|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
14.12.2017 23:11:16   
degu
Rosi bas mi je zao ali reagovala si u pravi cas. Tako je sin moje drugarice isto imao upalu pluca, dr-ka nije cula, dok T nije pocela da skace i krv pokazala. Inace i meni bi deda smetao da spavam user posted image u bilo koji stranac u kuci user posted image
Ljiso mislim na tebevi verujem u dobre rezultate user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
15.12.2017 7:27:25   
smeško
Isi, bre, ti si neprestano u nekom pokretu. Svaka cast.

Maraj, ja od pocetka ove trudnoce lezem kao kokica, sa prvim mrakom.user posted image Srecom, moji moraju u osam vec da budu u krevetu jer Niki ustaje u pila sedam za skolu.
Mene ovih dana ubi gorusica. Bol, mucnina, ne mogu da prespavam noc nego setam ko zombi po kuci.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
15.12.2017 8:51:48   
MaRa94
Dobro jutro drage. Juce u 6:50 sam rodila predivnu cerkicu...
13. sam imala menstrualne bolove tokom celog dana. Oko 18h su poceli da budu redovniji i jaci. Otisla sam u bolnici oko 22h gde su videli da sam otvorena vise od dva prsta i pojudili da ostanrm i sacekamo tu ili da iden kici da sacrkam jos malo pa da se vratim. Oko 01 h bolovi su postali bas jaki pa sam se vratila u porodiliste gde su me zadrzali. Nakon pripreme i bolova oko 02h pukao mi je vodenjak. Oko 06 i 35h ujutru bila sam otvorena skoro skroz, stavili na sto i dok su pripremili sta treba i prikljucili infuziju dobila sam napone. Porodjaj je prosao poprilicno lako, nisu mi radili epiziotomiju, mada imam neke ogrebotine spolja ali nisu bile za sivenje. Nasa Mila je 3250g i 52cm. Lici na tatu za sada...
Mi se evo sad cuvkamo... pozdrav od nas 😙
Hvala puuuuno na lepiz zeljama.

< Poruku je uredio MaRa94 -- 15.12.2017 8:52:26 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
15.12.2017 9:11:10   
isidora88
Jutro, i meni maraj sinak nece da spava, uopste mi nije jasno sto tako tesko zaspi.
Danas spremanje, sutra slavimo rodjus, bice veselo

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
15.12.2017 9:14:33   
mama Jo
Draga Maro, bravo 😊 super si prosla, srecnica si i sto nemas ranu i sto je bilo sve tako relativno brzo! Samo uzivajte i budite dobro! Nadam se da ces i sa grudima i dojenjem proci sto lakse, samo uzivaj sa svojom bubicom malom, pa se javi kad imas vremena da cujemo kako si, mislimo svi na vas dve 😊

Ja sam sad bila na ctg i nema nikakvih kontrakcija, to su te neke pripremne i lazne promene koje aparat nije registrovao.... pa sam se smirila, juce me je bas uhvatio neki nemir....

Veliki user posted image user posted image za sve

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
15.12.2017 9:26:49   
Maraj
Jutro drage.
Maro super. Samo se mazite user posted image

Mi smo ustali pre sat vremena. L uvece nikako da zaspi. Al zato odvali do 8- pola9 ujutru.
Sad cemo jos malo kod mojih na proju user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
15.12.2017 9:33:36   
Rosita
Jutro drage zene.
Stvarno ste divne i puno hvala.
D kaslje ali veseo je,mada smoren od tolikog bivanja u kuci i tek malo napolje. Juce je kukao da vozi trotinet ili bicikl, skace po kuci, dize prasinu, gde dete da miruje. Juce je imao 37.1, rekla bih bas da bi krenula T, ali vec je na ab pa verujem da nece ni biti.
Maro, cestitam ti! Super. Ja sam bas bila srecnica prvi put. Dosla sa 5 prstiju, porodila se 3 h nakon dolaska u porodiliste. Daj Boze i sad :).
Isi, srecno slavlje!
Masno, uzivaj. Mislim da ima tu nesto do tvoje smirenosti i opustenosti, zracis bebi.
Degu, ti i ja se razumemo :)
Pozdrav.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
15.12.2017 14:38:41   
smeško
Rosi, vi ste jos bolesni?! Sada sam premotala postove, sjajno si to uhvatila i odreagovala. Svaka cast!
Maro, sve cestitke celoj porodici! Sjajno sto si dobro prosla i sto nisi usivana! Sada sledi pravo uzivanje.
Ostale trudnice, kako ste? Kako prezivljavate ovo ludo promenljivo vreme?

