|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
17.12.2017 8:30:08   
Duškić
Samo da pozdravim trudnicice, Isi, daj sirup i da lepo pregurate to, namesti se, ali bitno je da sveclepo prodje, drzi se!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
17.12.2017 19:34:16   
Maraj
Hej drage gde ste. Nema vas danas.
Mi danas cunjali. .... isli kupili L patofne. Pa kod familije.... i evo vec pao mrak... kod mene i dalje muke sa zeludcem...

< Poruku je uredio Maraj -- 17.12.2017 19:35:05 >

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
18.12.2017 9:56:53   
Maraj
Jutro.
Bas vas nema, pocecu sama sa sobom da se dopisujem user posted image
Mi kod mojih. Sutra slava pa su pripreme u toku...mene zeludac muci. Sva sam nikakva. Ne zna zasto. Al u prosloj trudnoci cini mi se nisam bila ovakva. Sad mi sve smeta. Svaki miris. Ma sve zivo. Sve mi nesto tesko....

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
18.12.2017 10:56:06   
vonavoj
Maraj.izdrzi..do 13 nedelje je i meni tako bilo...a u prve dve nista..
Mi smo kod lekara.sinoc mi je i J imala 38.7..a nije joj nista..nema nijedan simptom..a T u subotu 37.5 i to je to..ali imala je bele cepove u grlu.koji su prosli od sinacilina...sad cemo da vidimo sta ce nam reci..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
18.12.2017 11:26:03   
isidora88
I moje dete od juce na ab, grlo upaljeno, jutros je konacno bolje, moze da guta i pomalo da jede, dva dana mi dete skoro nista nije jelo ni pilo, konstantno je plakao, muke zive. Ne ponovilo se. Sad su mu muke da ispije ab jer je nocas povratio posle doze, jutros jedva popio i bilo mu muka. Mene gorusica ubija, ni u jednoj trudnoci me nije ovako peklo user posted image


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
18.12.2017 11:34:23   
Misha i Ljisha
Dobar dan mame.

Isi bas mi je zao, ali upala grla valjda nikog nije prosla bez ab, bitno je da mu je bolje. Polako.

Ja cu sad za pola sata da se oprobam da zovem za rezulate user posted image . Mislim rekli su mi sutra da zovem ali neki mi djavo ne da mira pokusacu danas. Hajd javljam se posle 12 kad ih dobijem na telefon (ako ih dobijem)

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
18.12.2017 11:48:14   
Misha i Ljisha
Istekla mi opcija uredi. Zvala sam nisu jos gotovi rezultati. rekli su mi da zovem u cetvrtak petak. user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
18.12.2017 13:51:25   
bojana92
Ljisho,drzim fige da je sve ok,verujem da jeste,nemoj brinuti.Znam da neizvesnost dok ih cekas ubija.user posted image U sredu sam tacno 13-ta nedelja,od 14-te bih trebala da pocnem da pijem neke vitamine umesto femibiona 1.Koje tablete vi pijete i koja je cena?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
18.12.2017 13:54:00   
Maraj
Ljiso bice to sve ok. Al neizvesnost ubija...
Bojana jel neces nastaviti sa femibionom 2? Ja sam u prosloj trudnoci pila elevit celu trudnocu. Sad mi ista dr prepisala femibion1. To je sve koja ih farmaceutska kuca uzme pod svoje tj koja ima daje procenat....

