|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
27.11.2017 11:43:58   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja uvek imam veša za pranje, ili u našoj ili u Markovoj korpi. Nikad nisu skroz prazne user posted image

Korpa.nikad nije prazna, al posto ne napunim punu masinu od jedne vrate ne palim. Mada sam mogla sinoc beli al eto..ostalo za danas.

Jeste bili kod dr.? Sta ga muci? Jel stomacni virus mozda?

Korpa nikad nije prazna. Sta bese touser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
27.11.2017 12:04:58   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja uvek imam veša za pranje, ili u našoj ili u Markovoj korpi. Nikad nisu skroz prazne user posted image

Korpa.nikad nije prazna, al posto ne napunim punu masinu od jedne vrate ne palim. Mada sam mogla sinoc beli al eto..ostalo za danas.

Jeste bili kod dr.? Sta ga muci? Jel stomacni virus mozda?


Bili smo još u subotu, pošto je u petak uveče dobio temperaturu. Grlo upaljeno, dobio hemomicin ali nešto ne vidim da deluje. Zaspao je malo, povraćao je.

Ja uključujem mašinu koliko god veša da ima, makar bila i poluprazna. Ali opet korpe pune.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
27.11.2017 12:05:59   
MamaNecaVo
Ja ne znam sta je to i kako izgleda prazna korpa.
Nekad napunim tri masine,sednem.
Presvlacenje krece i korpa se puni.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
27.11.2017 15:19:25   
IvanaSK RR
Nevena, kako ti je sin?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
27.11.2017 18:14:53   
Ana RR
Mi smo opet išli kod dr, pošto mu nije bolje. Krajnici užasni, puni čepova. Dobio 5 penicilina. Osetljiv mu je i stomak, kaže dr da presečemo da ne dođe do mononukeloze user posted image Da ne pričam koliko se drao user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
27.11.2017 18:17:41   
emicaa
jao Anci koliko se on namuci,jadnicko user posted image Naam se da brzo krenuti na bolje,dosta je bilo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
27.11.2017 18:24:37   
Ana RR
Stvarno je dosta bilo, poslednjih mesec dana non stop nešto..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
27.11.2017 19:37:49   
Sanjica26 RR
Mi se svakih mesec dana razboljevamo. To je ludilo. Valjda ce stati.
Bas sam ogladnela, a napolju je ledeno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
27.11.2017 20:20:59   
mama Jo
Aj' kod mene na veceru, pozvah u kafanici 😊

Na ovo ledeno vreme valja se malo kaloricnije hrane da se telo zagreje 😊😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
27.11.2017 20:41:49   
Sanjica26 RR
Mama jo, stvarno mi treba nesto kaloricno, jer od sutra ce leba i ajvara. Pocinje post.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
27.11.2017 20:46:20   
MamaNecaVo
Ivana,nepormenjeno.
Kasalj ga nocu budi,ali primecujem i danju.Verovatno se slika dok lezi,pa sam za veceras spremila jastuk.
Krklja i dalje,inhalacije ne pomazu ocigledno.
Ako nista drugo,oci su se smirile,ne suze,nosu crvene.. sutra nam je porodicno slikanje.. pa makar to.