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
15.12.2017 14:44:01   
Maraj
Meni neka muka kako god okrenes.... user posted image
Kad ne jedem, zeludac me reže, kad pojedem stomak me zateže jer ne idem danima u wc... tako da eto....to su moje muke... user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
15.12.2017 14:52:55   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Maraj

Meni neka muka kako god okrenes.... user posted image
Kad ne jedem, zeludac me reže, kad pojedem stomak me zateže jer ne idem danima u wc... tako da eto....to su moje muke... user posted image


Evo devet meseci isti problem imam....
Muka mi i imam gadjenje na gotovo svu hranu, onda kad me spopadne glad i jedem - gorusica me ubi.... zatvor isto.... jezivo 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
15.12.2017 14:52:57   
madre
Evo i meneuser posted image bila jutros kod zubara, sad rucala. Mali spava, sad ce da se budi, a veliki otisao sa dedom u setnju. Zvala me drugarica da se vidimo kasnije, da idemo na kafu i kolace, a mm radi, ne znam sta cu sa decom. Verujem da bi ih moj tata cuvao, ali mi nesto glupo da ga mucim zbog kafe. Mada realno, nigdeeee ne idem, bas bi mi trebalo malo da se prosetam...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
15.12.2017 16:03:02   
smeško
Evo ja prošetala do ginekologa po uput za važenje krvi. user posted image

Ubi me gorušica.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
15.12.2017 22:06:18   
vonavoj
Madre.jesi li otisla na kafu? Ako imas ko da ih malo pricuva,a treba ti vreme za sebe,zasto da ne?
Mi smo bili na rodjendanu u Bgu.neka igraonica..sutra deca imaju generalnu probu folklora u 10..u 11 idemo u Usce..prijavila sam ih za coca -cola eksperiment.pisu pismo Deda mrazu...a sledeca nedelja ce biti interesantna..slava kod kumova.pa koncert u cetvrtak.u petak proslava u firmi..mm ide u Hr..hoce da mi dovede sveki..a ja se opirem,lakse se organizujem sama..mada neka dodje.nesto ce pomoci...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
16.12.2017 9:20:55   
Maraj
Jutro drage
Madre i treba da ides. Tati nece nista faliti , a tebi ce i pola sata znaciti

Ja ispekla proju. To mi se najvise jede. I jogurt mi nesnosno prija user posted image
Mozda posle odemo da osisamo L. Za to se psihicki spremamo. L toliko vristi . Ne da da ga sisamo. Ceo blok ga cuje koliko se dere. Mm ga drzi u krilu. Ja ga pritiskam odozgo a frizerka sta uradi uradiuser posted image tako se mi sisamo

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
16.12.2017 9:34:14   
madre
Cao, drugariuser posted image isla sam sinoc na bruskete i toplu cokoladu, bilo mi je lepouser posted image tata uvek hoce da ih cuva, ali ovaj mali je bas zivahan i zahtevan pa to ostavljam samo kad moram negde da idem... Danas kisa, kuca ceo Dan, verovatno ce se gledati filmovi...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
16.12.2017 10:03:51   
vonavoj
Maraj.ni.mobilni ne pomaze..nesto mu pustis da gleda..
Moje devojke otiale na folklor,a ja se spremam pa cemo za Bg..

