|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
14.12.2017 9:20:35   
emicaa
dobro jutro mame,malo smo duze spavali nego inace.Od kad smo uatali srecko se pekmezi najstrasnije.Zanimljivo jutro skroz

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
14.12.2017 9:36:49   
dddaca
Dobro jutro. Mi smo se jutros ranije probudile, pa se mazile i ceskale. Sto ovo moje dete voli da se ceska Sad pregovaramo da li cemo u igraonicu ili napolje. Ja bih da je vodim na vazduh, a dete hoce da roni i pliva u lopticama 🙂

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
14.12.2017 10:10:26   
Milena18
Dobar dan, mame! Jeste li dobro?
Emice, ne znam šta je muči, ali čim dođem sa posla zalepi se za mene i ako se malo pomerim, odmah neutešno plače. Ako u kupatilo krenem bez nje, kao da se desilo ne znam šta... Jutros je i u vrtiću plakala, nije bila tamo njena Nana (Ivana).
Jao, sinoć je pitamo kako joj se zove vaspitačica, kaže Kaja (to joj i jeste ime). A druga kako se zove, pitamo je, a ona kao iz topa - Paja user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
14.12.2017 11:14:45   
mama Jo
Kaja i Paja 😂 rimuje se i bas zvuce kao super tandem 😂😂
Nesto joj nedostaje mamica... duse male...



< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 14.12.2017 13:24:38 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
14.12.2017 13:15:54   
emicaa
Milena falis joj user posted image Nego ona onda super prica,mada i Doru kad uporedim sa Davidom kad je bila u ovom periodu dosta vise je pricala.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
14.12.2017 13:25:16   
Duškić
Jaoj, Milena dusa mala.
Uz kupovinu u dexi co dobijate ulaznicu dnevnu za Kamicak igraonicu.
Tako da vam masem iz Kamicka user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
14.12.2017 13:28:48   
IvanaSK RR
E pa, ja mojoj sigurno ne nedostajem pa se lepi stalno za meneuser posted image
I nista nece da prica, skoro sve joj je na kineskom.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
14.12.2017 13:35:51   
Anck Su Nmaun
Jel vi to pricate o mom detetu? user posted image
V je kao cicak. Prosle nedelje plakao kao kisa kad odem u wc. Ujutru ustanem on se odmah zalepi meni za nogu i ne mogu da mrdnem. Ma citav dan je takav, jedino hoce kod tate. A on jedva malo predvece kuci. Poludim nekad i ostavim ga da place, sta cu ne da mi nekad ni da jedem. Jutros ista prica. Jedva ga ostavila u vrtic a tamo je kao bubica dobar.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
14.12.2017 13:43:42   
IvanaSK RR
Ahahhaahahhahaahahhaa, tako sam i ja pustila macu da place i nastavilw da perem sudove (nemajka) user posted image a ona krenula da me gura od sudopere, mislim da su mi ruke bile dva metra, tako sam prala.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
14.12.2017 13:58:38   
Sanjica26 RR
Gde ste zene? Ja posle pisem. U blagom haosu sam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
14.12.2017 15:44:08   
Sanjica26 RR
Meni je cetvrtak lud. Napokon sam sela. Jutros rano sa T kod mm. Vratila se po nju. Posle zove njene drugarice mama sta ima za domaci. I da je dovedem kod njih jer ja idem u selo. Vratila sam se po nju da joj dam da jede i da sacekam mm da je vodi u skoli da bi ja opet otisla u skolu. Moli me tu da ostane. Aj brzo da se presvuce. Onda mi napravi takvu scenu da je kaznjena do kraja sledece nedelje. Nema crtaca. Kasnila sam u skolu. Sad sam sa S. Posle idemo po nju. Sutra mi cuvamo njenu drugaricu.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 14.12.2017 22:23:09 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
14.12.2017 15:47:24   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

ona krenula da me gura od sudopere, mislim da su mi ruke bile dva metra, tako sam prala.

Haha poznato mi to nesto.
Ili ide zamnom iz prostorije u prostoriju. Ni sekund mama da se ne izgubiuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
14.12.2017 15:49:38   
mama Jo
😂
Secam se tog perioda, jedno vreme sam ludela. Jedva docekam da mm dodje sa posla da mogu da odradim nesto bez prekidanja non-stopnog: operem sudove, sklonim haos, sednem na wc solju na miru 😂 a ona kuku-lele gde je mama😂😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
14.12.2017 20:35:54   
Milena18
Emice, ne priča ni ona mnogo, možda deset_ak reči ukupno.
Što se odlaska u kupatilo tiče, da odem na miru je nemoguća misija. Jutros ja sedim na šolji, a ona pored mene na noši user posted image Posle sam joj dala da kopa po mom neseseru dok se ja na brzinu spremim.
Mama Jo, uskoro češ ti opet prolaziti kroz taj period user posted image
Vodili smo je danas prvi put kod zubara, očekivala sam dranje, ali bila je baš dobra. Pustila je da joj teta lepo opipa zube i desni, nije se čula.