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
18.12.2017 14:19:18   
bojana92
Skup mi je femibion 2.Imaju neke tablete isti sastav kao femibion 2,samo je drugi proizvodjac.Da li elevit ili mamavit,pojma nemam

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
18.12.2017 14:31:58   
madre
Cao drustvouser posted image moj stariji sin i ja smo nesto kilavi od juce, imali proliv i boli nas stomak. Sad rucali nas dvoje, mali spava, mm na poslu. Ja pijem pregnacare plus sa omegom i one su dosta skupe. Ljiso, verujem da je ove poslednje dane posebno tesko docekati.
Isidora.,bas vam se namestilouser posted image von, kada ti imas neku kontrolu?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
18.12.2017 15:46:58   
vonavoj
Ljisho..nikako da prodje 10 dana..
Isi.dobro da je dobio antib.
I ja sam bila sa klinkama kod dr..2.5h smo cekale..da bi dr zakljucila da im nije nista..Tiki je grlo proslo.pije sinacilin od subote..a J je nesto protrcalo..uradili smo bris,za svaki slucaj..ali nema temp od sinoc..
Bojana.ja pijem prenatal i tu ima i omega i vitamini..60kom 1100din..to je hrvatski proizvodjak..pije se jedan dan vitamin jedan omega...mada sam trebala prenatl natural wealth..taj sam pila u obe trudnoce..ima 100 kom mirna sam..
Ja imam tek ekspreski..tamo poslw 22.1.2018

< Poruku je uredio vonavoj -- 18.12.2017 15:48:14 >

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
18.12.2017 17:20:07   
Rosita
Pijem femibion 2. Po ljishinoj preporuci najjeftiniji u gudvil apoteci. I salje je skup..
Moj D i dalje kaslje, slini manje. Rezultati su mu dobri sada, hvala Bogu. Leukociti pali na 12, crp na 2. Danas nije bio nas pulmolog. Idemo u cetvrtak.
Ljiso, jos malo! Grlim.
Devojke, brzo ozdravljenje decici zelim.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
18.12.2017 20:23:16   
vonavoj
Da li smem da popijem 2 panadola na dan..jutroa sam popila oko 9..i sad trpim od 5h.opet me boli glava...masirali me svi..ali ne popusta me..moja ramena..

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
18.12.2017 21:12:10   
mama Jo
Pozdrav drage tridnice...

Pa ja mislim da mozes sad jos jedan panadol jer je proslo 12h... ako te ne popusta...
Mene ceo dan boli stomak, i lezim, bas me nervira to sto se ne osecam fit onako skroz... svasta bih radila i sredjivala a nisam sposobna fizicki. Jutros sam se probudila sa zapusenim nosem, juce sa bolnim grlom... sad pokusavam da jedem zdravo sve i samo grickam neko voce, najmanje od svega mi sad treba pad imuniteta i neka prehlada...
Pola torbe za porodiliste spakovano, sutra u apoteku da dokupim sta treba.... iskreno pocinje i mala trema....

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
18.12.2017 21:17:34   
vonavoj
Sad me mm izmasirao opet..namazao konjski balzam.onaj crveni..przi me sad.posle cu na tusitanje i spavanje..mozda popusti..pa ujutru da popijemuser posted image
Mama jo..uzmi propolis za decu..i limunadu..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
18.12.2017 22:20:14   
Rosita
Puno je virusa :(. Ne smem ni da mislim, vodim D po bolnicama uveliko, na pulmo nosimo maske ali ne mozes se bas izolovati...
Ja sam u prvoj trudnoci pila panadol n
I na 4-6h kad sam imala T... Tad nisam nikog ni pitala, pila sam. I gomilu drugih lekova mi tad dadose na patologiji, eritromicin, orvazil i td, jer mi crp bio 80. Panadol je najbezazleniji.


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
18.12.2017 22:24:20   
vonavoj
Pa da znas Rosita..naspram svih tih lekova panadol je smesan..bolje i da ga popijem sad..mozda me i sibnula promaja..sklona sam tome.odmah se ukocim..to mora u kontinuitetu da pijem lekove da bi me popustilo..user posted image popicu i sad..da lakse spavam..

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
18.12.2017 22:30:30   
madre
Ma, von, slobodno popij sada..

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
18.12.2017 22:37:51   
vonavoj
Popila sam..ne vredi.
A bas sam mislila da ce mi biti bolje u trudnoci..bolja cirkulacija..u prve dve me nije bolela glava...ali nije bila ni zima..nego prolece i leto..user posted image bem ti cirkulaciju i sedenje i neaktivnost....