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
16.12.2017 10:05:48   
Maraj
Ma kakvi von. Sve sam probala . I sa crtacima na tel. Nista. Kako vidi da se priblizavamo salonu tako krece vriska.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
16.12.2017 10:17:01   
isidora88
Mi smo sinoc imali cirkus, bebac poceo da povraca, temperatura 39, a danas slavimo rodjus, uf bas sam se nanervirala, slogorana sam nisam ni spavala. Danas je hvala bogu bolje, poslednji put je dobio sirup u 4h jutros i raspolozen je.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
16.12.2017 10:32:08   
madre
Auuu, isidora, to vam sad bas nije trebalo! Maraj, proci ce ta faza oko trece godine, samo budi strpljivauser posted image von, lepo se provediteuser posted image

< Poruku je uredio madre -- 16.12.2017 10:33:22 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
16.12.2017 13:13:58   
Maraj
Joj isi...bas bezveze...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
16.12.2017 14:29:33   
Rosita
Zdravo trudnice. D i ja kod kuce. Danas je trebalo da nam majstor krpi neki deo parketa, ali nisam htela zbog laka, lepka i slicnih isparenja. On je inace veseo. Ali i dalje drnda nos. Salivacija je manja, ali je ima. Znam da je i neki alergen u pitanju. Orl je bila dala ksizal, ali pulmolog nije, pa nismo pili. Ali u ponedeljak cu videti sa njim, insistiracu na tome, ako hoce da ispitamo sta je u pitanju.

Legla sam sinoc sa detetom, tj. u isto doba, pa sam se malo odmorila. On se budio, dosta sanja, kad kad ruzno.

Meni se samo jede. U stvari, vise imam neku bezveznu naviku da jedem. Dodala sam 7 kg, dosadna sam, u prvoj trudnoci sam mnogo sporije dodavala. Al sta cu kad mi se jede user posted image .

Isisdora, nadam se da cete lepo izgurati rodjendan. Ima nekih stomacnih cuda, ali prodje to za dva, tri dana.

Mnogo nam nedostaje skitanje.... user posted image . Ali ova uzasna vlaga bi D samo provocirala user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
16.12.2017 22:18:10   
vonavoj
Gde ste trudnice? Slabo se pise..mi bili u Bgu..lepo je bilo..i popodne T nesto kao vruce joj.hladno..ja pipnem i izmerim 37.5..zine.i belo na krajniku.reko pravac dr..sledece nedelje ima koncert na folkloru..rodjendan kod kumova..i dobila sinacilin..ali nema ni temp vise,sama spala..jela je normalno..mora da je tek pocetak.na vreme sam reagovala.procice za dva dana..ali nije bila bolesna od maja,pu pu..
I sad zaista osecam bebu vec par dana..ijaoj nema lepseg osecaja!

< Poruku je uredio vonavoj -- 16.12.2017 22:22:39 >

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
16.12.2017 22:45:58   
isidora88
Prezovesmo rodjus, skoro 20-oro dece u stanu plus odrasli, cula nas je susedna ulicauser posted image komsje su srecom bile tolerante pa se nisu bunili. Bebac je kmezio i kenjkavio, cini mi se da mu rastu petice, toliko mi je grizao prst i dudu, uzasno mnogo balavi, zlezde nisu otecene, sutra moram videti kakvi su mu krajnici, ako su upaljeni da uvedemo ab.
Sutra ocekujemo jos neke goste, u ponedeljak isto, mrtva sam umorna, odoh u krevet

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
16.12.2017 22:47:07   
madre
Dobro vece, deca spavaju, ja legla i gledam tv. Isi, kako ste prosli danas, kako je mali? Rosi, jos dan dva i bicete kao novi, mada bih ja na vasem mestu sigurno skitala... Von, ja moje bebce sigurno osecam tek nedelju dana, ono kad sam pitala pre par nedelja sam se izgleda zeznula. Vecerala sam kasno i mnogo i sad imam tegobeuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
17.12.2017 7:56:52   
Maraj
Jutro drage.
Ja leskarim u dnevnoj. Moji momci spavaju. Sinoc sam jedva uspavala L. Oko 15 do 12 je zaspao. Sve kasnije leze. Al ce sad da odvali do 9.
Joj von, divote.... i ja jedva cekam da osetim bebu.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here