< Poruku je uredio Milena18 -- 14.12.2017 20:37:47 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
14.12.2017 20:56:04   
emicaa
srecko cijeli dan nervozan,izludila sam nacisto.jedva cekam da zaspi pa da i ja legnem.Smorio me i psihicki i fizicki.Ako i sutra bude ovakav vjesam se user posted image
I Dora je imala par ispada,sad se kao smirila.
Milena pa mala ne ona,super da zna i toliko.Ja sam Dori sa godinu i po lakirala noktice a ona ne mrda,srecku jedva isjecem nokte.To je borba teska

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
14.12.2017 22:09:11   
IvanaSK RR
Evo i ja odoh u krevet.
Emice, potpisujem tvoj post, ubi me ovo dete danas. Sa nadom da nam sutrašnji dan bude lakši.
Ljubim vas mamice.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
15.12.2017 7:27:50   
Duškić
Dobro jutro i ovde. Moji ustali kao vampiri. Bas se mislim da li cerku da vodim u vrtic, muz na posao, ova nApast kaslje strasno, drzim ga pola noci i tako. Ludoooo.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
15.12.2017 7:43:29   
IvanaSK RR
Duskic, mozda ce ti biti lakse ako je odvedes u vrtic.
Moja napast vristi od kad je otvorila oci. Dzabe sinocne nade user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
15.12.2017 7:44:37   
Milena18
Jutro!
Emice, Ivana, kako vaši privesci od jutros, jesu li manje nervozni? Moja se jedva odvojila od mene u vrtiću jutros.
Lepo provedite dan, mame! Izgleda da će biti toplo.
E, Ivana, sad vidim da je kod vas stanje isto kao juče, u isto vreme smo pisale. Nadam se da će se odljutiti u toku dana.

< Poruku je uredio Milena18 -- 15.12.2017 7:46:36 >

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
15.12.2017 7:44:45   
vocicana
Dobro jutro mace.
Stigla na posao, evo da mahnem, ali ne znam boga mi kako ce ovde biti.
Jao sto mi se spavalo.
Moje dete je juce nemoguce bilo, da potpisem sve postove, ali je bilo vikanja, imalo je efekta. Smirio se.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
15.12.2017 7:49:09   
IvanaSK RR
Milena, moguće misliti kako ti je kad je ostavljaš u tom raspoloženju u vrticu user posted image
Voci, koliko jako vristi mogu da vicem do sutra, ne cuje me user posted image
Problem je sto tada ne reaguje ni na maženje ni na viku... Nista.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
15.12.2017 7:52:30   
vocicana
Znaci vriska i piska nenormalna. Ja ne znam odakle mu je taj glas toliki. Ja kada podviknem, ucuti, a znas da ucuti, ma tacno zna kada je preterao. Milenice, cudi me da me nisi vec negde prepoznala, toliko smo glasni i upecatljivi, da je to katastrofa. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
15.12.2017 8:25:39   
Anck Su Nmaun
Vidim da smo sve u istom sosu! Uzrast kad Pocinje histerija, bacanje, vristanje i ostalo user posted image
V se provudio i bio je dobar do pred polazak u vrtic. Onda mi se zalepio za nogu, a ja se ne mogu obuci. I tako se zakaci da ako samo malo mrdnem on ce pasti. I zamalo da tresne da ga nisam nahvatala...pozelenela sam.
Rastanak u vrticu danas =drama!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
15.12.2017 9:24:19   
mama Jo
Slatke muke nas mama 😊
Ja sam isla na pregled jutros kod dr i zadrzala se nesto, a bas sam rano otisla, kako sam se vratila J.se probudila i odmah mama, mama, mama 😊😊 a ja jedva cekala da udjem i bar jos pola sata legim sa njom 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
15.12.2017 9:32:23   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Nama je danas tata na putu. Sama sam sa njima. Osim sto je Sofi sad u vrticu. Imaju slikanje sa Deda Mrazom.
Procice to vristanje.
Milenice, grli maleny. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here