. I to verovatno od slina i sinusa. Još uvek mi curi nos. L je dobar, izašao mu danas 7.zub! H slini malo. A Lu je opet počela user posted image curi joj nos i promukla je. Nije zapravo ni ozdravila a već je opet bolesnauser posted image .
Sestra mi otišla danas. Baš mi je bilo lepo dok je tu, stalno se igra sa decom, mogla sam čak i da odmorim. I još je blesava oprala prozore, pola kupatila, ispeglala veš...
Milena, ja sam pitala mog ginekologa, rekao je mogu bilo šta. Sirupe, ehinaceu, propolis. Ja pijem Bereš drops, a dojim. A zar ti nisi prestala da dojiš?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
27.11.2017 6:57:07   
Anck Su Nmaun
Jutrooo
Devojcice otisle a V i ja se izlezavamo jos.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
27.11.2017 7:45:06   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Ja juce rekoh kako maca bolje (i duze) spava, a eto nje jutros i sest oci kao u soveuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
27.11.2017 8:09:57   
Anck Su Nmaun
Mi smo sad ustali jupi user posted image
Ja pijem kafu i spremam przenice.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
27.11.2017 8:26:04   
IvanaSK RR
Anck, baci koju przenicu. Ja jos nisam doruckovala, mrzi me user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
27.11.2017 8:42:23   
Sanjica26 RR
I ja nisam jos jela. Za veceru ce przenice. Imam dosta hleba.
Ove dve spavaju. Treba da vodim S na vadjenje krvi. Ipak cu sutra. Nek se sad naspava.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
27.11.2017 8:43:02   
Milena18
Dobro jutro i od mene! Da ugrabim par minuta od posla...
Mariya, dojim još uvek, imale smo jednu pauzu od nedelju dana kada je bila bolesna i odbijala je, ali je posle nastavila. Gledam sad te Bereš kapi, deluju mi ok. Ti obavezno kod lekara, ne zezaj se. Možda i test na helikobakter da uradiš, za njega ti ne treba uput, a plaća se u svakom slučaju. Mm je imao gadne probleme sa želucem zbog toga.
Anck, čitam gore da je prošla temperatura, baš mi je drago.
M jutros otišla u vrtić, sve je bilo ok dok se nije pojavila ona vaspitačica koju ne voli. Kako je videla, u plač. I uvek tako. Već je i meni postalo neprijatno, misliće žena da je huškam user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
27.11.2017 9:32:31   
Anck Su Nmaun
Tek sad zavrsili sa doruckom. izludjuje me user posted image sat vremena jeo dve przenice sa pekmezom user posted image

Jooj kakav sugav dan, nista mi se ne radi po kuci, a nemam nesto posebno da radim, samo rucak kasnije da zavrsim i to je to. Bas smara ova kisa.

Jeste Milena prosla T. Ne verujem kako je ab. brzo delovao, preporodio se. Juce dete veselo igra se, vec nedelju i po smo se mucili, napokon zivnuo.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
27.11.2017 9:40:36   
Duškić
Jutro!
M odveo decu u vrtic , pa ce do maxija. Ja da sredim malo, ves da naslozim .i sklonim sa stola, jutros doruckovali kuci , yspavali smo se.


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
27.11.2017 9:56:38   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Tek sad zavrsili sa doruckom. izludjuje me user posted image sat vremena jeo dve przenice sa pekmezom user posted image

Jooj kakav sugav dan, nista mi se ne radi po kuci, a nemam nesto posebno da radim, samo rucak kasnije da zavrsim i to je to. Bas smara ova kisa.

Jeste Milena prosla T. Ne verujem kako je ab. brzo delovao, preporodio se. Juce dete veselo igra se, vec nedelju i po smo se mucili, napokon zivnuo.

Zar nemas vesuser posted image
Moje tek sad doruckuju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
27.11.2017 10:18:24   
Anck Su Nmaun
Hahahaha ostalo malo da pokupim al to je tako malo da ne racunam . Nocas nisam palila masinu za divno cudo. ali zato sam menjala sad posteljinu tako da me sad ceka dve masine za pranje user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 27.11.2017 10:19:07 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
27.11.2017 10:37:27   
Sanjica26 RR
Ja vec imam. I veceras sigurno opet.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
27.11.2017 10:43:38   
Ana RR
Ja uvek imam veša za pranje, ili u našoj ili u Markovoj korpi. Nikad nisu skroz prazne user posted image

Mi se i dalje mučimo sa temperaturom. Na svakih 7,8 sati skoči. Juče ujutru je bio mnogo bolje nego jutros, evo sad ga opet lomi, boli ga stomak, povraća mu se..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
27.11.2017 10:47:19   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja uvek imam veša za pranje, ili u našoj ili u Markovoj korpi. Nikad nisu skroz prazne user posted image

Korpa.nikad nije prazna, al posto ne napunim punu masinu od jedne vrate ne palim. Mada sam mogla sinoc beli al eto..ostalo za danas.

Jeste bili kod dr.? Sta ga muci? Jel stomacni virus mozda?

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 27.11.2017 10:48:03 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
27.11.2017 11:33:27   
IvanaSK RR
Anci, bas mi je zao. Valjda ce ab poceti danas delovati, da mozete nocas odspavati.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here