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
19.12.2017 6:55:58   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame. Srecna slava svima koji slave.

mi cemo danas do mojih roditelja.

Von ako procitas uputstvo za panadol videces da se panadol pije 2 puta po 4. Odnosno to je maksimalna doza za dan. Znaci slobodno uzmi 2 tablete panadola, duze ce efekat trajati i efikasniji ce biti. Pa ne moras na 4h dovoljno da produzis na 6. Ja se sad sa panadolom ispraksala kad me zub boleo user posted image .

Razmisljam sta cu s D da li da je odvedem u vrtic do spavanja pa onda da ide kod babe i dede ili da je uopste ne vodim. Racunam poslednja nedelja je pa bi bilo lepo da ide, jer ionako ne ide ponedeljkom i sredom zbog treninga.

Ja pijuckam kaficu a njoj se hladi frajli caj.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
19.12.2017 7:43:50   
madre
Ljiso, vodi je ako voli, budu im zanimljive aktivnosti pred novu godinu... Von, pa kakva ti je to bre glavobolja,nece da prodje posle lekauser posted image ja doruckovala, sada cu da vidim sta cu dok T spava...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
19.12.2017 7:59:36   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: madre

Ljiso, vodi je ako voli, budu im zanimljive aktivnosti pred novu godinu...

user posted image voli ali je sad skapirala da tata nije kuci i hoce da visi na tabletu. Nisam je odvela ali cu otici do mojih ranije da se ona i bratanac igraju dok ja mami nesto poradim.

Ja sam bas zagrizena za neke stvari i strozija sam od mm ali nekako za tablet on dize vecu frku pa meni bude zaouser posted image . A kad je obrnuto i kad njemu bude zao ja ne popustam hehehe... Roditeljstvo. Komplikacija od prvog dana. Juce nam je tata bio u Bg i visila je sigurno sat vremena na tabletu da sam joj u jednom trenutku cak rekla "dok macke nema misevi kolo vode" i objasnila frazu i tako se slatko smejala da ne mogu da vam opisemuser posted image . To su sad neke nase "tajne" ehhehe.... Icicemo svejedno do kineza da vidimo neku periku za maskenbal u petak. do prodavnice malo cemo srediti kucu tako da joj necu dozvoliti bas previse da visi. njoj je to ustvari sad toliko zanimljivo jer joj tata brani a ja ne mogu da mu objasnim da sto on vise brani da ce ona vise hteti da bude na tabletu. Jer vidi se da joj dosadi posle nekog vremena. I u principu verujem da ako je pustim da ce vreme za koje joj dosadi tablet biti sve krace i krace da ce na kraju na njega i zaboraviti. user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
19.12.2017 8:00:07   
vonavoj
Jutro!
Eee..sta ja sve nisam pila od lekova.i slabo sta pomogne..i rapidol i rapten i kafetin..to je glavobolja od slabe cirkulacije vratnog i ramenog dela..sve su mi strune,tvrdo..a panadol je slab za mene... Znam da moze da se pije i 2kom odjednom,ali sve je drugacije u trudnoci,pa se kao suzdrzavam..
Masaza mi najvise pomogne,na koju sad ne mogu ni da idem..
Bol mi se skroz popne do vilice,kod uva me boli..prosto titka..
Ja sam danas ostala kuci sa devojkama..nemaju temp,nije im nista.ali sam rekla da ne dolazim..od sutra me onda ceka haos u najavi..imam trzisnu inspekciju na obe pumpe..

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
19.12.2017 8:14:44   
Kokonat
Pozdrav :) kako ste mi?
Mozda vam se i pridružim, bilo je malo muckanja ovaj mesec :D
Madre upravu si sve sto kazes :P

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Da li znate ko su dugine bebe?
U stvarnosti, dugine bebe su ostrva ljubavi koja nas podsećaju na izgubljeno dete, na taj način se povezujući sa njim. K...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here