Da ne pricam da su mu ekcemi izasli po celom telu.
Imunutet O

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
27.11.2017 21:10:05   
IvanaSK RR
Ana, mogu misliti kako mu je bilo :(
Nevena, moze se i malo da podignes uzglavlje krevetića. Ja stavim knjige ispod duseka.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
27.11.2017 21:12:19   
Anck Su Nmaun
Jao Ana user posted image znam kako je ja sam se celo detinjstvo mucila sa upalama krajnika, svaki put bar po 7 inekcija. Al bar ce biti bolje uskoro, ako ne vec sutra!
Moja decica spavaju, V malo teze nahvatala jer je danas bio komiran 4,5 sata . Pa sve trcao u sobu kod seka user posted image komedija, dok ga mm nije nahvatao i odneo da spava.
Ja jos malo da posedim i odoh i ja.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
28.11.2017 0:46:24   
MamaNecaVo
Ne pali to kod nas vise. (Sa knjigama)je
Moje dete iskace iz krevetca.Uhvatila sam ga nedavno.
Preskoci na pult,pa se okrene i spusti dole.Iskusno.
Strah me je zbog toga pa ga ubacim u krevet a imamo francuz.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
28.11.2017 7:29:08   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Kako si decica nocas?
Nevena, moja je letela dva puta iz krevetca na glavuuser posted image Ali joj stavim knjige ispod uzglavlja ili jastuk kada ima problem sa nosicem.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
28.11.2017 7:38:21   
Anck Su Nmaun
Jutro i ovde
Mi od rodjenja imamo izdignuto uzglavlje. Al sad kad bas zaglibi zna da zaspe i na nasem jastuku onako poludececi i mnogo lepse i lakse dise.
Moji pilici u vrticu, sem malise, on kuci pravi mami drustvo user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
28.11.2017 7:43:38   
Milena18
Jutro!
Ana, kako je Mare? Ostali?
Mene čudi da moj nemirko nikad nije iskočio iz kreveca. U stvari, verovatno bi to sad radila, ali ona u krevecu više ni ne spava, uvalila se u naš krevet kad je bila bolesna prošlog meseca i samo se širi. A pre nego što se rodila sam rekla da nema šanse da će ikada spavati sa nama user posted image
Ja sam sinoć legla u deset, malo čitala i već pre jedanaest sam zaspala. M se samo jednom budila u toku noći, tako da sam se odmorila pošteno.
Želim vam svima lep dan.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
28.11.2017 7:44:25   
Misha i Ljisha
dobro jutro mame,

ja u bolovima zbog umnjaka, haos mi je sa zubom. Impaktiran je duboko u vilicu i to moraju njih trojica da mi ga operisu da bi izvadili a sad to niko nece da radi dok sam trudna.

Ana ne brini ja sam uvek vise volela boce nego lekove, covece ne mogu da progutam kapsulu koliko me grlo boli, ovako boca i cao. I brze prodje.

Odoh da pokusam da popijem kaficu. Nisam skoro nista spavala.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
28.11.2017 7:47:42   
Anck Su Nmaun
Kod nas i u vrticu i u skoli epidemija Streptokoka, samo cekam da neko zaradi user posted image

Deca se uvek boje boca, znam da sam kao dete (zbog cestih upala) uvek molila boga samo ne to, a u stvari mnogo je lakse i oporavak odmah sledi nego kljukanje ab. jos tada ni te probiotike nismo pili.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
28.11.2017 7:58:57   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Sta vlada u vrticima ne znam. Znam samo da smo dve nedelje kod kuce i da se ona smorila.
Cekam da se probudi, pa da vadimo krvic. Ona mukica pita jel u guzu?
I onda sva srecna kaze: aaa iz prstica. To ne boli.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
28.11.2017 8:18:13   
emicaa
dobro jutro mame.
Milena meni je skroz ok kad su djeca sa nama u krevetu.Ali nije ok sto oni onda misle da je to njihovo pa se sve vise sire user posted image
ja nisam nikad volila boce,ne volim ni sad.Zadnju sam primila prije par godina kad me pocnula pcela pa isla u hitnu.Samo sto nisam plakala kad su rekli da ce mi dati boc user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
28.11.2017 8:21:18   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Kod nas i u vrticu i u skoli epidemija Streptokoka, samo cekam da neko zaradi user posted image



Ceo NS je pod šarlahom (streptokoke)...
I ja čekam da vidim šta će da bidne kod nas...
hoće li da bidne...

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
28.11.2017 8:21:28   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: emicaa RR
Samo sto nisam plakala kad su rekli da ce mi dati boc user posted image

user posted image
Hrabrice user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
28.11.2017 8:23:05   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Peace*


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Kod nas i u vrticu i u skoli epidemija Streptokoka, samo cekam da neko zaradi user posted image



Ceo NS je pod šarlahom (streptokoke)...
I ja čekam da vidim šta će da bidne kod nas...
hoće li da bidne...

Hana j jedan dan rekla da je boli grlo i nista...to bilo pre nedelju dana. Dr. Kaze nec nista.ni biti.
V sad pije ab. Tako da ako je i imao to je to. Kod T kazu da je pocelo...videcemo.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
28.11.2017 11:09:07   
IvanaSK RR
Milena, ti i M ste bolje?
Moja maca uglavnom spava u krevetcu, kad se probudi prenesem je kod nas. Me računam onih par dana kad je imala temp, stalno sam joj merila pa mi bilo lakse da spava pored mene.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here